2194
  • Shep
    #788
    Ja ja én is akarok játszani már, mert eddig akárhova mentem olyan lag volt, hogy csak állt a kép, ill én nem mozdultam, de a többieket láttam, ahogy mozognak, persze lehet kevés neki az isdn. mondjátok, hogy nem.
  • kev
    #787
    wolwarine : az ip cimet rakd a nyilvánosba nyugodtan.
  • Shep
    #786
    Kollega úr nem küldené el nekem is az ip-t mailban?
  • Wolwarine
    #785
    Bocs arcok a tegnapiért, nem tudom miért de nem jelentem meg a listákon pedig már futott a szerver, aztán később kiderült, hogy a tűzfal berakott :(... Ez kellemteln nekem bocs...Átteszük legközelebbre amikor nektek is jó. Már müxik a szerver jelenleg is 12 vagyunk rajta (tag mentesen)
  • Shep
    #784
    Tud vki tört szerver ip-t?
  • Tibre
    #783
    Fut már a szerver?
  • Wolwarine
    #782
    + ma esti csak egy kis laza "team slayer" vagy "capture the flag" lesz(majd eldöntjük)...
  • Wolwarine
    #781
    Síímán az lesz, és azért szertném ha mailba történne mert klánt szeretnék csinálni és kéne egy mail midenkitől! Várom...
  • Tibre
    #780
    Én benne vagyok meg még van egy haverom aki úgyszintén jönne,sztem ide is beírhatod a jellemzőit meg az ipt.Ja és ugye kulcsos lesz?
  • Wolwarine
    #779
    + e-mailt küldjetek nekem és kaptok ip-t és szabályokat miként is játszunk mi :)
  • Wolwarine
    #778
    Hello mindenkinek !!

    Mit szólnátok egy kis net gémehz ma éjszaka 9-től !?
    Szerver neve "jatszoter" , 10 játékost várunk tag mentes gyors szerveren ! Jelentkezés itt...
  • IMYke2.0.0.0
    #776
    Sajnálom, ha te így olvasod a soraimat!
    Én is tudnék hasonlóképpen reagálni rád - már csak azért is, mert korban sem vagyok azon a szinten, mint amire célzol - bővebb info a nickem alatt!
    Ha kicsit odafigyelnél arra, amit más ír, akkor nem égetnéd ennyire magad:
    "- hangsúlyozom, tudom, hogy virtuális a világ, amiben játszunk! -

    Én nem a valósággal hasonlítottam össze a HALO 1-et, hanem a virtuális világokat felvonultató hasonszőrű társaival.
    De hát ez neked magas.


    Na és itt hagyjuk abba!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync

  • gonosz
    #775

    "A HALO 1 azért nagyszerű, mert egyszerű!"
    ha neked ebbol all a nagyszeruseg, doomozz, az meg nagyszerubb.. a tobbseg azt szereti ha egy jatek minel komplexebb. persze bizonyos korhatar alatt tenyleg fontos az egyszeruseg, ha epp ebbe esel akkor bocsi:)..

    "nincsenek benne csili-vili (iszonyat felesleges, sallangos) mapok"
    az egesz jatek egy csilivili bump/specular map. a palyak fantaziatlanok, osszecsapottak. nemtom ebben mi lenne realitas. egy szoc lakotelep valtozatosabb..

    "nincs benne millió féle szörny!"
    mesz vegig az egy kaptafa palyakon es irtod a 3 fele szornyet. bravo. foleg az idetlenul vihogo kis gnomok, azok aztan hangulatosak.

    " felfoghatatlanul drága dolog lenne egy olyan város, ház stb. felépítése, mint nem egy game-ben megjelenik???"
    eiffel torony, piramisok, nagy fal.
    dragak, "foloslegesek", es leteznek. ezt hivjak kulturanak, amely az ertelmes lenyekre jellemzo.
  • Tibre
    #774
    Jah tényleg kéne egy állandó tört szerver
  • kev
    #773
    "512/128 Adsl kapcsolattal a server kb. 4 főt bír el. - A semminél ez is több."

    javítva : 512/128 Adsl kapcsolattal a server 4 főt bír el lag nélkül (járművekkel együtt).
  • kev
    #772
    Kiegészítés a tegnap álltalam irtakhoz :

    Csinálhatsz, nem dedikált szervert is, ekkor te is játszol:

    nocd/public server crack :
    http://dl.gamecopyworld.com/dl.cgi?fdx-hl12!rar

    Rossz hír :

    512/128 Adsl kapcsolattal a server kb. 4 főt bír el. - A semminél ez is több.

    Jó hír :

    Ha ip cim helyett beleteszed a szervered nevébe a "cracked", vagy az "all welcome" szavakat, nem fogsz sokáig untakozni egyedül, meg fogják rohanni a játékodat...

    Nekem azok a multiplayer Halo játékok tetszenek, ahol van jármű, azért mert nagyon látványos és élvezetes a járművekkel hentelni egymást. A jármű rész igen el van találva ebben a game-ban. Ctf - járművekkel = király.

    Gyerünk, tegyen már fel valaki egy komolyabb szervert mondjuk egy 16 fős t1/t3-as megteszi.



  • IMYke2.0.0.0
    #771
    Te csak ne aggódj miattam!


    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #769
    Hi!

    Mindenki tudja rólam, hogy elvetemült és elfogult Játék-fun vagyok. Akik eddig nem tudták, hát nos, most ők is megtudták!

    A HALO 1 szerintem ezen okok miatt a legjobb FPS Játék, amivel eddig játszottam:

    - nincsenek benne csili-vili (iszonyat felesleges, sallangos) mapok
    , melyeket megfigyelhettek [az amúgy általam is kedvelt] összes FPS-ben. Gondolkoztatok már azon, vajon hogy, és miért(!) építenének maguknak szörnyikék olyan bonyolult építményeket az Unreal-, Quake-sorozatban?! Mi értelme van a sok csillogásnak a mostanában felkapott FPS-ekben, amikor lényegében felfoghatatlanul drága dolog lenne - hangsúlyozom, tudom, hogy virtuális a világ, amiben játszunk! - egy olyan város, ház stb. felépítése, mint nem egy game-ben megjelenik???
    A HALO 1 azért nagyszerű, mert egyszerű!
    Mert igenis, el lehet képzelni, hogy ez a Gyűrű (maga a Halo) egy az űrben keringő, félintelligens lények lakta, mesterséges bolygó, melynek jelenlegi célja nem más, mint a mi Naprendszerünkbe való eljutás...
    Már a tököm tele van az olyan játékokkal, melyekben - mint a Csillagok háborújától kezdve a filmekben is - az a menő, akkor ájul el a Játékostársadalom, ha egy űrhajón millió ablak, össze-vissza kiálló, aerodinamikailag (persze, az űrben nincs levegő, ezt mindenki tudja, mégsem hívatom spacedinamikailag-nak) teljesen értelmetlen kütyük vannak stb.
    A HALO-ban hál' Istennek ezzel a hagyománnyal szakítottak.

    - nincs benne határnyi fegyver! Pont ez emeli a reaálitásértékét! Attól is heroltom van, hogy 28 féle fegyver van egyes Játékok főhősénél, amikor pl. kívülről persze semm isem látszik rajta. A HALO - bár ugyanezt műveli - azért jobb, mert (ha nem csalsz) akkor csak fél tucat fegyverrel mászkálhatsz!

    - nincs benne millió féle szörny! Ez az, amit a legjobban utálok néhány Játékban! Egyáltalán nem lehet kiismerni a játékfejlesztők elméjét, őrültségeit. Ezért nézem el nekik néha, hogy teljesen amorf, és hülye szörnyeket kreálnak. A HALO-ból hál' Istennek ez is hiányzik. Ugyanis amik vannak, azok fajszerűnek tűnnek, teljesen logikus kinézettel.
    Ellenpélda: Serious Sam-sorozat, Will Rock, Duke Nukem-sorozat, Doom-sorozat, Unreal-sorozat stb.

    Na, ennyi jutott eszembe.

    Lehet fikázni.

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • kev
    #768
    Sziasztok

    A játékról annyit hogy multiplayerben a sok játékmód és a használható járművek miatt nagyon élvezetes.

    Aki már csinált tört Halo servert, az észrevehette hogy egy idő után bannolják az ip-jét a Halo server listából (a tört szervereket is mutatja), igy a játék öröme hamar odavész.

    Megoldás : a Halo támogatja a Direkt Ip kapcsolatot.
    A szervered nevében legyen benne az ip címed, igy ha bannolnak a Halo server listából, a játékosok a Direkt Ip menüpontal közvetlenül tudnak kapcsolódni hozzád.)

    dedicated server file-ok,info :
    http://mirror.candidhosting.com/HaloPC_DS.exe
    http://download.microsoft.com/download/1/c/f/1cf3647a-4d61-48d2-8923-ac068a9c9768/Halo_DS_1_02.exe

    dedicated server crack (ez kell hogy lássanak a listában, katt v.melyik mirrorra):
    http://dl.gamecopyworld.com/dl.cgi?fdx-hd12!rar

    nocd crack (katt v.melyik mirrorra) :
    http://dl.gamecopyworld.com/dl.cgi?fdx-hl12!rar

    Fontos !

    A HaloPC_DS.exe - ben található reg file-t el kell inditani.

    A server neve max. 15 karakter lehet, ebbe pont belefér az Ip. Az én szerverem neve : !193_226_240_80

    Normal Adsl kapcsolattal a dedicated server kb. 6 főt bír el.
    A tűzfalad bezavarhat pl. nem jelensz meg a listában vagy nem tudnak kapcsolódni hozzád.

    Ha valakinek gyors internete van, rakjon már fel egy tört Halo servert, a Cs és az Ut2003 mellé, az ip-t pedig ne felejtse el közzétenni a forumban.
  • Shan
    #767
    Right.
  • Krinyo
    #766
    most mit veszed személyes sértésnek?
    Chrome fps és jobb!
    A haloval az a baj hogy nagyon egyszerű!
    egyszerű kis multimapok, kevés jármű, kevés fegyó, egyszínű textúrák, egy bokor egy mapon stb...
    attól függetlenűl ellehet lenni vele náhány mapon!
    Nekem olyan érzésem van mintha lenne 2 textura egy sík terem egy járgány és egy szörny...
    kb ennyi a felhozatal.
    Egyébként lesz az UT2004 amiben már lesznek járgányok és ott biztos több lesz!
  • Shan
    #765
    Breakthrough, Freedom Fighters, Max Payne, igaz 2 u. tps, de az tök mindegy...a stilus ua..

    De miért kell 'most' megjelentet mondani? Mi az a most?

    Amúgy nem bánt senki senkit azzal, ha a játékról mond véleményt. Mindenki szeresse ugyanazt???

    ugyhogy, nyugi-nyugi fanok..
  • KisKolok
    #764
    Mondjatok már mostanában megjelent jó/jobb SINGLE FPS-t, mint a Halo :D
    Mert én nem találkoztam egyel sem.
  • Krinyo
    #763
    alig van benne fegyver meg jármű.
    nem rossz gém de vannak jobbak
  • Jack_x
    #761
    Te Milyen kodot irtál be,vagy honnan szerezted?Ugyanis lanban szeretnénk nyomulni,de nem lehet,mert a kodot nem fogadja el :-(...pls help!
  • neo13
    #760
    akkor inkább ne irj ide ha csak fikázni tudod
  • Krinyo
    #758
    a patchelt halora van cracketek?
  • ollie
    #757
    Helyesen: Halo Trial Setup
  • ollie
    #756
    Halo Trial letölthető!
  • neo13
    #754
    végigjátszást plzelakadtam azon a szaros pályán plz végigjátszást honnan lehet leszedni?
  • neo13
    #751
    mi az eredeti cd-key? mert nem enged neten jáccani
  • neo13
    #750
    miért nem válaszoltok?
  • Esrohnoil
    #749
    Szerintem lehetett volna jobb is a történet... nagyon lineáris.
    Jahh, nekem több mint 2 percem maradt a végén. :P
  • neo13
    #748
    végigjátszásod elküldőd?
  • neo13
    #746
    hali mindenki valakinek végigjátszása nincsen mert egyik pályyán elakadtam?
  • Randal
    #745
    Inno35 Gf3ti200 van. Na ja, tényleg fixelve van a képfrissítés.
  • gonosz
    #744
    akkor csinal iylet ha fixalva van a kepfrissites. parameterezve kell inditani a gamet, olvass vissza par hozzaszolast.
  • krisz073
    #743
    Ha ATI kártyád van akkor az AA-t ki kell kapcsolni ez szokott segiteni.
  • Randal
    #742
    Sziasztok!
    Van egy kis problémám.
    Nem indul el a gamma, Direct3d hibát ír ki.
    Mikor lefuttatom a Dxdiag-ot akkor kiírja, hogy 640*480*16-ban nem tud futni, mivel hibás. Eddig sosem volt vele gondom.
    Valakinek valami ötlet?
  • deicide
    #741
    Sziasztok:)Kellene egy kis help:))
    Elakadtam azon a részen amikor a manuszka sisakjának történését nézi végig:(Nem találok ki onnan!?(Eljutottam addig hogy a hid hol ki hol be alszik!és nem tudok átjutni a másik oldalra!:(Valaki aki tud..segitsen!:))