Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
De azt hiszem veszek én is egyet 😊
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
http://thenamelessphoto.com/
UBISOFTRÓL ELÉRHETÕ (rendezzétek PING szerint)
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Más: Hol lehet olcson venni eredeti játékot? 6000FT-ért láttam eddig legolcsobban, de az még elég huzos.
most látom hogy nincs bannerünk.
faja
http://thenamelessphoto.com/
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
És mi ez hogy hivatalos server lesz a tiétek? Nem eredeti gameval nem fog menni?
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
A HiC szerver pár napon belül tovább fog üzemelni, immáron hivatalos szerverként, tehát akinek megvan az eredeti game, az továbbra is tud majd játszani rajta és természetesen mindenkit soxeretettel várunk majd! Pech, hogy pont a mai napon üzemeltük be azt a scriptet, ami kidobálja a csalókat - és ez nagyon jól mûködött is!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
És ez találhato a http://www.classifiedxp.com/~gmflash/ -n
"Dear Ubisoft,
It was mentioned to me by someone who is in contact with you that you disapprove of the FarCryMP project. I therefore have taken it down for good. I have always promoted purchasing Far Cry for a better multiplayer experience including higher quality servers, a larger community of players, the ability to use punkbuster to avoid cheaters, and the competition that clans offer. This project alone has led to hundreds of purchases of the game. I myself bought the game the day it game out! You have my promise that FarCryMP will never surface again and all code related to it will be destroyed. To the few people who still use FarCryMP: Please do not ask me about this project anymore. If you are still playing Far Cry online you should have bought it by now.
Thanks,
-GMFlash"
<2005-01-31 @ 21:36 - Kiri>2005-01-31 @ 21:36 - Kiri> (kommentek: 1)
A sûrû hóesés közepette, ha rossz látási viszonyok közt is, de rábukkantam egy patch-re, ami az elmúlt év egyik legjobb FPS-éhez jött ki. Ha valaki ezt az 1.31-es verziószámú foltot telepíteni akarja, annak szüksége lesz az elõzõre (1.3) is. Egyéb részletet nem közöltek, hogy milyen bugok kerültek kijavításra, de ártani nem fog, így bátran ajánlom letöltésre.
hmm hmm
*Posse*T.W.D*
De lehet hogy néha Pistike néven léptem be, mert haver játszott de nem akartam hogy az én nevemem, és áírtam neki. De belépésnél mindig a Pistikével lépett be. De végülis utánna egybõl átírtam. Szóval Mafia G néven.
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Üdv.: a klán szégyene <#mf1>#mf1>