Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ati2002
#13299
Far Cry FILM 2006-ban. Fõszereplõ: a feka The Rock.

wow!

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

karikusz
#13298
okok...de dc-n is jó ha neked is jó..

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

RelakSfromhome
#13297
oks, csak megtömörgetem

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

karikusz
#13296
Tökéletes...jöhet a

[email protected] -ra

köszi

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

Gunner
#13295
Tudom, csak viccelek. Én egyedül Painkiller-ben féltem, hogy lemerül a lámpa, mert pislogott 😊

De mondom, próbáljon ki az ember több mod-ot, hogy ott is "lemerül-e" 😉

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

RelakSfromhome
#13294
Hö? Nem merül le! Nem is lehet sehol utántölteni, legalábbis ahol járok, ott nem...

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Gunner
#13293
És "lemerül" a lámpa

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

RelakSfromhome
#13292
Nemigaz, a DooM3 NEM SÖTÉT!!! A DooM3 FEKETE!!!

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Gunner
#13291
's a Doom 3? Túl sötét? 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Gunner
#13290
Valószínüleg ilyen testalkattal és kitartással meg Far Cry játékkal a hátad mögött te is képes lennél erre 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Shep
#13289
Hát nekem ez az egyik kedvencem, mert szinte minden benne van amit eddig hiányoltam a fps-bõl.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

RelakSfromhome
#13288
hö? Én arra gondoltam, hogy olyant esett a pofa, hogy simán nyaktörés..

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Gunner
#13287
Akkor már megfertõzték, nem? Akkor már zöld keze van 😊

Shep: nekem nem okozott akkora nagy játékélményt, hogy többször is végigjátszam. Ilyen max a Mafia 😛

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

RelakSfromhome
#13286
Még 2 pálya, aztán kérek egy godkódot, mert itt-ott azért még körülnéznék, de nagy az arcok sûrûsége 😄

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Shep
#13285
Nem a bajt nem, akár 3x is, annyira jók a pályák, meg a hangulat, a doom3 max 2x de ez többször is.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

RelakSfromhome
#13284
Elértem oda, hogy kibasztak a helikopterbõl... nabazz, ha ezt túléltem, akkor pusztakézzel kéne ennem a crygene-eket...

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

RelakSfromhome
#13283
Nos, a Boat pályán pl egyetlen mutáns sincs, viszont a végén van egy túlzottan szívós helikopter :/ A River viszont teljesen normális, csak nincs olyan szép napsütés

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Gunner
#13282
Ezekszerint egyesek nem elég elszántak, de sajnos tényleg nem egy olyan game amit érdemes 2x is végigtolni :\

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

PiszkosFred
#13281
Ennyire azert nem veszes. Nem olyan hosszu palyak ezek, ennyi ido alatt mar regen vegigrohantal volna. Lehet hogy a mutansok nem eppen illik a te FPS vilagkepedbe, de hidd el, annyira nem rosszak. Foleg a zart, sotet objektumokban harcolni ellenuk ;] Nem mondom, a vege fele mar nagyon untam, de eleinte jo volt. Aztan idovel elszalltak a keszitok, tomeghent lett az addigi aranylag taktikus harcokbol, de az utolso par palya elott csak nem allok mar meg, ha addig elszenvedtem magam ;]

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

RelakSfromhome
#13280
Elküldöm az profilomat. Megteszi?

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

karikusz
#13279
Átdobtok nekem egy mentést?...csak, hogy átugorjam a szörnyellékat?..

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

RelakSfromhome
#13278
Ja, itt már nemfeltétlenül jönnek elõ holmi kõhajigálásra. De az elhelyezésük is gorombább

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13277
legalább egyszer megéri végigtolni mert a táposabb (és jobb AI-s) zsoldosok a szörnyek megjelenése után jönnek

kisgabo
#13276
a ma reggeli perc jó volt. lelépett az összesz madzsar

RelakSfromhome
#13275
Pedig késõbb vannak teljesen szörnymentes helyek is. pl a River, a Boat, meg még nemtom, de lehet, hogy a Swamp is az lesz.

De ezt nézd meg: \map demo 😄😄

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

karikusz
#13274
Hidd el ha ismernél akkor tudnád, hogy sose vélekednék így, mert a Far Cry-t is csak multiba nyomtam , és csak addig játszottam a single-t míg meg nem jelentek a szörnyek...

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

karikusz
#13273
jaja csináltam egy másikat mert most LFS-ezek..😊))

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

RelakSfromhome
#13272
És az miért válasz a 13265-re?

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13271
Bazz, nekem nagyon szar pingjeim vannak. A 120 már álmaim pingje az FC-ben...

#13270
13266 😛

RelakSfromhome
#13269
13265???

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13268
baze más logod van 😄
fel sem tünt ,hogy te szoltál 😄

http://thenamelessphoto.com/

#13267
hehhe
ahogy a genetika fejlõdik és ahogy zuhan az emberiség morálja hamarosan azt fogod mondani hogy "ez nem is realisztikus bazze hiszen nincsenek is benne szörnyek"

karikusz
#13266
csak azt nem értem miért kell szétcseszni minden gamét ezekkel a szörnyekkel..😞((

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

RelakSfromhome
#13265
Ti összeszedtétek a géppityót a River pálya végén a westernkalapos csókától?

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13264
Neten ki melyik szerveren szokik lenni?
Felmennék valamelyikre...

Gunner
#13263
Köszi 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#13262
Gunner
#13261
Tudnál adni linket esetleg valami infót?

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#13260
Pl. a Jurassic Park mod szvsz elég érdekes lesz 😊

Gunner
#13259
Jólenne már egy "érdekes" mód a game-hoz...

Apropó... patchekhez csináltak egy reg fájlt, ami megcsinálja, hogy a patch telepítõ azt higgye, hogy fennvan a Far Cry. Csak átkell benne állítani, hogy hol van a far cry-od. Ha vkit érdekel, akkor keressen rá a neten vagy kérje tõlem mailben.

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#13258
multiplayer + nemsokára jönnek ki király modok

Mike at home
#13257
lehet ezzel vmi kezdeni aha vegigjatszottam? van hozza vmi ertelmes mod, meg ilyesmi?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#13256
MEGOLDOTTAM!!!!!!!!!!!

Az a helyzet, hogy ez egy "speckó"(ha értitek) fajtája a játéknak, szóval "speckó" patch kell hozzá. Már az 1.1-es is javítja a fehérséget! Én Dc++-ról szedtem le. far cry patch 1.1 Myth néven. Szóval akinek gondja van ez az orvosság!!!😊 Most megyek játszani Csáó Rossi1!

Ja, köszi a segítséget!!!😊
Eisenhower
#13255
mármint lehet a rip game miatt nem látja hoyg fel van telepítve a játék...

Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]

Eisenhower
#13254
nah megjavult az 1.1 peccstõl^^ rossi neked nem rip be van meg a játék? lehet azért nem jó ^^

Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]

#13253
Hát nagyon úgy néz ki, hogy a videókártya a bib, de a patch-et meg nem rakja fel , mert szerinte nincs fent a játék. Ezen lehet valahogy segíteni? Légyszi ha tud valaki valamit szóljon, mert jó lenne kipróbálni mit tud a kicsike, bár már ezután nem is tudom...😞Köszi
#13252
ami DVDn van crack az jó az 1.1hez és az 1.2höz is

http://thenamelessphoto.com/

Eisenhower
#13251
de nem tudna vki adni egy 1.1 cracket? ^.^

Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]

Eisenhower
#13250
nem...

Mész a faszba a dámáiddal! ^.^ TDU: eisen81[HUN]