Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13249
ja sorry 😊 azt hittem neked van fx5900 😄

http://thenamelessphoto.com/

Eisenhower
#13248
nekem mondod nekem atim van^.^

Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]

#13247
nvidia gondokkal nem tok mit kezdeni. ati powa😊

http://thenamelessphoto.com/

#13246
1.1? vagy 1.2?

http://thenamelessphoto.com/

#13245
ne ijjasztgess!😊)Egész nap ezzel szórakoztam, mire lejött+minden és installálni sem volt egyszrû és amikor végre elindul akkor kiderül, hogy gáz a kártya???😞(( És a patch-re mit mondasz, vagy nektek simán felrakta?
Eisenhower
#13244
nem ami nálam van az 5900-es

Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]

#13243
Nekem teljesen ugyanez a gondom
#13242
fx5200? hm ugyanez volt a gond egy havernál is. szal ha bátmit csinált világos volt.

http://thenamelessphoto.com/

Eisenhower
#13241
lenne egy kis gondom. egy geforce fx 5900 es vga és a játék full világoskék semmit nem lehet látni vkinek vmi ötlete van? a driver az nvidia honlapjáról van a legutóbbi...

Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]

#13240
FX 5200
De a patch-eket sem akarja felrakni....Azt írja, hogy nincs fent a játék, pedig ez nem igaz...Alighanem az 1.2-es javítaná a problémát.

Nem lehet, hogy DirectX(9.0c van fent azt hiszem, a legújabb)??? Mert a vidikari driverem is a legújabb, amit az Nvidia-ról le lehet tölteni. Annyit szórakoztam ma ezzel az egésszel, kár lenne, ha ez tenne keresztbe...😞
RelakSfromhome
#13239
Azon jónak kellett volna lennie... Milyen vidkarid van?

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13238
Köszi! De azt pontosan hogyan kell, mert a Configban lehúztam a lightning quality-t low-ra, de ugyanolyan...
RelakSfromhome
#13237
Állítsad át a fényefektek minõségét, mert az összes bumpos felületed ilyen túlvilágított lesz

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13236
Na, megoldódott a probléma.😊 A CD volt rossz... De most más a gondom, a játék elején, amikor kezdünk normális az, hogy nem látok semmit, mert hófehér minden, olyan mintha felhõben mennék az emberkével, ez még a csatornában van...???? Most szedem hozzá a Patch-eket. Ez javíthatja, vagy ez nem is gond? Rossi1
#13235
Csáó!
Kaszi46
#13234
jé egy rossi
üdv 😄

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#13233
sajna vasárnapig nem fog menni:\
viszont mi lanba most 2 napig nyomtuk haverommal, és a rengeteg bug ellenére nagyon élvezetes dolog ez a coop mod! ajánlom mindenkinek.

*Posse*T.W.D*

#13232
CSaó!

SEGÍTSÉGET kérek. Most szedtem le a "Myth féle" verziót(3CD). És az lenne a gond, hogy installálás közben az elsõ cd-nél valami hibát ír ki. Úgy 14%-nál. Tudtok mondani erre valamit? Vagy kezdhetem megint letölteni? Elõre is köszi Rossi1
#13231
16 már 😄
na nincs server már régóta. de ha találunk valami normális servert akkor ott szoktunk "nyomni". de mivel a fele banda nyaral vagy tököm tudja holvan ezé most pihi van. és amig lehet addig tolok mást is kihasználva a kis szünetet

http://thenamelessphoto.com/

kisgabo
#13230
15 évesen "bazzegelesz"???

mi van a szerveretekkel??

egyébként valamelyik este 36-an nyomtuk egy szerveren, nem volt senkinek 100-as pingnél több. kuvvajó volt.

Gunner
#13229
Hmm... pech

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

grebber
#13228
Azért mert sok más letöltés elõrébb való.

Next PC upgrade: 2022

PiszkosFred
#13227
Nzed meg a hiv. honlapon, ha van akkor onnan letoltheto. De mostansag az a tendencia, hogy a demo jo par hettel a warez es a hivatalos megjelenes utan jon.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Gunner
#13226
Elnézést, hogy nem szúrta ki a szemem a Torrent szó amit írtál a hozzászólásodban, de gondolom nem kell ismernem ezt a programot. Egyébként miért nem töltöd le te magad, ha ennyire érdekel?

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Rambo 20
#13225
S még azt kérdezném hogy a Catwoman már megjelent de van már demoja?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

#13224
megoldódott😊

#13223
csá tudja valaki, hogy miért nem tudom felrakni az 1.1es patch-t? Azt irja ki hogy nincs fent a game...

#13222
nem. demostmár esküm rá ,hogy nézek valami servert és kibérlek 1et

http://thenamelessphoto.com/

#13221
Létezik magyar állandó szerver multiban?????

#13220

RelakSfromhome
#13219
???

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

grebber
#13218
Valaki tudja már mi ez a 700MB-os patch?

Next PC upgrade: 2022

#13217
Recommended

Supported OS: Windows 98SE/ME/2000/XP (only)
Processor: AMD Athlon 2400-3000+ or Pentium 4 2-3 GHz
RAM: 512-1024 MB
Video Card: 128 MB GeForce 4 128 MB to GeForce FX 5950; ATI Radeon 9500-9800 XT
Sound Card: Sound Blaster® Audigy® series
DirectX Version: DirectX 9.0b (included on disc)
DVD-ROM: 8x-16x DVD
Hard Drive Space: 4 GB
Multiplayer: Broadband with 64 Kbps upstream to play (512 Kbps upstream to host 8 players)
Minimum

Supported OS: Windows® 98SE/ME/2000/XP (only)
Processor: 1 GHz
RAM: 256 MB
Video Card: 64 MB DirectX® 9.0b-compatible graphics card
Sound Card: DirectX® 9.0b-compatible PCI card
DirectX Version: DirectX 9.0b (included on disc)
DVD-ROM: 4x DVD
Hard Drive Space: 4 GB
Multiplayer: Broadband with 64 Kbps upstream to play (512 Kbps upstream to host 8 players)

http://thenamelessphoto.com/

báttyó02
#13216
Mi a játék minimum gépigénye?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ollie
#13215
Average score = 40,88 FPS
Average score = 43,93 FPS

Itt szerinted nincs különbség? Mit vársz a proci tuningtól egy olyan játéknál, aminek a gyengéje a videokártya? Már ez az eredmény sem rossz.

#13214
\save_game akármi

http://thenamelessphoto.com/

#13213
Sziasztok

Valaki megtudja mondani, hogy hogyan lehet a játék közben menteni, mert mér elfelejtettem és elkezdtem újra a játékot.

KÖszi
#13212
nyár van bazzeg mindenki nyaral de nincs egy normális sever ahol lehetne "nyomni"...

http://thenamelessphoto.com/

kisgabo
#13211
kihal a klán??

#13210
koszi
#13209
megy asszem

http://thenamelessphoto.com/

#13208
sziasztok.win98on megy a game?
grebber
#13207
Látom nem tudsz olvasni --> BITTORENT <-- Kell hozzá egy Bittorent progi és fel kell telepíteni és elinditod azt a 28 kb-os fájlt és már tölti is.

Next PC upgrade: 2022

Rambo 20
#13206
NÁÁÁÁÁ.
Meglehet hogy Cuclit kérdezgetem hogy játsszunk má-e?De szerintem kezd Direkt elkerüllekbe menni a dolog

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Gunner
#13205
Inkább adj légyszíves egy oldal link-et 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Gunner
#13204
28Kb?

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

grebber
#13203
Itt a link de akkor télleg töltsd le!!

http://66.90.75.92/suprnova//torrents/2435/Far%20Cry%20patch%20Castellano-rar.torrent

Next PC upgrade: 2022

Gunner
#13202
Játszogattam a Benchmark-al és a CPU Tuninggal.

2.8Ghz:
Resolution: 1024×768
Maximum quality option, Direct3D renderer
Level: Steam, demo: hocsteam.tmd
Pixel shader: default model
Antialising: None
Anisotrophic filtering: 1×

Score = 39,94 FPS (Run 1)
Score = 41,83 FPS (Run 2)
Average score = 40,88 FPS

3.07Ghz:
Score = 39,60 FPS (Run 1)
Score = 41,13 FPS (Run 2)
Average score = 40,36 FPS

3.36Ghz:
Score = 42,71 FPS (Run 1)
Score = 45,17 FPS (Run 2)
Average score = 43,93 FPS

A beállítás mindhárom esetben ugyanaz, de az fps nem úgy néz ki mintha nagyon változott volna. Valakinek van véleménye errõl?

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Gunner
#13201
Tudnál adni egy linket? Letölteném és kipróbálnám 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Rambo 20
#13200
VÁÁÁÁ KÉREK VALAKIT SEGÍTSEN!!!
MEGÕRÜLÖK MÁR!!
Felraktam a coop modot elindítottam ANNAK az ikonjáal és utána amikor egy coop serverre kattintottam azt bírta kiirni hogy ehhez a játékmódhoz modot kell váltanod!
Mondtam hogy jó.
Semmi sem történt.
Nem tudok coopolni és gunner meg zat várja hogyx majd tudunk.

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...