3926
  • engine
    #3086
    Az még betanuló pálya!
    Megcsináltad a feladatokat amit kaptál?
    Mert a lényed is csak egy feladat elején ébred föl szendergéséből - ha emlékeim nem csalnak.
  • Alucard55
    #3085
    Please help: Lehet hogy én vagyok nagy láma de egyszerüen nem értem mi lehet a probléma.A helyzet a kövtkező: A második szigeten vagyok amikor ugye a maradék életben maradt/megmentett/ember jön át a teleporton. A feladat ugyebár az hogy építsünk házakat adjuk ki a különböző feladatokat az emberkéknek/favágó földműves stb.. már rengeteg házat építettem a tárolóm fullon van kajával fával kővel,a creature-m meg csak alszik.Felébreszteni nemlehet mindenki boldogtalan én elvileg gonosz vagyok pedig semmi rosszat nemcsináltam szerintem, és semmilyen küldetést nemkapok illetve nemtörténik semmi pedig lassan már nemférek építkezni HEELP thx
  • Toroco
    #3084
    én még nem csináltam meg a válogatós küldetést, de szerintem jó a módszer amit gondoltál. vagy egyesével átrakod az embereket.

    az azt jelenti hogy erősődött a lényed. ezt elérheted ugyis he felvetetsz vele egy fát vagy követ és a workout parancsot adod neki.

    a 4. kérdésre nem tudok válaszolni. ilyen küldit még nem találtam, vagy nem tünt fel ha már teljesült.
  • Vlala #3083
    Légyszi, olvassatok vissza, mielőtt kérdeznétek! Köszi!
  • cseszter
    #3082
    Fogd meg a varázslatot nyomd folyamatoson a ball klikket és told arrébb az egeret
  • MhyCroft
    #3081
    Megvettem a Mainsont amit mondtál, + még a szükőkutat, legelőt és az utolsó piac féleséget így már kicsit változatosabb lehet a város.:)

    Ami kérdésem lenne:

    1./ Megvettem a shield varázslatott hogy ezzel többek között megvédjem pár em,bert és kapjak pénzt, a B&W1-ben ezzel kört kelett rajzolnom most meg nem tudok illetve ha eldobom akkor leesek és "szétpukkan" de a küldetés nem teljesítőtdik, hogyan kell használni?

    2./ Van egy küldetés azt írja hogy különítsek el 1 neműeket egy másik városban, szal fogok egy üres várost, építek bele egy barakot, majd egy légióval bemasírozok és disband vagy pakoljam át vagy eetleg 1 harmadik dolog.

    3./ Ha lénycsatánál megjelenik az enyám felett egy zöld + muszkli jel arra érdemes gyurni vagy csak időszakos?:)

    4./ Van egy olyan küldetés hogy az emberek mit gondolnak a lényedről, én játszok az emberekkel alényemen eresztül meg jó isten vagyok 1 városban, a többiben gonosz de ezt hogy kell megcsinálni?

    Thnx By MhyCroft
  • Toroco
    #3080
    50% akart lenni :D
  • Toroco
    #3079
    azért nem lehetetlen. az első részhez is van végigjátszás. De hát csak a küldetések megoldását kell leirni, meg tanácsot hogy hogyan legyen impressziv a város.

    danee100 ird le mi nem megy és segítünk. Ha pont a város épitéssel van gond abban tudok segíteni. nekem eddig minden városom elérte a max impressivness értéket. én mindig arra megyek ki hogy szép városom legyen.
  • MhyCroft
    #3078
    Én se láttam sehol de szinte lehetelen írni végigjátszást, miben akadsz el? Egy kis angol tudás és nincs akadály eddig a legjobb mission a tolvajos volt aki térképet lop, a többi szinte mind csak fogg-vidd alapú.:)
  • MhyCroft
    #3077
    Értem köszönöm, meglesem majd!
  • Toroco
    #3076
    Még nem láttam végigjátszást. a magyaritás meg kb 505 nál tart, de azt irták a magyaritások.hun hogy lesz kiadva egy béta verzió.
  • Toroco
    #3075
    Szerintem skyscreapert nem érdemes venni. nem is szép és nem is laknak benne többen mint a mansionban. és az impressivnesse is kissebb. Nálam verekednek a lények. sőt, elég hamar leveri az ellen lényét. talán kapcsod freewill ről soldier módba, lehet hogy akkor megtámadja. az én lényem miután már leverte a másikat és az nem mozdul még csinál 4-5 pankrációs mutatványt a fekvőn. ya nézd meg a lényed oktatásánál hogy arranevelted e hogy verekedjen a másik lénnyel, ha van ilyen egyáltalán, már nem emlékszem rá.
  • danee100
    #3074
    Sziasztok! Tudna nekem vki egy leírásfélét, vagy vmi végigjátszás félét mutatni? Mert nem igazán vágom a game et. Vagy esetleg magyarítást ha van hozzá.
    Thx
  • MhyCroft
    #3073
    MInek kell a pénz annyira?:)

    Csináld meg a küldetéseket és ne verd el, gyűjtögesd és oszzd be, sokkal élvezetesebb mint hogy ha benyomsz egy cheatet, meg amúgy is, ha nem csinálod meg a apro küldetéseket akkor a játék sablonossá válik!:)

    Egy kérdés: Van egy 15.000-t vehető Grass vagy mi a Buy menuben, azt írja hogy rajta legelő állatok növelik a falu egyes értékeit. Megéri megvenni az a "Legelőt" <-- saját fordítás:D.

    Díszítő tárgyak közül: Női szobor, Kút, Lámpa, ezen kivül vmi más mi lányeges a díszitőelemek közül?

    Harci épületek: Ugyebár felesleges megvenni a harci gép gyárat?:)Az uj másodlagos falat?

    Lakossűgi épületek: Érdemes megvenni a sky screepert egyből vagy előtte vegyem meg az előte lévőket is?


    Talán a4.-k szigeten ahol feladat hogy 3 nyertes creature fightot csináljak, de nem áll ki ellenem a másik lény csak állnak egymással szembe, mit tehetek?:) Az a sziget ahol egy hurricane wonder is van, ott a szamurájos küldetés, a geológusi, meg a részegek hazavezetése a partról:), ezeket csináltam meg ég csak://.

    Előre is köszönöm a válaszokat, kellemes uj évet mindenkinek!
  • Toroco
    #3072
    Kódot? nem kell ehez kód. pénz mindig van elég. nekem most is több mint 300000 van. de amúgy nem tudok kódot
  • Vajda Gergely
    #3071
    valaki tudna dobni kódot(cheat)?
    főleg pénz kéne.

    thx
  • Vlala #3070
    igen, érdemes minél előbb belefektetni egy Smelterbe, amely jobb hatásfokkal hasznosítja a követ.
  • Vajda Gergely
    #3069
    Az a baj hogy a harmadik szigeten nincs már olyan sok kő.
  • Toroco
    #3068
    Köszi. Majd jól körül nézek. egy más után jelennek meg vagy egyszerre kint van az összes?
  • Bruce007
    #3067
    Itt a fórum linkje...

    http://www.magyaritasok.hu/index.php?func=forum_forum&melyik=735
  • Bruce007
    #3066
    http://www.magyaritasok.hu/index.php?func=hirinfo&hir=19 itt igérték de sztem nem foglalkoztak vele. egy hónapja is 42% volt :(
  • Bruce007
    #3065
    a sziger szélein és a hegyek között keresd
  • Toroco
    #3064
    a negyedik pályán emlékszik valaki hogy hol vannak a szamurályos szobrok? a piros, kék, rozsaszin meg van, de a többit nem találtam meg.
  • Vlala #3063
    talán a magyaritasok.hu, de nem vagyok biztos benne.
  • Vajda Gergely
    #3062
    kössz mindenkinek
  • oneal1
    #3061
    tényleg!!
    van már készülő magyarítás a játékhoz??

    bocs ha volt már róla szó!
  • Toroco
    #3060
    Tudjátok melyik honlap igért magyaritást karácsonyra ehez? Én láttam, de most sehol sem találom, és nem emlékszem hogy melyiken láttam. De ugy vélem nem sikerült és inkább eltüntették a kiirást.
  • Vlala #3059
    Valószínűleg az első pályánál vagy, ahol a faszi Téged okol a lánya terhességéért, mert a lány azt mondta neki, hogy férfi nem érintette, de mégis állapotos. Követni kell a csajt a szeretőjéhez, majd, mikor megvan a hely, felkapod a papát és elhozod, hadd lássa a saját szemeivel a pici ártatlan lányát... >)

    A falukat nem varázslattal kell elcsábítani, próbálj meg minél nagyobb, szebb, változatosabb, a lakók igényeit minél jobban kielégítő (egyszóval impresszívebb) városokat építeni, akkor a többi falu népe csatlakozni fog hozzád.

    Ha nem csinálsz semmit, és kapod az evilt, akkor valószínűleg valamiből hiányt szenved a néped, nézd meg a legelső épületeden a két oszlopot, valamiből kevés van (ahol középen forog egy épület) :)

    Nem kell ehhez végigjátszás, szerintem nem is lehetne írni.
  • Toroco
    #3058
    Már mint a küldik nem mennek, vagy nem tudsz impressziv várost épiteni?

    Szerintem még nem találsz végigjátszást hozzá, főleg nem magyarül.
  • Vajda Gergely
    #3057
    van valakinek végigjátszása? mert én ehez a játékhoz gyenge vagyok :) :) :)


    thx

  • Vajda Gergely
    #3056
    Csak az a gáz hogy nem csinálok semmi rosszat és még akkor is kapok evilt.
  • engine
    #3055
    Ha az első pályára gondolsz, ott megvádol apuci, hogy szeme fényét az isten vette és nem csak a szájára
    Kövesd a csajt míg el nem ér a szeretőjéhez, aztán tedd a házhoz aput és már kész is a küldi - estére már jöhet Máté Kriszta forgatni :P
  • Tuvok #3054
    Ha jó isten vagy építkezz, ha rossz, akkor harcolj . Ennyi .
  • Tuvok #3053
    Hát de mit mondott a faszi ? :)
  • Vajda Gergely
    #3052
    És még annyit melyik varázslattal lehet elcsábítani a falukat?

    Thx
  • Vajda Gergely
    #3051
    Bocs hogy ennyit kérdezek tőletek, de még annyit hogy a városom szélénél ven egy kis ház. És a fölötte lévő pergamenre kattintottam és kijött egy faszi és elkezdett dumálni.
    Azt nem tudom hogy mi a feladat.
    Hogy mit kell csinálni?

    Thx
  • Vlala #3050
    párszor beállítod hajnalra, majd vissza éjszakára az időt (klikk az égre) Szerencsétlen kakas bereked, és nem tud kukorékolni.

    Elsőre én is Jimmyt kerestem :) (Bocs!)
  • Tuvok #3049
    #3030
  • Vajda Gergely
    #3048
    A 1. vagy 2. szigeten van egy olyan feladat hogy hallgattassam el a kakast.
    De azt hogy kell?

    Thx
  • Bruce007
    #3047
    7-es 8-as pálya ezüst küldijeit nem tudja még mindí senki?