Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Duddits
#15005
A ping az mitõl függ?

PyRex
#15004
õõ, hogyhogyhogy? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15003
a mi szerverünk is "ubi"-s most már, ugyanazzal a pinggel 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Duddits
#15002
Az jó! Hogy sikerült megcsinálni?


Nálam van banner.

#15001
meg az összes többi serveren is. klán serverek is jók pölõ.

http://thenamelessphoto.com/

#15000
nincs nagyobb lagg. ubin jól lehet playelni.

http://thenamelessphoto.com/

#14999
Azt még mekérdezném, hogy eredeti gameval mennyivel mássabb a játék? Gondolom az UBI-s serverek pingje is nagyobb, mit a hazaiaké (HIC,HOC). Azért 5000Ft, már barátibb, de még szvsz igy is sok 😞
De azt hiszem veszek én is egyet 😊
#14998
Na a Fóti Cora az itt van mellettünk 😊 Mert Káposztásmegyer II-n lakom.
Shep
#14997
Na végigvittem legnehezebben is, és õszintén megvallva azt hittem nehezebb lesz, a vége pl nehéz, de nem annyira mint vártam, azt hittem vért fogok izzadni a dokis résznél meg elõtte, de nem a dokis rész sima ügy volt az elõtte lévõ folyosós rész volt kicsit keményebb de alapvetõen nem volt reménytelen.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#14996
megéri<#vigyor5>

http://thenamelessphoto.com/

grebber
#14995
4990.- a game lehet beruházok majd egyre.

Next PC upgrade: 2022

PyRex
#14994
VAN SZERVERÜNK ISMÉT!

UBISOFTRÓL ELÉRHETÕ (rendezzétek PING szerint)

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14993
nálatok van banner?

http://thenamelessphoto.com/

Duddits
#14992
Igen? Az jó! A Gazdaságosba (TESCO <#nyes>) Battán azt hiszem 6000 Ft.

lac coo
#14991
Cora-ban most 4990 Ft , legalábbis nálunk Fóton.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14990
Olcsóbban nem kapsz , MediaMarktban a legolcsóbb asszem 5ezer valahányszáz, de ha jól emlékszem közelít a 6ezerhez, szóval azon a párszáz forinton nem múlik.

Duddits
#14989
Bakker! Rohadjanak meg, hogy nem lehet. <#kuss><#boxer>

#14988
Nos azért 1 megoldás van, persze ez sem jo annyira.
Kari vetette fel ha jol emlékszem. Csinálni egy web oldalt, ahol a serverek lennének felsorolva, és onnan lehetne csatlakozni. De az elején ezt sem isernék sokan.

Más: Hol lehet olcson venni eredeti játékot? 6000FT-ért láttam eddig legolcsobban, de az még elég huzos.
#14987
hoppá
most látom hogy nincs bannerünk.
faja

http://thenamelessphoto.com/

#14986
woww 1.31 es patch... erdekes. ha letoltottetek szerverre pakoljatok fol. elemgyek par napra es action van bazz. Maffia G! En szemely szerint nem dijazom az otletet, hogy jatsz, lehet osszeveszunk a csapattarsakkal, de van kb 10 playerunk remelm ossze tudnak hozni 5ot. Udv skacok!

#14985
Mi ez az új 1.31 patch? Meg mi az, hogy nincs FCMP? Egy éjszaka alatt megdõlt a Farcry világ? vagy mi? <#vigyor3>

PyRex
#14984
Nagyon úgy tûnik... Mert ha meghagyom nem hivatalosnak, akkor nem jelenik meg az ubi listájában, de mivel nincs farcrymp, az ip-t meg rajtunk kívül senki nem tudja, ezért kb. mindig 0 játékos lenne rajta, ennek meg nem látom sok értelmét.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14983
THX. Akkor még nem érdemes felrakni 😊
És mi ez hogy hivatalos server lesz a tiétek? Nem eredeti gameval nem fog menni?
PyRex
#14982
1.31-es peccsel csak 1.31 szervereken tudsz majd. 1.3-assal pedig 1.3-asokon.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14981
Ha most felteszem az 1.31-es patchet, akkor fogok tudni játszani a servereken? (Manuális IP alapján, ha a serveren nincs fent)
PyRex
#14980
Igen, sajnos az Ubisoft kérésére megszûnt - mondjuk szvsz ez várható volt (sajnos).

A HiC szerver pár napon belül tovább fog üzemelni, immáron hivatalos szerverként, tehát akinek megvan az eredeti game, az továbbra is tud majd játszani rajta és természetesen mindenkit soxeretettel várunk majd! Pech, hogy pont a mai napon üzemeltük be azt a scriptet, ami kidobálja a csalókat - és ez nagyon jól mûködött is!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

XeeN
#14979
RIP FarCryMP. Magyarul, nem lehet többet tört szerveren játszani, ill csak IP alapján.

#14978
Megint nincs lista 😞 Nálatok sem?
És ez találhato a http://www.classifiedxp.com/~gmflash/ -n

"Dear Ubisoft,

It was mentioned to me by someone who is in contact with you that you disapprove of the FarCryMP project. I therefore have taken it down for good. I have always promoted purchasing Far Cry for a better multiplayer experience including higher quality servers, a larger community of players, the ability to use punkbuster to avoid cheaters, and the competition that clans offer. This project alone has led to hundreds of purchases of the game. I myself bought the game the day it game out! You have my promise that FarCryMP will never surface again and all code related to it will be destroyed. To the few people who still use FarCryMP: Please do not ask me about this project anymore. If you are still playing Far Cry online you should have bought it by now.

Thanks,
-GMFlash"
Duddits
#14977
Én is most akartam.

Kaszi46
#14976
Far Cry
<2005-01-31 @ 21:36 - Kiri> (kommentek: 1)
A sûrû hóesés közepette, ha rossz látási viszonyok közt is, de rábukkantam egy patch-re, ami az elmúlt év egyik legjobb FPS-éhez jött ki. Ha valaki ezt az 1.31-es verziószámú foltot telepíteni akarja, annak szüksége lesz az elõzõre (1.3) is. Egyéb részletet nem közöltek, hogy milyen bugok kerültek kijavításra, de ártani nem fog, így bátran ajánlom letöltésre.
hmm hmm

*Posse*T.W.D*

Duddits
#14975
Mafia G.
De lehet hogy néha Pistike néven léptem be, mert haver játszott de nem akartam hogy az én nevemem, és áírtam neki. De belépésnél mindig a Pistikével lépett be. De végülis utánna egybõl átírtam. Szóval Mafia G néven.

#14974
milyen néven nyomtad amikor nyomtad?

http://thenamelessphoto.com/

Duddits
#14973
Bakkker! De jó dolgod van.

Duddits
#14972
Ha esetleg nem lesz meg a létszám, nem szálhatnék én be? Holnapig visszaszerzem a Far Cry-t.

#14971
Drukkolok nektek skacok a duplanulla ellen... WC klän.. LOL

#14970
LoL, mit parázol egy sima 6-0-tól? 😊

#14969
ja cucli! vágod mi az a b.c.k? LOL

#14968
Írtam neked priviben! Te is privibe plz... Ja és tök szomorú vagyok mert elromlott a fejhalgi mikrofonja, nem hallanak semmit és ha a régit bedugom az meg mûködik tehát nem beállítási problem... 😞 a többi priviben 😉

#14967
[nem parázik<#lama><#wilting>]

http://thenamelessphoto.com/

#14966
Jó síelést! Holnap meccs a 00 ellen. 😊

#14965
Zsenek mondom.. nagyon szar a hely.. medence gozfurdo, vizagy, meg sauna, meg minden szar.. konditerem, nagoyn szep.. csinaltam kepeket majd kuldok.

#14964
Sziasztok Repäk! Itt van internet a nagy ausztiriai szällodäba.. räadäsul tok free. Gorsi! itt uzizhetsz nekem mert ezt az oldalt be tudja hozni a bongeszo.. tok fos a gep.. tiszta spyware meg minden.. de kibirom es nem csinalom meg.. 😄 Skacok es Zse Grat a Meccsekez igazan ugeyesek voltatok. Hianyzik a Zse meg a Gep.. meg a HiCes idiotak 😄 bocsassatok meg hogy ide irok, de a levelezos yahoo nem jon be a kocsog bongeszobe. messengerg nincse..Szoval nezzetek el leci mert mashol nem tudok uzenni Zsenek! vazz 300 huf per perc a telefon.. nem engedhetem meg, net meg ingye van. szofosasom van, orulok, hogy itt van egy kibebabaszott szamitogep amit lehet Nyomkodni.. es mondhatom hogy LOL mert ti ertitek.. 😄😄 mentalis orgazmus ez kerem.. 😄😄 Zse! ILY! reggel nezem a listat lehet irni 😉

Duddits
#14963
<#nyes> Már voltam nálatok. De most formáztuk a gépet és azért nem nagyon láttok.

#14962
Pl. nem ártana, ha látnánk, hogy játszol.

Duddits
#14961
Na de most komolyan.

#14960
köci

#14959
most szoltam lolnak. pill és lesz

http://thenamelessphoto.com/

#14958
Még egy cseszett lógóra se vagyok méltó, vágom a célzást b.c.k <#rinya>

#14957
NECRO-s meccs állat volt, jól éreztem magam 😄 tök jófejek voltak! csapatmunka coolabb lett! ennek örülök.
Üdv.: a klán szégyene <#mf1>

#14956
A jo oreg radeon8500-osomet csereltem le mert fagyogatott farcry-tol. Hat benyomtam a 9800se -t, ezzel mar el sem indult. Nosza korulneztem picit, hat a tuninggal volt baj. 133->150mhz fsb-nel a lapom 4:2:1 aranyban osztotta az orajeleket, tehat 75mhz-en ment az agp-m. Emiatt fagyogatott a 8500 es emiatt nem ment a 9800. Foleg ez a jatek volt erzekeny ra, a tobbi nem nagyon. Csak egy tipp, hatha neked is bejon.