Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hispan2
#13649
Jó, de amikor felteszem a FarcryMP-t, ami mûködik is, tehát a Multiplayer/FarcryMP menüpont ott van, akkor egyrészt nem hozza le a szerverlistát, nincs hova csatlakozni, másrészt ha szerzek máshonnét egy IP címet, ami ilyen játészszerver és manual connec-el próbálkozom, akkor egyetlen CD-key-t sem fogad el. Ne mondjátok már, hogy nem lehet másolt játékkal jáccani neten sehogy. Szóval ez az én nagy bajom.

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

XeeN
#13648
Juteszembe. Nekem KÉT user nevem ill passom van ha véletlenül az elsõ nem jutna eszembe... Na most a második sem jutott eszembe...

XeeN
#13647
Rgy pill. Hova írod a CD-Keyt? Elõször User name/ választott pass, és ezután kell csak beírni a key-t.

#13646
Letöltöd a Farcrymp-t és bemásolod a játék könyvtárába

kisgabo
#13645
pedig ezért vettem eredeti stuffot, hogy szerverükre ugorjak. b...k meg.

hispan2
#13644
Hi for all!

Segítséget kérnék.

A fentiekben ugyn le van írva, hogy hogyan kell jáccani a mkultit, de én abból nem sokat értek. Lécci a lényeget kiemelve valaki magyarul írja le nekem ide, hogy hogyan tudok eyszerûen jáccani másokkal a neten.
Elõre is köszi.

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

#13643
jaja. nem mondom inkább miket lehet csinálni. az a gáz hogy ubinál milyen vastagon szarnak azokra akik nap mint nap tolják/tolnák a játékot..

http://thenamelessphoto.com/

#13642
Inkább az a röhej, hogy az Ubi-nál a cd-key védelem ismeretlen fogalom.

kisgabo
#13641
nincs a játék 1 éves, de röhej, hogy beszivtam. még1* nem veszek használt stuffot...

#13640
1évig szól a csere szerintem. szal még lehet

http://thenamelessphoto.com/

kisgabo
#13639
ilyen is van????

automex cseréli? nem ma lett véve, 6 hónapja...

#13638
Valszeg valakinek sikerült kigenerálnia a cd-key-ed, ezért blokkolták. Cseréltesd ki.

kisgabo
#13637
nagyon nem megy. elõfordulhat?

reggelek egy nevet az ubi oldalon, de ha kicsit módositom pswd, akkor is ezt irja

#13636
cseréltesd ki.

http://thenamelessphoto.com/

kisgabo
#13635
most vettem meg far cry cd verzsön.

regisztráltam egy nevet az ubi softnál, multiplayernél megadom passw : ami a dvd tokban a pairkán van, és ezt irja a gány:

this account is blocked...

#13634
1.2-es patch-el is lehet nyomni?

kisgabo
#13633

arty
#13632
probáltam haverral a coop modot, és akadt 😞

izé.. nála laggolt legalábbis 😞 ... szerver 256kbit uploados volt, 1 kliens 512/128as DSL-el.

szomoru.. igy szépen elsüllyed ez a remek game 😞 MOD-okat! 😊

Forza.

marsu
#13631
aj aj örökálettel nem ment a játék!!
kisgabo
#13630
eredeti játékot veszek!!! dvd-n, ha meguntad, privizz

RelakS
#13629
Mindenesetre az ilyen örökéletet szeretem. Még az AvP-ben is ilyen volt anno 😊 Ha mekpusztulnál, akkor mész tovább, de ugyanúgy csökken az életerõd páncélod, mint kód nélkül 😊

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

marsu
#13628
kösz siker
#13627
itt nézz szét

http://thenamelessphoto.com/

KraZ
#13626
HELP!

MAN T.G.A.

marsu
#13625
hogy tudok örökéletett varázsolni a játékban??
KraZ
#13624
Onnan nem tudom letölteni! FILE NOT FOUND! Ezért kértem másikat!

MAN T.G.A.

XeeN
#13623
Nyisd ki a szemed, és gondolkodj egy cseppet plz!!!

Nem hiszem, h annyira megeröltetõ lenne ráklikkelni az IGY KELL NETEN JÁTSZANI BAKKER linkre a banner alatt...

KraZ
#13622
Csá! Tudja valaki hol találom ezt:FarCry.v1.1.Local.IP.Fix.rar ?THX

MAN T.G.A.

RelakS
#13621
Amióta az ati-d van, volt winreinstall?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#13620
de nemcsak ennél a játéknál volt már ilyen problémám! Ilyewn volt a neverwinter nights is vagy c&c generals, vagy panzers stb...
#13619
persze
RelakS
#13618
bumpmap levételét próbáltad? Nameg graf minimumra...

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#13617
winxp-m van szerintem nem azzal van a baj ha arra gondolsz!Énis arra gondolok hogy a driverrel lehet probléma! Egyszer az egyik játékhoz( ufo:aftermath ) vmiféle detonátort kellett letöltenem,és utána már ment! De az geforce 4-es kártyához kellett! Akkor még olyan karim volt!
#13616
driver?esetleg win? kicsit több info kéne

http://thenamelessphoto.com/

#13615
Én pedig felraktam és olyan iszonyatosan villogott a kép hogy nembirtam játszani mer majnem elokádtam magam! Haveromnak akitõl a játékot kaptam geforce videókártyája(64Mb - nekem 128Mb ati) van és gyönyörû képe van a játéknak! Ha segíteni nemtudtok akkor lécci ne irjatok! Arra nemvagyok kíváncsi hogy szerintetek mennyire hülyeségeket irok! Ha nemtudtok segíteni, akkor ne is tartsátok meg magatoknak a véleményeteket!
Kérem az írjon aki ismeri a problémát, és tud nekem segíteni!
RelakS
#13614
Én unokatesóméknál 9200-ra be tudtam lõni rendesen. Igaz, nem volt bump map, de szép volt.

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#13613
"9200-as videókártyám van és azzal nemkompatibilis a játék, mert nvidiára lett irva!"
Ez egy nagy hülyeség. Haverom 9200vel tolta pár napig tény ,hogy azzal iszonyat ronda volt a stuff de MENT rajta.

http://thenamelessphoto.com/

#13612
Hi! Lenne egy problémám: A játékot (egyébként nemcsak ez a játék) mikor elindítom, az egész képernyõ villog! Mondták már nekem hogy azért van,mert ati radeon 9200-as videókártyám van és azzal nemkompatibilis a játék, mert nvidiára lett irva! Ha igyvan és mással is történt már ilyen kérem mondja már meg hogyan tudnám ezt orvosolni! Elöre is köszi!
Kaszi46
#13611
nem(pirate dvd verzsön)

*Posse*T.W.D*

kisgabo
#13610
start menü / run

egyébbként nem engednek be a szerverek ezzel az opcióval.

jutalmad: kicked!

vigyori14
#13609
Hal
ti melyik szerveren szoktatok jáccani?

marsu
#13608
hi all

csalni akarok, de nem müxik.

ezt a parancsikonhoz kell írni, vagy hová???

"?:\Program Files\Ubisoft\Crytek\Far Cry\Bin32\FarCry.exe" -devmode

e
Shep
#13607
4.9es catalyst nállam csinált érdekességeket/nem farcry alatt/, próbáldd ki a 4.8assal.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

kisgabo
#13606
ugye nem "gyári"?

Kaszi46
#13605
srácok win reinstall után farcrayom folyamatosan ezzel a a hibával szál el :Logged at Thursday, September 30, 2004 00:38:28
FileVersion: 1.1.0.1230
ProductVersion: 1.1.0.1230

Exception Code: 0xC0000005
Exception Addr: 0x001B:0x3805AA61
Exception Module: <Unknown>
Exception Description: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION, Attempt to read from address 0x00000040

The memory could not be "read"

Call Stack Trace:
2) function=0x3805AA61
1) function=0x0

elõször elindul, lehet is vele játszani,aztán köv inditásnál mindig ezt a hibaüzit találom az error file ban.
ezután csak az segít ha uninstall és ujrav felrakom a gamet😞
probáltam már 1.1 es és 1.2 es peccsel is, hiba ua.
konfigom 98pro,1gbram,winxp,cat4.9,dx9c

*Posse*T.W.D*

kisgabo
#13604
re.

marsu
#13603
ez sem müxik azt írja a cél nem megfelelõ
#13602
ha csalni akarsz:
"?:\Program Files\Ubisoft\Crytek\Far Cry\Bin32\FarCry.exe" -devmode

http://thenamelessphoto.com/

#13601
Ugyan még 1× sem használtam õket, de azt tudom, hogy nem elég a konzolba írogatni õket, hanem a játék indítása elõtt is át kell írni vmit a propertiesben, de úgyis lesz olyan, aki pontosan tudja, mit kell csinálni. 😉

marsu
#13600
nem mûködnek a kodók, mi a baj???????

Nyomjuk le a ~ gombot a konzolhoz. Aztán írogassunk:
god_mode_count=1 - Sérthetetlenség
give_all_weapons=1 - Összes fegyver
give_all_ammo=1 - Töltények
\ca_Debug 1 - Debug mód
\ai_noupdate 1 - Hülye ellenfelek