22902
Battlefield Vietnam
  • polak
    #5663
    juj te:) biztos azért tettem ide be mert tul jo hozzám és nem tok tőle megszabadulni! GameHacket magyarázd meg nekem! mivel éri el! tudom nekem már mondott 1 dolgot dee azt hanyagoljuk! probáld mással megmagyarázni! és pont 1 pb frissités után bukik ki!
  • Petko
    #5662
    Dooma, nem veletlenul neked van/volt [email protected] mailed? mert napi 50 virusos levelet kapok ilyen feladoval a szerverem iranyaba:) ha eltalaltam volna, plz tegy ellene valamit:)
  • Mossberg
    #5661
  • HalalUr
    #5660
    Örülök, hogy a bubára rájár a rúd...
    Ettől függetlenül klántag marad, mert meg vagyunk győződve róla, hogy egyáltalán nem csal, és nem is próbálkozik ilyesmivel, elég sok rosszakarója van, biztos kényelmes lehet így magyarországon a játék, hogy amikor már több hónapja semmmiféle gond nem volt, még mindig csítereztétek - tisztelet a kivételnek - hát most külön lehet kezdeni örülni, újra lehet mire hivatkozni :)

    Szóval:
    BubaBácsi marad, és ahogy ismerem még egy jódarabig nem fogtok megszabadulni tőle...
    Ha pedig álnéven játszik akkor se lesz nehéz felismerni... Ő lesz az, aki a "cobrával már megint kiszedett, ez a geci a vietnámi oldalon, és különben se kempeljél te csaló!"

    Muhahahahahahaha

    {TLD}Dooma

  • Frankie
    #5659
    szar ügy
  • Bat
    #5658
    Elfelejtette a pbhackot bekapcsolni
  • polak
    #5657
    nah megvan a 2. kitiltott emberünk is! Buba ismét PB hack miatt! sorry Buba ezt elbasztad!
    Game Hack
  • polak
    #5656
    az also engineerel vedd vel! a fegyver repertoárjához van irva hogy shovel! ha azzal az ürgével vagy akkor ahogy Sniper is irta!
  • CB SNIPER #5655
    venni
  • CB SNIPER #5654
    Elöször fel kel veni(g-vel) a pontot,alagutat ahol ujra tudtok születni,majd az ásoval le tudod rakni.
  • ZeDapo
    #5653
    Hi all nagyon kezdő vagyok még ebbe a gamebe de azért nem tolóm annyira rosszul!!! Évtizedekbe telt amíg ezt az összes kommentet elolvastam ( na jó nem mindet) De nem tudtam hogy hogy lehet neten játszani,de azért nagy nehezen kiderítettem hála egy lelkes kommentelönek!!!
    De azért még nem mident tudokm pl hogy lehet előveni a vietnaámiaknál az ásót tudom már írtátotk csak már nem tudom hogy hol és mikor!
  • kz
    #5652
    huhhhh
  • Yan
    #5651
    hová akarnál Te menni..
    had ne mondjam
  • uHs Gerzson
    #5650
    Tegnap indult a tagfelvétel szóval még nem maradtatok le semmiröl :)
  • kz
    #5649
    Elolvastam a http://uhsoldiers.uw.hu oldal első bekezdését.
    Ez volt benne:
    "Taglétszámunk már elérte a teljes tervezett létszámot, így a Tagfelvételt lezártuk!"

    Hát ezt lekéstem! Na ne baj, majd legközelebb jobban igyekszem, hátha én is beférek.
  • Zs0lt1
    #5648
    Én fogalmaztam :Ð
  • Buba007
    #5647
    "Az uHs vezetőség."--->>> kira
  • Mr Manson
    #5646
  • Yan
    #5645
    ez érthetőbb
  • nikita
    #5644
    uHs tagfelvétel!!

    http://uhsoldiers.uw.hu
  • Zs0lt1
    #5643
    Hölgyeim és uraim:

    Az .:uHs:. klán tagfelvételt hírdet.

    Elsősorban assault beállítottságú játékosokat keresünk.

    Felvételi követelmények:
    - Eredeti játék megléte,
    - Betöltött 18. életév,
    - A játékhoz való pozitív hozzáállás.

    Jelentkezni a klán fórumábanban lehet egy név és egy e-mail vagy msn cím megadásával.

    A felvétel menete:
    Minden jelentkezőt egyenrangúan kezelünk.
    Az általunk alkalmasnak valókkal felvesszük a kapcsolatot, felhívjuk a TS szerverünkre, beszélgetünk vele és döntünk.

    A jelentkezéseket köszönjük.

    Az uHs vezetőség.
  • Guest
    #5642
    De nekem nincs ilyen problémám se a sima BF-fel, se a BFV-vel :)
  • BaLeeX
    #5641
    A frissítési frekvencia felülírását írd át 85hz-re a driverben. Többet (elvileg) nem lesz ilyen 60hz-es problémád.
  • Yan
    #5640
    de hogy járt le, tökéletesen fut minden :))
    attól még szid6juk ;)
  • Guest
    #5639
    #5633: Hát, nem tudom, nekem az átírás #5607-et eredményezte, a menü továbbra is 800x600@60-on megy, de játék közben már a beállított felbontást és frissítést használja, pedig a driverben a frissítési frekvencia felülírása nálam tiltva van :)
  • Buba007
    #5638
    Nekem sincs a beállításoknál a képfrissítés, mégis jól van beállítva!
  • Szabyka
    #5637
  • soliol
    #5636
    Hello!
    Készítettem egy honlapot ami a PC gamekről szól!Mindent megtalálhatokk rajta amit csak el tudtok képzelni!Letöltés,VÉgigjátszás, Magyarositás, Demó,Napi hirek stb...
    Ha honlapom elnyeri tetszéeteket látogassatok el oda máskor is
    www.sologame.gportal.hu
  • kz
    #5635
    Yani!
    A GeF2-es videokártyák és a Win98 ideje lejárt.
    Vagy nem te mondtad tegnapelőtt, hogy XP-re akarsz végre váltani?
  • kz
    #5634
    Tehát igazam volt, beállítás kérdése!
  • BaLeeX
    #5633
    Ha az említett beállítást megcsináltam a leírt fájlban (0-t 1-re irtam vagy forditva) akkor megjelentek a frissítési frekvenciák a felbontások mellett. Csak semmire nem mentem vele, mert ugyanúgy 60hz-en volt már a menüben és ha elindítottam a játékot akkor is.

    Végülis a videókártya beállításánál kellett szarakodni, a frissítési frekvencia felülírást tiltottról 85hz-re tettem és most jó.
  • Yan
    #5632
    nekem jól be van állítva, mégsem igy néz ki :)
    az ikszpét meg nyugodtan szidom. minden progim tökéletes képfrissítéssel fut. sose volt ilyen gondom.
  • kz
    #5631
    Amíg a játékon belül nem a #5607-ben belinkelt képhez hasonlót látsz, addig nincs rendesen beállítva a videokátyád, ugyanis megfelelően installált driver esetén a felbontás és a színmélység mellett a játékon belüli frissítési frekvencia is kiválasztható a listából.

    Az XP-t meg kár szidni, ugyanis attól nem fog javulni a helyzet. Különben is: ha nem akarod, ne használd!
  • Skiper
    #5630



    Átrambóztam magam a viet határon, és hazáig sprinteltem. Útközben felvszedett a latinvérű szép leányzó, megvót, és továbbjöttem haza. Most itt vagyok, leizzadva, legyőztem a maláriát, és megyek tusolni
    Szevasztok scene! Jó újra itt, de azér' a kis nyugi is nagyon jó volt vidéken. És a sok szép kislány, hahahajjj
  • CB SNIPER #5629
    én meg már azthittem hogy vm viet táborban halt meg :)
  • vsly
    #5628
    Szeva SkiperMár azt hittem,hogy valami Viet táborban vagy hadifogoly.Már elküldtem érted a spec. osztagot.Mindegy,legalább rendet raknak 1 kicsit
    Örülök,hogy itt vagy
  • Skiper
    #5627
  • uHs Gerzson
    #5626
    Hi skip
  • Skiper
    #5625
  • Bercy #5624
    napot