22902
Battlefield Vietnam
  • CB SNIPER #13944
    nekem bejön..
  • CB SNIPER #13943
    thx robi... az elsö kettö se zsoltit se tomit nem ölte meg..söt nem is kettöt löttek zsoltira és tomira sem hanem többet és meg sem sebzete öket a 3. meg nemtom mi volt bug mák pech nemtudom de most már nem is érdekel..
  • Robogo
    #13942
    Ja jó halottam,hogy már eljátszotáttok.Oké akkor nem kell.
  • TLD Robi
    #13941
    én hiszek Snipernek,szerintem az első kettő lövés mást se ölt volna meg,hisz nem azt az oldalt találta el amelyiken Sniper volt a harmadig lövés pedig szerintem egy jó nagy bug volt,amit sniper kifogott.Szóval mák:D
  • TLD Robi
    #13940
    nekem nem jön be az oldal:(másnak se?
  • CB SNIPER #13939
    ezen már én is gondolkoztam nem-e lenne jobb ;D
  • CB SNIPER #13938
    és amugy mit buktam te...megmondanád?? mond ki hogy rohadt csalo vagyok nah mond!! ha te ettöl jobban érzed magad leszrom..ez amugy csak egy jó ürügy volt neked hogy kerüljem a muhahhat--nem birtad a képem azt kész ez most pont jól jött neked ennyi..
  • CB SNIPER #13937
    jolvan hattori gratulálok neked...amikor bubanal csomo gamehack volt global bann mégsem lett bannolva semmi...amugy zsolti még jo hogy meghalt..tomi is..egyeltalán nem ott álltatok mint én..amugy zsoltinál az elsö kettö az jó volt és akkor néztem is spectatorba hogy nem sebezte ugyanugy volt mint nálam..erröl ennyit a 3.tol jo hogy meghalt amikor pont telibe találta és nem is futott hanem egyhelyben állt ellentétben velem...amugy leszarom muhahat már nem azért...és ha már itt tartunk hogy szerinted "csit" sok olyan volt nálatok is..nem akarok megnevezni senkit ugye hattori.. hogy olyan közel lopakodtam az illetöhöz hogy megtudtam volna késelni erre poénbol nem tettem hanem belelöttem egy rpg-t én meghaltam ö nem..erröl ennyit..
  • Robogo
    #13936
    Zsolt1 te például nem jelentkeznél?Vagy Menszesz?
  • Robogo
    #13935
    Szerintem ezt a szitut simán el lehet játszani,hogy pont oda lövünk és oda ál valaki.Én benne lenék.Például 4-5 ember elég lenne.Ha valaki jelentkezne akkor én benne lennék.
  • HalalUr
    #13934
    http://heliverseny.no-ip.com

    Tessék itt a heliverseny címe lehet gyünni bátran
  • polak
    #13933
    hogy ideges vagyok e? ugyan ne viccelj... ez mindössze érdekes... felkelti az ember érdeklődését és véleményt sző rola!

    a csitet bizonyitani szinte lehetetlem, ha valakiről ilyen készűl mér is ott a gyanu! a gyanut nehéz leküzdeni, idő kérdése...
  • polak
    #13932
    jah és még valami, részemről megkérlek hogy kerüld a szerverünket!
  • polak
    #13931
    nos miután aszonta hogy levett neki 10%-ot pedig jol láthato hogy nem vett le 1 fikarcnyit se, lehet itt fejtegetni miért nem halt meg! anno bubánál is sokan láttak sok dolgot és simán csiter hirében áll! amennyiben ezt a mozdulatot valaki képes ugyan igy eljátszani elhiszem hogy nem használt segédeszközt... jelen esetben még ha az első kettő nem is sebez a 3.nak már kellett volna! sajnos ez van bukta...
  • Tomeee
    #13930
    100-ból 1 ha sikerűl
    mondjuk én is meghaltam
  • Nauron
    #13929
    :D
  • Zs0lt1
    #13928
    Azért tegyük hozzá, hogy a mortar jump-hoz kell egy akna is.
    Egyébként én hajlandó vagyok elhinni, hogy nem volt csít, bár ma próbálgattuk páran az adott szitut és mindíg meghaltam.
  • Tomeee
    #13927
    valdd be hogy cheat volt és vége az egésznek
  • CB SNIPER #13926
    mortar jump..de mind1 leszrom ezt az egészet...:D
  • Zeboo
    #13925
    Snip3r! Én úgy láttam hogy már az első mortar becsapódásnál volt 10%-od... :D Amúgy, hogy nem látod a mortart, az egyik legnagyobb bug a vietnamban... Ezt sztem már mindeki tapasztalta... :D Pixelshot rulezz :D Szóval ez ehhez hasonló bugokat már megszoktuk a BFV-ben (lásd rocket vagy mine jump...:D)
  • Robogo
    #13924
    Hát látod a predator macskámat elküldtem és megadta magát.:D
  • CB SNIPER #13923
    tom ez elég nagy hülyeség! :D
  • CB SNIPER #13922
    lol az a szmájli..:D
  • Robogo
    #13921
    Nem csak nem te látod.Az ellenfél mortar lövését senki nem látja.
  • Robogo
    #13920
    Jaja és élve föl fog falni!Én vigyáznék.Későn mutatad meg a fehér zászlót,már elküldtem a macskámat.
  • Jabar
    #13919
    Igazából sajnos sok az ilyen bug a játékban (melyikben nem?), én is sokszor idegbeteg vagyok amikor tankal telibe lövök egy gyalogost és meg sem karcolódik de mivel ilyen velem is előfordul tudom hogy nem csítel.
    Szar dolog ha valaki tényleg nem csítel és egy bug miatt mindenki ráragassza hogy csíter.
    Amúgy meg vége lehetne már ennek a "te hülye, barom, béna" dolognak, mindenkinek vannak hibái ill rossz napjai.
    Písz! :)
  • haxoror
    #13918
  • Tomeee
    #13917
    miért van az hogy fel szeretnék menni a TLD VÉNY szerverre akkor azt írja ki hogy full mikor 12-n játszanak a 24 -ből és a játékból se sikerűl belépni???
  • Tomeee
    #13916
    vigyázz mert Gaboca elküldi a predator macskáját
  • haxoror
    #13915
    Nah gyertek bazzeg
    Elbarrikádoztam magam a spázban nem lesz könnyű dolgotok.
  • Mortel
    #13914
    ha már így felhoztad a témát mit szólnál ha téged feszítenénk meg?

    persze ez nem ellened írányul csakte írtad tehát...
  • CB SNIPER #13913
    "Hattori meg azért ideges mert a videón sniper pont őt lövi le :D"ahahahah :DDDDD
    hax:
  • haxoror
    #13912
    Na megnéztem mégegyszer, az első két lövedék a hídon robban (látni az utána felszálló füstből) miközben sniper a sétányon kolbászol. A harmadik meg pont akkor érkezik a sétányra amikor sniper már a hídon van.
    Hattori meg azért ideges mert a videón sniper pont őt lövi le :D

    Na most hogy se Zeusz se Sniper nem lesz keresztrefeszítve keressünk vki mást
  • CB SNIPER #13911
    egyébként a mortart én nem látom..tehát ez nálam programhiba vagy nemtom mi..csak azt látom hogy halnak az emberek engem dobál odébb stb...ezért is nem futottam el..
  • CB SNIPER #13910
    jujj..látszik hogy nem nézted meg rendesen..
  • CB SNIPER #13909
    köszike..
  • haxoror
    #13908
    Úgy tudom hogy snipernek damneddal közös gépe van szal a csíterezés eleve hülyeség és a videón is látni hogy fedezékben volt.

    Rohatt mázlista :P
  • Frankie
    #13907
    szvsz nekem is ez a véleményem
  • CB SNIPER #13906
    "ahoz képest hogy felmerűl hogy használt valamit igy is ugy is nagy nulla volt..." grat...gyere vm helis mapon te nulla aztán örülsz ha 2 fraggel zárod a mapot :P
  • CB SNIPER #13905
    jah bszki csak egy kattanást hallotam azt meghaltam :D
    de abbol egy embernek 2 kell ha átfut rajta :D vagy párosával raktad le hogy biztosra menjél ;DD