Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13699
Na és mit kell ezen nézni?

ui.:

Nem akar valaki sürgõsen venni egy Radeon 9800 Pro-t?

steam, origin: ACE_hun

#13698
Sry a nagy képért, de ezt muszáj volt beraknom 😛

#13697


😊))))

magus755
#13696
http://www.hoc-farcry.tk/:::::::Ezen a cimen megtalálsz minden infot a neten játszásról!!!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

karikusz
#13695
Te ezt mindenhova beszúrtad?....bakker ha tudnád használni a keresõket, akkor nem bézáznál ilyen hülyeségekkel

amúgy meg csak egy kis gógyik kellene, hogyha van már clonecd akkor több mint valószínû hogy megcsinálták azt dvd-re is...nem de?

De az észt nem osztogattják mindenkinek

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

#13694
Hi! Valaki mondjon már nekem egy olyan progit, amivel másolásvédettséggel ellátott dvd verzios játékokat lehet cd-képfájlba konvertálni,mint pl a clone cd,de dvd-re kéne!
hispan2
#13693
Jaj még mindig képtele vagyok neten jáccani. 1.2-es patchnél més a farCryMP sem jön be, csak 1.1-en, ahol viszont nincsenek szerverek (nincs lista) ha pedig máshonnét szedek IP címet, akkor CDkey-t kér, amit rendre nem fogad el (jóllehet nem eredeti a játék, de gondolom ezzel sokan vannak így). Pedig úõgy jáccanék má, csak senki nem árulja el, hogyan is kell.

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

#13692
Hogyhogy nem mennek multiban? Lanban próbáltad, vagy neten? Neten a servertõl függ, hogy milyen pálya megy.

Marsu: Az mp_* pályák csak multiban mennek.

magus755
#13691
nem tom mert én beraktam öket a mappába és nem müködnek a multiban.Akkor meg mi van most!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

marsu
#13690

FarCry Clans Site

hi all az innen letöltött pályák csak multiba mennek??
magus755
#13689
1: tedd fel a játékot
2:crackeld be az eredeti crack-al
3:teddd fel az 1.2-es patchet
4:tedd be a multis részét ahogy a 13668-as beszolás alatt lévö cimen irják és akkor megy a game.

Jó játékot!!!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

magus755
#13688
boccs 13668-as

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

magus755
#13687
mi is a 13638 as beszolás alpján lévö cimröl néztük ki probáljátok meg !!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

#13686
szerencsére, szerencsére 😊

#13685
Hú most nézem, szerencsére elég sok idegesítõ bugot javítanak, szerencsére úgy tûnik a freighteren kiveszik a láthatatlan falat, de sajnos azt nem írják, hogy a mangoriverrõl is kiveszik. 😞
Azért reménykedem, hogy azt is javítják.

#13684
Jujj, de kurva jó lenne, ha kijönne!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Az 1.2 egy kibaszott bugos szar, kurvára kell az 1.3.

Játszani meg játszunk vele, most éppen a világranglistán tornázzuk felfelé magunkat. Ha valakit érdekel: itt megnézheti.

grebber
#13683
Már mindent probáltam beleértve a tûzfalat is.

Next PC upgrade: 2022

#13682
kapcsold ki a tûzfaladat

„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”

grebber
#13681
Nekem nem mehy kifagy mindig ha a Far Cry MP-re megyek.

Next PC upgrade: 2022

karikusz
#13680
van aki még játszik vele?

Fogunk még beszélni egy csöppet róla, cska jöjjön ki a dínós mod..😊))

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

#13679
megtudná mondani hogy az ujj pályákat miért nem fogadja el a game?Azt irja ki hogy hiba az adat betöltésekor?Vajon mi lehet a gond?

„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”

#13678
éppen most multiztunk miért ne menne?

„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”

grebber
#13677
Remélem lesz majd új FarCry MP is mert régóta nem megy a multi.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#13676
Far Cry 1.3 közeleg

<2004-10-17 @ 08:29 - Mantis>

A Worthplayingen megjelentek szerint a Far Cryhoz a következõ két héten belül megjelenik az 1.3-as javítás, melyben horrorisztikus mennyiségû változtatást eszközölnek. Tényleg borzasztóan hosszadalmas a lista, akit érdekel, az itt lesheti meg.

Next PC upgrade: 2022

#13675
Milyen peccs van fenn?

marsu
#13674
magyarítás?? honnan??
#13673
Hi! Valakinek sikerült magyarositani a játékot? Mert nekem nem! Szépen feltelpitem a játék könyvtárába, ahogy azt irják az utasitásban, de semmi! Ugyanugy angolul van a szöveg! Nem mintha olyan bonyolult lenne a nyelvezete de akkor is! Valaki segíjen már!
#13672
Kösz az infót.

arty
#13671
az 1.2-t visszavonták a sok bug miatt

Forza.

#13670
Kösz, a DLH-t ismerem (itt kerestem elõszõr 😊) de nekem az 1.2 kellene, mert errõl olvastam h igen sok mindent fejlesztettek benne, újítások vannak benne szal kíváncsi vagyok rá.

#13669
Miért ??

#13668
marsu
#13667
NeoMaN
#13666
úgytudom visszavonták, szal nincs 1.2

#13665
Bocs az offért, de nemtudtok egy direkt linket a FarCry 1.2-es Patch letöltéséhez? vak vagyok, nemtalálom sehol😞

kisgabo
#13664
megy... bár elõfordult hogy kiirta, valaki használja accountom..

hispan2
#13663
De mi lenne, ha valaki egyszerûen elmagyarázná, hogy mi kell egy úhjonnan feltelepített játéknak ahhoz, hogy jáchassak vele a neten. Mintha itt mindenki megnémult volna. tehát tegyük fel, most tettem fel a játékot...
Mi kell ahhoz, mit töltsek le, hogy jáchassak neten többi kedves embertársaimmal.
A kimerítõ és egyértelmû válaszokat elõre is köszönöm.

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

#13662
Az igazság odaát van.

hispan2
#13661
Na akkor valaki magyarul is...
Kell ezek szerint az 1.2-es patch és ahhoz a local IP fix?
Ez utóbbi megvan, megyek, és megkeresem az exe-t. Lehet, hogy azért nem látta a szervereket, mert nem volt jó az exe-m. Talán, most mjad kiderül.

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

#13660
Ugye, hogy ugye? 😉

XeeN
#13659
Ürülék, hogy sikerült!

XeeN
#13658
Ááá!!! Mekkora ötlet!

#13657
Nem az összesnek. Sajnos mostanában nagyon nagy a pingjük, de néhányon lehet jól gamelni. 😞

kisgabo
#13656
sikerült. belépep. pár szerver megy, de az összes ubisoft szürke.

grebber
#13655
Ja és ha elinditom a gamet és arra megyek hogy FCMP kifagy a game.

Next PC upgrade: 2022

kisgabo
#13654
váh!!!
igazad van...

#13653
1.2-es peccs? mp 0.94?

grebber
#13652
Nekem sem megy a multi nagyon régóta pedig szivesen tolnám.
Csak mindigy kifagy a FCMP-el.

Next PC upgrade: 2022

#13651
Mi lenne, ha felírnád valahova? 😉

#13650
Akkor asszem egy bizonyos Local IP Fix-et kell leszedned.