Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PyRex
#15055
Poldok születésnapot gorsal 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Duddits
#15054
Te jesszus... <#wilting>

Maffya
#15053
Részletesebben? Utána mit és hogyan és hová kell beirni?

#15052
jobb klikk az exe-re és ott

http://thenamelessphoto.com/

#15051
Kitõl félsz, hogy nem jössz ts-re? 😊

Maffya
#15050
Igen erre gondoltam nem értem milyen konzolbewa és milyen parancssort irjak légyszi ezt mond el.Ez hogy müködik.?

#15049
milyen cheat? erre gondolsz?
"X:\Program Files\Ubisoft\Crytek\Far Cry\Bin32\FarCry.exe" - devmode
?

http://thenamelessphoto.com/

Duddits
#15048
Hát honnét tudjam?? Azt se tudom mi bajod! Csak az, hogy nem megy! Mondjuk szerintem a magyarítás magyarúl van leírva. <#levele>

Maffya
#15047
Ennyire nehezedre esik elmondani? Ha tdnék angolul nem kérnélek.

Duddits
#15046
Mondjuk az infót elkéne olvasni!

Maffya
#15045
Hogy müködik a cheat?És a magyaritás? nem jövök rá sehogy .Légyszi segitsetek!

#15044
off:
pódok szülinapot gorsal =)
on

http://thenamelessphoto.com/

#15043
nem is csináltál semmit?

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#15042
Látom az új patch kivette a manual connect gombot......he he he....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Danecay
#15041
Csak nem HDR-re gyanakodtál? Igen hasonló a jelenség mint azokon a screenshotokon amiken be van kapcsolva a HDR. Hasonló módon én sem láttam ki a barlang, vagy õsi templom beszakadt mennyezetén mint ahogyan a képeken volt, én is csak vakító fehérséget láttam. Érdekes. De letudná valaki nekem értelmesen és érthetõen leírni, hogy mi is az a HDR azon kívül, hogy HIGH DINAMIC RANGE?

Duddits
#15040
Biztos ködös idõ van. <#nyes>

#15039
azt hittem vami gef 6*** széria

http://thenamelessphoto.com/

Danecay
#15038
9800 PRO. Miért?

Danecay
#15037
Ja és érdekes módon jóval sötétebb volt az egész game mint amikor utoljára játszottam vele. Az 1.3-as patch telepítve van.

#15036
milyen karid van?

http://thenamelessphoto.com/

Danecay
#15035
Hi! Egy jó ideje nem játszottam a game-el de most, hogy újra elõvettem kicsit fucsának tûnnek a fényforrások. Vagy csak én emlékszem rosszul?
Szerintetek?

#15034
felõlem... 😊

MKpowaa
#15033
😄 ilyenre én nem emlékszek, na majd egyszer összehozzunk egyet...

#15032
hmm, pedig egész jól lelõttük pár csapattársad anno radion. 😛

MKpowaa
#15031
Igen majd fogunk 😊 most az új klán oldallal vagyunk elfoglalva

BTW de majd ha fogunk akkor csakis mint TDM klán mert Assaulthoz nem vagyunk elég egységesek és egyébként is a Radio mapon nincs ellenfelünk 😊

#15030
Na, a klánod fog regelni clanbase-re?

MKpowaa
#15029
Nem lett túl nagy vizhangja amit irtam így leirom világosan ujra lehet tört szervereken játszani és megint van szerverlista amit a scarface-s srácok csináltak csupán annyit kell tenned hogy letöltöd
innen az új progit és bemásolod a kicsomagolt fájlt az /FCData könyvtárba !
Fontos ki kell törülnöd a régi farcryMP-t amit megtehetsz úgy hogy ugyaninnen kitörlöd a farcrymp.pak és a farcry.cfg fájlokat
Még kevés server van de szerintem egy hét és minden visszaáll a régi kerékvágásba

lac coo
#15028
Azért raktam be ezt a táblázatot , hogy be tudj lépni a szerverekre IP cíp alapján .....( manual connect )

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15027
Ne higy LAC-coonak 😊 Átver téged. Ez a formálya megszünt a multinak. A#15013 hozzászolásban van a megoldás. Be kell másolni a filet, a régit meg törölni ( FarCryMP.pak;  FarCryMP.cfg, és már müxik 😊
#15026
Azé köszi. 2 napja van ez így sajna. Nem tudok játszani!!!!!!!!
Már kijött az allergiám!<#beka2><#violent>
#15025
Hát ezt akkor nemértem. Refreshelni lehet, de semmi a képen.
lac coo
#15024

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15023
Nem , van még egy-kettö de jól írtad : a " AZEGYETLEN"<#idiota>




(Csak így röviden , tömören )

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15022
Szevasztok! Csak én nem tudok FC-al multizni?
Nem tom mivan? Tud vki vmit irni? Nincs serverlistám és a honlap se jön be!<#pardon1><#szomoru1>
tigeroo
#15021
Egyébként a azegyetlen klán a magyar FC-ben,..?<#wilting>
#15020
Same here.

lac coo
#15019
Ja , én is írtam az én szolgáltatómnak már kettõt is , az volt a válasz , hogy megvizsgálták a kapcsolatomat és mindent rendben találtak .
Mondjuk én a köcsög-paraszt agyammal még mindíg nem értem , hogy a francba lett egy kétszeres sávszélemelés után fele olyan jó a netem ?
Az az igazság , hogy az elmúlt egy honapban nem sok játékélményem volt az FC-ben .....Nagyon sajnálom de remélem egyszer csak megjavul a netem és újból tudok majd normálisan játszani .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15018
Írtam axeleronak szerelmes levelet, kiváncsi vagyok válaszolnak-e és ha igen akkor mit <#hehe>

lac coo
#15017
Hány fórumfelhasználó kell ahhoz, hogy kicseréljen egy villanykörtét?

1. aki kicseréli a villanykörtét, és megírja, hogy kicserélte a villanykörtét
2. aki megosztja hasonló villanykörte-cserélési tapasztalatait, és megírja, hogyan lehetett volna másképp kicserélni a villanykörtét
3. aki figyelmeztet a villanykörte-cserélés veszélyeire
4. aki rámutat az eddigi hozzászólások helyesírási és nyelvtani hibaira
5. aki szidalmazza a nyelvészkedõket
6. aki a szidalmak helyesírási és nyelvi hibait kijavítja
7. aki azon vitatkozik, hogy kötõjellel kell-e írni a "villanykörte-cserélés" szót
8. aki a fenti hatot kekeckedõnek nevezi
9. az ipari szakértõ, aki tájékoztatják a hozzászólókat, hogy az "izzó" a helyes
kifejezés
10. a tudálékos, aki közli, hogy õ is szakmabeli, és a villanykörte igenis helyes kifejezés
11. aki a hozzászólók internet-szolgáltatójánál panaszt tesz a felhasználói etikett megsértéséért
12. aki megírja, hogy a fórum nem villanykörtékrõl szól, és kéri, hogy a résztvevõk a villanykörte-topicon folytassák a vitát
13. aki követeli, hogy vessenek gátat a hardveres topic, az "egyéb" topic és a villanykörtés
topic közti keresztbe-irogatásnak
14. aki megvédi a jelen fórumba e témában írókat, mondván, hogy mindenki használ villanykörtét, ezért igenis témába vág minden ilyen tárgyú hozzászólás
15. aki azon vitatkozik, mi a legjobb módszer a villanykörte kicserélésére, hol lehet a
legjobb villanykörtét megvásárolni, illetve melyik a legjobb villanykörte-márka
16. aki linkeket közöl, ahol különféle villanykörtékre láthatók példák
17. aki megírja, hogy a linkek hibásak voltak, és közli a javított linkeket
18. aki a belinkelt oldalakon a fórum témájába vágó linkeket talált, ezért megírja, hogy a villanykörték igenis a fórum témájába vágnak
19. aki az összes eddigi hozzászólást idézi teljes terjedelmében, és a végére írja, hogy "egyetértek"
20. aki megírja, hogy a villanykörte-téma körül elszabadult indulatok következtében soha többet nem fog hozzászólni
21. aki javasolja, hogy a hozzászólók kérjék ki a villanykörtés GYIK- et (FAQ-t)
22. aki megkérdezi, hogy mit jelent a "GYIK" ("FAQ")
23. aki felteszi a kérdést: "nem beszéltük már meg ugyanezt mostanában?"
24. aki javasolja, hogy mindenki keressen rá a Google-ben a villanykörtékre, mielõtt irogatni kezdene
+1 ólálkodó, aki fél év múlva megint válaszol az eredeti hozzászólásra, és kezdi az egészet elõröl

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#15016
Az eredményekhez hozzátartozik, hogy az utolsó 2 percben foglalták be az 1. zászlót a dune-ön. Sajna nem tudtunk respawnolni idõben. A Freighter szvsz nem a mi mapunk. <#zavart1> Ottt szarrá vertek minket.

A 00-ról mint klánról. Ezek az emberek(?) szervintem inkább véresen komoly melónak tekintik az FC-t, mint szórakozásnak. Eszméletlen tapló klán. Ha valamelyiket (bocs, már nem tom melyik majom volt az) zsinórban 3x lelõttem, már LOL-ozott. Az öt játékosukból négy köszönés nélkül lépett ki a meccs végén. A humorérzékük 0. Kb ennyi lenne a véleményem, a szar szervert már nem is említém...

#15015
Grat az eredmenyhez skacok.. remelem sikerul fasszassan beuzemelni a szererunket es akkor azon lehet majd nyomni a sok clan meccset. es akkor laggolhat a sok kulfoldi.

MKpowaa
#15014
ja és tényleg müködik !

MKpowaa
#15013
Van egy probálkozás a Scarfacerészéröl hát nem tudom, ha sokan csatlakoznak biztos beválik<#gonosz3>
de "gyerekek" vegyétek és (egyétek) meg a gémet mert ez ami istenünk(UBI <#zavart1>)adta nekünk

#15012
bacott sok fehér célkereszt tapasztalatot szereztem
<#vigyor3>

Iminyó
#15011
Tapasztalatok?

#15010
dupla hulla vs magyar idióták: 4:0

http://thenamelessphoto.com/

Iminyó
#15009
Offolok egyet:
Megtaláltam a honlapon azt a Balázs show-s részletet, elõször nevetséges volt, késõbb rájöttem hogy ez már a szánalmas kategória. Tényleg ennyi hülye van, van csak megjáccák (az utóbbit nem igazán hiszem)? <#falbav> <#csodalk>

#15008
lol, kabbe 😄

#15007
esküm nem figyeltem. de azé mák 😄DDD

http://thenamelessphoto.com/

#15006
Kecseg elvitte a mekabrutálultratéket, amíg nem voltam itthon! 😄 😛