Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.



Mivammá? Minagyszart? Nem két hónapos, és mindig kitúrna a gép elõl, vagy mi?
(hudeoff, meg miközöm hozzá...)
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Tényleg van kéthónapos kisöcséd? 😊
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
Félretéve..., grafikailag, sebességileg mennyit nyomhat a lantba?
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
A vizen gázolok, jön velem szenbe 1 bombalövõ robot, jobbra fordulok, majd megint és a teremben a majomemberféle állatok 2db jön szembe.
kinyírom õket,a teremben az egyetlen ajtó az f nyomásra kinyílik, ahol van a csajszi.
Õt kéne megvédenem, de semmi nem jön ellenem, és tovább nincs út.
A játék sem ad ki új pályát, és nem tudom mit tegyek.
Esetleg pályamentés nem volna a tekerös csap utáni?
Megoldás= a bombalövõ fegyvert eldobtam a csapnál, utána minden úgy ment tovább ahogy kell...











I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D
Ideje lenne már egy kis

-nek ill egy kevéske 
-nak.

http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
(röviden és tömören) 😊
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D
ESETLEG NEVE VOLNA NEKI?
I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D
I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D
Hûtõ nevû pályán kinyitom a csapot és a terem tele lesz vízzel, én egy lyukon kiúszok, majd a levegöztetõ nyíláson átmászok egy folyosóra.
A vizen gázolok, jön velem szenbe 1 bombalövõ robot, jobbra fordulok, majd megint és a teremben a majomemberféle állatok 2db jön szembe.
kinyírom õket,a teremben az egyetlen ajtó az f nyomásra kinyílik, ahol van a csajszi.
Õt kéne megvédenem, de semmi nem jön ellenem, és tovább nincs út.
A játék sem ad ki új pályát, és nem tudom mit tegyek.
Esetleg pályamentés nem volna a tekerös csap utáni?




I5-4200 Intel, 8Gb ram, Intel 4600 GPU+Nvidia 840M 2Gb ram! :D
http://thenamelessphoto.com/

És nem szaggatott ilyen gépen!!!
Ez hogy lehet?
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Bekajáltad mi? 