Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#13949
egyetértek engem is k...ra idegesít.No de má csak kipróbáltam!!<#eplus2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13948
ja, a játékélményt drasztikusan csökkenti, ha folyamatosan rakéták csapódnak be mindenhova.

lac coo
#13947
Ménem lehet rakétát használni?Mert elrontja a játékot?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#13946
ha 1.-re nem megy, indítsd ujra es reinstalláld, aztán válaszd a BRIT angolt.

vigyori14
#13945
Segitsetek má nekem.
én feltettem az 1.3 as pecset és nem akar mûködni, nem tok gyorsmenteni ami a lényeg lenne nekem.
nem todjátok h hogyan tudnám megcsinálni?

Necro
#13944
Danke,de az 1.3-mat még mindig nem pakolja???<#gonosz2>

Az erő legyen veletek!!

lac coo
#13943
Csõ

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13942
TAB-ot kell lenyomni

lac coo
#13941
Ne érts félre én nem vitatkozni akarok,de ha megnézted azt az oldalt ott is van ilyen parancs.Most akkor szerinted van arra mód,hogy demot lehessen felvenni?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13940
Ésakkor a konzolba miért nem egészíti ki szerinted? És egyáltalán, miért nem hajtja végre a parancsot?

steam, origin: ACE_hun

Bullet
#13939
Nem tudok fordított per jelet írni a konzolba! Miért?

lac coo
#13938
Nézd meg a 13 891-et!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13937
írd be hogy rec és nyomj egy Tab-ot, ott mutatja a parancsok listáját, ami _létezik_. Látsz ott record-ot?

steam, origin: ACE_hun

lac coo
#13936
Dehogy nincs!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13935
A record az nem jó, nincs is olyan parancs

steam, origin: ACE_hun

#13934
most nagyon laggolt <#rinya>

http://thenamelessphoto.com/

#13933
Mostanában vannak gondok vele, reméljük hamarosan megoldódnak a problémák (linuxos lesz, nem szar winfosos).

lac coo
#13932
Ha szépen megkérlek leírod pontosabban ,hogy tudnék demot (videót) rögzíteni? A Far Cry-om 1.3 -as.Bárkitõl ,bármilyen további segítséget nagyon megköszönnék!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13931
Mi van a HIC szerverrel???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13930
Na megoldódott, újból felraktam 1.3 patch rá, és simán a pak-ot bemásolva jó lett. Semmi magyarítással meg ilyesmivel nem tököltem.

steam, origin: ACE_hun

#13929
Most miapicsa van? Eddig ment rendesen a game, most fel akartam rakni a FarCryMP progit, mindent úgy csináltam, ahogy kell, erre "general exception" hiba van nálam is, bármit csinálok... Tehát ezzel a GMFlash-os progival lehet valami gáz, mert eddig jó volt, viszont most minden változtatást, amit eszközöltem rajta visszacsináltam, és most így sem megy. Biztos valami szart átír ez a progi, van valakinél, ahol mûködik, és tud multiplayer-t nyomni rajta?

steam, origin: ACE_hun

#13928
Mindjá kipróba

steam, origin: ACE_hun

lac coo
#13927
HELP !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13926
Basszus így sem megy!Valaki írja már le a tutit!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13925
ez lehet a baj!A MOHAA-ban is így van asszem. Köszi!És lejátszás meg:\demo vidijom1???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Kaszi46
#13924
nevet is adsz neki? tehát record vidijom1

*Posse*T.W.D*

lac coo
#13923
Hol a gyufa ?<#falbav>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13922
Hát szakadjak meg tutira igy csinálom de nem rögzít semmit! A MOHAA-ba rögzitettük,utána visszajátszottuk közben felvettük Fraps-al oszt kész! Fel fogom gyújtani ezt a k...a számítógépet!<#falbav>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13921
igen

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13920
És mindent kis betûvel kell , ugye?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13919
entert minden parancs beírása után nyomni kell

lac coo
#13918
Hát ha videot nem tudsz. akkor mit?Belépek a játékba, elõhivom a konzolt ("0")beirom hogy: \record (vagy \Record ?).Utána hogy szoktad: nyomsz egy entert vagy csak simán kilépsz a konzolból?<#help>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13917
ha van egy perced gyere majd TS

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#13916
Hmm. Akkor pasz. Nálam megy szépen, bár videót én sem tudok rögzíteni.

lac coo
#13915
Be.Biztos ,hogy csak ennyit kell beírni?És utána lépjek ki a konzolból ("0"-bill.)vagy nyomjak "entert"vagy mi..?már minden variációt végig zongoráztam (nagy-kis betû,enter ,enter nélkül ..stb.)de nem megy.Már azt se tudom merre vagyok arcal elõre!!! <#falbav>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13914
\ jelet a tab lenyomásával tudsz írni. Ez minden parancs elé kell. Beírtad?

lac coo
#13913
Hát bármit írok be nem müxik!!<#falbav>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Buci
#13912
kösz

carpe diem

lac coo
#13911
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13910
Elõször is:

Kikeresed a Far Cry könyvtárban a Profiles\player mappát, itt megnyitod a default_system.cfg-t.

Ebben ezt kell keresned: p_name = ""

az idézõjelek közé beírod: $4H$1U$3N lac-coo

lac coo
#13909
Tudtam hogy kib...t láma vagyok ,de ennyire?<#falbav> Ez a betüfestés nem megy !Mikor hol hogyan?<#csodalk>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Necro
#13908
Kössz!!!De az 1.3 még mindig nem pakolja!!

Az erő legyen veletek!!

lac coo
#13907
Aha világos !Köszi!!!<#worship><#worship><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13906
amíg a4 kis pont nem sípol egy kurva nagyot.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13905
Mi az,hogy "befoglalod " , és mennyi ideig kell védeni?<#worship><#worship><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13904
megérinted-->véded-->befoglalod-->örülsz--| 😄

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13903
És a zászló foglalással mi a szitu?<#worship><#worship><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13902

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#13901
én nem sajna

http://thenamelessphoto.com/

Buci
#13900
Tom h nem ide kapcsolódik, szal elõre is bocs, de nem tud vki a legujabb Larry játékhoz végigjátszást?

carpe diem