22902
Battlefield Vietnam
  • TDC Geronimo
    #17388
    Bazz te még élsz? :D
    PoE-t sikerült azóta beizzítani? :)
  • Robogo
    #17387
    3-om hiba szerintem nem sok.:D
  • Zeboo
    #17386
    It's was = it was
    ha loser 1es szám akkor plays
    uncorrect=incorrect

    Ahhoz képest hogy nem tanultál angolt sztem elég jó nyomatod :Ð, amúgy is ezer ember van aki magyarul sem tud hejjesen írni :P, szóval szard le.... :)
    Az ilyen [DAC] köcsögre meg a fáradtságot se vegyétek hogy 1általán egy karaktert is lenyomtok a billentyűzeten, nem érdemlik meg...
  • polak
    #17385
    hoppá ez valami betegség lehet... valahogy nem sokan szeretik hírezni a rosszakat...
    nah gyertek ugorjatok nekem mert ezt ki merem mondani, kívánja a testem
  • Robogo
    #17384
    Zsolt1 én nem is tanultam angolt eddig,csak most fog bejönni az angol,mert eddig csak németet tanítottak.Ennyit csak össze tudtam hozzni angolból úgy,hogy nem is tanultam soha.És ezt egyáltalán nem dühből, meg idegből írtam csak azért mert tényleg egy köcsög meg csaló klán a [DAC].De lécci akkor írd le ebbe a hibáimat:
    It's was not a fair game.[DAC] was not a correct clan.Only the loser play uncorrect because the losers know they can not win in fair play.Thx for very not fair match!!!THX!
  • TDC Geronimo
    #17383
    De kár lenne érte :P
  • Nauron
    #17382
    te itt?:))
  • Zs0lt1
    #17381
    Skacok, tényleg nem bunkóságból mondom, de egy ilyen írásnál, mint egy meccs riport (dac), igazán odafigyelhetnétek a helyesírásra.
    Tudom, hogy dühből, meg idegből írtátok, de ha legalább 1x elolvassátok a submit előtt, már észrevettétek volna a hibákat.
  • 3TOMI3
    #17380
    régen reggelte magát és nem akar új reget me elveszne a hozzászólási
  • TDC Geronimo
    #17379
    Mivan nem megy a WoW vagy mi? :P
  • Amon Serrano
    #17378
    Mi van Sniper? Visszaálltál a CB-be?
  • Robogo
    #17377
    Nessze Hatt itt vannak a meccseink:PB meccsek
  • Robogo
    #17376
    Jaja így jártál.:D
  • Robogo
    #17375
    Ja ok.
  • Rusid
    #17374
    Gratulálok!!
  • vsly
    #17373
    Jééééééééé.Szeva kiskölök
  • CB SNIPER #17372
    vazee lejárta VIP regisztráciom :D
  • CB SNIPER #17371
    még megya forum? :DDD
  • GCR
    #17370
    Gondolom azokkal amit elvesztettünk ,és nem lett kiírva .
  • Robogo
    #17369
    Milyen többi meccsel?
  • polak
    #17368
    jah bocs, gratulálok
  • polak
    #17367
    mi van a többi meccsetekkel?
  • Robogo
    #17366
    [PB] vs -=TOD=- 356-56 Clanbase war.
  • Landor
    #17365
    nyamm nyamm
  • Robogo
    #17364
    BSZN Landor!Kapsz majd egy BF2-őt születésnapodra.:D
  • Nauron
    #17363
    BSZN LANDOR!
  • Landor
    #17362
    Köszi köszi!
    áj láv jú ól!
  • TDC Geronimo
    #17361
    BSZN Landor!
  • Zs0lt1
    #17360
    Egyébként én azokat a bugokat tiltanám, melyek által tisztességtelen előnyre teszel szert.
    Ezek ugye a mortar jump, a szürke területről foglalás, a c4-es fantom, stb
    És igenis lehet bizonyítani a mortar jump-ot.
    Az FTA klán régi klánlíderje jó haverom még az uHs-es idők óta, és ő mondta, hogy a PRGK-V ellen sikeresen bizonyították egyszer a mortar jumpot és kaptak egy rematch lehetőséget, amit asszem meg is nyertek.

    Az ilyen falon lecsúszásos dolog, meg mi8+sa7 stb meg lehet, hogy bug, de még ha bizonyítani is lehet, nem ér az ember vele semmire.
  • Zs0lt1
    #17359
    LOL!
    A Quake-ben a rocket jump direkt van. Ha nem lenne rj, nem játszana senki kvéket.
    Egyébként quake-ben az ilyesfajta bugokat kijavítják. Mint pld q3-ban, ha áll a pléjer egy helyen és alúlról meglövöd a padlót, ahol áll, akkor sérül.
    Ezt rengetegen kihasználták, sőt volt egy pálya (t4), miután ezt kivették mindenki taktikát váltott arra a pályára.

    Nna de hagyjuk, ez bf topik ;)
  • Zs0lt1
    #17358
    Boldog Szülinapot Landor!
  • uHs Gerzson
    #17357
    LandoR
  • Nancsika
    #17356
    Bódog Landor napot! :)
  • Dave000
    #17355
    BSZN LANDOR!!!!
  • 3TOMI3
    #17354
    Bszn Landor
  • Rusid
    #17353
    Bódog szülinapot Lan :).
  • Bercy #17352
    az h felmasznak a helire sztem nem bug. igazabol fel lehet ra maszni
    aztan maradj rajta h tudsz. a lenyeg h ez nem fog egy meccset eldonteni. es az se h 10 centire nyitsz ernyot. sot az se h kilog a fegyvered a fal mogul. viszont az h bejumpol valaki hue alt-on az igen.
    szoval en arrol beszelek h az ellenorizhetetlen bugokoat (pl falon lecsuszas, ernyo nyitas, pixelshoot) hasznalja a nep, mert meccseket nem nyernek vele(najo a pixelshottal igen de az telleg szinte ellenorizhetetlen). viszont a mortar jump az mar mas kategoria.
  • Amon Serrano
    #17351
    Ezért mondom, hogy nem tudja bárki csinálni! Nekik csak 1/4, nekünk 3/4 hp marad!
  • trsMaxi
    #17350
    BSZN! Landor!
  • BurnBaby
    #17349
    a wingwalk szándékos fícsör a játékban (dice forrás)
    a nade/expack/mortar/stb jump bug. anno bf42ben az első kettő tiltva volt meccseken
    ugyanígy a többi akár bugnak is minősíthető dologról meg szoktak állapodni h meccseken minek számít
    pl: pixelshooting, vízalatti foglalás, stb

    ellenben pl textúrába bemenés kifele lövöldözés mindenhol bug abuse, ugyanis befele nem tudsz lőni :)