Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13149
namármost. próbáltad már 1.2vel? azzal nem kéne fagynia. ugyanez volt Pyexnél. ha húzta a procit az 1.0ban és az 1.1ben akkor fagyott neki a game. 1.2 már felvan készitve az ilyenekre. de ez szvsz

http://thenamelessphoto.com/

Danecay
#13148
A #13135 -re senki?

#13147
akinek feltünik a bug azé a pont..

azé itt is van egy kis "becsúszás" efekt

sorry haver nem jöhetsz. csak egy hely van

http://thenamelessphoto.com/

#13146
na akkor most jön a napi bug csokor fcbõl

http://thenamelessphoto.com/

#13145
hát mivel igy elbaszták a net kódot d3ban...

http://thenamelessphoto.com/

Paulie
#13144
A Far Cry szerintem sokkal jobb mint a Doom 3,mégpedig azért mert a grafika belsõ és kûlsõ tereken egyaránt jobb mint a D3-ban.(Hangulatban nálam egy kicsit a D3 jobb).Multiban természetesen FC sokkal jobb.

.

Paulie
#13143
blabla

.

RelakSfromhome
#13142
igen? Most használtam egy olyat, hogy robbanás után mentettem, emiatt nem süllyed a hajó, így a hídról kényelmesen elpufogtattam. De annak is a kurva annyát, aki kitalálta, hogy kilenc rakétatalálat kell neki, nálunk meg max 14 db raksi lehet!!!

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13141
startból ússz hátra a lerongyolt halászhajóhoz és a pálmafa mögött bújkálva lõdd mindennel ami van, ha jók a reflexeid full élettel meg tudod csinálni

PiszkosFred
#13140
Sok. Mind az osszes tar. De ne mergelodj, mindenki szivott ott sokaig - tisztelet a kivetelnek - es par karomkodas es foldhozvagott billentyu es/vagy eger utan csak sikerult. Neked is fog ;]

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Danecay
#13139
UP!

#13138
FarCryMP_0.94-GMFlash ti ezt hogyan tetétek fel mer nekem sehogyse megy
"To uninstall the old FarCryMP (v0.93 and below)
- Delete FarCryMP.exe
- Delete the FCMP folder
- Replace Bin32\CryGame.dll and CryNetwork.dll with the original files

"To install the new FarCryMP:
- Copy FarCryMP.pak from this .zip into your FCData folder

A gondom az hogy ezek után elsem indul a game csak negy fehérséget látok
a gondomra remélem az a megoldás hogy megtalálom a rendes
CryGame.dll-t meg a CryNetwork.dll-t
aki tud segiteni irjon
thx

RokaKoma CS:Source FarCry Halo RULZAA

RelakSfromhome
#13137
A süllyedõ hajóról hány raksi kell annak a kurva helikopternek???

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

saviola
#13136
Mi az örökélet kódja? Mert nálam csak az nem jön be. Azt írták az a backspeace, de nem. Légyszi segítsetek kösz

Danecay
#13135
"Hi All!
Azt szeretném megkérdezni, hogy tapasztalt e valaki valami rendellenességet a 4.6-os Catalyst/Omega driverekkel a FarCry futtatása alatt. Elsõsorban kifagyásra gondolok, mert most újítottam be +512MB memóriát, gondoltam kipróbálom a FC-altt is, hogy megszünnek e a swappolások, de pályabetöltést követõen ki idõvel,vagy azonnal kifagy. Arra gondoltam, hogy lehet az új memória kavar be, 3DMark 2001SE és 2003, futtatása közben is hibátlanul mûködik, valamint a DOOM 3 is fut normálisan, gond nélkül, a FC pedig mint már írtam kifay. Ja fent van még az 1.0-ás Patch is.
Ötlet?"
Az a nagy helyzet, hogy talán meg van a hiba oka. Egy Ati Radeon 9500-asom van MOD-olva 9700-re. Úgy néz ki, ha modolva hajtom, akkor kifagy, ha nem nem. Ami még érdekes,hogy a 4.6-os omegával, modolva volt amikor ki sem fagyott, vagy csak egy kis idõnyi játék után, viszont feltettem a 4.9-est modolva, a hatás garantált, néha még az elsõ képkocka sem jeleni meg már kifagy, világít az összes vinyóm és halál. Jó erre mondhatnátok, hogy akkor ne modoljam meg, ami jogos is lenne, de régeben (nem tudom már hanyas driverekkel) MOD-olva hiba nélkül ment, és más játék alatt nem jelentkezik ez a dolog, még a híres DOOM 3 alltt sem amirõl, azt írták, hogy az utolsó tranzisztort is kihasználja a videókártyában, és, hogy aki MOD-olva a vagy húzva használja, jobban jár ha visszaállítja eredeti formáujába, mert BUG-okat meg miegymást okozhat. De nálam semmi, csak a FarCry alatt.
Tipp?

#13134
Ott a pont. 😊 Multiban nekem nem kell nagy fizika. Elég a jármûvek fizikája. Nem fogok sziklát guritani egy T72-esre 😊

Paulie
#13133
Hé CUCLI!Most 10.00-ig fentmaradtál,vagy akkor keltél fel?

.

arty
#13132
en unrealrol tudok ... 😄 q3 sztem már kiöregedett, ráadásul a külsö tájak abban is elég nullszaldósak voltak 😄

cryengine jobb neten, viszont nincs igazi fizika multiban... doom3 4 playeres, de abban van fizika multi közben is ugytudom...

én inkább egy desert combatra szavaznék, cryengine alatt, valós fizikával! 😊

Forza.

#13131
nem. idáig csak 1 játékhoz licencelték. az emlitett gaméhoz asszem quake3 motor tartozik

http://thenamelessphoto.com/

#13130
nincs részemrõl

http://thenamelessphoto.com/

#13128
de azért nincs harag???

Ezoterikus zenék, dalok, versek. www.mizenekar.hu

robotnyk
#13127
úgy tom azzal lesz, nem?
#13126

Ezoterikus zenék, dalok, versek. www.mizenekar.hu

#13125
zenerészlegen

http://thenamelessphoto.com/

#13124

http://thenamelessphoto.com/

#13122
büntetneeeee

http://thenamelessphoto.com/

robotnyk
#13121
cryenginel fps->brothers in arms
Hyder
#13120
akkor nem szóltam

Steam: [HUN]Feriggno

#13119
Jó sok mod lesz... a Cryengine (+fizika + AI) kétszer keresztbe lenyeli a Doom3-at. Lehet, hogy kicsit jobb néhol a grafikája a doomnak, de egyébként a FC viszi a pálmát. Persze majd meg kell nézni a Doom 3 engine-s játékokat is, ki tudja.

Én Cryengine-bõl egy NAGYON ütõs WWII fps-t várok. Ilyen graffal AI val és fizikával hihetetlen nagyot szólna. Gondoljátok el a partraszállást! Addigra birná a hardver is a 60+ AI egységet a képernyõn. pl. Igazi kráterek robbanak körülötted stb... pfff

#13118
most 4.9van fent. és az elsõ kép kivételévell mind 4.9essel készültek

http://thenamelessphoto.com/

Hyder
#13117
asszem ezek már 4.8b ben javítva vannak...

érdemes lenne megskubizni

Steam: [HUN]Feriggno

#13116
1.2 pecs + 4.5ati driver. a hatás nem marad el..

hm a disznaja ,hogy úszik

no comment(ilyen van d3ban? 😊

még egy kis fizikai bug

a textúra elcsúszott!

2.

http://thenamelessphoto.com/

PiszkosFred
#13115
hat lehet... de az igazi megmerettetes majd a modok kapcsan lesz, mindket jateknal.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#13114
hát nekem magyarázhatnak én speciel akkor szartam össze magam amikor megláttam a cápa fogait

gondolom a doom4 dobozában már csak egy marék LSD lesz "vedd be és szard össze magad a fantáziádtól"

PiszkosFred
#13113
Elkaptam ma egy jelenetet a viasaton futo xy sorozatbol, melyben el lett magyarazva, hogy a "capa" c. spielberg filmben nem az volt a felelmetes, amikor latszott a capa, hanem amikor csak sejtette a rendezo (az uszony "uszkalasa" ide-oda...). Elsonek azt hittem csak vicc, de kivetelesen nem volt, vigjateksorozat ide vagy oda. Lehet a doom3nal is ez volt az alapkoncepcio ;]] Ne lass mindent, kepzeld oda te a tobbit, hatha besz×rsz a sajat fantaziadtol...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Shep
#13112
Nekem jobban tetszene. vmi jó kis dzsungelharcos mod, mondjuk kommandós+predatoros, mint a film elsõ részében, az ám a jó film, van minden kommandós támadás, predator, mi kell még?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

arty
#13111
mire ezekbõl hasunálható mod lesz... még csak most adták ki a modderkészletet 😞 csunya késés.. a legtöbb már játszható lenne, ha...

(doom3 nekem is csalodás a FC után... nevetséges AI, szintén félkaru fizika, tul sötét - igy köünnyü szépnek lenni 😉 a fél gfx a fantáziára van hagyva 😉 )

Forza.

grebber
#13110
Most néztem ennyi mod lesz majd???Mert ez sok nagyon vagy nem?

Next PC upgrade: 2022

grebber
#13109
Jöhetnének már a modok alig várom õket.

Next PC upgrade: 2022

#13108
Még kell rájuk várni egy keveset azért

#13107
kösz 😊
Újra beizzítom a cryenginet

#13106
aha

Mods

#13105
jó jó de mikor?
van valami honlapja ezeknek a készülõ modoknak?

#13104
valaki segithetnek multizni akarok végre vele amiota uj rendszer lett nem megy a multi rész mit kell hozzá letölteni mert a régi verzioval nem megy. köszike

„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”

kisgabo
#13103
és nagy kár hogy a szervert kilõttétek...

doom3 is mehet multiba, de ez a sötétben jáccodó horror arra jó, hogy infarktust kapj. még csittel is durva...

#13102
Remélhetõleg valami jó kis ütõs mod. Gondoljátok csak el miket lehetne kihozni ebbõl az enginebõl! WWII? Vietnam? Dinoszauruszvadászat?

#13101
Hali. Most elõször feltettem a játékot, elindítom, az introig minden ok,aztán mikor menni kéne a paskonnal akkor totál kék az egész képernyõ, mintha kék ködbe burkolózna az egész játék, nem lehet látni semmit. Elõre is köszi
barret
#13100
Nekem is Ati van,1024-ben szépen megy. 2000xp 512 ram 9600 pro.

Bérbe vehet? reklámfelület...

#13099
ezen no AA, no AF, 800x600 vagy 1024x768, FC v 1.1... a FarCry most nem szereti az ATI-t, vagy telleg ekkora igenye van, esetleg nalam lehet vmi hardver gond? vki tudja?

The pain that glips you.. the fear that binds you.. releases life in me

XeeN
#13098