22902
Battlefield Vietnam
  • vsly
    #17348
    Nem én voltam
  • Yan
    #17347
    Ezzel ne vagánykodj,
    neked három tank után is 3/4 szokott maradni a hp-d.
  • Csacsy
    #17346
    Nekem 3/4-ed HP-m marad meg Mortar Jump után, vagy néha még több is. Olyan magasra fel lehet vele ugrani, hogy a reclaming hue pályán a pagodára szoktunk vele felmászni.
  • Amon Serrano
    #17345
    Jó, mondjuk az pont ellenőrizhető! Elég egyértelműen! De akkor most csoportosítani kéne a bugokat? Vagy hogy? Rangsorolni kéne, és akkor mondjuk 5-ös szintű bugot már nem lehet hasznalni? Mert akkor vagy tényleg semmit, vagy mindent! Bár ez sajnos nem ennyire egyértelmű! Ezt így tényleg nem lehet sarkítani! Nehéz kérdés ez!
    Pl. a Huey-ba is be lehe szállni hárman, csak épp kevesen tudják! Vagy épp rá lehet állni a helikre is! Ez is bug, de akkor most ne lehessen? Ernyőt is lehet nyitni 10 centire a föld felett! Ne lehessen! Honnan érje? 10-m? És ezt ki ellenőrzi! Lőttem már eközvetlen egymásután kettőt a gránátos car15-tel!! És akkor azzal most mi legyen? Ha fal mögött bújok, kílóg a fegyverem, észrevettek! Úgy kéne tenni, mintha nem látott volna? Hát nem tudom! Ezernyi ilyen van, de nem csak ebben, minden játékban!
    Ezek trükkök, nem pedig bugok!
  • DonC
    #17344
    Hajrá >> bf.hu special
    Induljon hát a buli.
  • haxoror
    #17343
    Azért van különbség mert a rocket jumpot fícsörként rakták bele a quake-be de a mortar jump meg egyértelműen bug.
    Én pl elég sokat játszottam de mégse jöttem rá a mortar jumpra mert vhogy soha nem éreztem szükségét hogy aknára mortart tegyek
  • Bercy #17342
    van igazsag abban amit mondasz. mert ugyebar telleg ra kell jonni a bugokra es ha a masik csapat is ismeri ezeket akkor probalhat ellene vedekezni. de ezzel az a baj amikor mar odaig fajul a dolog h telleg arra mennek a csapatok h bugokat keressenek es hasznaljanak ki...
    szvsz ez a jatekelmeny rovasara megy. az igaz h sok ellenorzhetetlen bug van, pl a a falon lecsuszas stb. azok meg beleferneke sztem a jatekba, de a hue '72 a mortar jump nem. az pont a palya lenyeget veszi el.
  • Amon Serrano
    #17341
    Egyesek meg kicsit sokat rinyálnak!
  • Amon Serrano
    #17340
    Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy az adott lehetőségeket hadd lehessen már használni! Ugye ezekre csak akkor jössz rá, ha sokat játszol, vagyis mikor már tapasztaltabb vagy! Nem értem mi a baj ezzel! Ha benne van, mindenki tudja használni! A Quake-ben is van rocket jump! Az is bug? LOL! A szürke területekről meg persze, hogy lehet foglalni! Ha akarták volna, megcsinálták volna másképp! Főleg ennyi peccs után!

    Mellesleg a mortar jump is gyakorlást igényel, mint minden más!

    Fölösleges is tiltani a bugokat, mert egyszerűen lehetetlen ellenőrizni és bizonyítani! Így inkább használja őket mindenki egészséggel! Ez teszi izgalmassá a játékot:)!
  • kz
    #17339
    meg a vízbe ugrós szupermenes....
  • Zs0lt1
    #17338
    Lerax egy(vagy több) aknát, majd arra rárax egy mortart. Felrobban, és a robbanáskor feldob nagyon magasra, úgy hogy kb 1/4-ed hp-d marad.
    Nagyobb falakon, kerítéseken lehet így átugratni.
    Ez bug kihasználás. Tiltani kéne.
    A piros terület, meg sztem teljesen más dolog, mint amit én mondtam. Vannak olyan helyek BFV-ben, ahova csak úgy jutsz el, ha kimész a szürke területre. Ezekről a pontokról lehet foglalni. Tehát ez is egyfajta bug.
    Bug még pl Hue-n a híd alól foglalni, a falakon lecsúszkálni stb, de ezeket pl mindenki használja. A CB meg mostanság leszarja a BFV-t, a bfv supervisor is már a bf2 felé kacsintgat, de nagyon remélem, hogy nem ő lesz a BF2-es Supervisor.
  • BurnBaby
    #17337
    de h nem tanul a dice...
    a bf42ben megvolt ugyanez gránáttal, expackkal - későbbi patchekben szüntették meg
    nyilvánvaló, hogy a bfvben is megcsinálják a népek amivel lehet, úgyhogy akár rögtön kiküszöbölhették volna mortart is :)))
  • TLD Robi
    #17336
    jaja mortal segítségével magas helyekre hamar ellehet jutni,ahova csak megkerülve lehetne eljutni,mondjuk egy feljárón.Egyszóval magas házak tetejére meg ilyen helyekre lehet hamar följutni.
  • TS Zolly
    #17335
    DC-ben sem tilos piros területről zászlót megközelíteni.

    Egyébként mijaza mortar jump??? Tom a mortal és tom mija jump. Ha arra gondolkok ami, akkor az csalás. Mortal segitségével lehet pillanatok alatt messze eljutni?
  • Robogo
    #17334
    Hát jól tetted.A DAC egy kis köcsög francia banda.Fújjjjj!!!!
  • 3TOMI3
    #17333
    eltíltották mert túl sokáig maradt fent tegnap előtt
  • Dave000
    #17332
    Na mi van? Androidot levadászták a kamuwar-on??? :DDD
  • Zs0lt1
    #17331
    Juteszembe, a DAC minket is kihívott egyszer, arra nem voltak képesek, h feljöjjenek az irc csatinkra, egyeztetni. Mikor megláttam a kihívást, átmentem a csatijukra, de nem lehetett normálisan beszélni velük, szal töröltem a kihívást a picsába.
  • Landor
    #17330
    Köcsög franciák nállunk is eljátszották ezt a 200-as pinges rinyát.
    Gátlástalan, beképzelt banda mind.
  • Zs0lt1
    #17329
    Hát skacok szomorúan mondom, hogy a CB a mortar jumpot engedi. Tehát ha match conflict-ra kerül a sor, nem bünteti azokat a csapatokat, akik ezt használják.
    Nézzétek meg, a CB-n a BFV fórumot (buguse topik), valamint a tavaszi OpenCup fórumában, már nem emléxem melyik két top klánnak a topikját. A Wilda+F7C asszem. A wilda mortar jumpolt, a F7C meg meccs konfliktot csinált, de nem ment vele semmire, még egy rematch-ot sem kapott.
    Tehát, csak ha vannak screenshot-ok a birtokotokban, amivel 100%-ban be lehet bizonyítani, hogy bugot kihasználtak, és biztosak vagytok abban, hogy ha lesz új meccs, megveritek őket, csak akkor kezdeményezzetek meccs konfliktot.
    Egyébként esélytelen. Bizonyíték nélkül gyanusítgatni meccsriportok hozzászólásaiban, meg egyenesen felesleges és csak a saját csapatodat járatod le ezzel.
    Ja és ilyen francia köcsögök ellen, mint a dac, vagy a psyko stb, mindíg ragaszkodni kell a kihívásban és a szabályokban megadottakhoz. Leszarod, hogy neki a te szervereden 100+ a pingje. Egyébként a CB szerint a falon lecsúszás, a szürke területekre kijutás és onnan egyébként máshonnan elérhetetlen területre bejutás és foglalás (pl qtri 72 észak) sem bug. De még ha bug lenne, akkor is mind1, mert engedik.
  • Csacsy
    #17328
    Ellenetek sosem vetettük be ezt a trükkünket, csak az MNZ ellen. Akkor pedig még kezdők voltunk, és nem tudtuk, hogy nem szabad.
    Jah, és a másik két CB csapatnak üzenem: messze kerüljétek a DAC-ot, moskos ge*i csaló banda. Serverükön egy laza restarttal kikapcsolták a PB-t, amit csak a legvégén vettünk észre. Mikor átjöttünk a mi serverünkre rögtön vissza akartak menni az övékére mondván, hogy 1 emberüknek 200-as pingje van. A többinek mind 60-as volt. Sztem direkt töltött le valamit a gyerek, hogy visszamenjünk hozzájuk.
    Majd jött a mortar jump(hue alt), amit tagadtak, de mikor mondtam h restart akkor érdekes h rögtön elfogadták. Jah, és a restart előtt 6, utána csak 1 engineer játszott az ellennél. Érdekes.
    Ráadásképp még fenyegetőztek is + mondták, hogy mi mortar jumpoltunk és screen shot-juk is van róla.
    Mocsok láma banda, kerülni kell őket, mint a legtöbb francia csapatot.
  • polak
    #17327
    Csacsy.
    Látom Mortar Jumpolt a DAC:) Most már talán érted miért rikácsoltunk emiatt anno.
  • Robogo
    #17326
    Az is lehet.De nem lehet tudni.:)
  • Zs0lt1
    #17325
    Én ezen szoktam játszani:
    -tRs- BFV 1.21 WAR Server | 195.228.155.116:15567
  • uHs Gerzson
    #17324
    Vagy csak direkt halogadtad hogy máig is lámának nézzenek :P
  • Robogo
    #17323
    Ja sajna elfelejtettem.:D
    De majd máskor fogok szólni.:)
  • uHs Gerzson
    #17322
    Ja hogy igy van csak kiegyenlitve a mecs és nekem nem szoltál ? :DDDDDD
  • 3TOMI3
    #17321
    Android merre vagy???
    ma nem lesz kabaré?
  • 3TOMI3
    #17320
    flame :D
  • Amon Serrano
    #17319
    Zsolti, elismerésem.....
  • Robogo
    #17318
    De az kiegyenlitet mecs.Mert tRs(GerzsonM14) vs TLD(GabocaAK47) meccs volt.Szóval érted..:D
  • Robogo
    #17317
    Tudom...De különben tényleg egyedül védtem azt a pontot,mert mindenki a főbézünket meg az északi pontot védte.Én meg egyedül ott maradtam.
  • Quki
    #17316
    Ti melyik szerveren szoktatok jáccani?
  • Zs0lt1
    #17315
    Elég régen sikerült engem felbaszni ennyire idegileg egyébként.
    Android vagy ki a faxom, meg van egy tippem, hogy Glödzl.
    ha már valaki beleszól egy vitába, nemtom miért nem tudja azt a nevét adni hozzá, amivel játssza a játékot.
  • Rusid
    #17314
    Jah az jó volt mészárszék :)
  • uHs Gerzson
    #17313
    Hát bazzeg M14 vs Ak-47 az nem valami kiegyenlitet mecs :) de az igazi harc az északi zászlónál volt amikor Dave-nek mentem seggiteni és csak özönlödtetek :P
  • Landor
    #17312
    Nagy az arcod Gaboca..
    MAKE FLAME NOT LOVE!

  • Robogo
    #17311
    Gerzson jó volt az a harc a kettő zászló közt.:) Lawal meg mindennel jötettek.:)Igaz,hogy csak egyedül véttem és már egy kicsit ideges is lettem,hogy senki nem jött oda segíteni nekem,de azért jól be tudtam védeni ahoz képest,hogy 4-en támadtátok kb.Jó volt.:)Nekem tetszet.:D
  • Robogo
    #17310
    Jaja béke van.Én a békét hírdettem.:)
  • 3TOMI3
    #17309
    olyan jót nevettem