Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
De mondom, próbáljon ki az ember több mod-ot, hogy ott is "lemerül-e" 😉
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)


[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
Shep: nekem nem okozott akkora nagy játékélményt, hogy többször is végigjátszam. Ilyen max a Mafia 😛
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
De ezt nézd meg: \map demo 😄😄
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
fel sem tünt ,hogy te szoltál 😄
http://thenamelessphoto.com/
ahogy a genetika fejlõdik és ahogy zuhan az emberiség morálja hamarosan azt fogod mondani hogy "ez nem is realisztikus bazze hiszen nincsenek is benne szörnyek"

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
Felmennék valamelyikre...
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Apropó... patchekhez csináltak egy reg fájlt, ami megcsinálja, hogy a patch telepítõ azt higgye, hogy fennvan a Far Cry. Csak átkell benne állítani, hogy hol van a far cry-od. Ha vkit érdekel, akkor keressen rá a neten vagy kérje tõlem mailben.
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Az a helyzet, hogy ez egy "speckó"(ha értitek) fajtája a játéknak, szóval "speckó" patch kell hozzá. Már az 1.1-es is javítja a fehérséget! Én Dc++-ról szedtem le. far cry patch 1.1 Myth néven. Szóval akinek gondja van ez az orvosság!!!😊 Most megyek játszani Csáó Rossi1!
Ja, köszi a segítséget!!!😊
Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]
Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]
http://thenamelessphoto.com/

