22902
Battlefield Vietnam
  • Peugeot
    #13703
    Na ugye Mortel erről beszéltem de mind egy uggas csak le te se vagy másmilyen mit én vagy mint bárki Téma lezárva
  • Dave000
    #13702
    JESSZUSOM! Belegondoltatok abba, hogy most már csak komoly, értelmes és a vietnammal kapcsolatos hozzászólások lesznek??????

    Mi lesz itt????

    :DDDDD
  • Damned One
    #13701
    Csináld azt mint én és csak hetente 2szer olvassad :)
  • Mortel
    #13700
    ez jó akkor mindenki mindent lezár akkor vége is lesz ... mi lesz ezzel a topiccal.. ki fog ide írni ha lezárjátok ezeket az értelmes, tartalmas témákat. úgy sajnálom... sírni tudnék , hogy nem kell ennyi f@szságot elolvasnom... jaj de kár!!
  • Damned One
    #13699
    Kevesebb :)
  • Mortel
    #13698
    a 14k-ból kb értelems hozzászólás 1k. vagy sokat tippeltem?
  • Damned One
    #13697
    Eddig nem olvastam amit írtál mer egyszerüen nem érdekelt.. de azért a beszólásaidból látszik hogy te is egy komoly érett ember vagy.
    És ezt ne vedd sértésnek. Én nem úgatok le senkit attól független hány éves.. az öcsémet azért cseszegettem, mert nem hagyott békén, nézzél vissza és keresd meg én hányszor vitatkoztam itt bárkivel is, még bubát sem cseszegettem, te viszont már megint egész nap itt vitatkozol.
    Részemről ennyi, írj amit akarsz én lezártam a témát.
  • Dave000
    #13695
    lol, 14k rulZZZZ
  • Mortel
    #13694
    végre
  • CB SNIPER #13693
    jó nyugi itt részemröl véget ért..
  • Zs0lt1
    #13691
    Srácok, tényleg tegyétek át a vitát irc-re vagy msn-re vagy mittomén hová, mert kezd katasztrófálissá válni ez a fórum.
    Ez már nem flém, hanem köcsögösködés.
    Komolyan beszélek.
  • Peugeot
    #13690
    Nem neked irtam le az elözöt tehát ne szolj hozzá már látom hogy megint vitatkozos kedved van de most ez nem fog teljesülni pá
  • CB SNIPER #13689
    nem szoktam kikapcsolni az MSN-t..pech van ilyen hogy kilépek amikor damend játszik és nincs kedvem mindig visszalépkedni de figy ha nem tetszik vm nem tudtál volna egy PRIVÁTOT küldeni hogy menjek msnre stb?????????????,,,
  • PlaTina512
    #13688
    Engem szeret a BFV discem. Sosem csinált még ilyet.
    Ezek szerint mákos vok. :D
  • Robogo
    #13687
    Danny:Nekem is sajna volt már ilyan probléma.Ez olyan gond,hogy már ki van törölve a game,de az instal még érzékeli a gamét a gépeden.Ez nekem többszöri jelenség volt.Egyszer én ezt úgy oldottam meg,hogy Win instal.Volt olyan,hogy visszaállítottam a gépet 4 nappal kb.Meg volt olyan,hogy semmit nem csináltam csak nem instaláltam újból a Wint meg nem is állítottam vissza a gépet csak megoldottam valahgy.

    Ja tudom mi volt nekem a hagyományos megoldásom:Bementem az 1-es CD-be aztán rákatintottam az instalra.Aztán kipipáltam amit fel akartam tenni(vagy nem pipáltam ki erre már nem emlékszem sajna.Csak nem tudom,hogy pipa vagy nem a pipa az instal.Akkor azt válaszd ki ami instalálja a gamét és nem akarja unistalálni.) és továbra nyomtam.Ekkor semmi nem jött be csak eltünt az instal.Jó gondolom hagyom az egészet és elmentem,amikor ismét vissza jöttem a géphez akkor már a másogik CD-t kérte és betettem a 2-t és okra nyomtam,aztán megint eltünt.Ez olyan jelenség,hogy nem lehet látni azt amikor instalálja a gamét de közben láthatatlanul instalálja.Nem tudom,hogy jól írtam le.Nem is tudom szerintem jól elmagyarázni az SG-be.De majd ha valamitt nem tudsz akkor majd segítek.
  • Peugeot
    #13686
    Ugye mindenki látta ezt a tegnapi kis vitát és mindenki azt kérdezgeti tölem hogy hogy, jön ide az MSN hát ugy hogy, amikor beszélgetünk az sg-n SNIPERREL akkor kikapcsolja az msn-t ahelyett hogy, ott nyugottan meg tudnánk beszélni és nem itt a forumot tesszük tönkre! ! !
  • DannyL
    #13684
    köszi
  • DannyL
    #13683
    ugatni vót?
  • Yan
    #13682
    Lehet, hogy egy-két büntetöpont okosan való elhelyezése megoldaná a problémát,
    vagy nevezzük át "gyerekzsivaly" topiknak. Ami még nem lenne baj, csak ne csapjon át random lol-kázásba, mert attól még én is hányok.
    (ki lehet alul probálni a keresövel)
  • Zeboo
    #13681
    Danny! Van egy bug az uninstallálásnál, ami miatt nem szedi le a Vietnam-ot. Pontosan nem emléxem, de ki kell pipálni,hogy mit szeretnél leszedni (pl: pb, vagy magát a játékot). Ha jól emléxem az a trükje, hogy semmit nem pipálsz ki és akkor uninstallálja. Vagy ha mégis lejött valahogy, vagy letörölted akkor töltsle olyan progit mai kiszedi a reg-ből (pl: Advanced Registry Doctor).
  • CB SNIPER #13680
    ez az amit én sem értek
    octopus:nyugodtan nem érdekel... azthiszed én jókedvemböl csinálom nézd meg peugeot itt msnezik stb???
    nem tom mi köze van az msnnek ehhez...eddig szinte minden hozzászolásában megemlitette az MSN-t ez neki vm létfontosságu dolog lehet..vagy nemtom..
  • Pepti
    #13679
    mer lama vagy Danny, azert
  • Mortel
    #13678
    így én is jártam... mókásan oldottam meg. Átmásoltam a gépemre egy telepített vietnamot és ment gond nélkül a másik megoldás új windows akkor igazán kitakarítod a registryt
  • Tomeee
    #13677
    de most vmit nem értek mi köze van az msnnek az sghez???
    ha vmit ír Sniper akkor le akarok cseszni vagy miért legyen bent???
  • DannyL
    #13676
    Kiszedtem a registry-ből, és most már kérte a cd kulcsot is. Beírtam, erre úgy csinált mintha telepítene, csak kb 5 mp után 100%-ra ugrott és aszonta befejezte. Csak épp semmit se rakott fel és arról karattyol hogy valamit regisztrálnom kéne. :)
  • DannyL
    #13675
    ja ok, ez lehet... köszi
  • TDC Geronimo
    #13674
    Ez akkor fordul elő ha nem az uninstallal szeded le a játékot hanem csak simán letörlöd!!!! A registryből kell kipiszkálni!
  • polak
    #13673
    na ezzel a problémával te vagy az első:)
  • DannyL
    #13672
    Hi! Az miért van, hogy fel akarom tenni a Vietnamot és csak uninstall jön be? Nincs install. Beállítom hogy a játékot meg a PB nyomja fel erre OK után kilép hogy kész, de csak egy könyvtárat hoz létre. x)
  • Octopus
    #13671
    Nagyon sok az értelmetlen off a részedről, ami napok óta tart.
    Mától törlöm.
  • polak
    #13670
    huhha, valami gond lehet itt:) elolvastam, most utoljára... már kezdem érteni mi baja pözsonak de nem hiszem hogy javára válik:)
  • TLD Robi
    #13669
    GO-GO FÓRUM
  • TLD Robi
    #13668
    jaja,de nem mindenkinek pl:nekem nem:)
  • Nauron
    #13667
    :DDD
  • Zs0lt1
    #13666
    Mi van itt ma már meginn, vazz?
    Az ember életkedve elmegy a fórumozástól.
  • TLD Robi
    #13665
    :)
  • PlaTina512
    #13664
    Kezdő apukák figyelmébe. :)
  • TLD Robi
    #13663
    ment privi
  • haxoror
    #13662
    Az összes magyar BFV szerver tört :)
  • TLD Robi
    #13661
    jó kis flém:)