Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]
De a patch-eket sem akarja felrakni....Azt írja, hogy nincs fent a játék, pedig ez nem igaz...Alighanem az 1.2-es javítaná a problémát.
Nem lehet, hogy DirectX(9.0c van fent azt hiszem, a legújabb)??? Mert a vidikari driverem is a legújabb, amit az Nvidia-ról le lehet tölteni. Annyit szórakoztam ma ezzel az egésszel, kár lenne, ha ez tenne keresztbe...😞
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
viszont mi lanba most 2 napig nyomtuk haverommal, és a rengeteg bug ellenére nagyon élvezetes dolog ez a coop mod! ajánlom mindenkinek.
*Posse*T.W.D*
SEGÍTSÉGET kérek. Most szedtem le a "Myth féle" verziót(3CD). És az lenne a gond, hogy installálás közben az elsõ cd-nél valami hibát ír ki. Úgy 14%-nál. Tudtok mondani erre valamit? Vagy kezdhetem megint letölteni? Elõre is köszi Rossi1
😄
na nincs server már régóta. de ha találunk valami normális servert akkor ott szoktunk "nyomni". de mivel a fele banda nyaral vagy tököm tudja holvan ezé most pihi van. és amig lehet addig tolok mást is kihasználva a kis szünetet
http://thenamelessphoto.com/

mi van a szerveretekkel??
egyébként valamelyik este 36-an

nyomtuk egy szerveren, nem volt senkinek 100-as pingnél több. kuvvajó volt.
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

http://thenamelessphoto.com/



VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
Supported OS: Windows 98SE/ME/2000/XP (only)
Processor: AMD Athlon 2400-3000+ or Pentium 4 2-3 GHz
RAM: 512-1024 MB
Video Card: 128 MB GeForce 4 128 MB to GeForce FX 5950; ATI Radeon 9500-9800 XT
Sound Card: Sound Blaster® Audigy® series
DirectX Version: DirectX 9.0b (included on disc)
DVD-ROM: 8x-16x DVD
Hard Drive Space: 4 GB
Multiplayer: Broadband with 64 Kbps upstream to play (512 Kbps upstream to host 8 players)
Minimum
Supported OS: Windows® 98SE/ME/2000/XP (only)
Processor: 1 GHz
RAM: 256 MB
Video Card: 64 MB DirectX® 9.0b-compatible graphics card
Sound Card: DirectX® 9.0b-compatible PCI card
DirectX Version: DirectX 9.0b (included on disc)
DVD-ROM: 4x DVD
Hard Drive Space: 4 GB
Multiplayer: Broadband with 64 Kbps upstream to play (512 Kbps upstream to host 8 players)
http://thenamelessphoto.com/
Average score = 43,93 FPS
Itt szerinted nincs különbség? Mit vársz a proci tuningtól egy olyan játéknál, aminek a gyengéje a videokártya? Már ez az eredmény sem rossz.
http://thenamelessphoto.com/
Valaki megtudja mondani, hogy hogyan lehet a játék közben menteni, mert mér elfelejtettem és elkezdtem újra a játékot.
KÖszi
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Next PC upgrade: 2022
Meglehet hogy Cuclit kérdezgetem hogy játsszunk má-e?De szerintem kezd Direkt elkerüllekbe menni a dolog



Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
http://66.90.75.92/suprnova//torrents/2435/Far%20Cry%20patch%20Castellano-rar.torrent
Next PC upgrade: 2022
2.8Ghz:
Resolution: 1024×768
Maximum quality option, Direct3D renderer
Level: Steam, demo: hocsteam.tmd
Pixel shader: default model
Antialising: None
Anisotrophic filtering: 1×
Score = 39,94 FPS (Run 1)
Score = 41,83 FPS (Run 2)
Average score = 40,88 FPS
3.07Ghz:
Score = 39,60 FPS (Run 1)
Score = 41,13 FPS (Run 2)
Average score = 40,36 FPS
3.36Ghz:
Score = 42,71 FPS (Run 1)
Score = 45,17 FPS (Run 2)
Average score = 43,93 FPS
A beállítás mindhárom esetben ugyanaz, de az fps nem úgy néz ki mintha nagyon változott volna. Valakinek van véleménye errõl?
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
MEGÕRÜLÖK MÁR!!
Felraktam a coop modot elindítottam ANNAK az ikonjáal és utána amikor egy coop serverre kattintottam azt bírta kiirni hogy ehhez a játékmódhoz modot kell váltanod!
Mondtam hogy jó.
Semmi sem történt.
Nem tudok coopolni és gunner meg zat várja hogyx majd tudunk.
Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

