22902
Battlefield Vietnam
  • CB SNIPER #13904
    kösznöm sly pont ez akartam mondani az elsö2 a fal csücskét találta el azért nem sebzett-ha vk ezt nem vette volna észre!..a 3. levett 10 %-ot igaz az semmi de azaa csáko nem tom ki volt ott aki meghlat azért lényegesen közellebb állt mint én..meg én már futottam is el..nah mind1 higyjetek amit akartak rátok bizom :DD
  • uHs Gerzson
    #13903
    Azokat én is megtapasztaltam hu de kirobano sikerük volt
  • vsly
    #13902
    Hát én is csodálkoztam mortárazás közben,hogy nem akar meghalni,DE...
    Most igy a videót megnézve azt vettem észre,hogy szerencséje volt csak.Mégpedig azért,mert az a kis fal barikádot képez a robbanás elött.Ha jól megnézitek akkor látni hogy a lövedék mindig az ellenkezö sarkon csattan mint ahol ö van.
    Qrva nagy mák az biztos,de szeintem csak annyi.
    Egyébként a búnkó bettyk ellen már nem volt ilyen mázlista
  • Dave000
    #13901
    Hát ez lol!!! Hát ha 10 méterre csapódik be akkor is a szelétől meghalsz, de legalább félig megsérülsz, itt meg 10 méteren belül, szinte mindegyik talált és semmi, hát ez kemény.
  • FreddyHawk
    #13900
    Pepti : buta vagy ; nem a de "szedte szét darabokra" szegény
    Zeuszt, csak Frenki szólt be neki, mert félreértette Zeusz
    egy félreérthető fogalmazását. Zeusz becses vendég lesz a TS-ünkön
    és szívesen várjuk mindíg, mert úriember.

    Most hogy így egy pici infót csepegtetett Zeusz a passváltás mikéntjéről és főleg ( általam vélt ) okáról, mégjobban sajnálom
    az esetet, tekintve, hogy ha belegondolok, nem volt más esélye szegénynek a rendrakásra. Csak nem szólt az NT-seknek át a másik szobába , meg nekünk, ennyi volt csak a hiba, semmi több - egyébként én is ezt tettem volna a helyében !

  • polak
    #13899
    már az első mortarnál is 10% volt neki... ezután még talált 2...
    ahoz képest hogy felmerűl hogy használt valamit igy is ugy is nagy nulla volt...
  • Robogo
    #13898
    Nagyon érdekes!
  • zeus
    #13897
    Bercy igen ma.
    Menszessz vette fel. Zsolesz megerősítette.

  • Bercy #13896
    ez a mai warunkon keszult?
    mindenesetre erdekes az biztos
  • TLD Robi
    #13895
    jaja :D
  • TDC Geronimo
    #13894
  • menSZESZ
    #13893
    Lehetséges , hogy most az első helyre is felkerül a topic????
  • TDC Geronimo
    #13892
    Szetm most fogalmazza meg a választ(hazugságot) ha nem nekem van igazam én kérek elnézést
  • uHs Gerzson
    #13891
    Erre én is várom az igazságot hogy ez hogyan is történt MErt a mortál telibe vágot és a barátod meg meghalt te meg nem ez igen érdekes.
  • Intimrush
    #13890
    Elöttem is!:D
  • Jabar
    #13889
    Ti milyenek vagytok!
    Nem ismeritek a Mortar védő mellényt?
    Gonoszak, pfujjj.....
  • Zs0lt1
    #13888
    Sniper, ezt magyarázd meg légyszives!
  • TDC Geronimo
    #13887
    LOL én is láttam.Háááát most erre mit mondjak
  • zeus
    #13886
    Sniper!

    Előttem levizsgáztál :))))
    http://www.kvamikaze.atw.hu/Sniper.wmv
  • CB SNIPER #13885
    tudtam hogy elöhozod b..2 :D
    egyébként nem...tonyó..
  • Nauron
    #13884
    Sniper beléptél az mnz-be?
  • CB SNIPER #13883
    ugy ahogy mondod! ;DD
  • Rusid
    #13882
    Hmm nem lett volna egyszerübb egyszerüen visszakérni a vasat?
  • haxoror
    #13881
    Beszarás.
    Sok szarkavarás ment már ebben a topicban de ez visz minden pálmát.
    Jelzem pont ez az ügy lehetett volna a legjobb példa arra hogy mikor jobb valamit privátban intézni.
  • zeus
    #13880
    PEPTI !!! :)
    Legfeljebb csak anonymként :DDD
  • Pepti
    #13879
    Freddy: gondolod, hogy nem lesz gond? Szvsz nem fog orulni neki a team-de es nem is fognak beleegyezni. Gondolj bele, hogy amikor az egesz team-de szetszedne darabokra Zeuszt egy szerintem veletlenen, akkor pont abba mennenek bele, hogy Zeusz klanja es annak nehany baratja a team-de TS-et hasznalja?
  • zeus
    #13878
    Fantasztikus :)

    Zeus a 4. pontot mert annyira elképesztő a dolog, hogy csak valami
    félreértés lehet !
    : szerintem az, mert hogy az egyesek számára botrányos nap után nekiláttam rendbepakolni a jogosultságokat. (Kivéve a TDE-ben)

    1. Tisztázva.

    2. Tisztázva, akkor fogalmazzunk úgy, hogy Zeusz segít rendben tartani.Amennyiben ezt nem szeretnéd csinálni, ill. a felelősséget nem vállalod érte, akkor add meg a távoli elérés adatait, felkészült,
    szakértő, és nagyon megbízható emberünk van erre, olyan , akinek az
    adminisztrációja alatt 2 szerver ment 2 éven át úgy hogy soha, semmilyen gond nem volt - pedig aztán perverzek vagyunk mi is és
    mindent ki bírunk találni. A szervernek felügyelet kell.
    : 3 éve 10 szerverem megy (nem holmi game). nem reagálok semmit, elfogadom, hogy el akarjátok vinni a vas-at.

    3. Ezzel sincs semmi gond, egészen addig, amíg a tld békésen megfér a ts-en mindenkivel, és nem baszkurálja a beállításokat /jelszavakat. Ebben egyetértünk nem Zeusz ?:
    Kicsit jogosnak érzem a le**szást, mert én változtattam meg aznap az anonym pwd-t. Meg volt rá az okom. Aki nem volt rá bereggizve az anonymként persze nem tudott visszajönni a szerverre.:ergo aki be volt reggelve az meg miért nem kérdezett? A többi TS-es dolog nem érint.

    4. Erre magyarázatot várok, mert nem hiszem el , amit olvasok.
    :lásd fent

    5. Láttam hogy délután már ránéztél a dolgokra, nem csináltam vele semmit.: LOL ezt meg én nem értem :D

    (Frankie)
    4. ponttól felment az agyvizem. (Nekem is felmegy amikor látom, hogy publikba "ide" mit írtok.)Csak hogy 1-2 éve kőkemény fórumozók.Brrrrr beleborzongtam hidd el :S

    Mókusbogár nálunk nem kell rendet rakni. Azért mert adtatok 352345 retardáltnak SA jogot, ennek mi köze hozzánk???
    :Azt még elviselem, hogy valaki lesz*ja magasról a fejemet, de hogy maszálja is azt már nem.

    Egy több mint 2 éves top BF klánn tagjairól beszélsz, akik átlag 26-30 évesek. A szerver tulajdonjogáról nem is beszélve.
    Szóval magasról leszarom mit bénáztatok el eddig, de hogy aznap amikor ELŐSZÖR felmegyünk a szerverre és kirarknak minket na azért már túlzás. Szóval team-de-ben MINT EDDIG mindenkink lesz SA joga, lévén sosem volt máshogyan, és ugy nem 14 éves hülyegyerekek vagyunk és köszönjük szépen kiválóan tudjuk mire kell SA.
    :Köszönjük a vas-at!!! Sok sikert hozzá a továbbiakban.

    Szóval nekem tökmindegy kinek milyen jogot adsz, addíg amíg nekünk van SA és békén hagynak minket. Köszöntem.

    nyah megbeszéltem a szerver elvitel dolgokat...

    Üdv.
  • Pepti
    #13877
    jah, FTA-sokkal jatszottak publicon, skillben jok, amennyire neztem, csapatjatekban is. De remelem, hgoy mi jobbak vagyunk :-)
  • Pepti
    #13876
    thx, igyekszunk :-)
  • FreddyHawk
    #13875
    Na, beszéltem vele, hamarosan visszahív, hogy mikor mehetünk a szerverért ; a cucc saját hostingra kerül, de azt gondolom (70%) hogy a tRs- nek lesz helye nálunk, valamint az NT is jöhet csőstül persze.

    Azért mondtam a 70%-ot, mert még egyeztetnem kell az enyéimmel, de
    szerintem nem lesz gond.
  • haxoror
    #13874
    A lakcímét és a lábméretét se felejtsd el átküldeni :P
  • Zs0lt1
    #13873
    BFV stunts múvi
  • Zs0lt1
    #13872
    Jaja FTA-sok még az uHs-es időkből haverok. Iszonyat jó fejek, és jól is játszanak szerintem.
  • polak
    #13871
    Pepti sok sikert a bb és az FTA ellen! vigyázzatok az FTA elég jo, nyomtunk velük gyakmeccset!
  • polak
    #13870
    Jó reggelt mindenkinek
  • Pepti
    #13869
    sry Freddy, nem voltam mar utanna gepkozelben, most olvasom csak. Mindjart atkuldom.
  • Zs0lt1
    #13868
    Úgy érted a lerágott csontot? ;-)
  • Intimrush
    #13867
    Könyörgöm legyünk már túl ezen a TS vitán.Nekem SA jogom volt és most CA van,semmi külömbséget nem veszek észre a 2 között.Nem értem
    miért kell a lerágot csontot nyalogatni.
  • Robogo
    #13866
    Saját serverről is ledobja és biztosan nem lett bannolva.És nem jó a reinstall mert már próbálta sokszor.
  • Robogo
    #13865
    THX!:)