Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14049
kabbe <#idiota> 😊

http://thenamelessphoto.com/

#14048
Egyébként baszd meg! 😊)))

#14047
Egyébként most Cucli volt a bûnös 😊)))

#14046
ok

PyRex
#14045
Cucli: ma beszéltema chelloval: holnap megyek be és aláírom a chello plus-t 1 évre. Bruttó 16900-ért. (Eddig 11900 volt, de lemondom a kábelTV-t ami meg 3-4 ezer, szal majdnem ugyanott vagyok...) És dec 1.-tõl 3MBit / 512K - LOOOOOOOOOOOOOOOOL! Alig várom már😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#14044
Mellesleg a szerverünk megy, de valamiért a farcryMP megint nem írta ki.... Szal hozzáadtam újra.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#14043
Mert állandóan belép valaki a gépre remote desktoppal, és akkor meghal a farcry szerver. Egészen addig, amíg le nem tiltom a belépést, mert kezd qrva idegesítõ lenni ez már...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14042
nem TeamSpeak serevr halt meg egy pár percre

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14041
Megint leállt a szerveretek ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14040
márjó

http://thenamelessphoto.com/

#14039
jah. nálam pölõ nem megy

http://thenamelessphoto.com/

#14038
Halott a TS?

#14037
nálad is halott TS?

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14036
Nagyon köszönöm! Véletlenül nincs hozzá magyar leírásotok?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14035
rere

#14034
re

http://thenamelessphoto.com/

#14033
is csinálni... 😊

#14031
ftp://hoc:[email protected]//hardwareoc/HardwareOC_Far_Cry_Benchmark/HOC_FCBench.zip

Egyébként úgy tom devmode-dal nem lehet multizni.

ReNaMe
#14030
ok!

#14029
hogyan lehet ezt a r_hddrrendering parancsot futtatni????

lac coo
#14028
Köszi.bár nekem nem csaláshoz kell hanem timedemohoz.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

ReNaMe
#14027
Ezt próbáltad már?

Indítsuk el a játékot a -DEVMODE paranccsal (jobb egérgombbal az ikonjára, Tulajdonságok (Properties), majd a "Cél"-hoz írjuk be). Ne felejtsük el az " jelet a végére tenni (ha kitöröltük volna)!
Most "fejlesztõi" módban tudjuk a játékot játszani. Hozzáférésünk lesz az összes pályához és az alábbi gombok is funkcionálnak:

F3 - "Újjáéledõ" pont
P - Összes fegyver
O - 999 töltény
F4 - Falon átmenés
F2 - Következõ checkpoint
F9 - Mentés (adott pozíció)
F10 - Töltés (adott pozíció)
F11 - Extra infó
F1 - 3rd person nézet
Backspace - Sérthetetlenség
= - Gyorsaság
-Decrease speed
F5 - Alapértelmezett sebesség

<#nevetes1>

lac coo
#14026
Jó reggelt!lééci írd meg hogy lehet a játékot elindítani DEVMODE-ba!Mi a konzolparancs?Nézd meeg te is a \FarCry\Support\Timedemo nevü doksit ott ír a videokészítésröl, hátha te jobban értesz hozzá!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14025
Újra megy!

lac coo
#14024
OK. Mi újság van a szerveretekrõl?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14023
Szvsz nem igazán van jó assault map a mappackokban. Töltsd le a farcry-maps.com-ról az mp_hangar-t, az nagyon fless.

lac coo
#14022
Megvan. Ez a köcsög telepítõ létrehoz egy ugyanolyan Ubisoft\FarCry-\Levels könyvtárat csak nem a ProgramFiles-ba, hanem valami új "Programme" könyvtárba. Jól látom hogy elég csak 3-as packot feltennem mert a többi kettõben is ugyanaz van ,csak kevesebb? Gondolom ez készült utoljára.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14021
Hát nem értem atota commander szerin ott van Level-ben ,de hát nincs ott!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14020
Leszedtem mind a hármat

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14019
Nem. Keress rá pl. az mp_cargo-ra, és akkor megtudod, hova rakta. Emlékszem, nekem se jó helyre másolta, de én szépen átpakoltam az összeset a Levels mappába. Ja, leszedted mind3-at?

lac coo
#14018
Nem lehet , hogy vmi patch problémám van , vagy vmi ilyen fa....g?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14017
Hát basszus nem másol ez oda semmi újat!Csak az eddigi _MP-k vannak ott továbra is semmi újat nem látok!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14016
Azt próbáltam elsõre mert nekem ez tûnt logikusnak de nem látom a mapok között az újakat.Megnézem mégegyszer.Különben ha eredeti gámát veszek azzal ugye menni fog az Ubisoftos és az Mp-s is?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14015
A Far Cry\Levels mappát kell kiválasztani célként

lac coo
#14014
Ezeknek a pályáknak nem kéne megjelenniük a Level könyvtárban?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14013
Írjam utána ,hogy \FCData ? Egyébként szép napot neked!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14012
A célmappát állítsd át a telepítõben, hogy oda telepítse, ahol a FC-d van

lac coo
#14011
De mi a f...ért nem telepíti fel? Ennek nam automatikusan kéne mennie ,csak elinditom az exe fájlt azt kész?Mi lehet a baj már negint? (Megyek azt veszek egy eredetit legalább nem kell ezzel kinlódnom.)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14010
Ártani nem árt

lac coo
#14009
Mind a 3 pack-ot szedjem le?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14008
Na ezt tudtam honnan lehet leszedni de azért köszi!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14007
1. Nem lehet, hanem biztos.
2. Nekem is ilyen netem van, Ubin ált. 30-40 között mozog a pingem.
3. A körlevél hülyeség.
4. A következõ kérdésedre a válasz: innen és innen

lac coo
#14006
Segíts, kérlek!Miért nem tudok most felmenni szinte egy szerverre sem?" error loading level data" Lehet , hogy nincs meg minden pályám?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14005
Ubisoft szervereken milyen a ping (nekem pl. 512 -es ADSL-em van.)?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14004
akkor a körlevél pl. hülyeség vagy nem?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14003
mindkettõ lehet 😊

lac coo
#14002
soha nem tudom eldönteni,hogy "lol" az gunyolodás vagy valami elismerés féle?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14001
Na hol vagy már? 😊

#14000
Egyébként az "internetes körlevél" elég lol ötlet 😊