Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14249
a server nem elérhetõ. nemtom lehet hogy a proci fog megpusztulni vagy
csak szar a net?

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14248
Stalker, megint nem megy a szerver ! Karbantartás vagy behalt megint ? Ha tudod nyomd már vissza !Tedd már fel az mp hangárt pls !<#puszis>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#14247
ja , jóó lett <#eljen> , most már csak <#violent>

#14246
én nemtok ilyenrõl

http://thenamelessphoto.com/

vear
#14245
Hali! Már jóideje nem játszottam a FarCryal. Vannak-e hozzá public coop szerverek? Merthogy az ASE-ban nem látni ilyet.

XeeN
#14244
Igen. amint betettem 1 haverom szerelés alatt álló gépébe, ezzel fogadott. azóta hol mûködik, hol nem... Ez van, meg a Bony M. <#eplus2>

#14243
Vaze ez gáz

#14242
kira a logo<#eljen>

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14241
Most feltöltötte ! 150*25 -ben .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14240
Egyszer nekem is ilyen volt a videokártyám (shaphire 9800 xt+ Abit is 7 alaplap ) de utána megjavult rendszertelepítés meg bios frissités után.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14239
csúnya.

http://thenamelessphoto.com/

Seth
#14238
szép...és az alaplap miatt szállt el ??

PSN ID.: Beegabor

XeeN
#14237
A nagy lóf...... Ráadásul úgy néz ki, búcsút inthetek az agyonmoddolt 9800-amnak. Hála 1 ABIT NF7-S2G-nek... <#mf3>Behalt kártya képe.....

lac coo
#14236
Nem tölt ez fel semmit !!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14235
Mert 120×20-asnak kell lennie

lac coo
#14234
Valaki segítsen ! miért nem tudom feltölteni a nick képemet? (150 * 25 pixel , 14 kb.)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tata exVermedve
#14233
Tegnap behúzodtam az RS-en egy sarokba kb. öt másodpercre,erre valamelyik barom admintól kaptam 1 perc börtönt kempelésért. Kiröhögtem õket, azt kiléptem - mondjuk úgyis menni akartam, mert alig láttam ki a fejembõl az elõtte megivott söröktõl...

Megvoltak az idei nagy FPS-ek, mindet végignyomtam singleben, szvsz a Far Cry volt a legjobb, a másik kettõben csak hentelés volt, itt akadt némi taktika is. (Hentelésre ott van a SOF2 CTF multi és az sokkal élvezetesebb.)

Multiban is ennek az assaultja a leginkább bejövõs, most megint felpatchelem a Far Cry-t (akkor hagytam abba a multizást, mikor kijött az elbaszott 1.2-es), aztán néha játszom ezt is, CS:S (haverek azt nyomják) és SOF2 (pihentetõ hent) mellett.

lac coo
#14232
Mi az a sof2 ? Én vérbeli szimulátoros vagyok úgyhogy fogalmam sincs .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#14231
Leginkabb *Rs* servereken fõleg franciákkal meg hollandokal nyomtunk jópár nagyon fasza partit , föleg még mikor kezdtem a jatékot , gyakran raktak be új mapokat tele volt mindig ujdonságokkal a jaték , meg a játékosok is tök jó fejek voltak , de ez megváltozott , egy xar lett az egész, és én már rohadt unalmasnak találom a sof2-öt.

Kaszi46
#14230
heeeeee? hol soffoltál? én már prealfabétagammademo ota azt nyomom.

*Posse*T.W.D*

#14229
Modemed javulgat?

I love Techno
#14228
Far cry-t 1,5-2 hónapot tavasz , nyár eleje környékén , meg most megint 1-2 hónapja.Meg majdnem 1 évet sof2-öztem.

#14227
up

lac coo
#14226
FC-t mióta nyomod? Elötte miben multiztál ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#14225
Nekem egy 4000 forintos optikaim van amivel csak anyi a gondom hogy néha rohadt zavaró a vezetéke de amugy jo , a beálitashoz meg csak anyit hogy az én tapasztalataim szerint (amik még az elözö multis játékomból származnak) , hogy én az átlag jatékosoknal sokkal kisebb mouse sensitivel játszok (ki tudja lehet ez titka a jobb játéknak <#lookaround> <#vigyor3> <#hehe>), mindenestre én minden új játéknál az elején sokat szarozok a senzitivel , hogy megtaláljam a leghasznosabb beállitást.Far cry-ban meg föleg , mert itt több szempontot kell figyelembe venni , de igazából ebben nem nagyon lehet segiteni , mindenki csak maga tudja megtalálni ,hogy tud joban játszani.(kinek menyire érzékeny a keze...,meg kinek mennyire remeg <#lookaround><#pias><#vigyor3>)

lac coo
#14224
az , hogy mennyire van jó egerem sokat számit ? Most egy 3000 Ft-os optikai van (tescogazdaságos) ?Az egér sebességét milyen gyorsra célszerü állítani , neked hogy jött be ?Sajnos a bill kiosztással is gondba vagyok , nem az igazi valami soha nem esik kézre akárhgy variálom !<#help>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14223
Sajnos azt kell hogy mondjam tökéletesen igazad van !Kicsit elöbb cselekedtem mint gondolkodtam (éjjel fél egykor).Ezuton is mégegyszer bocsánatot kérek tõled , és kérlek ne haragudj rám ! Ha valamiben segíthetek ( pl. olcso alkatrész kellene , mert az van dögivel) keress meg nyugodtan ! Amúgy megnéztem a képeket , jók.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#14222
Nem emlékszem hogy valaha kaptam-e ijen szaftos levelet , elégé egéségromboló volt! <#merges2><#ijedt> (de nézük a dolog jó oldalát , remélem tanulsz belõle és leközelebb elöbb gondolkoggy , érdeklõdj... , mielõtt vkirõl roszat feltételezel.!Igaz kicserélhattem volna a nevem de nem vagyok egy nagy forumozó és azért a többség ismer is és még ojat soha nem tapasztaltam , hogy vki más nevében irt volna , szóval csak ezér nem értem <#conf> , miért kellet ijen levelet irni , amikor kérdezni is lehet...) Amúgy a nyilvános bocsánatkérést nyilvánosan elfogadom.<#email> De ,<#ejnye1>

#14221
jó az avatarod 😊

#14220
gyere ts-re, hogy megvilágosulj 😊

I love Techno
#14219
ez az egyik rendes nevem 😊

#14218
má megy a server.

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#14217
jah ha tudnam hogy kell 😊

Zsoltika 007
#14216
Akkor megyek is benézek.<#email>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#14215
na nyomtam egy restartot.

http://thenamelessphoto.com/

#14214
na ránézek akkor

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#14213
mar meg is pusztult 😊

#14212
lehet megint megfog pusztulni a server.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14211
A kék team meg alapon 8 - 0 ra vzet pedig nem is játszik rajta senki ! ( mivel senki nem tud beáállni csapathoz, sorba jönnek meg mennek az emberek !!!)<#help>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14210
S.O.S. Miért nem enged a szerveretek senkit belépni vmelyik csapathoz ?Csak spektatorba enged mindig ! Vki nézze már meg !!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14209
mindenki hl2-t tol. vagy nemtom...

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14208
THX.mi van ? üres a HIC szerver ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14207
ami kocsin van raksi azt szabad. de ami van az OICW-n és az AG36on azt tilos. jameg a rendes raksit.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14206
Jut eszembe...Az autón lévõ rakéta vetõt lehet használni
? És a gránátvetõs gépfegyverét ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14205
bann: úgy b@aszni ki valaki a serverrõl hogy vissza se tud jönni

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14204
Õ mindig "bebüntet" ,ahoz már hozzászoktam ! Mit jelent az bannolni ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14203
Sztem semmi gond azzal ha elolvassa, max majd játékon belül bebüntet 😄DDDD

lac coo
#14202
Basszus ! Én meg priváton elküldtem a p...ába ,hogy ne szórakozzon! Balfasz, ezuton nyilvánosan bocsánatot kérek !(ha esetleg még nem olvastad ne is olvasd el !)<#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14201
tényleg õ.

http://thenamelessphoto.com/

#14200
Õ 100%-ig az originál Balfasz 😊