Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én csak az 1.3 raktam föl es nem vettem észre semmien broblémát.(se az 1.1 , se az 1.2 nincs fönt, de mondjuk nálam vanak ehez a kerdeshez okosabb emberek is , 😊
Sziasztok!
Most akkor az 1.3 mehet rá az 1.1-re, vagy csak az 1.2-re?
Úgy tudom az 1.2-t visszavonták, mert szar lett.
Most akkor az 1.3 mehet rá az 1.1-re, vagy csak az 1.2-re?
Úgy tudom az 1.2-t visszavonták, mert szar lett.
#13846
holnap este már leszek! net caffe powaaa...
http://thenamelessphoto.com/
#13845
Azokon is megy. Csak nem celszeru hasznalni, mert meg a 6800 -asok is szepen belassulnak.
#13844
Tudtommal nem volt benne gyárilag, csak ha developer mód-ban indítottad, de asszem az 1.3-nál is van ilyen. farcry.exe -devmode
steam, origin: ACE_hun
Hogyan lehet játékállást menteni (quicksave). Az 1.1 vagy az 1.2 es patchben már benne volt gyárilag a dolog én úgy tudom, de ha igy is van használni nem tudom. Ha valaki tudja legyen szives írja már le.
#13841
Nálam is
steam, origin: ACE_hun
#13840
nálam megy
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
#13837
Én simán feltettem az 1.1es patchre, és megy jól.
Nikásze peeri menó
#13836
találtamö
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
#13835
Értemö, és tudnál nekem adni egy mûködõ linket az 1.2-hez, mert mindenhol csak az 1.3-at találom 

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Megnéztem a képeket és aköztük lévõ különbségeket és azt kell mondjam, hogy igen tetszetõs a dolog, de sana én a 9800Pro-mmal lecsúsztam róla 😞 De most akkor az X800-asokkal sem mûködik, mert csak a 6800-asok vannak megemlítve, ja és mi a helyzet a 6600-asokkal amik gyakorlatilg ugyan azt tudják mint a negytesó csak lassabban?
#13833
Köszönöm emberek...én nagyon kezdõ vagyok de ez az elsõ játék amit tudok neten játszani ez azé van mer ez az egyetlen értelmes embereket tartalmazó fórum ahol még az újakat a "bénákat" se nézik le ... köszi mindenkinek
#13832
Csá, én is azt használom és ugyanez volt a problémám meg az h az mp nem jelent meg a menüben...az 1.3-as patchet nem tod feltenni csak 1.2-re azt meg csak az 1.1-re tehát most sz.tem tedd fel az 1.2-t aztán csak az 1.3-at
#13829
Namostö, felraktam a myth féle 3cd-s fc-t, felment rá 1.1 pecs, de amikor 1.3-at raknám a könyvtár kijelölésnél nem hajlandó továbblépni. Vki 5let?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
#13828
vedd lejjebb a felbontást, és egyéb beállításokat 😉
#13826
nem kell
#13825
Szasztok,
az 1.3-mas patch-hez nem kell crack? Mert nemnagyon találok...
az 1.3-mas patch-hez nem kell crack? Mert nemnagyon találok...
Nikásze peeri menó
#13824
13749 hozzászolás alapján.nekem ment
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”
#13823
Hogy kell quicksave-elni? Kerestem, hogy kell, de nem találtam. Pedig azt írja a patch-hez a readme, hogy lehet.
#13822
most akkor vegyem ki a gépbõl az ATI9600-ast és tegyem be a két gf6800-asom közül az egyiket CSAK EZÉRT???
mellesleg tényleg látványos a különbség.
mellesleg tényleg látványos a különbség.
#13820
Hi all,
Lehet, hogy volt már errõl szó de ha ég nem, egy pillantást mindenképpen megér.Sokkal realisztikusabb fény hatások. pl. ha a napfényrõl bemegy az ember egy sötét helyre... A képeket is érdemes megnézni:
FarCry 1.3 OpenEXR HDR guide
Lehet, hogy volt már errõl szó de ha ég nem, egy pillantást mindenképpen megér.Sokkal realisztikusabb fény hatások. pl. ha a napfényrõl bemegy az ember egy sötét helyre... A képeket is érdemes megnézni:
FarCry 1.3 OpenEXR HDR guide
Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.
Hali! R_displayinfo 1. Ha a PB-t frissíteni kell, a legjobb, ha törlöd a PB könyvtárat, a program ugyanis mindíg frissít az újabb verzióra.
#13818
Hogyan kell multizni ???
Már biztos 1000x kérdezték. Próbáltam a fentiek alapján, de nem sikerül.
Ha lehet valaki elmondaná. Köszi !
Már biztos 1000x kérdezték. Próbáltam a fentiek alapján, de nem sikerül.
Ha lehet valaki elmondaná. Köszi !
Sziasztok mindenki , kérnék egy kis segitséget.Az fps-et szeretnem kiiratni arol szeretnék infomalodni , hogy hogy lehet , ja , meg a pb frisitesrõl.?
#13815
Sikerült elindítanom a FAR CRY-t !!!!!!!!!!!!
Letöltöttem 2 db dll. fájlt - amit indítás után hiányolt - ezután elindult !


Letöltöttem 2 db dll. fájlt - amit indítás után hiányolt - ezután elindult !



Ugyanaz..csak a tájat mutatja. Nagy kerítést..JP-s dzsippet..dinó sehol (jameg a végén multi beta coming soon)
PSN ID.: Beegabor
#13809
1.: Nem halt be, csak egy kicsit le lett vagyon állítva, de már megy.
2.: Tudomásom szerint 3.
3.: Állandó csak nekünk van egyelõre.
2.: Tudomásom szerint 3.
3.: Állandó csak nekünk van egyelõre.
#13808
nem halt be tudtommal
http://thenamelessphoto.com/
#13805
ezt sajnos nem lehet, pedig én is használnám 😄
yess cool tényleg müxik. már csak 1 kérdés: single és multi beállításokat nem lehet külön kezelni? ugyanis singleben magasabb grafbeállitások mellett játszom,és nincs kedvem minden multi elõtt butitgatni
*Posse*T.W.D*
végre nekem is megy ujra a farcry-om 1.3al kérdés tört multi mükcik vele? ugyanis az igy kell neten jatszani.... linken 1.1 hez van irva. HiC szerveren lehet biztonsági másolattal is nyomulni?
*Posse*T.W.D*


