22902
Battlefield Vietnam
  • kz
    #5743
    Én tudok: egy forma1-es versenyautó vezetőülése.
    Az aztán a gyors hely!
  • kz
    #5742
    Rosszul látod a kérdést!
    Ha Miskolcon jársz, akkor egy-egy sörért megkapod tőlem a linket, Yan-tól a passt.
    Ugye Yan?
  • peter31
    #5741
    Ha tudsz mondani egy gyors helyet oda rakom...
  • BaLeeX
    #5740
    Rendben.
    Ha Szombathelyen jársz szólj és megkapod!

    Ha letöltési helyet mondasz.
  • peter31
    #5739
    Az 1.02 es frissitésnél lassan jött a crack akkor készült el ez a verzió. Én daemon tools-al használtam és tök jól ment.
  • kz
    #5738
    egy sörér megmondom
  • kz
    #5737
    Bizony így van, de legalább egy linket adhattatok vóna neki nem?
    Vagy ez olyan rátermettségi próba? Ha megtalálja és letölti, akkor kap pass-t.
    Végül is, így is logikus.
  • Serpa
    #5736
    milyen 2 új heli van benne ?
  • Mr Manson
    #5735
    Bolt? <- Na jó, amugy nem tudom :D
  • BaLeeX
    #5734
    Ez honnan szedhető le/szerezhető be?
  • Yan
    #5733
    Hallgassál Octopusra, és ha felraktad pass-t a jw1-re kapsz Hattoritól, Zsoltitól, v tölem.
  • CB SNIPER #5732
    Hogy mondták sokan(én is :) hogy a cobrat nem tudod ugy használni hogy átülsz mert nagyon instabil lesz... most még könnyeb visszahozni ráadásul csak egy hökövetöt tud kilöni tehát nem kell olyan sokáig a 2-es helyen maradnoda vieteknél az uj heli kicsit ostobán néz ki de amugy nem rosz radar dupla gépfegyver + hölövetös rakéta...
    viszont a jeep nagyon ász nem robban fel rögtön ha belemegy egy kátyuba és ráadásul gyorsabb cabrio szériát is adtak hogy ne legyen olyan meleg... :)
    a littlebird azthittem jobb lesz ....tévedtem mondjuk az jó olyan fürge és mozgékony hogyha felborulsz könnyedén visszatudod hozni...

  • Octopus
    #5731
    pach=törrés.
    Nézzétek el még reggel van :)
  • Zs0lt1
    #5730
    háát nem is kicsit :Ð
  • Zs0lt1
    #5729
    Jah és a hőkövetős MUTT-ba fektetett remények szerintem nem jönnek be, mert MI-8-al simán ki lehet kerülni. Ha pedig kempel a mi8 és pörög, akkor meg nehezen lehet eltalálni.
    Szal szvsz a régi jobb volt :)
    Az új pálya nagyon király. Jók az új 3d mapban lévő cuccok: mediszekrény, ammódoboz, csapattárs által lerakott aknák, robbanószerek stb.
    Ezekután nem kell keresni a medizekrényt és az ammódobozt, bár szerintem ezek lelőhelyét már mindenki ismeri a pályákon.
    Jah és mégvalami: A régi pályák nem lettek módosítva. Tehát a Hastings-on nem lett MUTT. Így maradt a kemperek paradicsoma :Ð
    A Flaming Dart-on a tornyokba eddig 6 timebomb kellett. Mostmár 24 kell, viszont három teljes mig17 bombasorozat (12 telibetalált bomba) elpusztítja.
    Nna így hirtelen ennyi. :)
  • Octopus
    #5728
    Azoknak eme jó kis scene, csinált egy Alcohol120%-os BFV 3. CD-t amihez nem kell pach. :)
  • vsly
    #5727
    Jéééééééé.Most olvasom,hogy ezzel rég le vagyok maradva
  • vsly
    #5726
    Itt az 1.1 http://www.eagames.com/official/battlefield/vietnam/us/editorial.jsp?src=community_update_15
    jejejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Zs0lt1
    #5725
    Lehet, hogy hülye 5let, de próbáld meg visszarakni az 1.02-es krekket és úgy felmenni a szerverre, mit az #5711-ben adtam.
  • Zs0lt1
    #5724
    ...gyakorlás végett tegnap. ;)
  • BaLeeX
    #5723
    Engem nem untatsz. :)

    Sőt mondjátok el mik a tapasztalatok a csórikáknak akiknek csak másolt verzió van, mint pl. én. :)
  • CB SNIPER #5722
    oks thx
  • CB SNIPER #5721
    Nahh leteszteltem a JW1-en akkor lag volt hogy elövettem a pisztolyom 15 mp mulva visszarántotta a sniper rifle-t :)
    Pro:új map, cobra(egy rakétát tud kilöni az elsödleges pilota és a másodlagos is csak egy hökövetöt)jeep (cabrio is van hehe),MUTT
    Kontra:littlebird(csalodnom kellett)m60 tul erös lett két m60 emberke leszed egy mi8-ast 1 tár m60 is elég neki...hát ha még ott van a MUTT...
    sry ha vk-t untatok :))
  • Zs0lt1
    #5720
    A Jungle Combat le lett zárva gyakorlás végett.
    Valszeg nem lett visszaállítva a publik jelszó.
  • kz
    #5719
    Sajnos igazad van!
  • CB SNIPER #5718
    Ja bocsi még kora van nem gondolkoztam..
  • CB SNIPER #5717
    Ehh végre mennék játszani a muhaha 7th-ra nem lehet fellépni még játékbol sem a jungle combathoz meg beirom a jelszot és nem fogadja el...gondolom ez MEGINT csak NÁLAM van igaz?
  • polak
    #5716
    neked nálam kellene jelezned a jelszoért!
  • Skiper
    #5715
    Ja most látom, a weboldalán kint van, hogy nem publikus. wááá :((
  • Skiper
    #5714
    Mi a jelszó oda??? én is mennék tesztelni
  • Zs0lt1
    #5713
    ISTENKIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
  • Petko
    #5712
    jwt átállítottam
  • Zs0lt1
    #5711
    Nnah, a krekkeseknek:
    195.234.231.69:15567
    Király vagyok vagy király vagyok :Ð
  • Mr Manson
    #5710
    Igy Igy!
  • Zs0lt1
    #5709
    Ugye milyen jó, ha valakinek eredeti játéka van.
  • Mr Manson
    #5708
    Igen!
    Akkor hozza az 1.1eseket!
    Amugy német szerverek többsége már az uj verzióval megy!
  • Zs0lt1
    #5707
    Other-re kell rakni a filtert, ugye?
    Még 12 perc....................
  • Damned One
    #5706
    ok
  • Mr Manson
    #5705
    Uj Map:
  • Zs0lt1
    #5704
    Jah :)