82991
11430931do.jpgLinkekMissionMission
  • ninja55
    #82751
    Sziasztok,
    Azt szeretném kérdezni hogy a játékban a Millie nevű barátnőt hol és hogyan lehet felszedni mer azt tudom hogy egyik kaszinóban egy küldi után de mi a neve a küldinek? Légyszi mutassatok egy videót amiben megmutatja hogy hogyan lehet!
    Válaszotokat előre is köszi!
    Üdv.:
    ninja55
  • Fresh Duke
    #82750
    Hát igen, más haverokkal, és más csak úgy valami random helyen. :)
  • Fresh Duke
    #82749
    Becélzol egy Grove Streetes tagot, és G-t nyomsz.
  • donoki
    #82748
    Hát én játszanék, pár napja fel is mentem randomba egy szerverre, de egyedül elég gyorsan, 5perc alatt meguntam...:D anno én is haverokkal toltam, úgy elég fun volt :)
  • donoki
    #82747
    Mikor ott vagy a zöld ruhások mellett, nyomogasd a G-t vagy a H-t, nem emlékszem már pontosan melyiket kell :D
  • Fresh Duke
    #82746
    Van aki még multizik a játékkal, vagy megfordult a fejében, hogy esetleg újra játszana? (Néha-néha egy kis nosztalgiázás képpen, pl. :))
  • gtagamer
    #82745
    Sziasztok!
    Már az utolsó előtti küldetésnél járok amikor Cesarral kell elmenni az állomásra de nem tudom hogy kell beszerezni 2 bandatagot hogy kell megcsinálni?
  • Mike
    #82744
    Amikor kijött, 2005-ben :D
  • Fresh Duke
    #82743
    Mikor kezdted el? :D
  • Mike
    #82742
    wow, és mostanra be is fejeztem a küldetéseket

    szerintem ez világcsúcs :DDD
  • Grove4
    #82741
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy letöltöttem az SA-t és mivel csak repcsivel akarok baromkodni kerestem hozzá mentést a neten, bemásoltam a mappába, először felismerte, csak amikor betöltött a mentés, kidobott az asztalra, aztán letöltöttem az a patch-t ami a faq-ban van és azóta még a mentések között sem jelenik meg a letöltött mentés. Tudtok segíteni?
  • ninja55
    #82740
    Szia kedves gtagamer!
    Az azér van mer azt a feladatot 2 perc alatt kell teljesíteni!
    Üdv.:
    ninja55
  • Aquir
    #82739
    eredeti cd-t keres, ha cd image-t töltöttél azt daemon tools-al emuláld mint Cd-meghajtó, vagy crack kell neki.. nemtom
  • kiskopi
    #82738
    Sziasztok!
    Nem tudom,hogy ezt a játékot meg lehet venni valahol,letöltöttem torrenten.
    Ráraktam a gtahungary.hu oldalról a magyarítást,de ezt írja ki:
    Original disc could not be found or authenticated.
    A magyarítás előtt sem sikerült elindítani.
    Légyszi segítsetek
  • gtagamer
    #82737
    azt tudom de akárhányszor jól megcsinálom mindig újból kell kezdenem ://
  • VJP
    #82736
    Hali
    Nagyon régen volt egyszer egy olyan módom (vagy valami) ami a Knight Rider KITT-jét rakta be a játékba. Igen tudom rengeteg ilyen van de most jön a lényeg: ha beültem az autóba és a térképen kijelöltem egy helyet, magától odanavigált. Ha jól emlékszem ugrani is tudott, csak a benzinkútnál valamit fel kellet tölteni.
    Ezt keresném remélem tudtok segíteni, előre is köszi!
  • donoki
    #82735
    nyomogasd a V-t míg ilyen célkereszt elő nem jön :)
  • Robi546
    #82734
    nekem azt hiszem hogy van 1600 -ss is amúgy nem tudom hát máshogy nem lehet hiába. :S

    gtagamer: ha lövöldözni kell akkor lövöldözz. :D Amúgy próbálgasd és sikerülni fog,nekem is sikerült. :)
  • gtagamer
    #82733
    Na sikerült megcsinálnom de most a repülősulinál akadtam le amikor a helikopterrel kell lövöldözni azt hogyan csináljam meg?
  • Balazs15
    #82732
    1280*768-nál nincs nagyobb felbontás :S
  • Robi546
    #82731
    Én se tudom annyira rakni (annyi a különbség hogy nekem 1920x1080-as a felbontás a monitoron) viszont próbálgasd hogy másra rakod,és lehet hogy lesz olyan ami passzol nekem is 1200x valamennyin van most nem jut eszembe és jó,nekem is így van sajna.
  • Balazs15
    #82730
    császtok

    Felraktam az 1.01 es pathet de egyszerüen nem ajánlja fel a játékban az 1366x768 as felbontást mit tudok tenni ??
  • ninja55
    #82729
    mennyit úsztál? a játékban?
  • gtagamer
    #82728
    Szia ninja55!
    nem tudom megcsinálni azt a feladatot továbbra is kiírja azt a hülye feliratot....mit csináljak?
  • ninja55
    #82727
    Szia kedves gtagamer!
    Úgy lehet a tüdőkapacítás növelni hogy sokat úszol a víz alatt de ha túl sokáig vagy lenn a víz alatt akkor megfuladsz és a BEG gombal merülhetsz le!
  • gtagamer
    #82726
    és azt hogyan csináljam??
  • ninja55
    #82725
    Szia kedves ekepista!
    Innen le lehet tölteni modokat gta hungary
    a berakásukhoz kell egy progra az IMG tool amit innen tölthetsz le. Nyisd meg az IMG tool-t és kattints add->file és helyi lemez c->program files->rockstar games->gta san andreas->models mappában a gta3-at nyisd meg és be tudod tenni a modokat!
  • ninja55
    #82724
    Szia kedves gtagamer!
    Ott a tüdőkapacítást kel növelni mert ahhoz sokat kell úszni majd!
  • ekepista
    #82723
    sziasztok tudnátok nekem olyan oldalakat mondani asanandreashoz ahonan módokat tudnék ajátékhoz leszedni előre is köszi aválaszotokat
  • gtagamer
    #82722
    Sziasztok
    Van egy küldetés San Fierroban ahol Woozieval a bemutatóban videojátékkal játszik Cj és aztán engem kidob hogy a víz alatt kell megkezdeni ilyenkor mit tegyek és hova menjek?
    Előre köszönöm a segítséget
  • Killer85
    #82721
    Sziasztok
    Leszedem a 100% mentést és berakom a gta sa user filesbe és előröl kezdi...ez miért van???akár mennyit mentés letöltök berakom ugyan ez a helyzet...előre is köszönöm a válaszokat.

    üdv.Janesz
  • ninja55
    #82720



    ezek a képek.
  • ninja55
    #82719
    Sziasztok,
    Azt szretném kérdezni hogy az mér van hogy betettem egy modot:
    ez a mod
    és ezeket látom:
    És ha beszállok egyikbe kidob a játékból.
    Válaszotokat előre is köszi.
    Üdv.:
    ninja55
  • AlieN911
    #82718
    Üdv

    Vista 32biten nem akar elindulni, azt írja, hogy: "vorbisFile.dll" nicns meg, pedig megvan...
  • steweee
    #82717
    nem volt időm kipróbálni, de tavaly én is szemezgettem modokkal. a gta world-ön vagy vmelyik nagyobb gta modos oldalon (van legalább 5 nagy) láttam olyat hogy a gta 3 és a gta VC full conversion de az SA feljavított modolt verziója alá. azért az elég komoly lehet, ha lesz időm nyáron végig is tolom úgy én is
  • Killer85
    #82716
    Sziasztok
    Leszedem a 100% mentést és berakom a gta sa user filesbe és előröl kezdi...ez miért van???akár mennyit mentés letöltök berakom ugyan ez a helyzet...előre is köszönöm a válaszokat.

    üdv.Jani
  • dávid 001
    #82715
    Ty
  • zeli
    #82714
    http://wiki.sa-mp.com/wiki/Category:Server_Documentation
  • dávid 001
    #82713
    Hy all!
    hogyan lehet saját szerver csinálni?
  • Medvelászló
    #82712
    Sziasztok!
    Lenne kis problémám a gémmel,még pedig win-7 (32 bit)alatt néha mekattanik,felpörög beállítások elállítódnak stb...Láttam valamit kell rajta bütykölni hogy kompatibilis legyen a win-7-tel is,csak nem tudom mit kell letölteni ill.telepíteni a játékra.