Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13999
Origivel toljuk. A szerverünk csak azért fut a farcrymp-n (már amikor fut 😊, mert nem sok magyarnak van meg eredetiben. De mi rendszeresen játszunk ubisoft szervereken is.

lac coo
#13998
Hát megvan annak a módja minden féle forumokon internetes körlevél stb...Ha ti ilyen jók vagytok(mer jók vagytok) ménem origivel toljátok?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13997
És mégis hol reklámoznád? Egyébként origi játékkal k. sok szerverre lehet felmenni.

lac coo
#13996
origi játékal több szervert találnék? én szívesn csinálnék egy kis reklámot a játéknak csak le kéne szednem egy valag játékosok által felvett videot,de honnan a pi...ból?Az a legnagyobb baj,hogy nagyon kevesen tudják, hogy biztonsági másolattal is lehet multizni!Én amióta megjelent a játék még nem hallottam róla csak itt az SG Forumon ide meg tök véletlen keveredtem!A FAR Cry az egyik legnagyszerübb fps játék, ebben az országban is nagyon sokan szeretik,de hogy hogy lehet multizni azt nem tudja az 1% sem!!!Ez a legnagyobb baj, barátom!<#shakehead>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13995
Egyszerûen azért, mert neten kevesen tolják a Far Cry-t, hiába sokkal jobb, mint pl. a Moha. A te gépeddel pedig simán lehetne szervert csinálni, csak a netkapcsolatod lassú hozzá.

lac coo
#13994
sima mezei otthoni géppel milyen szervert lehet adni?Senkit nem szeretnék sürgetni, csak nagyon hiányzik az a szerver.Egyáltalán miért van ilyen kevés ebben az országban? (bezzeg aMOHAA-ból van vagy száz.)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13993
Ha gondolod, megsürgetheted Szazot, hogy telefonáljon már be ahhoz a KFT-hez, ahol van a szerver. 😊

lac coo
#13992
HIC-esek! mikor lesz jó a szerveretek? Nagyon kéne mert mindenhol teltház van ahol jó a ping! Ha esetleg bármiben segíthetnék , szóljatok!<#wink>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13991
1024 x 768 ha erre gondolsz.A környezeten kívü minden maxon van.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13990
Milyen felbontáson?

lac coo
#13989
Az emberek multiban nálam botrányosak! pedig minden maxon van az FPS-em meg 75 alá még soha nem ment.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13988
Én mondjuk nem nagyon fedeztem fel nálam különbséget, de biztos ki van kapcsolva pár effekt multiban. Amúgy sem érdemes feltolni mindent maxra, a minél több fps érdekében.

lac coo
#13987
Multiban nem lehet elérni azt a video minõséget mint singlében? mindent max-ra toltam mégse olyan szuper mint a single! Miért?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13986
Én sem tudom pontosan, mi van vele. Egy kft-nél van, be kell majd telefonálni hozzájuk, hogy nézzék meg, szimplán lefagyott-e, vagy vmi más baja van.

lac coo
#13985
Te tudod mi van a szerverrel? Mikor éled fel?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13984
\r_displayinfo 1

#13983
Srácok hogy is kell a fps-t elöhozni?

lac coo
#13982
Hát de milyen?<#falbav>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13981
pontosan.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13980
Milyen cucc kell egy ilyen szerverhez ? (net ,gép)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13979
net is szer lehet
én nem tom mi a gáz.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13978
OK !De akkor miért nem megy a szerveretek ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13977
szerintem jó az ami van. 😄 majd többieknek is mondom

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13976
Hahó !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13975
Küldök neked privát üzit ,figyeld!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13974
pest. 2000duron de nem tuti.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13973
Milyen proci volt benne, és mi kéne bele? Pestiek vagytok vagy vidékiek,

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13972
saját. de a proci lesarkazott

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13971
Barátom, és mi a hardver hiba? Saját szerveretek van vagy csak bérlitek?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Kaszi46
#13970
az kizárt dolog mert nemtudom! én 1.0 röl peccseltem 1.3ra

*Posse*T.W.D*

#13969
Kösz. Már letöltögettem ezeket, de az 1.3 patch az 1.0-ról patchel, vagy kellenek az 1.1 meg 1.2 is?
Kaszi46
#13968
-1.3
-mûxik

*Posse*T.W.D*

#13967
Valaki összefoglalná az utóbbi idõk fejleményeit?
frissen telepítettem újra, és most a farcryt is újra fel akarom tenni (DVD-s). Milyen patchek jöttek ki (1.1-nél leragadtam), az a FarCryMP dolog még mûködik?
#13966
pár fun kép hogy ne legyen pangás 😉

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13965
És mi ahardver?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13964
hm. szerintem is-is 😄

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13963
Szoftver vagy hardver ...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13962
hát remélem. de nem most lesz az szerintem

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13961
Húúú !!! Azt tényleg nagyon sajnálom! És meg tudjátok javítani? <#sir>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13960
behalt a serverünk de elég durván..

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#13959
Hi fiúk! Mikor lesz végre HIC szerver? Mindenhol sorban állás van!<#shakehead>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13958
Még nem történt haladás az ügyben...
Remélhetõleg majd holnap.

XeeN
#13957
<#mf1>

Holnap leszek csak. Mûxik a kártya?

#13956
😛

XeeN
#13955
Gondoltam ismét végigtolom Realistic-on... Könnyebbre emlékeztem. <#zavart1>

Bullet
#13954
aha. Inno3D 6800GT

Shep
#13953
6800ad van?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Bullet
#13952
Kipróbáltam ezt a r_HDRRendering 1 parancsot a fényhatásokra. Nadon fasza lett. De úgynézem elveszik az élsimitás. Biztos a valamit valamiért elv lépett életbe.

lac coo
#13951
biztos tanulhatnék belõle.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13950
Nem tudsz valami címet ahol Far Cry videókat tölthetek le? Amit játékosok vettek fel FPS nézetben?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!