Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ui.:
Nem akar valaki sürgõsen venni egy Radeon 9800 Pro-t?
steam, origin: ACE_hun
😊))))
az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!
amúgy meg csak egy kis gógyik kellene, hogyha van már clonecd akkor több mint valószínû hogy megcsinálták azt dvd-re is...nem de?
De az észt nem osztogattják mindenkinek
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum
Marsu: Az mp_* pályák csak multiban mennek.
az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!
2:crackeld be az eredeti crack-al
3:teddd fel az 1.2-es patchet
4:tedd be a multis részét ahogy a 13668-as beszolás alatt lévö cimen irják és akkor megy a game.
Jó játékot!!!
az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!
az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!
Azért reménykedem, hogy azt is javítják.
Az 1.2 egy kibaszott bugos szar, kurvára kell az 1.3.
Játszani meg játszunk vele, most éppen a világranglistán tornázzuk felfelé magunkat. Ha valakit érdekel: itt megnézheti.
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”
Fogunk még beszélni egy csöppet róla, cska jöjjön ki a dínós mod..😊))
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”
<2004-10-17 @ 08:29 - Mantis>2004-10-17 @ 08:29 - Mantis>
A Worthplayingen megjelentek szerint a Far Cryhoz a következõ két héten belül megjelenik az 1.3-as javítás, melyben horrorisztikus mennyiségû változtatást eszközölnek. Tényleg borzasztóan hosszadalmas a lista, akit érdekel, az itt lesheti meg.
Next PC upgrade: 2022
Mi kell ahhoz, mit töltsek le, hogy jáchassak neten többi kedves embertársaimmal.
A kimerítõ és egyértelmû válaszokat elõre is köszönöm.
Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum
Kell ezek szerint az 1.2-es patch és ahhoz a local IP fix?
Ez utóbbi megvan, megyek, és megkeresem az exe-t. Lehet, hogy azért nem látta a szervereket, mert nem volt jó az exe-m. Talán, most mjad kiderül.
Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum
Csak mindigy kifagy a FCMP-el.
Next PC upgrade: 2022


