Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13599
lantba??? pfff...

#13598

kisgabo
#13597
még mindig...

RelakS
#13596

Mivammá? Minagyszart? Nem két hónapos, és mindig kitúrna a gép elõl, vagy mi?

(hudeoff, meg miközöm hozzá...)

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#13595
A nagy szart!

#13594
Helyesbítés: még nincs!

#13593
Hja, 64 bites procival kicsit gyorsabb, de a Far Cry-nak tudtommal nincs 64 bites verziója. Az majd a >>STALKER<< -nek lesz. 😊

RelakSfromhome
#13592
szvsz graf ugyan az, sebesség meg nagyobb, fõleg ott, ahol a proci dominál.

Tényleg van kéthónapos kisöcséd? 😊

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13591
Erre még a 2 hónapos kisöcsém is rájött volna!
Félretéve..., grafikailag, sebességileg mennyit nyomhat a lantba?

RelakSfromhome
#13590
pl hogy 64 bites prockó meg vinfos kell neki?

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13589
64 bites verzió

#13588
Vki tudja, hogy mi lesz a különbség a 64bites verzió és a síma között?

RelakSfromhome
#13587
? Nálam asszem volt a raksi, a sörétes, a távcsöves, meg a gránátvetõs géppityó

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

jojo
#13586
Hûtõ nevû pályán kinyitom a csapot és a terem tele lesz vízzel, én egy lyukon kiúszok, majd a levegöztetõ nyíláson átmászok egy folyosóra.
A vizen gázolok, jön velem szenbe 1 bombalövõ robot, jobbra fordulok, majd megint és a teremben a majomemberféle állatok 2db jön szembe.
kinyírom õket,a teremben az egyetlen ajtó az f nyomásra kinyílik, ahol van a csajszi.
Õt kéne megvédenem, de semmi nem jön ellenem, és tovább nincs út.
A játék sem ad ki új pályát, és nem tudom mit tegyek.
Esetleg pályamentés nem volna a tekerös csap utáni?

Megoldás= a bombalövõ fegyvert eldobtam a csapnál, utána minden úgy ment tovább ahogy kell...

I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D

#13585
Ma is baromkodtunk egy jó nagyot! 😊)))

#13584
Hja, ok! 😊))

XeeN
#13583
Szombat lagzi, vasárnap lehet. Ha idõben felébredek, jövök.

Ideje lenne már egy kis -nek ill egy kevéske -nak.

#13582
Szambat, vasárnap jössz TS-re?

#13581
vazz, ez ijesztõ volt!!!

XeeN
#13580
Bekajáltad mi?

(bocsesz )

#13579
meguntad fc?

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#13578
Én meguntam már. Mit adsz érte? (5Cd)

kisgabo
#13577
eredeti gammát veszek!!! szabaduljatok meg megunt játékaitoktól!!

#13576
csinálják õket. elhiheted ,hogy nem 2perc 😄

http://thenamelessphoto.com/

grebber
#13575
Komolyan mondom ez komolytalan.Hol vannak már a módok?

Next PC upgrade: 2022

#13574
Piccccccccccccccccsába, az aranyembert kellett olvasnom! 😞(((((((((((((((

XeeN
#13573
Na ilyenkor merre vagy? Jót dumálunk éppen TS-en

#13572
Vááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!

(röviden és tömören) 😊

XeeN
#13571
Pasz, pedig ma ráérnék.

jojo
#13570
Az melyik?

I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D

#13569
Off: Mi van a TS server-rel?

jojo
#13568
De az 1.1 hez van magyarosítás.

I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D

RelakSfromhome
#13567
nekem pecs nélül nem jött elõ

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

jojo
#13566
Melyiknek tudsz letöltési címet, mert az 1.1 megvan.

I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D

#13565
Ezzel a buggal nem találkoztam, csak hallottam róla. Úgy tudom, a legtöbb embernek segített, ha elõlrõl kezdte a pályát. Próbálj meg peccset felrakni.

jojo
#13564
Esetleg kicsit érthetõbben.

I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D

Seth
#13563
az alapértelmezésben be van kapcsolva

PSN ID.: Beegabor

#13562
Z, a hangya.

jojo
#13561
AVVAL MIT LEHET TENNI?
ESETLEG NEVE VOLNA NEKI?

I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D

#13560
bug.

jojo
#13559
ujra kezdtem,de akkor se megy tovább, és azúj pályát se adja

I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D

RelakS
#13558
Elvileg ekkor elõlrõl kell kezdeni a pályát :/

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

jojo
#13557
Sajna én is megálltam a gaméban.
Hûtõ nevû pályán kinyitom a csapot és a terem tele lesz vízzel, én egy lyukon kiúszok, majd a levegöztetõ nyíláson átmászok egy folyosóra.
A vizen gázolok, jön velem szenbe 1 bombalövõ robot, jobbra fordulok, majd megint és a teremben a majomemberféle állatok 2db jön szembe.
kinyírom õket,a teremben az egyetlen ajtó az f nyomásra kinyílik, ahol van a csajszi.
Õt kéne megvédenem, de semmi nem jön ellenem, és tovább nincs út.
A játék sem ad ki új pályát, és nem tudom mit tegyek.
Esetleg pályamentés nem volna a tekerös csap utáni?

I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D

#13556
Srácok, egy kérdés - Geforce Fx5200-as kártyás gépen kéne futtatnom a játékot. A Farcry FAQ-ban emlitig, hogy az Enable Fog Table emulation opciót be kéne kapcsolni a driverben. A gond az, hogy hiába nézem végig a driver beállitásokat, egyszerûen nem találok ilyen opciót (6177-es NVIDIA driver, ha jól emlékszem). Nem tudná valaki megmondani, mégis hol lehet ilyen beállitást eszközölni?

#13555
nemnemaz. :'(

http://thenamelessphoto.com/

#13554
icc bjútiful!

báttyó02
#13553
Csoki! Tegnap havernál kipróbáltam a Far Cry-t,1024-es felbontásban. De! A gépe😛4 1.8 ghz,512 mb ram,gefor.mx 440 64 mb!
És nem szaggatott ilyen gépen!!!
Ez hogy lehet?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#13552
😞

http://thenamelessphoto.com/

#13551
És nem is akármilyen! 😊

#13550
hurrá ma már volt play. 😄

http://thenamelessphoto.com/