22902
Battlefield Vietnam
  • Robogo
    #13984
    Sajnos nekem is lejár 6 napon belül.:(
  • haxoror
    #13983
    "A VIP regisztrációd 6 napon belül lejár!"
    És még ez is ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Na megyek kajálni...
  • haxoror
    #13982
    Hát ez lol az első két lövést a fedezék miatt úszta meg legfeljebb a 3.ik lehetne problémás (sztem nem az) erre ti azt sugaljátok hogy csítel mintha a játék nem lenne tele buggal, nekem 2-3 körönként garantáltan van egy gyanus emberkém aki golyóállónak tűnik de utána mégis meghal ahogy kell. Én is éltem már túl hogy bedobtak a házba mellém egy gránátot vagy volt olyan is hogy aknával ugrottam a tankra de túléltem és szépen leernyőztem.
    Engem egy PB szkrín győzne csak meg arról hogy vki csítel mert már sokat játszottam a BFV-vel és láttam ennél vadabb dolgokat is olyan emberektől akikről el se tudnám képzelni hogy csítel.

    Ha ennyire akarjátok utálni egymást hát tegyétek de asszem mind tudjuk hogy ez nem a csít/nemcsítről szól.
  • Pink Tiger
    #13981
    nehéz dolog ez a csít kérdés, mert nem tökéletes a játék, sose lehet megmondani hogy mák volt-e vagy csít és ez még nem is a bf42!:)
    sniper esete mindenesetre szerintem szimpla mák:)

  • peter31
    #13980
    Nem tudom sly, elolvastam a véleményed, de nem osztom. Mindenesetre furcsa egy jelenet. Különösen hogy a másik viszont azonnali halált halt.
  • polak
    #13979
    :)) mindenki azt hiszi mindent tud azt közbe mégse igaz Yan?:)
  • Yan
    #13978
    Kikérem magamnak!
    Én mindent tudok!
    Miröl van szó?
    :)))
  • vsly
    #13977
    Ez egy elég furcsa szitu,az tuti.De van rá magyarázat,az amit már leírtam.Még az is Sniper mellett szól,hogy abszolót lelöhetö volt.

    Nem azért védem mert annyira szimpatizálok vele(sokszor szét tudnám csapni a fejét egy szívlapáttal a szemtelensége miatt;)),hanem mert tényleg úgy látom,hogy igaza van.
  • polak
    #13976
    az tök mind1, nem kérdés a dolog... ha játszol se baj, amig normálissan
  • Buba007
    #13975
    Látom rólam is van szó... Már nem kell tartanotok tőlem, mert újrahúztam a wint és letöröltem a Vietnámot. Ugyanakkor el is döntöttem, hogy nem rakom fel újra, mert már unalmas ez a rambózás.
    Utoljára kb. 1,5 hónappal ezelőtt játszottam.
  • polak
    #13974
    sajnos az a szomoru hogy már te se tudod mi volt igaz?
    pár sorral lejebb még azt irtad hogy a 3.nál ment le az energiád... most már az elsőnél...

    emlékszel anno bubára mikor égő helikoptert vezetett? előadtad hogy ez lehetetlen pedig mennyit helizel és ha neked nem megy neki miért menne... kb 3 percembe került megnézni hogy megoldhato e...
    engem nem zavar ha bubával játszok, amig normális addig miért ne... én ezt megmondtam neki is... tetszik vagy nem...
  • peter31
    #13973
    Én nem így látom de akkor arra gondolom tuti van magyarázatod, hogy neked a 20%ból 10%lesz... Ugyanakkor Glödzl az előbb elnéztem tehát Glödzl-nek 100% - 0%. Mindez úgy hogy te kaptál több lövést...
  • Mr Manson
    #13972
    ha valaki ezzel jön hogy csalsz, az jó mert azt jelenti jobb vagy
  • CB SNIPER #13971
    nah bszki jolvan elment vele a fél napom hogy itt bizonygassam nem csalok stb..hát baszki fsza mostantol leszromezt az egészet!
  • CB SNIPER #13970
    jajj ne gyere ezzel te is ..elöször 20% volt majd 10re lement..lehet hogy egy lövés okozta
  • peter31
    #13969
    Én is úgy látom hogy folyamatosan 10% volt mellesleg gizda-nak érdekes módon egyetlen lövésnél is kampec volt pedig őt se találta telibe a mortar... Hihetetlen véletlen csak nekem nincs ilyen mázlim bakker???
  • CB SNIPER #13968
    igen gamhack jah persze én hülye az magyarositás jah tényleg a global bann is..áh mind1 hagyjuk de bubaval együtt játszasz mindig csak nemtudod hogy ö az nah mind1 nem érdekes mostantol nem érdekel!
  • polak
    #13967
    mert kiirta valami hogy gamehack nem biztos hogy csitelt... ez soha se lesz 100%... én nem mondom senkire hogy csiter mert nem tudom...
  • CB SNIPER #13966
    szerintem nincs de mind1!! :DD amugy honnan ezt ugye te sem gondolod komolyan talán a 2xi gamhack miatta global bann miatt hogy megprobálta kimagyarázni a gamhack nem csit stb!!
  • polak
    #13965
    honnan veszed hogy csalt nagy okos? én nem vagyok benne biztos amig nem állok mögötte és nem látom... nagy az arcom:) nembaj, nem tudhatod hogy van e mire:)
  • CB SNIPER #13964
    milyen tul oldalon te ész..ha azt mondod nem csalok akkor nincs tuloldal mert buba csalt én nem..és azamit én mondtam hogy te nemhaltál meg az rpgtöl és igen az te voltál..de nemszoltam semmit...amugy tényleg nagy az arcod..
  • polak
    #13963
    hmm és még rám mondják nagy az arcom:) nem mondtam hogy csaltál csak hogy nagyon gyanus és nem kivánok ezekután veled játszani! Buba is mindig csak szövegelt és érvelt mint te... vedd észre a hasonloságot... csak akkor te ugattál rá a legjobban... most is te ugatsz a legjobban, csak most a tul oldalon álsz...
  • CB SNIPER #13962
    még mindig nem mondtad azt hogy csalok csak itt "kerülgeted" nah mond..ha sly belatta hogy mázlista stb és ö lött mortarral rám te meg itt ugatsz nekem hát ugyvan hülye..
  • polak
    #13961
    ugyan, Yantol?:) ő se tudott ám mindent
  • polak
    #13960
    nos ugathatsz rám, akkor se változik a véleményem erről! lámázz, nevezz iq hiányosnak, nem számit! a véleményed egyenlő a 0val
  • CB SNIPER #13959
    hogy lehet hogy sly értia dolgot te meg nem nah mind1 lehet hogy ez neked nehéz nembaj..egyx csak sikreülni fog...

    "dugd a fejed a seggedbe, oszt jovan"jovan gratulálok neked
  • Nauron
    #13958
    ha egy kicsit gondolkozol rájössz h honnan tudtam én a bann listárol.....na mind1 téma lezárva
  • polak
    #13957
    nem tudom hogy ezt honnan veszed... biztos van hozzáférésed az admin részhez és felügyelted!

    Sniper: tudom hogy nem hat meg a muhaha ezért kérlek és nem esek neki az admin proginak! ha pedig ennyire nem számit a véleményem nem tudom minek magyarázkodsz... dugd a fejed a seggedbe, oszt jovan
  • vsly
    #13956
    Haxoror:"Na megnéztem mégegyszer, az első két lövedék a hídon robban (látni az utána felszálló füstből) miközben sniper a sétányon kolbászol. A harmadik meg pont akkor érkezik a sétányra amikor sniper már a hídon van."

    Na,erröl beszéltem én is.
    Löttem a mortarral,látom,hogy ott egy assi,és nem sérül.Erre próbáltam úgy irányitani a mortart,hogy közelebb csapódjon a lövedék a falhoz.Amikor a lövedék sniper elözö helyén landolt,Sniper pont akkorra ment át a sarok másik oldalára.
    Igy alakulhatott ki az a szerencsés helyzet,hogy végig fedezéket nyújtott neki a kis fal.





  • Jabar
    #13955
    Felejtsétek már el Bubát!!!
    Ne azon veszekedjetek hogy ki volt és ki nem volt bannolva.
    Ha kivolt ahoz sincs, ha nem volt ahoz sincs senkinek semmi köze!
  • CB SNIPER #13954
    de nem érted hogy bubba néven játszott pl amikor felhivott ts-re is nah mind1..nem érdekes
  • Bercy #13953
    jo oke, jobban tudjatok...
    az mas dolog h megvaltoztatja a CD-key-t es a nevet. ugy fel tud jonni.
    de a bannolt szavakban nagyon sokaig benne volt a buba...
  • CB SNIPER #13952
    de jó 6. bfv
  • Nauron
    #13951
    jah team-TLD Buba nickkel vigan jáccott....után kapott globál bannt megint ,Hattori +rakott rá EGY honapra bannt...ennyit a buba bannt témárol...
  • CB SNIPER #13950
    ez az egyx felhivott ts-re (Ez már rég a gamhack és a gb-után volt) hogy megmagyarázza stb és akkor a muhahan-játszottunk..
  • CB SNIPER #13949
    arrol meg nem tehetek hogy nem látod hogy 20% volt és 10 maradta végére..
  • Tomeee
    #13948
    most nem azért de ott játszott a muhahan amikor azt kamuzta hogy azért kapott globalt mert beírta a consolba hogy admin.kickplayer # és csak akkor kapott bannt amikor megint kivágta másodszor gamehack miatt
  • CB SNIPER #13947
    jah ki volt persze amikor hattori berakta a képet hogy global bann-t kapot hogy mondta hogy ki lesz tiltva stb..aztán a nagy szrt..:P
  • Bercy #13946
    csak megsugom h Buba ki volt tiltva a muhaharol...
  • Nauron
    #13945
    ez egy kicsit szánalmas....akárkiröl lehet csinálni ilyen videot!!

    én is osztom sniper véleményét a buba globál bann-t kapott és még is jácchatott a muhahán...ennyit erröl