Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14149
figy, a szerverünk egy kft-nél van, szerverszobában. Valszeg linuxot rakunk rá, és attól reméljük stabil lesz.

lac coo
#14148
Nem lenne jobb ha bérelnétek 1-et? Ha többen beszáltok akár fejenként néhány száz forintból +van.Valaki tudja már szerinted hogy mi van a szerverlistás okossággal? Fog az még mûködni valaha?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14147
1 részt, hogy winfos van rajta, másrészt az 1.3-as peccs sem túl jó winfosnál. Egyébként maga a szervergép sem egy mai darab.

lac coo
#14146
Mi a baja folyton? Valami gyenge benne?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14145
Mindjárt restart...

#14144
mekhalt.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14143
Leállt a szerveretek ?Már manual c...-vel sen tudok felmenni rá.(Pedig ezt az egy ip-t ismerem)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14142
np, np 😊

I love Techno
#14141
Thanks,Thanks!

#14139
HiC szerveren: 8-15
Ubi-n maradt a 30-40

XeeN
#14138
OFF

Milyen a pinged az emelés után?

ON

#14137
Most már nekem is 😊

lac coo
#14136
Mik a hírek szerverlista ügyben? Azért még valamikor helyreáll?<#sir>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14135
Hmm. Ez érdekes. Nálam nagy barátságos krx-kraxok vannak csak. 😊

#14134
Csak az az érdekes, hogy az oldaluk teljesen jól müxik.

lac coo
#14133
Szerintem majd fog hamarosan ha versenyképes akar naradni.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#14132
INVITEL nem emel eddig nem volt róla szó.(dühöngenek is haverjaim)
Még jó hogy matáv kábelnetem van 😊

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#14131
Nem akarlak bosszantani de mi az a GMFlash ? És most mi lesz? Fog még mûködni?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14130
GMFlash faszán fel lett törve... Szvsz ezért nincs lista. Nem csak nekünk, senkinek nincs. <#gonosz3>

lac coo
#14129
Lehet ,hogy igazad van. Nem raktam tûzfalat. Szerinted a kissebb szolgáltatók is emelnek majd? (Én Inviteles vagyok.)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14128
Abból az üzenetbõl arra következtetnék, hogy felraktál egy tûzfalat, de nem hinném, hogy mindenki ezt csinálta az országban. 😊

Sztem inkább az országos sávszél-emeléshez lehet köze (de ez csak szvsz).

lac coo
#14127
Azt értem ma már voltam a HIC szerveren, de nem fogom fel agyilag hogy gyakorlatilag az országban senkinek nincs listája .Elõfordult ilyen már máskor is ? Nézd meg a "14111"-et , hátha neked mond valamit.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14126
mé te láttá? =)

http://thenamelessphoto.com/

#14125
akkor konzolba beírod, hogy \connect 217.27.212.111

lac coo
#14124
Te sem tudod mi a f.sz van itt? MÉ NINCS LISTÁJA SENKINEK?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14123
<#mf1>ISMÉT CSAK ÁRULÓ!<#mf1>



(miazazFC?)<#zavart1>

lac coo
#14122
half life 2

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14121
Kicsit láma vagyok ,de mi az a hl2 ??

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14120
passz. mióta megvan hl2 azóta nem nagyon láttam még Fc ikont.<#kuss>

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14119
Hahó !!!<#fejvakaras>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14118
Valaki tudja miért nincs senkinek szerverlistája?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14117
jövöl ts? nyomod már hl2?

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#14116
Jah, valamikor tegnap éjjel. 😊

I love Techno
#14115
looooooooooooooooool faszomba nalam is eltunt a lista de engem nem nagyon zavart mert ip-alapjan be tudtam menni legalabb a HiC serverre,aztan gondoltam szarozok egyet az mp-vel meg a pachal (hatha viszajon az a kuva lista) es most a manual conect is eltunt.<#fejvakaras> looooooooooooool Mekora Balfasz vagyok.<#vigyor2>

Sokat akar a szarka de nem birja a farka.<#falbav>

#14114
Megcsináltam. Marha be volt jelentkezve...

#14113
ja, engem is bannelt... Nem tom, mi a fasz baja van, újraindítom.

lac coo
#14112
Felhívtam a haveromat nála is ugyanez van ,akkor a hiba nem nálam van.De azért érdekelne mi a f..sz van ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14111
Na most végre valamit ír is:Error downloading servers!You need enable outgoing UDP connections port 49001 to see other servers. valaki aki ért hozzá kérem segítsen!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14110
Valaki mondja meg mi van mert szétb.sz az ideg!<#falbav>A FarCryMP V095 mezõm tök üres hiába nyomkodom a frissitést vagy bármit! Már mindent leszedtem és visszaraktam (1.3 patch, FarCryMP)mégsem látok egy szervert sem !!!Mi a p.csa van ilyenkor??? S.O.S.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14109
SEGÍTSÉG ! Mi történt a Far Cry-ommal tegnap óta ,hogy most egy szervert sem talál ??????<#help>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#14108
60 minutes looooooooooooool ez mitol van nem tudjatok?

I love Techno
#14107
Stalker téged is bannolt ?

lac coo
#14106
Köszönöm a HIC klánnak ,hogy velük (ellenük) játszhattam ,nagyon sokat tanultam!<#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

fhsasa
#14105
Skacok!
Szóltam a srácnak, vagy regel és leírja mi a problémája vagy valszeg majd ír az én nevemmel. Õ pontosan le tudja írni 😊

WWW.FIFAHUNGARY.HU || WWW.FIFAHUNGARY.COM || FORUM.FIFAHUNGARY.COM [ Magyarország legnagyobb futball játékokkal foglalkozó oldala ]

Shep
#14104
akinek hiányzik még pár + fps, tegye fel a legújabb dna drivert

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

lac coo
#14103
Köszi szépen !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14102
#14089: keybind script - bemásolod a Profiles\server mappába a KeyBinds_server.cfg -t. A szövegeket olyanra írod benne, amilyenre akarod. A Far Cry ikonjának tulajdonságaiban pedig hozzáadod ezt a target mezõben lévõkhöz: "SProfile_load KeyBinds" (nem kell szóköz a farcry.exe és e közé).

#14091:
HiC klán site - nyár eleje óta nem volt frissítve 😊, nemsokára lesz új és jobb honlap.

HOC-FCH klán site - ez a fõ oldaluk, de van még csomó más is

lac coo
#14101
Nekem is válaszolj ,légyszi !"14089" "14091"<#kerdes>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14100
"rossz munkakönyvtárban van az EXE"

hmm, esetleg nem a Bin32 mappába rakta?