Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://thenamelessphoto.com/
azé itt is van egy kis "becsúszás" efekt
sorry haver nem jöhetsz. csak egy hely van

http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
.
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"To uninstall the old FarCryMP (v0.93 and below)
- Delete FarCryMP.exe
- Delete the FCMP folder
- Replace Bin32\CryGame.dll and CryNetwork.dll with the original files
"To install the new FarCryMP:
- Copy FarCryMP.pak from this .zip into your FCData folder
A gondom az hogy ezek után elsem indul a game csak negy fehérséget látok
a gondomra remélem az a megoldás hogy megtalálom a rendes
CryGame.dll-t meg a CryNetwork.dll-t
aki tud segiteni irjon
thx
RokaKoma CS:Source FarCry Halo RULZAA
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
Azt szeretném megkérdezni, hogy tapasztalt e valaki valami rendellenességet a 4.6-os Catalyst/Omega driverekkel a FarCry futtatása alatt. Elsõsorban kifagyásra gondolok, mert most újítottam be +512MB memóriát, gondoltam kipróbálom a FC-altt is, hogy megszünnek e a swappolások, de pályabetöltést követõen ki idõvel,vagy azonnal kifagy. Arra gondoltam, hogy lehet az új memória kavar be, 3DMark 2001SE és 2003, futtatása közben is hibátlanul mûködik, valamint a DOOM 3 is fut normálisan, gond nélkül, a FC pedig mint már írtam kifay. Ja fent van még az 1.0-ás Patch is.
Ötlet?"
Az a nagy helyzet, hogy talán meg van a hiba oka. Egy Ati Radeon 9500-asom van MOD-olva 9700-re. Úgy néz ki, ha modolva hajtom, akkor kifagy, ha nem nem. Ami még érdekes,hogy a 4.6-os omegával, modolva volt amikor ki sem fagyott, vagy csak egy kis idõnyi játék után, viszont feltettem a 4.9-est modolva, a hatás garantált, néha még az elsõ képkocka sem jeleni meg már kifagy, világít az összes vinyóm és halál. Jó erre mondhatnátok, hogy akkor ne modoljam meg, ami jogos is lenne, de régeben (nem tudom már hanyas driverekkel) MOD-olva hiba nélkül ment, és más játék alatt nem jelentkezik ez a dolog, még a híres DOOM 3 alltt sem amirõl, azt írták, hogy az utolsó tranzisztort is kihasználja a videókártyában, és, hogy aki MOD-olva a vagy húzva használja, jobban jár ha visszaállítja eredeti formáujába, mert BUG-okat meg miegymást okozhat. De nálam semmi, csak a FarCry alatt.
Tipp?
cryengine jobb neten, viszont nincs igazi fizika multiban... doom3 4 playeres, de abban van fizika multi közben is ugytudom...
én inkább egy desert combatra szavaznék, cryengine alatt, valós fizikával! 😊
Forza.
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/

Ezoterikus zenék, dalok, versek. www.mizenekar.hu

Ezoterikus zenék, dalok, versek. www.mizenekar.hu
http://thenamelessphoto.com/


http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Én Cryengine-bõl egy NAGYON ütõs WWII fps-t várok. Ilyen graffal AI val és fizikával hihetetlen nagyot szólna. Gondoljátok el a partraszállást! Addigra birná a hardver is a 60+ AI egységet a képernyõn. pl. Igazi kráterek robbanak körülötted stb... pfff
http://thenamelessphoto.com/
hm a disznaja ,hogy úszik
no comment
(ilyen van d3ban? 😊
még egy kis fizikai bug
a textúra elcsúszott!
2.

http://thenamelessphoto.com/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
gondolom a doom4 dobozában már csak egy marék LSD lesz "vedd be és szard össze magad a fantáziádtól"

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
(doom3 nekem is csalodás a FC után... nevetséges AI, szintén félkaru fizika, tul sötét - igy köünnyü szépnek lenni 😉 a fél gfx a fantáziára van hagyva 😉 )
Forza.
Újra beizzítom a cryenginet
van valami honlapja ezeknek a készülõ modoknak?
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”
doom3 is mehet multiba, de ez a sötétben jáccodó horror arra jó, hogy infarktust kapj. még csittel is durva...
The pain that glips you.. the fear that binds you.. releases life in me


