Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13799
Sziasztok !
Valaki segítsen, nekem is a MYTH féle verzió van, de nem találom a crack-et ! Ha valaki elküldené nagyon megköszönném !

#13798
Na, letöltöttem a mythes verziót. Hihetetlen szar a hangminõsége, észrevettem, hogy a DVD-s verzióban sokkal jobb volt. Megnéztem, és 22kHz-esek a wav fájlok. Most tölthetem le az 5 CD-st. MYTH

Bocs, ha ezt már tudtátok, nem olvastam vissza.
#13797
Kösz, mán lejött DC-vel éjszaka.
marsu
#13796
#13795
Hol lehetne letölteni most a gamét, nem tud valaki vmi olcsó helyet? (160 HUF vagy akár ingyen ).
#13794
Viszont vannak benne bugok 😄

magus755
#13793
Nyugodtan felrakhatjátok a 1.3-as patchet mert müködik a multis része rendesen!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

#13792
Köszi
XeeN
#13791
igen.

I love Techno
#13790
Köszi szépen.

#13789
Még mindig be vagy baxva? 😄DD

magus755
#13788
valoban 74 mb-t!!!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

#13787

steam, origin: ACE_hun

#13786
Mertem, és jók lettek a kimentések 1.1-rõl is, tehát valóban hülyeséget írnak a readme-ben.

steam, origin: ACE_hun

I love Techno
#13785
Na letoltottem vmit de nem tom aze mert vmi 115kb os kisz szart toltott le pedig elotte a size-ra 74 mb-ot irt valaki megtudja erositeni hogy roszat vagy jot toltottem le?

I love Techno
#13784
Sziasztok tudna nekem vki egy linket arról , honnan tudnam letölteni az 1.3 mas pach-et? thx

#13783
Én fosok feltenni, mert játék közepén tartok 1.1-es patch-el, és szerintem nem lesz jó 1.3-al...

steam, origin: ACE_hun

#13782
Üdv!
Az 1.1-es magyarítás használható az 1.3-as patch-elt játékkal?
Mert, hogy újabbat nem találok.
#13781
Miért nem próbálod meg a sima konzolos connect-elõs módszert?

#13780
Nah, most kipróbáltam, és mégis megy a szingli. 😊
A readme-ben hülyeséget írtak...

grebber
#13779
Single már nem kell csak az hogy végre tudjak multizni zuzzanak ki új FCMP-t.

Next PC upgrade: 2022

#13778
1.2-höz sem kellet, gondolom ehhez sem.
Viszont figyelmeztetem a szinglizõket: 1.2-es mentések NEM MÛKÖDNEK 1.3-al!!!

Forrest Gump
#13777
Hali!

Kell hozzá crack, vagy mehet fel simán?
Mármint az 1.3-hoz.
grebber
#13776
Ehhez az 1.3 hoz van új Far Cry MP??

Next PC upgrade: 2022

#13775
Hamarosan ez fog menni a serveren is, úgyhogy tõccsétek 😉

#13774
#13773
Szívesen. Én már le is szedtem 😊

#13772
wow!!! Köszikösziköszi!!!

#13771
Csak halkan jegyezném meg, hogy kijött az 1.3-as patch!

#13770
naon jo!!

„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”

marsu
#13769
hi
XeeN
#13768

Shep
#13767
Ez a fiú annyira komolyan vette a testedzést, hogy egy szekrénnyel támadt rám puska helyett 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#13766
Jóvanna, attól még kipróbáltam, hátha a nagy Marhának mégsincs igaza 😉

XeeN
#13765
Én szóltam.

#13764
4.11 beta a legjobabb, legalábbis x800 Pro-nak

steam, origin: ACE_hun

#13763
Far Cry 20 fps-sel kevesebbel ment miatta

#13762
AZAZ!

COD úgy fagyott tõle mint az állat.
Ráadásul az a control center... ahh annál használhatatlanabb dolgot régen láttam.+ esszméletlenül lassu a cc

#13761
4.10 Suxxxxxxx

#13760
LoL! 😊

#13759
Mindenkinek, aki eddig ATI kártyával és 1.2-es patchel evickélt a pixelhegyek közt:
az új catalyst 4.10-ben már javítva van ez a bibi...

XeeN
#13758
Nekem már régen megvannak! Bi-bi-bííí!

#13757
Aki játszik a HiC szerveren, az légyszíves töltse le innen a 3 mappacket, ugyanis hamarosan futni fognak az ezekben lévõ pályák is nálunk.

#13756
Miután feltetted a farcrymp-t, elindítod a játékot, és elkezdesz kurvaanyázni, hogy miért lép ki rögtön, aztán meglepõdve tapasztalod, hogy újra elindul magától, és a multiplayer menüben lesz farcrymp-d.

#13755
PAKot az FCdatába.

http://thenamelessphoto.com/

grebber
#13754
Nekem ugyanaz a helyzet. 😞

Na hogy is van ez?? Felteszem a gamet ,rá az 1.2-es patchet,megcrackelem.És akkor asszondja hogy van egy ilyenem : FarCryMP_0.94-GMFlash.zip amiben ezek vannak :Far Cry v1.2 Remove LAN IP Restriction.exe,  FarCryMP.pak. Ezeket hova a busba kell bemásolni??

Next PC upgrade: 2022

#13753
Most már megõrülök, már ha rákattintok a multi-ra akkor lefagy ÁÁÁÁÁ
jolvan nekem itt elég is volt!
#13752
Amit leszedtem abba nincsen .exe azt irja hogy másoljam be valahova kezdjek el játszani és akkor ott lesz egy menüpont...de nincs...arégebbi mp-vel meg ugyanúgy nem tok semmit csinálni...
#13751
az mp-t indítottad?

#13750
Körülnéztem....leszedtem....patcheltem....fixeltem....de az mp-t nem tölti be a menüpe akár mit szarakodok!