Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14300
a server bentvan egy cégnél nem nálunk.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14299
bazz.... hát ki tudja ? kérdezzem meg öreganyámat ?LOL !<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14298
nemtom mivan serverrel.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14297
mi hír a szerveretekrõl ?nagyon kéne már !(ubisoftról meg mindig kibasz a PB :<#falbav>)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14296
Nem nagyon értek hozzá , de szerintem mindegy , az csak pár voltnyi áram , inkább akkor kell nagy táp ha sok meghajtód van (cd , dvd , vinyók ...) de ez csak szvsz.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14295
elég siralmas mi megy itt.
más egy 6800GT mennyit fogyaszt kb? milyen táp volna nekije jó?

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14294
Vazzeg ! Ez Magyarország ......<#gonosz2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14293
Beszoptam... A kötsög nagyker valóban csak 1 év garit adott a kártyára. Ez is csak mo-n történhet meg. Mindenhol 2 év garisak az ATI kártyák, csak ezeknél az állatoknál nem. Ráadásul egy qva szóval nem mondta senki, hogy csak ennyi a gari. <#mf3><#mf3><#mf3>

Marad a gf4mx......... <#sir><#sir><#sir>

lac coo
#14292
hát a wtf.: What The Fuck, vagy nem az ,

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14291
vátáfák?!!!!!!

lac coo
#14290
What the fuck ?<#eplus2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14289
wtf: mi a fasz... én legalábbis így fordítom. <#eplus2>

lac coo
#14288
a k hell az a pálya neve ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14287
Nemtom már melyik pálya volt de majd utána nézek !Mi az a "khell" ?És mi az a " wtf" ?<#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14286
khell

http://thenamelessphoto.com/

#14285
Magyarán: A woot nem jelent semmit 😄

#14284
wtf? Ez melyik pálya?!

#14283
woot?

http://thenamelessphoto.com/

#14282
"What is woot?
Woot is an expression used to express excitement, happiness or laughter. Thanks for asking! woot!"

#14281
Mit jelent az hogy WOOT?
Egy csomó helyen látom de nem jöttem rá eddig...

arty
#14280
én is sokat raktam már össze, de attól még beüthet figyelmetlenség...
ahogy olvasom, már nem garis a kártya 😞

ma megkiséreltem legnehezebb fokozaton a RIVER pályát (minden eddigi FPS összességébõl a kedvenc pályám), hááát.. örülök, h anno easyn toltam végig 😊 reménytelen. nekem.

Forza.

#14279
woot

XeeN
#14278
A matávtól jött egy bácsi, és újrakötötte a kábeleket... (az összes kültéri szarrá volt rozsdásodva... Már amennyire a réz rozsdásodik.) Most úgy tûnik, minden ok. Csütörtökig nálam van egy 9600 PRO, aztán ki tudja meddig egy gf4mx440-nel fogok kínlódni. <#zavart2>

#14277
ck=cd

#14276
UbiSoft ck key védelem 😛

#14275
mondtam én 😄D

http://thenamelessphoto.com/

#14274
nAH LOL EGYBÕL ELFOGADTA..<#bohoc>

#14273
Oké 😄

#14272
csináld azt hogy copy cd-key és annyiszor illeszted be amíg be nem enged 😄

http://thenamelessphoto.com/

#14271
Az a serevr fagyott le amin én voltam...😊

#14270
Ki?😊
Én vettem emg a gammát,és le is regisztráltam tegnap még gyönyõrûen futot,mai is azt lefagy egy server,és pufff.utána sehova..nem lehet hogy a fagyott serevr miatt azt jelzi hogy ott vok??

GuRu
#14269
én se 😛 nem használja valaki?

#14268
Na most naon mérges lettem...Eredeti Far Cryom van,és most akarok felmenni serverre és azt irja hogy your CD key in use!??!!??!
Hát én ilyet még nem láttam!

#14267
legalább a szar modemed kicserélte már a datanet?

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#14266
Meg.

( Szarban vagyok a grafkártyával, mert a nagyker 1 év garit adott csak rá... Folynak a tárgyalások. )

lac coo
#14265
Na mi van a HIC szerverrel ? Meghalt ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14264
Bocsi a kép méretekért !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14263

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14262

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14261
Unalom ûzésnek itt van pár kép :::

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14260

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14259

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

RelakSfromhome
#14258
nemnézzük 😄

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

lac coo
#14257
És mit nézzünk ?(szvsz semmi érdekes )

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14255
Köszönöm , sikerült ! Most tudom tolni Ubisofton is!<#violent>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14254
FULL NAGY BETÛ!

http://thenamelessphoto.com/

#14253
UBI.com-on regeled magad. FC-ben a felh.névhez beírod azt amit regeltél, és a jelszóhoz is azt, amit a regisztrációnál megadtál. A cd keyt csak ez után fogja kérni. A cd kulcsot úgy üsd be, ahogy meg van adva (kötõjelekkel)

lac coo
#14252
Ha regisztrálom az accountomat az ubisoftnál a passwordhoz a cd-n lévõ kulcsot kell beírnom v jelszót ? Ha a cd-key kell hogy írjam be , nagy betû kis betû számít és a kötõjeleket is írjam közé ?Valaki segítsen mert nem tudom használni az origi FC-met !<#nemtudom><#help>És ha regeltem utána mi a teendõm ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14251
Marha több tucat gépet rakott már össze életében, szal elég kicsi a valószínûsége annak, hogy õ cseszett el vmit.

arty
#14250
biztos az alaplap volt a hibás? 😉 szerelés alatt álló gépnél sztem nagyobb a valoszinûsége egy juzer errornak 😉

vagy a haverod vidkártyáját is hazavágta?

Forza.