2234
10802156721221919903.jpg
  • IXEMGabeo
    #2034
    32 éves és elért mindent, multimilliárdos, családapa mit vársz még tőle? Az is gyönyörű, hogy még ott van a legjobbak közt...
  • Airbus A380
    #2033
    Federer is ilyen lessz majd ilyen idősen szerintem, hol jó hol nem, bár Federer már tett le az asztalra dolgokat. Tehát ha gyengélkedik elnézhető.
  • IXEMGabeo
    #2032
    tudom jó játékos volt

    Ő az egyik nagy mohikán a Federer érából...már szinte senki se maradt

    Robredo, Hewitt, Federer, Haas, Nadal pedig úgy 2005-től kezdve jött
  • Airbus A380
    #2031
    azért ő nagynév volt a maga idejébe :)
  • IXEMGabeo
    #2030
    az igen Haas hanyadvirágzását éli:D 35 évesen kb
  • Airbus A380
    #2029
    köszi a jelzést :)
  • bubu13
    #2028
    Már az elődöntők jönnek. Vagyis tegnap már kettő lement. Ferrer simán nyert Robredo ellen és Tsonga is simán Federer ellen. Ma jön a másik két elődöntő. Nadal-Wawrinka és Djokovic-Haas. Jó kis elődöntők lehetnek majd. Bár Djokovic-Nadalt szívesebben néztem volna meg a döntőben.
  • Airbus A380
    #2027
    Féderer biztos nincs
  • Airbus A380
    #2026
    passz ennyíre nem követem, kinézem a napi programbol ki érdekel aztán azt megnézem ennyi.


    a meccs marha gagyi volt semmit nem vesztettél
  • IXEMGabeo
    #2025
    nem láttam sajnos itthon se voltam...

    kik vannak a negyeddöntőben most?
  • Airbus A380
    #2024
    Federer kiesett ez még a vasárnapinál is gázabb meccs volt.
  • Airbus A380
    #2023
    Federer a negyed döntőben, de ritkán vártam már ennyíre meccs végét...
  • Gaba94
    #2022
    A szerelmem (Ana Ivanovic) meglehetősen simán, és tetszetős játékkal hozta a Johansson elleni meccsét 6-2 6-2-re.

    Sok esélyt nem látok rá, hogy megismétlődjön a 2008-as győzelme, de szurkolni fogok neki. :) A következő ellenfele ismét egy francia csaj lesz, Virginie Razzano, elvileg sima ügy kell, hogy legyen.
  • szomferi
    #2021
    hétköznap sajna meló van, este 8-ra érek haza, csak hétvégén tudom nézni :D
    de közben követem az eredményeket, meg kis profitot is termelek már belőle
  • IXEMGabeo
    #2020
    2 extravagáns mérkőzése megy

    Gulbis - Monfils:D

    2-1 Monfilsnak a szettek alapján egyelőre
  • IXEMGabeo
    #2019
    Gulbis nagypofájú, de még semmit nem ért el:)
  • IXEMGabeo
    #2018
    Tsonga és Tipsarevic is hozza úgy néz ki a szerváját
  • REALista
    #2017
    Azt a kurva.Tehetséges...:D
  • IXEMGabeo
    #2016
    Simona Halepet meglesném új román reménység nagy cickókkal
  • IXEMGabeo
    #2015
    Hewitt - Simon meccsről lemaradtam, de állítólag durva volt 0-2-ről jött vissza Simon plusz még Hewitt az utolsó szettben óriási hátrányt dolgozott le. Őrült meccs lehetett:)

    Most fogok bekapcsolódni kb én is.

    Kiesett Czink Melinda is egyébként, a 2010-es győztes Schiavone verte ki
  • Smithwarden
    #2014
    Hat amint latod RG-rol beszelgetunk mar 2 napja Szomiferivel (es nezzuk is persze).
    Nem egeszen hozta azert mindenki a tole elvartat sem: az 5. kiemelt Berdych kiesett Monfils ellen. :)

    Kozben latom, hogy Wawrinka-nak csak sikerult indulnia.
    A dokik csak megszereltek a combjat ezek szerint a Garrosra.
    Hajra Stan. :)



    Csajoknal nem szoktam kb senkinek drukkolni, de remelem most Camila Giorgi minel tovabb jut. :)

  • IXEMGabeo
    #2013
    megy a Roland Garros nagyban nézitek?:)

    Venus Williams 1. fordulós kiesésén kívül nem sok érdemleges van, mindenki hozza a tőle elvártat
  • Smithwarden
    #2012
    Mononukleózis. - Lenyegeben leggyengul a szervezet a virustol.
    Ilyen volt kb 1 evig Federernek is, de o lightosabban meguszta.
    Amugy javulgat az allapota, olyan 50%, hogy vissza tud terni 2013-ban.
  • szomferi
    #2011
    észre se vettem, hogy nincs itt... Söderlinget már nagyon régóta hiányolom, jómúltkorában utánanéztem, hogy mi a baja, de nem sok sikerrel jártam, mi a baja konkrétan?
  • Smithwarden
    #2010
    Wawrinkanak drukkoltam volna foleg (hogy mar 2 eve nincs Soderling a betegsege miatt), erre o is serultet jelentett par napja...
  • szomferi
    #2009
    mától RG, végre :D
  • IXEMGabeo
    #2008
  • Smithwarden
    #2007
  • Count Adyn
    #2006
    Az a póló:D
  • desigo
    #2005
    18 méteres sziklafalról ugrálni azért nem játék.
    Meg is lett az eredménye. :/
  • IXEMGabeo
    #2004
    bocsánat iígy akartam
  • IXEMGabeo
    #2003


    Halálos balesetet szenvedett egy fiatal teniszező:(((
  • bubu13
    #2002
    Gulbis fejben nagyon nincs ott szerintem. Valamikor kifog olyan napot, hogy megszorongat bárkit de ez ritka nála.
  • IXEMGabeo
    #2001
    szép TÉK:)

    Már vagy 2 és fél éve feltűnt ez a srác, hogy baromi hasonló fonákja van, mint FED-nak csak aztán eltűnt a színről egy kis időre. Gulbisról is azt gondoltam mekkora tehetség aztán megrekedt.
  • Smithwarden
    #2000
    Basszus most is nagyon jo meccsek lesznek salakon Madridban es utana Romaban is biztosan.

    Csak lehet befizetek megint 1 honapra tennistv.com -ra a jo minoseg es a visszanezheto meccsek miatt is.
    Digi TV-t biztos nem fogok bekottetni csak a Digisport miatt. :p
    Csak jo lenne valakivel kozosen 2-en vagy 3-an befizetni a tennistv-re, mert egyedul nem eri meg az sem annyira es ugy vettem eszre, hogy nem figyelik, ha tobben is belepnek a honlapra ugyanazzal az elofizetessel.
  • Smithwarden
    #1999
    szomferi:
    Igen, neztem tegnap en is hogy sajnos pont attol kapott ki az elso forduloban 3 szettben, akivel mult heten dontot jatszott. :(
    Hat ez van, remelem azert befer majd a Roland Garros selejtezobe igy is.

    bubu13:
    Ja szuper meccs volt.
    Egy ideje figyeltem mar Dimitrovot es alapbol a fiatal Federer ugrott be rola tobb szempontbol is.
    Fonakja, tenyerese es mozgasa is hasonlo. Viszont Dimitrov meg talan jobb is Federernel, mert technikailag mintha tobbet tudna varialni.
    Persze fejben es karrier szinten mar nem biztos eleri majd Federer szinvonalat. :)
  • bubu13
    #1998
    Mekkora meccs volt ez a Dimitrov-Djokovic. Dimitrov szépen megverte Djokot. Volt itt minden. Djokonak kiment a bokája, Dimitrovnak kiment a bokjája, Djoko elvesztette az első szett tie-breakjét 5-2-ről. Dimitrov 4-2-ről elbukta a második szettet. Egyszóval hatalmas meccs volt. Dimitrov nagyon jól játszott. Fonákja már Federert idézte. Ha így folytatja jó kis játékos lehet.
  • szomferi
    #1997
    Wimbledon úgy jött szóba, hogy most amennyi pontot kapott a tornagyőzelemért, egyre közelebb van a wimbledoni selejtezőhöz

    Ward most éjszaka elkente a száját 2:1-re, szóval ez rövid tornának ígérkezett
  • Smithwarden
    #1996
    Wimbledon? Az meg hogy jon ide most? :)
    De egy challanger torna gyozelem miatt sem kerulhetne oda, csak pontok alapjan ugy tippelem. :)

    Most jon majus vegen a (szerintem) legjobb grand slam, a Roland Garros.
    128-as selejtezo van, a 128-as fotabla mellett, tehat igy a 256 jatekos koze elvileg beferne a 253. Fucsovics.
    De vannak meg ugye wild card-osok is (azt hiszem 8 darab) + es serultek is biztos.
    Szoval nem tudom befer-e vegul.

    Ha osszehoz meg valamennyi pontot 1-2 challanger tornan, akkor biztosan ott tudna lenni a grand slam selejtezokben.
    Most ugy nezem, Kinaban maradt es egy 125.000 osszdijazasu versenyen indult.
    China Kunming challanger (viszont ez nem salak, hanem kemeny palya)
  • szomferi
    #1995
    bezony, mehet a Wimbledon selejtezőjébe, legalábbis úgy tudom, hogy ez a győzelem azzal jár... nemde?