Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#14199
Hát , ha tényleg õ Balfasz akkor most kicsit szégyenlem magam mert írtam neki egy szép szaftos privát üzenetet! De mi a faszért nem lehet rendes néven fórumozni ?! Balfasz , ne legyél lusta kicserélni !!!<#nemtudom>De most akkor tutira õ az vagy csak szivattok ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14198
rakd be az avatarod

XeeN
#14197
I love techno = Balfasz. Találó név párosítás. <#eplus2>

lac coo
#14196
Mert erõs a gyanum , hogy ezt nem az írta akinek én üzentem .<#gonosz2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14195
Valaki tudja ki ez az "I Love Techno" , és miért írogat más nevében ?!<#gonosz2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#14194
Ha vkit érdekelnének a far cry map-ok , itt van egy pár érdekes pája.
http://www.farcry-maps.com/index.php
<#violent>

I love Techno
#14193
Kösz, de te se vagy semi egyre jobban nyomod szerintem 1 hónap múlva már lehet én loholhatok a nyomodban.<#worship><#eljen><#awink><#violent><#worship>

#14192

http://thenamelessphoto.com/

#14191
címet pls!

#14190
Hát mi már tök fullon vagyunk de többiekkel kell ezt megbeszélni.
már így is vagyunk páran.esetleg talán az FCH klánnál még van tagfelvétel.

http://thenamelessphoto.com/

#14189
klán!
Lehetek nálatok tag?
Csak MOHAA-val nyomtam idáig, fél évig!!! A gémet a legnehezebb szinten többször, de még multiban nem... Holt kezdõ vagyok ezek szerint!
Vagy tudtok olyan klánt aki nyomja rendesen minden nap, és tagokat keresnek, és normálisak, és...

lac coo
#14188
Adjátok át gratuláciomat Balfasznak , hihetetlenül jól nyomja , az egész klánnal egyetemben !Elismerésem !Élmény veletek együtt játszani ! <#taps>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14187
berakom majd. de elöbb teszteljük.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14186
A késöbbiekben lesz a HIC szerveren mp hangar ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14185
woot

DINO-s mod!!!

#14184
ha csak ez a probléma, akkor nem

#14183
ooo az is van? 😛
és akkor nem kell azon kívül semmi?
#14182
Fel kell tenni az 1.3-as peccset

#14181
Hali!
Megcsináltam mindent úgy ahogy kell, de azt írja ki ha csatlakozni akarok hogy "Version do not match!" Vagy vmi ilyesmi. Mit kell csinálni???
HELP!!!
#14180
ha elolvasod, rájössz 😉

#14179
ja. jól sejted. lehet tolni.

http://thenamelessphoto.com/

#14178
céltábla? nem hinném tegnap este tök jól toltad.

http://thenamelessphoto.com/

#14177
Üdv!
Tudom, hogy nem szép dolog de nekem a tört verzió van meg. Az ">>>ÍGY KELL NETEN JÁTSZANI BAKKER<<<"-ben leírtak alapján jól sejtem h tört verzióval is lehet gémelni neten?
lac coo
#14176
Égen , földön a HIC szerveren vannak a legjobb meccsek, nagyon élvezem ! (Még ha néha csak céltábla vagyok is .)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14175
DVD-s van, az van fenn ,gyanítom ,hogy ebbõl csere lesz !Azt videokártyát én is 6-szor elolvastam....De nem értem!!!!<#guluszem1>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14174
"ati19600xxbiturbosc-s"

😊

#14173
Ilyen gépen simán fut a HL2 😊
Ha a warez verzió DVD-n van meg, akkor célszerû azt telepíteni, csak a cd key a fontos (de crackelni kell)

lac coo
#14172
Ha feltelepítem az eredeti gámát (bár nem szívesen baszakodnék vele) az segíthetne, vagy jó a biztonsági másolat ,csak cd-key kell hozzá -elvileg ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Kaszi46
#14171
sajna nem valószínû<#shakehead> pedig nagyon állat a gém. nekem a p5 4000es 2gb rammal felszerelt gépemen akad, de valszeg a videokártyám a gond mert az csak egy ati19600xxbiturbosc-s

*Posse*T.W.D*

lac coo
#14170
Néztem a HL2 képeidet ,nagyon állat!Menne ez az én gépemen😛4 3000 512/1024 ;9800 XT ;1024 MBram dual....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14169
És ilyen mákom van ,hogy pont az enyém?Te mit tanácsolsz?Csere?Mondjuk az Automex b.szik visszahívni....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14168
Nem tudok key generatorról, de az biztos, hogy van egy pár közhasználaton levõ cd-key...

lac coo
#14167
Arra gyanakszom ,hogy valaki már használja az én kulcsomat-nyilván a saját nevén-ezért az én regisztrált nevem (lac-coo) már nem jó ehez a kódhoz ! Telefonon megkerestem az Automex-et azt mondták majd visszahívnak (csak gyõzzem kivárni)! Most utána nézek van-e FC-hez multis key generátor.Ha van akkor tuti igazam van !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14166
kabbe =)

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#14165
Hihi, holnap megyeka chellohoz a 3Mbit-ért 😊 Havernak a 768-as ADSL-jét is emelték, ott tegnap 210KByte/sec jött le minden 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14164
õõ. lehet. nemtom. mi az hogy nemjó az user neved?

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14163
Ja ,most már leblokkolta !Az ubisoft kapja be a károm!Most mehetek kicserélni ????<#help>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14162
Segítsetek ! Vettem egy gyári Far Cry-t ,regisztráltam ,mindent kitöltöttem mégsem enged multizni.Azt írja ,hogy nem jó az usernevem.Mit csináltam rosszul?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14161
ÉS VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Újra mûködik a szerverlista!!!

#14160
Bár most megnéztem, és nálam müxik az "így kell neten játszani bakker" link. Akinek nem: faq

#14159
feltörték azt a honlapot...

#14158
Nálatok is megvan ez a faq, ha igen akkor egy honlap címet lökj már légyszi

lac coo
#14157
Akinek van szerverlistája legyen olyan kedves ,és rakjon fel ide egy screenshot-ot! Köszönjük ! (Nyilván ,hogy az ip címek látszódjanak.)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14156
off
végre emelték nekem is =) 130al húzok
on

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#14155
Fiingom nincs, mivel nem mi csináljuk.

#14154
igen csak a cdkey kell.

http://thenamelessphoto.com/

#14153
így kell neten játszani bakker c. oldal mikó lesz??

lac coo
#14152
Ha veszek egy origi gámát ,akkor ugye nem kell újból installálnom az egészet, elég ha csak a cd-kulcsot használom?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14151
Nem hinném, hogy ezt 1-2 nap alatt oldják meg. Abban sem vagyok biztos, hogy újra megcsinálják...

lac coo
#14150
És szerv.list. ügyben tudsz valamit?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!