22902
Battlefield Vietnam
  • TDC Geronimo
    #13660
    majd a bf2-topicba lesz!
  • CB SNIPER #13659
    jé megszolalt a kis b... :D :) rejtvény :D
  • CB SNIPER #13658
    nah most lépek majd jövök..aztán legyen ám sok hozzászolás :DDD
  • Nauron
    #13657
    sniper irni nem tud csak flémelni:D
  • CB SNIPER #13656
    gyakrabban még nem is irtam hiszen :DD :)) ne is akarjátok :D
  • CB SNIPER #13655
    akkor barátkozz vele... házasodj össze vele..nem érdekel..!akkor meg mia fszt kötsz belém...?szenny... ki mélto hogy a barátod legyen nem is én akartam te irtál nekem privit stb..szal kuss :P
  • TDC Geronimo
    #13654
    miért nem írsz gyakrabban a bf2-be?
  • Peugeot
    #13653
    Asszed sajnálom van nekem igazi barátom és igazi haverom is nem kell egy ilyen szenny aki arra se mélto hogy barátja legyen
  • CB SNIPER #13652
    ebböl nem lesz már semmi részemröl...:P
  • Nauron
    #13651
    most jön a személyeskedés....:D
    HAJRÁ,HAJRÁ!
  • CB SNIPER #13650
    te meg sik tehetek rola hogy itt hadoválsz msn röl meg minden szrságroL??
    Nauron:azért hogy ez a .... ne bszogasson le is tiltottam :D
  • Peugeot
    #13649
    Mert buta tudatlan vagy
  • Nauron
    #13648
    nem...de most se vagy msn-en:D
  • TDC Geronimo
    #13647
    hagyjátok már szegény Snipát
  • CB SNIPER #13646
    én azt nem értem hogy az msn-nek mi köze van ehhez te tudod??? te érted amit mond??? :D
  • CB SNIPER #13645
    msn MSN mia fsz köze van ehhez itt most????????? amugy vannak vagy 20an a listámon téged kitöröltelek bocs már csak 19 kb.. rád meg ez..részemröl is ennyi
  • Nauron
    #13644
    ahhoz képest h nem akarsz flémelni jol belejöttél...
  • Peugeot
    #13643
    Mert neked abbol éll az élet hogy itt baszakodj bocs tehetek arrol hogy nincs partnered a listádon ???? barom ez a jelzö jo rád és én itt be is fejezem örülj ha valaki megbecsül valaha!!!
  • CB SNIPER #13642
    helyes :DD :)
  • CB SNIPER #13641
    nem értem hogy jön ide amugy általában msnen vagyok felmegyek megszolitasz hy és ennyi ott ál fél oráig akkor annak sok értelme van.. egyébként fennt szoktam lenni az egyik haverommal szoktam dumálni szal nem értem mit hadoválsz? és mért ha fenn lennék(amugy fennt szoktam lenni)akkor mi lenne lecsesznél vagy mi nem értem..?
  • TDC Geronimo
    #13640
    Hát ritkán
    Inkább a bf2-be írok
  • Peugeot
    #13639
    Én ennek csak örülni tudok de mikor nagy a szád az sg-n akkor nem vagy msn en faszikám
  • CB SNIPER #13638
    msn-en az hogy jön ide?? amugy ne csodálkozz ha nem vagyok fenn...:PPPPPPP
  • CB SNIPER #13637
    jé téged is látni itt? :D
  • TDC Geronimo
    #13636
    Csak így tovább srácok
  • Peugeot
    #13635
    Mi az hogy amugy milyen néven??? szarsz még az MSN-en is fent lenni és mi közöd van hozzá mi volt a nevem nem ez a lényeg !!!
  • CB SNIPER #13634
    jé 14-18 között CB SNIPER már 14 multam nem is tudtam itt vm nem stimmel :D
  • PlaTina512
    #13633
    Flémet a népnek!
  • CB SNIPER #13632
    elöbb? amikor megjelent én meg damned már mutliztunk szal elöbb nemhiszem amugy milyen néven?
  • Peugeot
    #13631
    Én elmondtam hogy nem veszekedni akarok tehát amit ti szoktatok ráütök az iletö nevére mit látok fiatalabb hát bazzeg te nekem ne ugass elöbb játszottam a BFV vel mint te ugy hogy vegyél vissza magadbol
  • CB SNIPER #13630
    peugeot nemtom te mikor jöttél ide játszani vagy játszasz-e egyeltalán bfv-vel szerintem nem akkor?
    de te nem votál itt a "buba-s idöszakban" stb..szal most ezt nem kéne..:P ezt én sem a flém kedvéért irtam..
  • CB SNIPER #13629
    neh peugeot nah..szal..nem is tom..akarom mondani ...
    ha damend figyelt volna itthon nem lett volna ez az egész szal olvasd el amit az emberek irnak és utánna irjál...:PP pff
  • Peugeot
    #13628
    NA én csak ezzel azt akarom mondani hogy ráüttök valakinek a nevére és megnézitek hány éves és ha kisebb akkor lehet szidni ebben az esetben itt Damned nek kellett volna beszolni nem tette senki mert szarik de tisztelet a kivételnek aki nem szokott beszolni senkinek meg aki nem volt itt

    Bocs ezt az öcsém gépénél irtam sorry
  • grebber
    #13627
    http://www.battlefieldvietnam.hu amilyen BFV szervercimek vannak itt azok mind tört szerverek??
  • Malacka 280 LE
    #13626
    NA én csak ezzel azt akarom mondani hogy ráüttök valakinek a nevére és megnézitek hány éves és ha kisebb akkor lehet szidni ebben az esetben itt Damned nek kellett volna beszolni nem tette senki mert szarik de tisztelet a kivételnek aki nem szokott beszolni senkinek meg aki nem volt itt
  • polak
    #13625
    őőő nem értelek de egs:)
  • menSZESZ
    #13624
    Gratulálok a csöpséghez, sok egészséget és boldogságot az egész családnak.
  • Mortel
    #13623
    na egy eredti flém 5let!! Ezt vártam!!Hajrá így tovább!!!

    :)))
  • Peugeot
    #13622
    Figyeltem ez a TÉMÁT még nem irtam bele és az volt a megállapításom hogy, ide ha sokat irsz leugatnak !!! Jó persze benne van a pakliba mert miért ne baszogatnánk egymást! afféle elfoglaltság . De ez amit SNIPER és Damned itt csinált ez faszság bárhogy is nézzük ez itt nem a családi problémamegoldo Topig !!! Ezt mindenki türte egy szó nélkül és ezek után ugy fog ide irni egy ember vagy a BF 2 Topigba mintha itt bármit lehetne !!! Én ezzel azt akarom mondani hogy bármivel is idösebb nálam Damned leszarom hogy ezek után mit fog gondolni rolam vagy valaki akinek azért fogok beszolni mert faszságot irt .Nem nagyon érdekel hogy hány éves az iletö állok elébe !!! Gondolom most is fogok erre jo kis beszolásokat kapni de ez az igazság és nem a flém miatt irtam ezt le ! ! !
  • Rusid
    #13621
    Megszületett a gyerkőcöd?! Gratulálok hozzá!!!