Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#13668 ez a beszolás alatt találsz egy cimet ott néz körül és ha kell valami töltsd le!
1:tedd fel a farcry-t
2:crackeld be
3:tedd fel a 1.2-es patchet
4:rakd be a multis részét
5:Game ezerrel
Nekem a dvd-s verzio van meg a cd-s verzioval másként kell bánni,nézd meg a cimet és megtudsz többet róla!
1:tedd fel a farcry-t
2:crackeld be
3:tedd fel a 1.2-es patchet
4:rakd be a multis részét
5:Game ezerrel
Nekem a dvd-s verzio van meg a cd-s verzioval másként kell bánni,nézd meg a cimet és megtudsz többet róla!
az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!
#13747
A serverünkön való játékhoz nem kell farcrymp 😉
#13744
ne tedd fel az 1.1es pecset. tedd fel a szûz játékra az 1.2es pecset. utánna meg asszem az IPfixet. és a legvégén a farcry mp-t
http://thenamelessphoto.com/
#13743
Sziasztok Gamerek!
Én még uj vagyok most kezdem pörgetni a Far Cry-t de nagyon tetszik!
Szeretném neten is játszani de nem tudom megoldani sehogy
már mindent megpróbáltam!Olvastam kicsit visszább hogy kell egy Patch...beszereztem, kell egy ipfix.....beszereztem! A gond ott van hogy a Patchet(1.1) nem tudom feltenni,azt irja hogy már nem tudja javítani mer javítva van....az ipfix azt irja hogy rossz verzio.....az FCMP-vel ha belépek akkor meg nem ad be egy szervert se! Regisztráltam az Ubinál is de az meg kéri a kulcsot ... az meg nincs! Segítsen valaki hol rontottam el....
Én még uj vagyok most kezdem pörgetni a Far Cry-t de nagyon tetszik!
Szeretném neten is játszani de nem tudom megoldani sehogy
már mindent megpróbáltam!Olvastam kicsit visszább hogy kell egy Patch...beszereztem, kell egy ipfix.....beszereztem! A gond ott van hogy a Patchet(1.1) nem tudom feltenni,azt irja hogy már nem tudja javítani mer javítva van....az ipfix azt irja hogy rossz verzio.....az FCMP-vel ha belépek akkor meg nem ad be egy szervert se! Regisztráltam az Ubinál is de az meg kéri a kulcsot ... az meg nincs! Segítsen valaki hol rontottam el....

#13742
akkor megnyugodtam, mert el van ajándékozva. egyszer jó volt, de nem kár érte
#13740
jelent már meg vmi folytatás vagy kiegészítés hozzá ?
#13739
de még mekkora volt 😄D
http://thenamelessphoto.com/
#13738
HEEEEENT!!! 😄DDDD
#13736
-!-!-!--- ÚJRA VAN HIC KLÁN SZERVER ---!-!-!-
ip: 217.27.212.111
A szerver 1.2-es, a csatlakozáshoz ezt kell írni a konzolba: \connect 217.27.212.111
("\" jelet a tab lenyomásával tudtok írni)
Na gyertek hentelni!!! 😉))))))))
ip: 217.27.212.111
A szerver 1.2-es, a csatlakozáshoz ezt kell írni a konzolba: \connect 217.27.212.111
("\" jelet a tab lenyomásával tudtok írni)
Na gyertek hentelni!!! 😉))))))))
#13735
Rakd vissza az 1.2-t 😊))
Nem tom mi tévõ legyek, gondoltam megpróbálom 1.2-es Patch, nélkül a gamet, mert állítólag annak ideében is azért vonták vissza mert volt ahol gondot okozott, na most viszont az a gond, hogy az eddigi mentéseimet nem tudom betölteni, gondolom azért mert akkor készültek még amikor fent folt a 1.2-es Patch. Mi a fenét csináljak?
Jövõ év mikorral is lesz kb várható a Jurrasic mod?...emléxik valaki még rá?.😊
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
Sigle rész végül is ez mit takar külön küldetéseket ,de jó lenne tudni mennyit is?
Next PC upgrade: 2022
Annyit tudok hogy a multi alpha-ját még ez év végére igérik(most 90% vannak), mig a single részt 2005 (20%)
#13727
Abból a szempontból igen, hogy mi általában Ubi servereken jáccunk.
Aki kiváncsi : Jurrasic Park MOD-first screen
#13724
Eredetiben van meg?
#13723
Mehetünk 😊 Várj, felmegyek messengerre 😉
Hát skacok este egy kis game valamelyik szerveren nagyon érdekelne tudtok valami jo szervert?

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!
#13721
ház izé tod 😄
na nem megyünk majd play kicsit?
na nem megyünk majd play kicsit?
http://thenamelessphoto.com/
#13720
hogyhogy már? 😊
#13719
kecc te má gép elött?
http://thenamelessphoto.com/
#13718
Sirály! Off: Hánykor keltél? 😄DD
#13717
Nálam is elõjött ez a hiba gyakran, kicseréltem 1-2 hardvert és megjavult...
War. War never changes.
Hát nem tom. Úrainstalláltam a gamet, patch-estõl mindenestõl, de a lenti hiba még mindíg jelen van. Próbáltam már egy csomó állást visszatölteni de hol elõbb hol kicsit késsõbb jött elõ a hiba 😞 Az 1.2-es patch nem lehet az okozója?
#13713
klánoseõ?

http://thenamelessphoto.com/
nem fizetett a szolgáltatónak a szerver tulaja (nem a mienk) - de 2 napon belül lesz saját 😊
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
#13711
behalt. gyer MSN
http://thenamelessphoto.com/
#13709
miért akarod sürgõsen eladni?
De jut is eszembe! Nem is tudom miért használom a QS Patch-et amikor a 1.2-es Patch-el már hivatalosan is mûködik a QS. De hogy is? Egyszerûen csak F5 és kész?
Szóval akkor nem egyedi esetrõl van szó. Na akkor majd kipróbálom egy menntéssel visszábról. Esetleg a problémát nem okozhatja a Quick Save Patch?
#13706
Single-ben is van ilyen, nekem vissza kellett töltenem az elõzõ pályán lévõ uccsó mentésem, és utána végigtolni újra a köv. pályát. 😞
#13703
Szar serverre mentél fel valszeg.
Valaki összefutott már hasonlóval
A pálya betöltzése után pár másodpercel egy hangot hallo a háttérben (Windows hiba) ezt követõen megáll ajáték és egy ctrl+alt+delete után ezzel találom magam szembe az asztalon.
A pálya betöltzése után pár másodpercel egy hangot hallo a háttérben (Windows hiba) ezt követõen megáll ajáték és egy ctrl+alt+delete után ezzel találom magam szembe az asztalon.
#13701
A gyerek megtanult repülni a gránátomtól. 😊

