Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

magus755
#13749
#13668 ez a beszolás alatt találsz egy cimet ott néz körül és ha kell valami töltsd le!
1:tedd fel a farcry-t
2:crackeld be
3:tedd fel a 1.2-es patchet
4:rakd be a multis részét
5:Game ezerrel
Nekem a dvd-s verzio van meg a cd-s verzioval másként kell bánni,nézd meg a cimet és megtudsz többet róla!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

magus755
#13748
De viszont kéri a cd kulcsot ami sajna nincs

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

#13747
A serverünkön való játékhoz nem kell farcrymp 😉

grebber
#13746
Nem volt róla szó hogy az 1.3-hoz lesz új Far Cry MP?

Next PC upgrade: 2022

Danecay
#13745
Mókás egy ficsúr vagy te STALKER 😊

#13744
ne tedd fel az 1.1es pecset. tedd fel a szûz játékra az 1.2es pecset. utánna meg asszem az IPfixet. és a legvégén a farcry mp-t

http://thenamelessphoto.com/

#13743
Sziasztok Gamerek!
Én még uj vagyok most kezdem pörgetni a Far Cry-t de nagyon tetszik!
Szeretném neten is játszani de nem tudom megoldani sehogy
már mindent megpróbáltam!Olvastam kicsit visszább hogy kell egy Patch...beszereztem, kell egy ipfix.....beszereztem! A gond ott van hogy a Patchet(1.1) nem tudom feltenni,azt irja hogy már nem tudja javítani mer javítva van....az ipfix azt irja hogy rossz verzio.....az FCMP-vel ha belépek akkor meg nem ad be egy szervert se! Regisztráltam az Ubinál is de az meg kéri a kulcsot ... az meg nincs! Segítsen valaki hol rontottam el....
#13742
akkor megnyugodtam, mert el van ajándékozva. egyszer jó volt, de nem kár érte

grebber
#13741
Nem igazán.

Next PC upgrade: 2022

#13740
jelent már meg vmi folytatás vagy kiegészítés hozzá ?

#13739
de még mekkora volt 😄D

http://thenamelessphoto.com/

#13738
HEEEEENT!!! 😄DDDD

XeeN
#13737
IGGEEEN!!!

#13736
-!-!-!--- ÚJRA VAN HIC KLÁN SZERVER ---!-!-!-

ip: 217.27.212.111

A szerver 1.2-es, a csatlakozáshoz ezt kell írni a konzolba: \connect 217.27.212.111

("\" jelet a tab lenyomásával tudtok írni)

Na gyertek hentelni!!! 😉))))))))

#13735
Rakd vissza az 1.2-t 😊))

Danecay
#13734
Nem tom mi tévõ legyek, gondoltam megpróbálom 1.2-es Patch, nélkül a gamet, mert állítólag annak ideében is azért vonták vissza mert volt ahol gondot okozott, na most viszont az a gond, hogy az eddigi mentéseimet nem tudom betölteni, gondolom azért mert akkor készültek még amikor fent folt a 1.2-es Patch. Mi a fenét csináljak?

karikusz
#13733
Jövõ év mikorral is lesz kb várható a Jurrasic mod?...emléxik valaki még rá?.😊

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

Seth
#13732
Hát én inkább singli párti vagyok, de akkor még sokat kell rá várni

PSN ID.: Beegabor

grebber
#13731
Lol nem tok irni Sigle = Single.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#13730
Sigle rész végül is ez mit takar külön küldetéseket ,de jó lenne tudni mennyit is?

Next PC upgrade: 2022

MKpowaa
#13729
Annyit tudok hogy a multi alpha-ját még ez év végére igérik(most 90% vannak), mig a single részt 2005 (20%)

Seth
#13728
És ez mikorra várható????

PSN ID.: Beegabor

#13727
Abból a szempontból igen, hogy mi általában Ubi servereken jáccunk.

MKpowaa
#13726
magus755
#13725
sajna nem miért az gond?

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

#13724
Eredetiben van meg?

#13723
Mehetünk 😊 Várj, felmegyek messengerre 😉

magus755
#13722
Hát skacok este egy kis game valamelyik szerveren nagyon érdekelne tudtok valami jo szervert?

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

#13721
ház izé tod 😄
na nem megyünk majd play kicsit?

http://thenamelessphoto.com/

#13720
hogyhogy már? 😊

#13719
kecc te má gép elött?

http://thenamelessphoto.com/

#13718
Sirály! Off: Hánykor keltél? 😄DD

#13717
Nálam is elõjött ez a hiba gyakran, kicseréltem 1-2 hardvert és megjavult...

War. War never changes.

Danecay
#13716
Hát nem tom. Úrainstalláltam a gamet, patch-estõl mindenestõl, de a lenti hiba még mindíg jelen van. Próbáltam már egy csomó állást visszatölteni de hol elõbb hol kicsit késsõbb jött elõ a hiba 😞 Az 1.2-es patch nem lehet az okozója?

XeeN
#13715
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

XeeN
#13714
Bazz. Elég gyakori mostanában ez a "nem fizetett" mondat.

#13713
klánoseõ?

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#13712
nem fizetett a szolgáltatónak a szerver tulaja (nem a mienk) - de 2 napon belül lesz saját 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#13711
behalt. gyer MSN

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#13710
Mi történt a TS szerverrel?

#13709
miért akarod sürgõsen eladni?

Danecay
#13708
De jut is eszembe! Nem is tudom miért használom a QS Patch-et amikor a 1.2-es Patch-el már hivatalosan is mûködik a QS. De hogy is? Egyszerûen csak F5 és kész?

Danecay
#13707
Szóval akkor nem egyedi esetrõl van szó. Na akkor majd kipróbálom egy menntéssel visszábról. Esetleg a problémát nem okozhatja a Quick Save Patch?

#13706
Single-ben is van ilyen, nekem vissza kellett töltenem az elõzõ pályán lévõ uccsó mentésem, és utána végigtolni újra a köv. pályát. 😞

Kaszi46
#13705
#13605 a megoldás engem is érdekelne majd😊

*Posse*T.W.D*

Danecay
#13704
Ez kizaárt mert single-rõl van szó 😉

#13703
Szar serverre mentél fel valszeg.

Danecay
#13702
Valaki összefutott már hasonlóval A pálya betöltzése után pár másodpercel egy hangot hallo a háttérben (Windows hiba) ezt követõen megáll ajáték és egy ctrl+alt+delete után ezzel találom magam szembe az asztalon.

#13701
A gyerek megtanult repülni a gránátomtól. 😊

Seth
#13700
azt a legyet ott észak keletre..😊

PSN ID.: Beegabor