22902
Battlefield Vietnam
  • BurnBaby
    #17428
    paktak = kaptak :)
  • BurnBaby
    #17427
    azt nemtom h álltak, de lehet érdemes elküldeni a shotokat pb-jéknek. ahogy elnéztem a banlistet ezekkel a "memory error" kódokkal paktak páran global bant
  • Csacsy
    #17426
    Hmm...és hogy álltak amikor kivágta őket a server?
  • polak
    #17425
    ilyenkor mindig meginog az ember, + megnyugszok azzal a tudattal hogy az ilyen neves emberek csak ezért ilyen jók.
  • Yan
    #17424
    Korrupted fájl?
    Biztos felrakott egy "magyarítást"
  • Zs0lt1
    #17423
    A szar az ebben, h nem kapott egy finom global bant.
    Minap volt pb update egyébként.
  • TDC Geronimo
    #17422
    Hmmm 2
  • TDC Geronimo
    #17421
    Hmmm
  • polak
    #17420
    5 perc alatt ez volt a 2.
  • polak
    #17419
    faja nagy klán... miért is lőnek veszettűl jól a hasonló tehetségek
  • Zs0lt1
    #17418
    Húúú, azzal volt vmi baszaxás, mert nem ment az 1.21-el alapból.
    Ha jól emléxem, úgy kell, hogy előbb az 1.2-t, aztán a ww2 modot, majd az 1.21-et. Vagy ha így sem megy akkor előbb a ww2modot, majd a peccseket.
    Már nem emléxem túl jól.
    Egyébként a BG42-vel tényleg jobban jársz, egyrészről, mert sokkal jobb, másrészről, meg sokkal többen játszák. Bf.hu-n találsz linkeket, meg leírást.
  • Rusid
    #17417
    Sztem tedd fel inkább a Battlegroup42-őt jobban jársz vele meg többen is nyomják asszem.
  • dronkZero
    #17416
    WW2modot oridzsi 1.21re peccselt 'námon hogy lehetne működésre bírni?
    "CORRUPT DATA"-zik a genyója...
  • Landor
    #17415
    Nekem meg nagyonsokszor... ;> GTS az uplinkem..
  • CéZé
    #17414
    nekem meg egyszersem 4 év alatt :)
  • Zs0lt1
    #17413
    Hát igen, a datanet az Isten!
    Teljesen meg vagyok velük elégedve, eddíg csak nagyon kevésszer szakadt meg a netem.
  • MrTressy
    #17412
    ha számit a külföld akkor sztm datanet
  • vsly
    #17411
    Igen,mert szerencsés vagy.Egyik haverom is ugyanennél a szolgáltatónál van,kb 1kmre,és neki sincsenek ilyen gondjai....
    Nekem Szeptemberre igérték,hogy az én területemen is fejlesztenek,és akkor "elvileg meg kell,hogy szünjön a probléma".Várjak szeptemberig,hogy hátha megszünik.Szal bekaphatják...
  • Dave000
    #17410
    Én helyi kábelNET-nél vok és semmi lassulás nincs nálam esténként :D
  • vsly
    #17409
    Ja igen,az a xar meg ott maradt:DMert késön vettem észre,hogy Phantomlopási lehetöség van,és csak így tudtam letenni:DÜvöltöttem is TSen a MIG17nek,hogy azt bombázza,de xart sem értettek a szakadozó hangomból

    ADSL meg muszály.KábelNETtel tényleg jobb a ping,de csak amikor stabil-nincs túlterhelve.Viszont pont warokra lesz xar-ami meg pont a lényeg.
    ADSL meg lehet,hogy pár ms-mal roszzabb pingidöt mutat,de nem érzékeny a túlterhelésre.
  • Landor
    #17408
    Hát igen. Mosolyt csaltál az arcunkra a fantomlopós-disconnectes produkcióddal Ráadásul a MIG is egészben landolt üresen a parlagon - Innen szép nyerni ;>
    Az utsó 2 körben nekem is akadozott a játék szal nem igazán élveztem.. ;(
    Lehet hogy ugyan az az uplinkünk? Viszont én nem váltanék ADSL-re, inkább legyen instabil, de 1-es ping!
  • Pepti
    #17407
    semmi gond, egyszer keson vettem eszre sajna, hogy kiestel, ott par masodperc csuszassal tudtam csak pause-olni.
  • BurnBaby
    #17406
    nagyon köszönöm :)
  • vsly
    #17405
    Isten Éltesse a mi BB-nket!
  • vsly
    #17404
    Jó kis war volt,kár hogy nekem meg szarakodott a netem.
    Thx,hogy megvártatok,és nem csináltatok akkora parádét,mint anno az egyik klán.
    Az meg pláne bosszantott,hogy amint sikerült ellopnom a phantomot,kb2mp-re rá dobott ki "connection problem"mel.
    Úgyhogy én most végképp elhatároztam,hogy áttérek ADSLre,mert ez a FIBERnet egy kalap xar.Január óta az esti órákban(kb18.30tól 23h-ig)iszonyat belassul+megszakad...Pont a warok ideje alatt.
    A legutóbbi külföldi team ellen.pl annyira gáz volt,hogy nem bírtam a lagtól fegyvert váltani.Ha kifogyott a tár,az egyenlö volt a halállal.

    Adjon valaki tippet pls,hogy melyik ADSL-es szolgáltatót érdemes választani.
  • uHs Gerzson
    #17403
    Grat 7th nagyon király és szoros mecsünk volt tegnap

    Ja és Boldog szülinapot BB
  • Pepti
    #17402
    szvsz jo kis meccs volt, bar nekem tul sok kedvem nem volt jatszani :-)

    Aztan 4. kor vegere eloszor sikerult kitepnem a mikrofont es a fulest a hangkaribol, ahogy oldalra fordultam egy spawnnal vizert, es tok ideg voltam, azt hittem a TS-em baszodott el, semmit nem hallottam, csak lattam, hogy irjak a tobbiek, hogy hallom-e oket. Amikor vege lett a meccsnek, akkor vettem eszre, hgoy az elemek lemerultek a billentyuzetemben is, meg az egeremben is (lemerules elott mar kicst szaggat, de azt hittem csak lagzom :-)), a meccs elott meg egy masik jatekbeli klan wa-javal vitatkoztam 1 jo orat es mar total idegesen mentem jatszani, ugyhogy a tegnap este nem az en napom volt :-) Persze nem ezert vesztettunk, nagyon jol jatszott a 7th, gratula nekik, en tul sokat nem tudtam hozzatenni tegnap a csapatom munkajahoz.
  • Robogo
    #17401
    BSZN BurnBaby!
  • TLD Robi
    #17400
    Boldog Születésnapot BurnBaby
  • Zs0lt1
    #17399
    Nem, hanem azért mert az utolsó kör előtt 95-el mentünk.
  • Robogo
    #17398
    GRATULA mind a kettő klának.
  • polak
    #17397
    jelzem az első 2 kőr után 11 ponttal mentetek... ezért vetted lazára?:))
  • Landor
    #17396
    Hja, lehet hogy egy kicsit lazára vettük a végére a formát. Hisz akiket így el tudtunk verni 3 körön át, akkor megnni fog a negyedik is. De nem. Na mind1..
    Mindenesetre köszi a meccset és sok sikert a 2. helyhez.
  • dronkZero
    #17395
    Nem volt sok mindent elbaszni rajta, egyszerre két lyuk került a főbézetekre... , aztán meg:
    De addig az én adrenalinszintem is eléggé toppon volt...
    Kéne még ilyen meccseket nyomatni!
  • Rusid
    #17394
    Jah jó kis meccs volt kár hogy a végét elbasztuk :(.
  • polak
    #17393
    iszonyat meccs volt, para volt mint állat
  • Zs0lt1
    #17392
    Jah, grat a szevensznek :)
  • Zs0lt1
    #17391
    7th vs tRs 170-130
    Még így is a tRs a Magyar Bajnok!
    Stand Up for the Champion!
  • Robogo
    #17390
    Inkább megyek wowozni.
    Byezzzzz!
  • Robogo
    #17389
    Szerintem nem akarnak neked ugrani sokan.Főleg én nem.Szerintem te vagy egy betegség.:DTe minden flémet kívánsz.De most nehogy nekem ugorj.:)