3926
  • MhyCroft
    #3166
    Majd ha olcsóbb lesz, s egy esetleg Blanck and white 1-2 plusz kiegek mondjuk6kért, az már úgy tetszene!:)
  • MhyCroft
    #3165
    hmmm thnx kipróbálom:D
  • Toroco
    #3164
    én mintha láttam volna már FAQt külföldi oldalon, de nem vagyok benne biztos.

    Szerintem megéri megvenni, már akinek van rá pénze. Szerintem 15K ba benne van. Nekem sajna nincs pénzem ilyenekre ugyhogy nekem jó a 200FT os feltört is.
  • Guer
    #3163
    asszem ha nyomsz egy backspace-t akkor akármi van a kezedben visszavált alapra (üres kéz) :)
  • MhyCroft
    #3162
    Hello!

    Hát igen akezelés?!:) Én egy dolgot rühellek ha elkezdel építeni s nem teszedle az utolsó darabot akkor nem tudol kilépni az építés menubol akkor szokatm egy meglévő utra építeni mégegyet.

    Ha görgős egered van, és a kulzormozgatókkal mozogsz annyira nem gáz meg a ctrl-l fordulsz.

    A katonai egységek írányítása nekem ritka szar, egyszerre nem tudok kettöt vagy többet mozgatni s amikor 10-12 hadosztállyal támadok akkor már grrr....
    Másik dolog hogy a siernt se tudom használni feltölt s cseszik elsulni, de más wondert el tudok nyomni csak azt az egyet nem:D.

    Sajnos nemigen van faq, esetleg a controllers nézzd át vagy ha ott se van meg ami kell akkor kérdezd meg itt hátha, sajnálom hogy nem tudtam segíteni jobban, de ha kérdezel válaszolunk.:)

    Byez
  • MhyCroft
    #3161
    Szia!

    Nekem igen:D, de nem tudom sztem s ez tényleg csak saját tapasztalat amilyen gamet meg akakrod venni előtte a törtel játsz egy picit vagy szedd le ademot ha lehetőséged nyilik rá!:)

    Ha játszottál az eggyel akkor ez biztos tetszeni fog bár nekem a lénytanításnál ez a dolog kicsit furcsa illetve hogy venni kell a varázslatot neki de nem gázos a halászatott sajnálom keményen, azért fáj a szívem meg lehetne hajók is.

    Töltsd le a crackest játsz vele, megérni megéri ha tetszik mert pl lehet majd a lényeg akkor egy Sárkány(!):), illetve a patcheket felrakhatod hozzá:).

    Byez
  • Guer
    #3160
    sziasztok
    nincs egy játék kezelésével kapcslatos FAQ?
    már a 3. pályánál vagyok de még mindig vannak nem egyértelmü dolgok....
  • el bruja
    #3159
    hellooosztok
    joo ez a játék érdemes +venni?
  • MhyCroft
    #3158
    Nem tudom még, vannak álaltok, farkasok, tehenek meg sok minden, lehet kell majd oda vmi:).

    Fogod a skyscreapert és megfogod a házat majd huzol eget felfelé aztán addig huzod még akakrod s elkezded belenyomni a fát meg a követ, s lesz egy constructing mező benne, de maguktol is építik:). Iszzonyat sokan férnek ajd bele!!

    BYez
  • MhyCroft
    #3157
    Hello!

    Van egy energy szintje az lehet nagyon alacsony, vagy a tanításoknál lehet van olyan hogy harcolni szabade meg falat rombolni, pl ha megtiltod neki hogy romboljon elenséges épületeket akkor akkorse teszi ha erre utasítod csak ott áll s semmit nem csinál.

    Byez
  • Toroco
    #3156
    ha nem tud elmenni valahova az azért lehet, mert nem fér el ott ahova akarod, vagy ha fal mőge akarod akkor lehet hogy még nincs teljesem lerombolva a falrész, vagy zárt kapu mögött van.

    Ha nem harcol az azért lehet mert nem aludt egy ideje és nem evett, és ettől kedve sincs semmihez. etesd meg simogast mig felnem mennek a csíkok zöldbe, és altasd a Creatures penben, és utána menj harcolni.
  • Toroco
    #3155
    bazze szal a skyscreaper az nem akkora mint a képen van a vásárlásnál, hanem épiteni lehet egymásra? ha jól értem akkor ez kamény, már régebben alkalmaznom kellett volna.

    fa, gabona, kő, gyerek, felnőtt asszony, felnőtt férfi, lénykaki, ezeket már vittem de nem voltak jók. majd én is megpróbálom a marketes dolgokat elvinni, meg öreg embereket.
  • danee100
    #3154
    Hali!
    Azt áruljátok el nekem hogy ha az állatom azt mndja hoyg nem tud oda menni ahova én szeretném, és istennek nem hajlandó harcolni sem a másik állattal, akkor mia p baja van. Simán hagyta magát megverni, véletlenül sem ütött vissza. Hiába mondtam neki hog fight.
    Ez mitől lehet???
  • MhyCroft
    #3153
    Oké, mág nem tudom de majd mitán ők elfejetették mi kell bele:D, így majd viszek fa, gabona, kő, gyerek, felnőtt asszony, felnőtt férfi ugynezek idősből, viszek majd a marketek által termelt dolgot, lénykakit, jó pojén lesz:D.

    Legelős: Akkor elehet elfordítom bocsi, ha megvan hogy melyik kell majd pls írd már le, thnx:). Akkor megnyerem a pályát én is előtte.

    Mekkora durva ez a skyscreaper 54 emeletett elehet egymásra építeni cooooolll:), az amfitheátrum meg ahogy harcol a jegesmedvével meg az artisták ugrálnak benne nagyon nagy!

    Ezeken a pályákon már ontják rád a tributekat, én már szinte mindent veszek csak hogy fogyjon:D.

    byz
  • Toroco
    #3152
    a mission megmarad ha megnyered a pályát. Rájöttél már mit kell adni a nyanyáknak a rituáléjukhoz? én még nem.

    Én azt a legelőset is a pálya megnyerése után csinálom meg. De én ugy értelmeztem hogy az egész szigenem be kell ültetni legelővel azokat a részeket ahol van zöld talaj, de majd megnézem ujra mit kell csinálni.
  • MhyCroft
    #3151
    Ami kérdésem lenne:

    A köv szigeten:), vana boszorkányos, csupán annyi a kérdésem hogy ha megnyertem a pályát amission megmarad mert odaáig nem akkarok építkezni:).

    Illetve a vedd körbe a várost legelővel, csak fogom az 1k-s lakossú városomat és mindehol ahol lehet a pálya megynerése előtt bevetem legelővel?:)

    Értem, akkor kb ugy mint az enyém:).

    Rakok be képeket:) Nekem sikerült a belerugás ott a képen is látszik mert tudja a lényem a health megicet s mindig visszarohatnam nyomot magára egyet-kettőt aztán vissza:).







  • Toroco
    #3150
    nekem P4 2,6GHz Northwood, Ati rad. 9600pro, és 256MB DDR. én 1024*768ban játszom minimum grafikán.

    Az én lényem búzát eszik. Egyszer jól bekajáltattam és olyan lett hogy cingár lábakon állt egy full izom húsgolyó. olyan kidobó fiús kinézetü lett. kb 70%ra hizott. hiába volt ekkora a másik cingár lény simán elkalapálta.
  • MhyCroft
    #3149
    :D, oké fogtam és a tortture pőitbe bedobáltam ipséket:), pont rosszul csináltam. 648*480 ba fugg, minimumon mindent:).

    P4-s 3 Ghz, Ati x550, 521 drr ennyim van.

    A te lényed mit eszik?

    Thnx Byez
  • Toroco
    #3148
    Ugy látom nálad jobb felbontáson fut a játék. nakam a lámpák tüze nem piros hanem halvány sárga. Sajna nekem 256MB memóriám van és nem bír el nagyobb grafikát.

    Az a szobor nem nehéz. Szolgálni kell, az az vigyél oda két három embert aki imádni fogja. ha ez megtörtént akkor rögtön jön a videó, ha nem akkor tegyél még egyet. Sokat ne vigyél mert megfognak halni.
  • MhyCroft
    #3147
  • MhyCroft
    #3146

  • MhyCroft
    #3145
    Azt megvettem én is meg területfoglalásra is jó:DD, ha egy tó másik partyájra akkarsz átemnni, nekem egyszer kelett:).

    Szal, van egy dark descpiles nevu küldetés 40kért, a középső faluban az utolsó város és köztem egy szobor! Bevallom férfiasan fogalmam nincs mi a fenét kell azzal csinálni!!!:)

    Remélem te tudod:).

    Byez
  • Toroco
    #3144
    valamit olvastam, hogy ha végig játszod akkor van valami sandbox mód ahol nincs ellenfél és csak épitkezhetsz ahogy akarsz. ez tök jó lenne.

    Én megvettem a Siren csodát, mert küldi volt és csak arra volt pénzem. Nem rosz mondjuk mert akár 200 embert is elhódithatsz az ellen bármelyik városából, és 3000 az impressivness-e.
  • MhyCroft
    #3143
    Jeah Thnx:)!

    Javaslat, vedd meg az összes dízstíő elemet kivéve a karoóbatűzésest:), meg az összes épületet kivéve a artilery factoryt.:)

    Én nem fogok venni csoádt az száz:D, nem éri meg vettem egyet anno de hogy minek:) azóta nem használtam, inkább a kiegeket veszem meg a kézre, a hand gesting az nem kell de a lényemet akkarom majd felturbózni hogy nyomja a heath magciet s szépítem a várost, nem nagyon fogok csodákra költeni mert sztem nem érnek annyit hogy elsonek rájuk költsek akkor már inkább felnyomom a lényem képességeit, adnvanced szitű skillekel amiket haználhat pl a szórakoztatás, de ez tényleg csak saját szerény listám arról hogy számomra mi a fontos, tényleg élveznék egy hatalams pályát ahol csak építkezni kell és fejlódni semmi mást nem meg sok békés küldetés lenne, olyan mint anno a tolvajos a kertben:).

    Byez
  • Toroco
    #3142
    Tipp: a 7. pályán ne épits egyáltalán mansiont, mert nem lesz elég ore a lényeges épületekre. Csak sima villat épits, és feltétlen legyen egy smelter. Egy templommal terjeszkedj az emelkedőn a magaslat felé. Arra a tisztásra középre vagy amennyire a területed engedi nyomj fel egy csodát, és épitsd tele az egészet villákkal. Az benne a jó hogy szinte minden villával +200 impressivet kapsz, és mivel az a legkissebb épület pont alkalmas ennek kiaknázására.
  • Toroco
    #3141
    oksa. én még nem vetten neki semmit csak az advenced warriort. most van 1millio pénzem, de nem tom mire költsem. varázslatokra vagy csodára. és nem is tudom melyik csoda érné meg leginkább.
  • MhyCroft
    #3140
    nekem van villámom
    ha odaér tud egyet nyomni:/// bár addigra szétszedik:DD, okey, köszi majd ha van vmi szolj addig ha tudom nyomom majd:)

    byez s thnx
  • Toroco
    #3139
    3 kisebb települést hamar elhóditható, végülis csak az utolsó város ami nagy, atööbbi elhódításához csak építkezz. szerintem nem jutsz el a wonderig mert egy 100ad ilyás védi. az én lényemet hamar leszedték.
  • MhyCroft
    #3138
    Thnx, amjd gyuratom mert így 6-s sebbzése van s fel akkarom nyomni rendesen:).

    Fa van rendesen?:)

    Akkor az elso egy rush legyen a wonderes városa ellen:), jóvan ugyis csak egyet kell belerugni:DDD.

    Mennyi idő alatt lehet elhoditani kis városban van avgy a legnagyoban?:)

    Byez, thnx s majd lassan lépek én is át:)
  • Toroco
    #3137
    Át mentem és már el is hóditottam minden városát impressivvel. már csak egy van.

    edzeni több féle képpen lehet. Ha el van hizva akkor rohangáltasd, ezzel fogy és a fitness fog feljebb menni. izomra meg ugy lehet hogy porázra fogod felvetetsz vele egy fát vagy követ és a lényre viszed a kezed, kijön egy workout felirat és akkor katt. sulyzózni fog a tárgyal. Én megtanitottam rá hogy automatikusan gyurjon. wheight lift a tanulásban a neve.

    a következő szigeten földrengés csodájuk van, de nem volt idejük használni mert eljöttek az emberek abból a városból. Én azt csináltam hogy mielött elkezdtem épitkezni a lénnyel megrohantam a városokat és szetvertem az összes kaput. Na ezt ne csinálja senki, mert azok akik kivándorolnak a városból nem tudnak kijönni a kapun, és szét kell rombolni a falat hogy eltudjanak jönni. ez az egyik városnál lehetetlen, a másiknál elöbb egy házat kell leromboltatni a lénnyel és utána lehet csak a falat. A kapunak a tartó falait viszont a lény nem tudja szétverni. Esetleg katapultal lehet próbálkozni, de az nem hiszem hogy túl jutna az ellenséges seregeken. a lény viszont átrohan rajtuk. Ore nagyon kevés van ugyhogy az elején csinján a falcos épitkezéssel megteszi a sima villa is mansion helyett. a bevándorlók majd hoznak valamennyi oret.
  • MhyCroft
    #3136
    Hali!

    Játszottál az egyel?

    Mert ha igan az irányítás szinte full ugyanaz a lénynevelés anyiban másabb hogy most van egy almenu amibol elérhetsz mindent amire megtanítotad és ott ledöntheted hogy mit csinálhat:).

    Nagyon kis angol tudás is elégg lehet max ha elakdsz akkor kérdezel egyet.

    Byez
  • MhyCroft
    #3135
    Hyez! :_)

    Én oda nem nagyon akkarok még átmenni:D.

    Edzeni akkor ugy kell hogy fogom a követ oda adom akezébe és rohangásztatom?:)

    Hogyan edzed, nekem annyi hogy állandan verekdni fogom küldeni s ha éppen vesztére áll besegítek neki egy tűzlabádval:) avyg már az elején egy kicsitlekómázom az ellen lényét:).

    Milyen csodájuk van a köv szigeten? Remélem nem vulkános:///

    BYez
  • Ombika
    #3134
    Maskepp meg vakon vagyok angolbol!!! :(
  • Toroco
    #3133
    Bele néztem a következő pályába hát ez sem lesz egyszerü. kapásból berontottam az ellenséghez hogy leverjem a csodájukat, de sajna leölték a lényem. sok ilyász védi a városközpontot akik tüzes nyilakkal lőnek. Asszem kell majd vennem valami varázslatot a lényemnek, amivel leölheti őket. De még a mostani szigetem kicsit edzem.
  • Toroco
    #3132
    Szerinte ne várj a magyaritásra mert sokára lesz kész. Az forditok akik üzemeltetik az oldalt azt irták hogy most abbahagyták a magyaritást, mert most az oldalukat alakitják át és csak utána fogják folytatni, szal a fene tudja mikor lesz kész.
  • Toroco
    #3131
    elvileg érdemes, de ha felteszed a patchet akkor ujra kell kezdened mert nem kompatibilisek a mentések. ezt mikor instalálod ki is irja hogy elfognak veszni. ugyhogy szerintem ne tedd fel már, majd ha ujra kezded egy másik lénnyel.
  • MhyCroft
    #3130
    Hali!

    Patchet érdmes felrakni? MEgy utána atört verzió?

    Byez
  • Ombika
    #3129
    Ahh inkabb megvarom ugy konnyebb es elvezhetobb!!

    Thx azert!!
  • Toroco
    #3128
    Elég ha felveszel egy halom embert és odateszed a bányába. dolgoznak a városok között is. a lényedet meg pórázzal segitsd az érc hordásában. Nekem nem sikerült a sereg maximalizálása, mert mire meglett a 430 fös seregem addigra már felnöttek a gyerekek és megint lettek férfiak aztán ujabb sereg de sosem sikerült. viszont csináltam 20 5 fös sereget.

    A pajzsot lehet hogy akkor kéne de nekem már nincs ellenségem.

    itt a kép a mostani városomról, 700 fő és 76138 az impressiveness-em
  • MhyCroft
    #3127
    Hy!

    Nem annyira gáz ha nem tudsz angolul, az épületekre rá fogsz jönni, én pl tegnap este jöttem rá hogy a torture pitbe még embert is dobni kell hogy működjön.:)

    Ha meg vmi olyan kérdez s ha tudunk segítünk.

    By