Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
http://thenamelessphoto.com/
"X:\Program Files\Ubisoft\Crytek\Far Cry\Bin32\FarCry.exe" - devmode
?
http://thenamelessphoto.com/
pódok szülinapot gorsal =)
on
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Szerintetek?

BTW de majd ha fogunk akkor csakis mint TDM klán mert Assaulthoz nem vagyunk elég egységesek és egyébként is a Radio mapon nincs ellenfelünk 😊
innen az új progit és bemásolod a kicsomagolt fájlt az /FCData könyvtárba !
Fontos ki kell törülnöd a régi farcryMP-t amit megtehetsz úgy hogy ugyaninnen kitörlöd a farcrymp.pak és a farcry.cfg fájlokat
Még kevés server van de szerintem egy hét és minden visszaáll a régi kerékvágásba
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Már kijött az allergiám!<#beka2>#beka2><#violent>#violent>
(Csak így röviden , tömören )
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nem tom mivan? Tud vki vmit irni? Nincs serverlistám és a honlap se jön be!<#pardon1>#pardon1><#szomoru1>#szomoru1>
Mondjuk én a köcsög-paraszt agyammal még mindíg nem értem , hogy a francba lett egy kétszeres sávszélemelés után fele olyan jó a netem ?
Az az igazság , hogy az elmúlt egy honapban nem sok játékélményem volt az FC-ben .....Nagyon sajnálom de remélem egyszer csak megjavul a netem és újból tudok majd normálisan játszani .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
1. aki kicseréli a villanykörtét, és megírja, hogy kicserélte a villanykörtét
2. aki megosztja hasonló villanykörte-cserélési tapasztalatait, és megírja, hogyan lehetett volna másképp kicserélni a villanykörtét
3. aki figyelmeztet a villanykörte-cserélés veszélyeire
4. aki rámutat az eddigi hozzászólások helyesírási és nyelvtani hibaira
5. aki szidalmazza a nyelvészkedõket
6. aki a szidalmak helyesírási és nyelvi hibait kijavítja
7. aki azon vitatkozik, hogy kötõjellel kell-e írni a "villanykörte-cserélés" szót
8. aki a fenti hatot kekeckedõnek nevezi
9. az ipari szakértõ, aki tájékoztatják a hozzászólókat, hogy az "izzó" a helyes
kifejezés
10. a tudálékos, aki közli, hogy õ is szakmabeli, és a villanykörte igenis helyes kifejezés
11. aki a hozzászólók internet-szolgáltatójánál panaszt tesz a felhasználói etikett megsértéséért
12. aki megírja, hogy a fórum nem villanykörtékrõl szól, és kéri, hogy a résztvevõk a villanykörte-topicon folytassák a vitát
13. aki követeli, hogy vessenek gátat a hardveres topic, az "egyéb" topic és a villanykörtés
topic közti keresztbe-irogatásnak
14. aki megvédi a jelen fórumba e témában írókat, mondván, hogy mindenki használ villanykörtét, ezért igenis témába vág minden ilyen tárgyú hozzászólás
15. aki azon vitatkozik, mi a legjobb módszer a villanykörte kicserélésére, hol lehet a
legjobb villanykörtét megvásárolni, illetve melyik a legjobb villanykörte-márka
16. aki linkeket közöl, ahol különféle villanykörtékre láthatók példák
17. aki megírja, hogy a linkek hibásak voltak, és közli a javított linkeket
18. aki a belinkelt oldalakon a fórum témájába vágó linkeket talált, ezért megírja, hogy a villanykörték igenis a fórum témájába vágnak
19. aki az összes eddigi hozzászólást idézi teljes terjedelmében, és a végére írja, hogy "egyetértek"
20. aki megírja, hogy a villanykörte-téma körül elszabadult indulatok következtében soha többet nem fog hozzászólni
21. aki javasolja, hogy a hozzászólók kérjék ki a villanykörtés GYIK- et (FAQ-t)
22. aki megkérdezi, hogy mit jelent a "GYIK" ("FAQ")
23. aki felteszi a kérdést: "nem beszéltük már meg ugyanezt mostanában?"
24. aki javasolja, hogy mindenki keressen rá a Google-ben a villanykörtékre, mielõtt irogatni kezdene
+1 ólálkodó, aki fél év múlva megint válaszol az eredeti hozzászólásra, és kezdi az egészet elõröl
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A 00-ról mint klánról. Ezek az emberek(?) szervintem inkább véresen komoly melónak tekintik az FC-t, mint szórakozásnak. Eszméletlen tapló klán. Ha valamelyiket (bocs, már nem tom melyik majom volt az) zsinórban 3x lelõttem, már LOL-ozott. Az öt játékosukból négy köszönés nélkül lépett ki a meccs végén. A humorérzékük 0. Kb ennyi lenne a véleményem, a szar szervert már nem is említém...
de "gyerekek" vegyétek és (egyétek) meg a gémet mert ez ami istenünk(UBI <#zavart1>#zavart1>)adta nekünk
<#vigyor3>#vigyor3>
http://thenamelessphoto.com/
Megtaláltam a honlapon azt a Balázs show-s részletet, elõször nevetséges volt, késõbb rájöttem hogy ez már a szánalmas kategória. Tényleg ennyi hülye van, van csak megjáccák (az utóbbit nem igazán hiszem)? <#falbav>#falbav> <#csodalk>#csodalk>
http://thenamelessphoto.com/
