Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#13199
Far Cry patch Castellano 716 Mb !!!!!
Mi lehet ez a 716Mb-os cumo?? Torrentes oldalon találtam.

Next PC upgrade: 2022

Rambo 20
#13198
Nos gunner?
Tudunk nyomni?
Mert láttam hogy küldtél privit és ha coopolni akarsz akkor meg kell mondanod hogy hogy kell felrakni a modot
az a coop mod van meg nekem amelyiket itt ajánlgatták.
amelyiken az eredeti FC-pályákat lehet nyomni a singleket.
De hogy kell megcsinálni hogy nyomni tudjunk vele?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Gunner
#13197
Én már úgyahogy próbáltam, az utolsó Volcano pályán nem nagyon akar kinyilni az ajtó nekem 😊 Csak 1x tette
Van kedved multiban coop-olni? Ha igen, akkor privizz please

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Mike at home
#13196
thx

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#13195
kitárazod a majmot a fensíkon aztán leugrasz a vízesésben
innentõl végig a folyóban haladj lehetõleg a víz alatt, lesz egy sekélyebb rész azt sprinteld végig és elõbb-utóbb elérsz a lentebb említett helikopterhez

PiszkosFred
#13194
Vagy futsz mint akik kergetnek (merthogy tenyleg;]) es latsz majd egy helikopter roncsot, ami felszallni mar sosem fog, viszont a gepagyu az oldalan kifogastalan allapotban van, es csak arra var hogy odaporkolj vele a nepnek. (illetve ha ugyanarrol a palyarol beszelunk, akkor en igy csinaltam)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

kisgabo
#13193
de melyik szerveren?

Kaszi46
#13192
próbáltátok már a custom single mapokat? van egy két gyömgyszem, érdemes letölteni õket

*Posse*T.W.D*

Mike at home
#13191
aha

ezt probaltam mar, de a ficere meghalt

na akkor megprobalom ujra, thx

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Amse
#13190
Menj a vízben.Leugrassz és utána ott kell maradnod a folyóban mert a szörnyek meghalnak benne.

Mike at home
#13189
sajnos elakadtam:
ledobnak a helikopterbol egy szal geppityuval. hogy jutok re a hegy tetejerol, ahonnan indulok? mindenutt sziklafal, vizesesnel szakadek

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Kaszi46
#13188
na coop modot proszáltamárvalaki?

*Posse*T.W.D*

Emery
#13187
Nha ma sikerult osszeraknom a gepem, s gondoltam egyet kiprobalom a Far Cry-t. DVD verzio van meg, de nem akar feltelepulni. "A nyelv valasztas utan kilep"
HELP MEE

Porból lettem, hamu vagyok, Semmi voltam, Senki vagyok

Rambo 20
#13186
BOYZ!

Nem jönne vlaki FC-zni????
Tudjátok Cucli már egy hete megigérte nekem a dolgot de nem mûködik hogy nyomjunk pedig van amikor lenne rá idõ.
Adja meg valaki a messenger címét és jöjjünk lõni mer' Cucli az életbe nem jön majd.

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

grebber
#13185
Igen.

Next PC upgrade: 2022

Hentes Bill
#13184
pfffff, no comment

Boldog Karácsonyt!

Rambo 20
#13183
Nem tudja valaki hogya Catwoman game már megjelent?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13182
Loál. énnekem spec. a fél évi zsebpénzem ment rá az FC eredeti verziójára de mégérte.Nem kell vele baszakodni.
HAHA NÉZZÉTÉK MEG A FELETTI MONDATOT

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Kaszi46
#13181
coop modot proszálta már vki?

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#13180
hi most ne visszafele olvass hanem kicsit fölfele😄 ott van a banner alatt igy kell neten ......., na azt csekkoljad

*Posse*T.W.D*

hispan2
#13179
HI!
Az az én nagy bajom, hogy nem tok multizni neten, mert bár csináétam ubisoftos felhasználónevet, a netrõl leszedett cd-key-t nem fogadja el. Visszaolvastam elég sokat és nem találtam megoldást. lécci aki tudja, hogy mi kell a multihoz, vgy hogyan leeht a legegyszerûbben elintézni, az írja le nekem, megköszönöm elõre is.

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

Rambo 20
#13178
OÁÁÁÁ

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13177
Na nincsen valaki aki nyomna velem kicsit?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

#13176
HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT, IZÉÉÉÉÉÉÉ... Dolgom van. 😊

Rambo 20
#13175
Ne mjössz fel nyomni stalker?
(KÉRLEK!

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

#13174
loál.

http://thenamelessphoto.com/

Rambo 20
#13173
A Cucli az kérem szépen fenn van most a teamspeaken és egész nap a neten lógott de ló#!?rt sem tudtam játszani vele pedig már egy hete hívom!De mindig van valami dolga.Ma például egyész nap arra van kedve hogy counter strikeozzon.

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

#13172
Hol vagy, Cucli?

grebber
#13171
Cucli kiprobálta és azt mondta lagol mint állat 😞(

Next PC upgrade: 2022

grebber
#13170
Far Cry

<2004-08-15 @ 08:53 - Mantis>

A Far Cry Cooperation címû modjáról van szó, mely igen jó dologgal örvendezteti meg használóit. Nevezetesen, ha mûködik, akkor azt teszi játékunkkal; hogy használója elé tárja az összes single tipusu missziót, és engedi azt játszani 3 játékosig. A csomagot erre találjátok.


ERRE

info: Gamestar

Next PC upgrade: 2022

#13169
felraktam a FC-t, meg krekkeltem aztán patcheltem 1.1-re de amikor új játékot kezdtem a vízeffektel valami gáz lett, olyan mintha negatív kép lenne (régebben jól mûködött)
segítsen valaki pls

Rambo 20
#13168
Hát nem

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13167
Most tudom. De akkor amikor te szt a levelet írtad azt mondta egy óra múlva lessz ideje

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Paulie
#13166
Cucli nem ér rá!Vásárol

.

Rambo 20
#13165
Cucli mikó tudnánk má nyomni?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

kisgabo
#13164
up

RelakSfromhome
#13163
Most mentem vissza megnézni 😊 Addig amíg a hajóban ügyködsz, valaki biztosan lebontja 😛

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13162
jó ok. máshogy kérdem. hová tünt a szikla? mert a második pályláról nem látni semmit.

http://thenamelessphoto.com/

RelakSfromhome
#13161
Srácok, a villanógránát használható valamire?

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

RelakSfromhome
#13160
?
Én semmiféle szikláról nem ugrottam vízbe az elsõ pályán... Van ott egy fasza kis homokos part, ott másztam a vízbe. A kép meg valsz ott készült, mikor a hajóból elõször pillantod meg a partot...

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13159
mi?

http://thenamelessphoto.com/

Kandurex
#13158
945

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#13157
ez az a hely ahol leugrasz az elsõ pálya végén. amikor az elsõ páya vége van akkor egy !szikláról! ugrassz le vizbe. na mostmá dereng a bug?

http://thenamelessphoto.com/

RelakSfromhome
#13156
Amit én a felsõ képen látok: Egy halom sprite fának álcázva, egy sziklavonulattal, aminek a tetejére a szokásosan irdatlan nagyra méretezett fû textúra van, amit a részleteztõ textúrával raknak helyre, ha megfelelõ nagyítással nézzük.
A tükrözõdés jóaknak tûnik, sazl nemtom

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Paulie
#13155
Kusse??

.

#13154
kusse

http://thenamelessphoto.com/

Paulie
#13153
CUCLI a kis bátor,az éjszakai terminátor CSAK 1-ig VOLT FENN!!

.

Danecay
#13152
csak az a baj, hogy k**va nagy, nekem. Modemmel vagyok 😞
de majd a munkahelyen😊

#13151
nem hivatalos.

http://thenamelessphoto.com/

Danecay
#13150
Thx! Remélem ez lesz a megoldás, igaz többször is szórakoztam már a game-el ugyan ilyen körülmények között de akkor nem töréntek ilyen dolgok. MIndenesetre kipróbálom! Ismét hivatalos már az 1.2-es patch? mert tudtommal visszavonták.