22902
Battlefield Vietnam
  • Mr Manson
    #5703
    De már van sok 1.1 szerver is!
  • polak
    #5702
    de, csinálj local gémet! ott berakhatsz mindent!
  • Damned One
    #5701
    Az új pályákat nem lehet single-be kipróbálni???
  • Mr Manson
    #5700
    ? :D
    az elöbb ezt már leirtam
    Filter nincs rá!

    Amugy egész jó ez az uj map!
  • Zs0lt1
    #5699
    PARANCSOLJ!!! :)
  • Mr Manson
    #5698
    Remélem ma már lesz 1.1 szerver is! Akkor ma keményen tesztelek is :D

    Bár ASE még nem szür rá!

    gg EA... ez szép húzás volt!
  • CB SNIPER #5697
    Na végre éljen!!!!!
    Littlebird éljen sokáá..
    ahogy elnéztem nagyon sok minden jó dolog lesz benne m60-as gépfegyverfészek,hökövetös gépfegyveres radaros vietnámi heli...
    a cobra pedig JELENTÖSEN le lesz gyengitve na végre..stb.
  • Mr Manson
    #5696
    Igy van! Milyen meglepő!

    EA Link 1.1 - 135MB
  • Skiper
    #5695
    Igen, engem most a következő kép fogadott az ase-ben, amikor nagy unalmamban szerverek után akartam nézni:


    a stuff 140 MB körül van



  • uHs Gerzson
    #5694
    KIJÖT AZ 1.1 ES PATCH:

    http://www.planetbattlefield.com/bfv/files/patch/11patch.shtml


  • Mr Manson
    #5693
    Igy van! :D
  • Zs0lt1
    #5692
    Ehhez a parancshoz admin jog kell.
  • CB SNIPER #5691
    Egyébként is minek ehhez a game-hez magyarositás????
    hohy kiirja a menüben a multiplayer helyett hogy többjátékos mód?? vagy az options helyett hogy opciók? :P
  • CB SNIPER #5690
    Ez igaz azért ennyire ne nézzenek madárnak hogy elöször magyarositásért dobta ki majd azért mert beirta a consloba ezt a parancsot Gamehack felirattal :P
  • Frankie
    #5689
    ha a PB valakit kivág gamehack címen, arra csak egy magyarázat van.

    Lehet csűrni-csavarni, magyarázkodni, de azért ne nézzenek már ilyen látványosan hülyének..
  • Joe004
    #5688
    Na látjátok ezért vágtuk ki mi is! Én eddig nem hittem el hogy csal de rossz hírnevet vet ránk és rátok is srácok :( !
    Ha valami gondja van a géppel hívjon valakit aki ért hozzá és megcsinálja neki mindent fölrak beállít, ad neki egy 5-töst aztán le van a gond! De ez már kicsit nekem is gyanus !!
  • CB SNIPER #5687
    Ezt én sem fogom fel hogy mitl lesz jobb igy a játék mert ettöl még egy icurka-picurka kihivás sincsen benne...
    Ráadásul meddig tart neki egy új nevet csinálni 20mp?
  • CB SNIPER #5686
    Akkor jól sejtettem hogy Max volt buba...
  • CéZé
    #5685
    ehhez a parancshoz azért kéne egy admin jelszó is nem ? :)
  • peter31
    #5684
    Én egyáltalán nem haragszom, de ez nem normális, hogy állandóan visszatérnek a pb-s problémák.
    "Bubát pedig kényszerszabadságra küldtük " Ha ezt teszitek akkor legalább egy kicsit úgy érzem, hogy titeket is zavar. De az első megnyívánulásodban őszintén szólva inkább szolidarítást véltem felfedezni mint elitélést.
    Újra átolvasod erre te is rájössz. Nem sértegetni akarlak, de hagy ne kelljen csalókkal játszanunk már.

    Mellesleg rohadtul nem értem továbbra se, hogy mi értelme de mind1 csinálja aki akarja.
  • vsly
    #5683
    Na persze,most elöadod itt a nagy megtorló klánvezért,közben meg tudod te nagyon jól,hogy tegnap is fennt volt Max néven.Hülyék a túloldalon kisfiú.....
  • Yan
    #5682
    Kicsi vagy még ehez, vagy túl nagy ...
    azé' nem érted.
    De engem ne kérdezz, én sem tom hány óra.

    Az biztos, hogy ha ez a "konzolos" dolog igaz, akkor engem már ezer* kivágot volna.
    És különben is, milyen indokkal akart vkit kirúgni? (netán csít miatt)
  • kz
    #5681
    #5660: "meg vagyunk győződve róla, hogy egyáltalán nem csal, és nem is próbálkozik ilyesmivel"

    #5678: "Bubát pedig kényszerszabadságra küldtük - 1 hónapig nem játszhat, aztán majd meglátjuk mi lesz"

    Mosmá vékképp nem értem!!!
  • Zs0lt1
    #5680
    Azt szerintem mindenki tudja, hogy azért, hogy valaki megpróbál kirúgni valaki, attól még nem kickelődik gamehack miatt.
    Meg lehet próbálni a következő konzolparancsot:
    Admin.kickplayer #
    A # az a játékos sorszáma, a scoreboardon az utolsó oszlopnál lévő szám.
    Nekem semmi bajom Bubával, azt meg kell jegyeznem. Én még nem láttam csalni, csak hallottam róla. A Jungle Combaton is tiszta lappal indult.
    Egyébként a napokban volt PB frissítés az 1.095-ről 1.096-ra :ÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐ
  • CB SNIPER #5679
    "Magyar szerverekre nem jön fel"...buba néven nem is
  • HalalUr
    #5678
    Peter, ne haragudj, de mi is szeretjük a korrekt játékot...
    Nem szép dolog ilyet írni, ez sértő, mert nem is ismersz minket, szóval ne dobálózzunk hülyeségekkel, de hagyjuk ezt, akinek nem inge ne vegye magára igaz?

    Bubát pedig kényszerszabadságra küldtük - 1 hónapig nem játszhat, aztán majd meglátjuk mi lesz - ő pedig elfogadta ezt a "bűntetést".
    Amíg nem tisztázódnak a dolgok ennyi, amit teszünk, de egyébként mivel Buba egyáltalán nem szeretné itthagyni a klánt, inkább vállalja a következményeket. Magyar szerverekre nem jön fel, és majd meglátjuk mi lesz... Azért a kapcsolatot fenntarjuk vele, ha nincs ellenetekre :)

    Egyébként ha bármi további gond akad a klán BÁRMELY tagjával BÁRMIKOR, engem lehet személyesen - emailba :) - megkeresni, és orvosoljuk a problémát...

    [email protected]
  • vsly
    #5677
    Nos.Ha BUBA csítelt,és azért vágta ki a PB.,akkor nem kérdés,hogy miért van bannolva.Ha az a magyarázat helyes,miszerint egy parancsot írt be a konzolba,amivel kickelni akart valakit(ö ezzel magyarázta),akkor meg szintén jogos a bann.Hogy jön ö ahhoz,hogy bárkit is ki akarjon rúgni????Erröl ennyit.Azt hiszem mi elég nagyvonalúak voltunk vele eddig.Nem egy esélyt kapott.Eljátszotta végleg.
  • peter31
    #5676
    Nézd srác, ha nem rúgjátok ki az a ti dolgotok. Nyílván megérted, hogy azon a war-on én nem szeretnék résztvenni ahol ti, vagytok ellenünk. Bár szerintem ezt a klánom se szeretné. Mindenesetre a magam nevében én tuti nem. Tudom hülyeség és számotokra ismeretlen, de szeretem a korrekt játékot.
    Egyébként valóban érdekes, hogy mindig neki vannak ezek a punkbusteres problémái.
    Furcsa is egy kicsit, hogy csak Neked nem tűnik fel na mind1.

    Itt ragadnám meg az alkalmat és megkérdezlek buba áruld már el légy szi, hogy miért jó így játszani??? Lehet priviben is.

    bye
    <<7th>>peter
  • kz
    #5675
    Vigyázz, nekem is van egy öcsém és már nagyon bánom.


    Mármint, hogy a gépem közelébe engedtem.
  • kz
    #5674
    Csak szerintem nem vicces ez?
  • kz
    #5673
    Melik szerver volt?
    Mit mond a log? Valóban ő volt? CDkey, IP hasonló?

    "BubaBácsi marad, és ahogy ismerem még egy jódarabig nem fogtok megszabadulni tőle..."
    Mintha egy kimoderált hozzászólásban azt olvastam volna, hogy Buba nem csítel, de ha mégis, akkor repül.
    Most akkor még mindig nem értem?!
  • Mr Manson
    #5672
  • Damned One
    #5671
    GOndolkodtam rajta hogy elbannolom 1-2 napra a géptől egy BIOSbannal :D De nem volt kedvem reggel megcsinálni most még csak figyelmeztetve van
  • CB SNIPER #5670
    Ma délelöttös volt már itthon volt ugyhogy megmarad a nyelvem!!
    ;)
  • Pink Tiger
    #5669
    most már csak azt nem értem hogy akkor minek örülsz most pontosan? :))))

    kár hogy buba csaló, egyébiránt jó arc lehetne
  • Yan
    #5668
    ide nyujtsd a nyelved!
    majd Damned haza megy meglátjuk.
  • CB SNIPER #5667
    csak szeretnéd
  • Yan
    #5666
    látom le leszel tiltva a gépröl
  • CB SNIPER #5665
    hogy hogy a 2. ki az elsö?
    Ajánlhatok egy 3.-at..D-vel kezdödök és amned-el végzödik :)
    bubba biztzos megint feltett egy magyarositást! ;)
  • Yan
    #5664
    és már megint, senkivel nincs ilyen gond csak mindig vele