Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

XeeN
#13899
$4 pl piros $0 pedig fekete. próbálgasd végig (a $ jelet ALTGR+É vel csalhatod elõ ha magyar billed van)

#13898

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#13897
amikor szarakszik a server mindenkinek megugrik a pingje és jáchatatlan lesz a server. magyarul laggol

http://thenamelessphoto.com/

#13896
ez nagyonis illik ránk. hallanád miket csinálunk TSen...😊

http://thenamelessphoto.com/

takraj
#13895
én meg azt szeretném tudni, hogy mi az a LAGG?

AMD Athlon 64 4200+ X2 CPU, 2GB DDR2 DC, ASUS HD2600XT 256MB GDDR3, Asrock AliveNF5-eSATA2+, FSP 400W

lac coo
#13894
jjjjjjjjaaaaajjjjj !!!!! A legfontosabb: gyakran keveredek külföldi szerverre és szeretném ha a nevem piros-fehér-zöld lenne !!! Hogy megy ez? (Ha túl bonyolult bele se kezdjél.)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13893
( normálisabb neveket nem találtatok ?)<#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13892
Tenyleg nagyon köszönöm!!!Tudjátok egy hete van netem.és bár a Far Cry-t singlébe sokat nyomtam,multiban még csak most kezdtem, ugyhogy lesz még idióta kérdésem egy pár.Pl: mit jelent az , hogy " lol " ? Hogy kell elfoglalni egy zászlót elég ha csak el futsz melette vagy egy bizonyos ideig ott kell állnod ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#13891
Console commands (Far Cry)

Itt nézz körül.

#13890
tegyél a parancs elé "\" jelet amit tabbal tudsz írni

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13889
<#szomoru1>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13888
Láma vagyok de nem müxik! HA megkérlek leírod kicsit részletesebben? Belépek a konzolba.....És? (kis-nagy betü,írásjelek stb...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13887
király vagy ,hogy mindenre válaszolsz!!! Köszi!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#13886
Lehet és nagyon bonyolult:
Felvétel: record
ejátszás: Demo
lejátszás leállítása: stopdemo

A HiC jelentése: Hungarian Idiots's Clan
A HOC-é pedig: HardwareOC

lac coo
#13885
HIC klánosok! Mi az a HIC? (Meg HOC ,mert olyant is láttam már?)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13884
hülye kérdés: lehet-e demot felvenni játék közben mint pl. a Call Of Dutty-ban? Mondjuk van-e valami konzol parancs?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13883
hát asszem nincs

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13882
van magyar Far Cry oldal mint aMOHAA.hu?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13881
de hiába állítom nem változik semmi!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#13880
FFA-ban és TDM-ben kiválaszthatod, ASSAULT-ban viszont nem (az alap modelleket). Fogalmam sincsen honnét tölthetnéd le, de max Te látnád, mások nem. Ez az eddigi tapasztalat. Lehet. Ugan úgy, ahogyan single-ben.

lac coo
#13879
multiban lehet-e skint cserélni? ha lehet hol tölthetem le ,és hová kell bemásolni? multiban nem lehet a video beállításokon változtatni? kérem aki tud SEGÍTSEN !!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13878
Egy ideig le volt állítva.

#13877
Necro!
MYTH-féle verziod van? ... mer arra nem tod felrakni 1 reg-pecs nélkül!
én itt tanultam meg
hogy hogy kell elindítani
lac coo
#13876
van magyar Far Cry oldal,mint pl. a MOHAA.hu ?????

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13875
tegnap még ott volt a szerverlistán.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13874
miért nem látom HIC szervert?!<#wow3>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13873
THUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURBÉÉÉK!!! 😊))

#13872
re.re.re.re.re.re.re.re.re

http://thenamelessphoto.com/

#13871
Hú, most így hirtelen ezt a linket találtam, de ha meg vagy elégedve a mostani drivereddel, akkor sztem felesleges visszaváltanod 4.9-re.

Necro
#13870
Az 1.1 se rakja fel!!!
Bakker.
<#falbav><#fejvakaras><#conf><#nemtudom>

Az erő legyen veletek!!

#13869
Akkor pontosan melyik? Honnan szedhetem le?

steam, origin: ACE_hun

#13868
nem

#13867
Ez a doom hotfix 8-05?

steam, origin: ACE_hun

#13866
4.9 fix

#13865
Akkor Neked melyik jött be?

steam, origin: ACE_hun

#13864
1.0-ra is lehet telepíteni 1.3-at.
4.11 betat pedig nem próbáltam, beta drivereket nem használok.

#13863
Nekem simán ment 1.1-rõl is.

steam, origin: ACE_hun

#13862
Kicsit olvass vissza, ha már a fórumba írsz <#ejnye1> #13829-en jeleztem ugyanezt a problémát. Fel kell telepítened az 1.1-t aztán 1.2-t is, csak úgy fog menni az 1.3.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Necro
#13861
Választ várnék ha vlaki tudja!
Nincs hibaüzenet, nem lép tovább miután megadom neki a games helyét.<#help><#falbav><#szomoru1>

Az erő legyen veletek!!

Necro
#13860
<#nemtudom>

Az erő legyen veletek!!

Necro
#13859
Miért nem akar föltelepülni az 1.3 patch???

Az erő legyen veletek!!

#13858
És próbáltad már a 4.11beta-t?

steam, origin: ACE_hun

#13857
Én a fixed catalyst 4.9-et használom, az is tökéletesen megfelel.

#13856
sztem a catalyst 4.10-et sürgõsen távolítsd el.

#13855
4.10 helyett rakd fel a 4.11beta drivert, sokkal jobb.

steam, origin: ACE_hun

arty
#13854
ha meglátom, ellövöm a tökeit ... szegény ellenfeleim igy nem tudnak hova elbujni 😉

Forza.

Törölt felhasználó
#13853
Igen, mert ebben a verzióban van egy kertész aki gondosan lenyírja. 😛
arty
#13852
1.2-re tettem az 1.3at, és nincsen fû .... 😊 ati9800/cat410. nektek ?

Forza.

Danecay
#13851
Igen, tudom, hogy developer módba is lehet futtatni a játékot de végigpróbáltam minden billentyût de menteni nem mentett 😞 Mind1, felraktam a quick save patch-et de ezzel az a baj, hogy ha mentek vele eltûnikminde a radarról 😞 Nem baj legalább mûködik.

#13850
TUUUURBÉK!!! 😉