3926
  • MhyCroft
    #3126
    Grat akkor én előre felkészülök rá, hatalmas várost akakrok építeni s a középen lévő városba át akakrok menni majd viszek át katonákkal embert mert van ott egy bánya s a kreaturámnak 3k ore-t kell bányászni.:)

    Maximalizáni ugyebár csak annyi hogy fogom s lerakok annyi sátrat amennyit tudok?:)

    Ha a pjazsost meg tudod csinálni pls mond el:P. Lehet akkor kell ha éppen vmiért éppen támadnak téged:).

    Megvettem a Multi-Hand akármit nagyon jó!!!!! A fákat mint vmi buldozer szedi össze:D, egyszerre összedsz vele akár 20-25k fát is vagymégtöbbet aztán lenyomod:). Nagyon nagy.

    Jó játékot, majd lassan lehet én is lépek a szigetről lefele:).

    Byez
  • Toroco
    #3125
    ugy tudom a magyaritás 45%os, és majd lesz kiadva egy béta verzió belőle
  • Toroco
    #3124
    lehet hogy akkor is jelez, de harangozás biztos van a az influensedbe bemennek.

    Nem tudom mennyit számít a zsúfoltság, ha túl zsúfolt akkor a lényed nem fog tudni mozogni bent. Én nem vagyok gonosz, pedig ezen a pályán az ellenség öszes támadó seregét tűzgolyóval öltem meg meg sokszor a lényét is ráadásul az én városfalaimon belül.

    Megyertem ezt a pályát is, az ellen utolsó városából 300 ember jött az én 300 lakóhelyes városomba. Iszonyat nagyot kellett épitkeznem. most még néhány apró küldetést kell megcsinálnom. a 20 szereget, meg maximálni a sereg létszámát, villámot használni, meg megint volna az a pajzsos feladat.

    Ya és sikerült a tehenes küldi
  • Ombika
    #3123
    Lehet tudni vmit a magyarositasrol?
  • MhyCroft
    #3122
    Értem thnx, akkor azt azért kaphatom ha beméásznak az egységek az influence körömbe is?:/ Mert az sürün szokott lenni.

    Számít vmit az hogy most úgy építek mint Te vagy ahogy nekem van hogy egymásra nyomva az összes ház nagyon zsulfoltan s időközönként egy taverna, rest of hose, gaveyard, nuresey illetve sok szobor, lámpa meg közte nagy legelők?:) Boldodogag az emebreke de színtiszta gonosz vagyok sajnos mert van amikor az ellen felém rohanó lényét jól fejbevrem egy felé dobot fél tonnás kővel:). Meg fogom magam s eldobpok az ellenél városa felé egy tűzgolyót:) mert már elgem van a sok catapiltbul.:)

    Byez
  • Toroco
    #3121
    Köszi megnézem ujra azt a területet.

    Az a villogás azért van mert megtámadták a várost. amikor az a villogásvan nálam akkor azt látom hogy lerombolták a falat és az ellenség támadegy épületet. ilyen a lényem ott van és vígan irtja őket, szal én ilyenkor ujra épitem a falat és a többit a lényem elintézi, vagy ha sokan jönnak akkor néhány tüzlabdát is bevetek.

    csaó
  • MhyCroft
    #3120


    Hy!

    Okey, nagyon szépen nézz ki gratula majd csinálok én is egyet, sajnos nálam már a második földrengés a város közepébe huzott egy kis vonalat ami a te képeden: Oltás+2 mansion és a központi tér.

    Nekem nagyon de nagyon zsufolt városom van, a tiedhez képest:D.

    Miért van az hogy a város ikonjánál villog és mint egy keret a 4 pici sarokban megjelenik egy kis nyil.?

    byez
  • Toroco
    #3119
    megnéztem és nem találom a teheneket. beszurok egy képet a pályáról. bejelölnéd nekem rajta hogy hol van kbra? Köszi. Egy kicsit sötét lett a kép, alkonyat volt pont.
  • Toroco
    #3118
    Köszi. meg is nézem azokat a teheneket most. Én nem pusztitottem el a földrengés csodát, de olyan pancser a gép hogy még egyszer sem találta el a városomat. A lényem nem nem master warrior, de eddig leverte mindig a másik lényt meg a seregeket is, persze azt az ilyász sereget nem tudta ami ami összevan kapcsolvá egy másik sereggel, de azokat mindig lebombázom. A városom több mint 30K impressivnessel rendelkezik, már csak 6-8 ipress kell hogy az utolsó város is az enyém legyen.

    A pajzsos küldetés még nekem sem sikerült.
  • MhyCroft
    #3117
    Szia!

    Igen, én tegnap este csináltam meg, szal!

    Szerintem nyomj egy restartot a pályára s így csináld meg HA nincs azelőtti mentásed a pályáról!

    1./ Huzz fel egy falat s rá egy ijász egysáéget van a "udvarodon" 3 db bazi nagy kő azok se hiába vannak ott, pont ugy elrendezve egy kupacon azzal kell visszaverni az ellenséget:).

    2./ Lényed legyen master warrior, s csinálj egy olrárt rá a helath magciet aztán mondoma páélya trükjét!:) Lényed legyen képes a villámra s akkor go. Fogd meg rohanj a nagy földrengéses csodás vársohoz rugd be akaput aztán go haza, giyrsan felgyógyítod akik utánajönnek azok pirítózd meg tűzgolyóval egy tűzgolyó akkár 50-80 katonával is végez. Aztán rohanj vissza, a betört kapun be majd fel a földrengésesig odamenve neveld át a lényed ha kell rugj bele egyet a földrengésbe aztán fuss haza:DD, lehet hülyeség meg minden meg kiröhögtök itt de ezzel olyan 10 perc alatt gallyra lehet tenni aztán meg szépen építkezel.

    3./ maikor olyan 20k ore van hátra egyszercsak beszól a mentor hogy menj a minéhez akkor odamész jobb klick jön egy papa magyaráz meg minde hogy mi van lent ebben apilanatban a bányátől visszafele vagyis majdnhogynem abányával szembe lesz egy ürge a hegyoldalba ahol felmegy egy s kanyarba az út egy platora akinek a tehenei zölden füstölögnek s egy bronz scrool van rajta. Ekkor fogd meg a tehenet rakd be a barlang elé s jön egy videjó hogy krákog, hörög meg mindent csinál a szörny lennt kimulik s a a bánya ujra kinyit. Ekkor go vissza az ipséhez, aki még mindig sírdogál akkor egy health magci rá mármint atehenire ekkor kapod meg hogy mennyire sajnálja meg tanult a leckéből megy eladni a tehenet.:) Ekkore mindkettő készen van s kb 55k tributet kapsz.

    3./ Oil Refiner! EL NE KEZD ha nincs melette townod!!! Már idegesített amentorom hogy menjek oda rákattintotam s nem tudtam ott varázsolni így az eredeti városmbol keltt oda dobnom a vizet, vááá!!! de gyoran elfoglatam egy meltte lévő falut és onnan folyattam az oltást mert a falumbol nem értem el mindegyiket. Azért 50k tribute jár.

    4./ Ajánlom hogy ne harcolj hanem foglalj egy városokat mert mindegyiknél amelyik hozzád csatalkozik akkor kapsz 10k tribetett, nekem már szinte minden épületem megvan s még hol a vége meg a küldetések felét nem csináltam meg még itt a shieldel továbbra sem boldogulok mert megcsinálom és sehol semmi!:)

    5./ Nyomortelep építése miért jó?!? Én építettem egyet, középre a börtönt körbevettem hovel, haouse-zal mert oida csak acsövessek mennek:), de mennyien beköltöztek, s aki nem vette meg a fürdőt még javaslom nagyon szuper!?!?!?!:)

    Bocs, a sítulésrt ha olyan mindenki ugy játszik ahogy érzi s ahogy jó neki én így:), s ha ezzel segítettem vkinek akkor már megért!:)

    Hyez
  • Toroco
    #3116
    na tudja valaki a tehenek pontos helyét?
  • king1616
    #3115
    Csá! Daemon 4.0-al mountold! Rejtsd el! Pl: virtuál cd hide!
  • Toroco
    #3114
    nm
  • qaswed
    #3113
    1000 kösz
    letöröltem az alkoholt és megy. kösz.
  • Toroco
    #3112
    ami ezen az oldalon van mini image azzal elindul. http://www.gamecopyworld.com/
    ha ezt irja ki mindig akkor a gépeden van a hiba. AceMega kodeked ha van valószinüleg az a gond, de lehet akár az alcohol iro progi is de elvileg azzal futnia kell a mountolással. vagy van valami más olyan progi a gépeden ami csinál virtuális meghajtót. de legvalószinübb a kodek, és ez esetben csak a windows install segit. nálam is ez volt a gond. próbáldmeg szűz vinre feltenni. nekem elindult a reinstall után.
  • qaswed
    #3111
    csá!
    bocs hogy megint ezzel a túltárgyal témával jövök ami minden oldalon elfoglal felet, de már véresre olvastam a szemem egy rahedli fórumon de még mindíg nem találtam megoldást. nekem is crack kéne, már kb 12 cracket szereztem mini image meg minden szar, de amikor mountolom (virtual DAEMON manager V4.03) öket és elindítom a játékot mindíg csak azt írja:

    "CD/DVD emulation software has been detected. please desable all CD/DVD emulation software and re-start the game."

    windows xp-m van, és a 4 cd-s game, és nincs már semmi ötletem. valaki segitsen légyszi.
  • Jjeszi
    #3110
    nem tudja valaki honnan lehet crackot keresni vagy elindítani? Feltelepítem és azt írja amikor kell a játéknak a crack. Segítsetek!!!!!
  • Toroco
    #3109
    ezen a pályán még nem hányt, ugy hogy láttam is volna. viszont az előzőkön sokszor
  • cseszter
    #3108
    szokott hányni a lényed?
  • Toroco
    #3107
    Hol vannak azok a füstölgő tehenek? én már végig néztem mindent és nem találok egyet sem. pedig a faszi is valami tehenekről beszél de nincs egysem. lehet hogy a lényem megette őket?

    Az lenne még a másik kérdés hogy össze fog gyülni annyi pénz hogy minden csodát megvegyek? vagy csak egy re jut?
  • Bruce007
    #3106
    7-es 8-as pálya ezüst küldijeit nem tudja még mindí senki?
  • MhyCroft
    #3105
    Hali!

    Ha rámész a fővárosodra mit ír ki?! Impresszive tpo cpaturehoz?

    by
  • MhyCroft
    #3104
    Ő hogy verje meg a !!!!!!!!!!!!!!

    Én meg még nem jött be küldetés láttam pár füstölgő dögöt és nem rányomtam egy heath magicot és kaptam is a tributét mert quest készen van, thnx, thnx:))))
  • cseszter
    #3103
    Van pár tenén amiből zöld füst jön ki az eggyiket rakd oda a bányáház az kivégzi a kis mocsadékot.
  • Vajda Gergely
    #3102
    Én a harmadik szigeten vagyok és már az összes város az enyém persze harc nélkül.De még van egy város falakkal van körülvéve és azt nem tudom hogy kell elfoglalni harc nélkül.

    Thx
  • MhyCroft
    #3101
    Hello!

    1./ Én oda felhuztam egy L alaku falat és a felso dombra tettem egy akput és rá egy nyilas egységet. A domb alján mindig megáltak a katonák és gyorsan lenyiélaztam őket, ha erősödtek vagy már nemment akkor az L másik vgéba is raktam egyet így keresztűzbe kerültek mikor beértek a város elé.

    2./ Azért ünt el a városod nagysága szterintem ugyanis van egy tornádója az ipsének aki ellen nyomod és néha beveti sajnos, nekem egy 7.-k sintű tűzes nyilas egységet és vagy 50 embert vitt el a városből, sok épülettel együtt.://. Illetve mikor megszereztem akkor használtam s az ellenkező irányba indult mint akkartam és a fővárosomba ami márközel 1000 lakosű volt huzott egy damarkációs vonalat meg feltépte a földet házatsől:D, nah akkor léptem a szigetről.

    3./ Lényed: Harcoltasd állandó a hogy nyerjen és izomsodojon vedd meg neki a master warriort és tanulásnál állstd be hogy az ellenséget mindig verje szét de a házakat meg az embereket hagyja békén. Nekem egyizomagyú, kigyurt állat gonosz de mackóval és labdával játszó és jónak konfigurált ényem van. Majd adok róla screen shootot, nagyon durván izmos mert ott sokat verekedtettem, dolgoztattam. Minél nagyobb a lényed szintje vagyis erősebb annál nagyobb az egy ütés sebbzése, menj el min 3-ig.

    4./ Növeld az impresszivet, vegyél egyetemet, mansiont, Torturát, legelőt, mind a 3 piacot, és nyomasd a "fialtató telepeket" 10-12 mansion, rakat kút, szobor, szökőkút és lámpa, középre egy egyetem, ovoda, taverna, öregekháza, és pici parcellára olyan 3-4m2-re meg legelőket, aztán mindne nőt breederre és ömlenek majd az emberek, egyszerűen hullanak a nőkből:))), nekem ez a nagyüzemi termelés.

    5./ Enged meg a lényednek hogylopjon az ellenség raktáraiből nyersanyagot:DDDD,és szisztematikusan verd szét a falakat és az átrjárokat. Építs egy hatalmas várost, és szerezd meg vagy több városát harc nélkül.


    6(vagy +1) sziget:

    A földrengés nagyon rossz, a következő már avárosom közepébe csap be, már csak két városa van az ellennek mindet megszereztem és átjöttek hozzám lakni, meglehet azt csiníálni hogy nincs seregem csak 1 íjász századom aki a fal alatt sétáló egységeket lövi a és a lénnyel azt csinálom hogy fullra gyógyítom és mivel harci gép áttöröm a kapukat és elmegyek a földrengéses épületig és sétverem, szét lehet?:) Aki jön az útközben megsütetem:D vagy visszacsalom avároshoz és egy tűzlabda:). Ez okey de a BÁNYASZÖRNY?!?!?!?:) Mi a fenét kezdjek vele, lennt van morog és a katonák nem mennek be, alényem meg belesett a lyukma aztán mondta hogy ő ezt nem tudja megcsinálni:///.

    THnx
  • Toroco
    #3100
    hamarosan én is eljutok odáig :D
  • Toroco
    #3099
    Köszi a képes segitséget. Az a helyzet van hogy én hiába nyomkodtam a ctrl+s-t nem csinált Screenshot mappát. Megpróbálom hogy én készitek egyet talán akkor beleteszi.

    Nekem a DVD verzió van feltelepitve, de megvan a 4 cd-s verzió is. Lehet hogy a DVD-s bugos...


    Én most az 5. szigeten vagyok vagy melyiken. Pontosan nem tudom mert a töltésnél az 5. sziget szines, viszont mentésnél azt irja ki hogy map6. Na szóval azon ahol a japánoz a hegy oldalán épitettek várost. Az a poén hogy az alap városom 500 fős volt. egyszempillantás alatt 150 re esett vissza a lakosok száma valamiért, és már szinte katonákat sem tudok gyártani. Viszont a kiirás szerint az ellenfélnek 40 fö/21 katona és pillanatok alapp 60/40 lesz és jön egy 20 fős sereg. És mire leverem azt a sereget már indul is a másik. szal szinte lehetetlen bejutni hogy elfoglaljam a városközpontot.

    A másik fura dolog meg az hogy kb 10-15ször volt lény harc és mindig győzőtt az enyém. egyszer csak az ellen cingár tigrise olyan izmos lett mint az enyém. de azért még letudjuk verni. Ez engem olyan NFS U2-es gépi csalásokra emlékeztet :D
  • MhyCroft
    #3098
    Hy!

    6.-k szigeten:

    1./ A bányaszörnyet hogyan kell leverni, ugyanis a katonák nem mennek be a tűzlabda meg hatástalan, thnx:)

    2./ A földrengést ki lehet vhogy védeni shieldel?
    Thnx, by
  • MhyCroft
    #3097
    Ez az alap könyvtár:
    C:\Documents and Settings\Tamás\Dokumentumok\Black & White 2\Profiles\~MhyCroft

    a kép pedig mutatja hogy hol van mert nem a picturesben van az nekem is üres, hanem a screen shottban, nézzd meg ott is, hátha ott lesz, vagyis ott kell lennie, nem hiszem hogy neked vagy nekem egy másik féle verzió lenne.:) 4cd-s lionhead:D

  • Toroco
    #3096
    nincs meg igy sem

    C:\Documents and Settings\Toroco\Dokumentumok\Black & White 2\Profiles\~Toroco\
    eddig oké
    utána ilyen van

    ...\~Toroco\current
    ...\~Toroco\Saved Games\pictures

    de a pictures könyvtár is üres.

    megpróbálom ujra majd, vagy maradok a print screen + paint módszernél
  • MhyCroft
    #3095
    Úgy olvastam hogy xp-d van így itt találod meg a képeket:
    C:\Documents and Settings\Tamás\Dokumentumok\Black & White 2\Profiles\~MhyCroft\Screen Shots

    Ebben a mappában taálod meg a profilnév természetesen opcionális:).
  • Toroco
    #3094
    Ha ctrl+sel lopok képet azt hova menti el?

    mert csináltam egy halom képet de seholsem találom. a dokuments and settings be sem volt. képet bztos hogy csinált mert dolgozott egy darabig a töltő képernyővel mindig.
  • MhyCroft
    #3093
    vazzeg elnyomtam bocsánat!!!!

    itt afolyataás




    Meg a shieldessel egy egyész várost bevontam és nincs kész, feladat használjam a pajzs varázslatot 5 személyen, hogyan kell 5 személyre használni?

    Thnx a küldiket!:)

    by s jó éjt!
  • MhyCroft
    #3092
    Hali Mindenkinek!

    Ezzekhez aküldetésekhez kérnék segítséget:)




  • MhyCroft
    #3091
    Ha Teheted maradj egy szigeten ahol harcoltathatod és ott traningeld, amint vége acsatának healt magic rajta és ujra mehet harcolni és így, nagyo jó edzés neki, sztem:)
  • Tuvok #3090
    Vetess fel vele egy fát, klikk rá és Work out (asszem) .
  • Atkamon
    #3089
    SZiasztok! Hogyan tudom erősíteni a krícsörömet? Mert például most még nem bír el egy nagyobb sziklát! Vagy ehhez idő kell?
  • Alucard55
    #3088
    Köszi de megoldódott az volt a baj hogy nem adtam utasításba egy embernek sem hogy builder legyen minden házat én építettem. Amint csináltam buildert egyböl jött a kisöreg a felhőjén és minden ment tovább szoval mostbam ninden OK. Thx
  • MhyCroft
    #3087
    Hello!

    A játékban van egy beéptett képlopó alapban a ctrl+s-re reagál.

    Amit kérnék vagy ha mondhatom kérnénk:

    Bal aslo sarokban találhato a menusor ott van többek között egy tekercses ikon is pls katt rá s akkor majd megjelennek a küldetések, az összes amit meg lehet csinálni, arról mindről csinálj nekünk képet, akkor biztos tudunk segíteni, én már nem is emlékszek.

    alán 3 küldetés van összesen, egy vízesés ujraindiítása, egy emberek áthelyezése meg tán még egy zoomolos, tán ennyi volt, nem toom, pls képe:)