2194
  • Tibre
    #740
    Persze csak akkor lehet váltani csapatot,ha ki van kapcsolva a team ballance.
  • Tibre
    #739
    Jah mondjuk tényleg nem lehet sokat variálni,de csapat váltani azért lehet,meg azért a fizikával is jól el lehet szórakozni :).
  • Bandee_
    #736
    nem rossz game, de így elsőre nem is nagyon jónak tünik! Vagy lehet csak egy este játszottam vele!
  • Tibre
    #735
    Sztem meg marha jó a multija :).
  • IMYke2.0.0.0
    #733
    Rossz a CD-d!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #732
    A Halo 1 összes eddig megjelent, 1.01 és 1.02-es javítása optimalizációról szólt!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Mr.Grent
    #731
    HI
    Nekem meg missing error string 137 (shaders\vsh.bin) -nel akad ki. el sem indul. Valami ötlet???
  • Skynet
    #729
    Nem azt montam hogy szar,énis elvoltam vele csak aztmondtam hogy van már jobb is,sajnos pc-n későn jött ki,szerintem sokkal nagyobbat robbant volna ha kijön egyből xbox után...
    Amúgy most néztem képeket meg minden szart a halo2-ből...Hát...Grafikailag nemér semmiféle HL2 vagy DOOOM3 közelébe...Sőt...Távol van tőlük...
  • Deajka
    #727
    Helyesírás rlz
  • Deajka
    #726
    Hi kollégák!

    Fú, emberek a vége szerintem igen ott van ! Bazz, az a rohanás az idővel ...
    Akinek szerint ez szar játék, az :
    1. 9 és 12 év közötti
    2. utálja ezt a műfajt
    3. nem ezt a játékot játszotta
    4. nem ebbe a topikba akart írni

    Aki nég nem nyomta és nem az 1-4 pontba esik annak kötelező.
  • Trespasser
    #722
    Motmár Safe modba se indul el. Folyton újraindítja magát. A videókártyánál mit tudnák beállítani?
  • IMYke2.0.0.0
    #721
    Vedd le az FSAA és a FAAF-kat és ne nyomd max grafikai beállításokkal a game-t.
    Valószínűleg a kevés a virtuális memória gépedben (Windows lapozófájl értsd: swap)

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync

  • Trespasser
    #719
    Miért indítja folyton újra magát a gép, ha elindítom a játékot?
  • Tibre
    #717
    Lehet...
  • Augustus Gigo
    #716
    10ből kb 3szor sikerül nekem multizni
  • IMYke2.0.0.0
    #712
    Mert a patch nem egyenlő a NoCd-vel!


    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #711
    Az 1.01: INNEN vagy INNEN
    Az 1.02: INNEN

    Ha originalod van, akkor ugye crack-re nincs szükséged...
    1.01: No-CD/Public Server/Fixed EXE]1.01 NoCD
    1.02: No-CD/Public Server/Fixed EXE]1.02 NoCD


    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Trespasser
    #707
    gameportal
    Itt hamarosan leírják a tudnivalókat!
  • IMYke2.0.0.0
    #706
    Látom örökös téma lesz.
    A HALO 1 PC (amennyiben netről letöltött változatod van!) TELEPÍTÉSEKOR BÁRMIT BEÍRHATSZ! Azaz pl.: 25db 1-est is!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • toMpEr
    #704
    ftp.tvnetwork.hu
  • IMYke2.0.0.0
    #701
    Nincs! Sajnos...

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Tibre
    #700
    Magyar hq nincsen?
  • IMYke2.0.0.0
    #699
    Akinek gondja van (és úgy néz ki, rajtam kívül csak kevés embernek nincs) a PC-s változatú HALO-val az nézzen el IDE!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #698
    Szívesen!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #697
    Sem PC-s, sem X-BoX-os változata alá nem létezik (még) pályaszerkesztő! De itt erről is olvashatsz!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Gerry
    #696
    Köszi a dolog ment, csak az volt a gond, hogy eleve tört exe-t másol fel a telepítő... De megoldottam, mégegyszer kösz.
  • reaper4
    #694
    szerintem ez egy szar.
  • Tibre
    #693
    Nem tudja vki,hogy honnan lehet leszedni a game-hez pályaszerkesztőt?
  • gonosz
    #692
    nem bunkosagbol nem irom, csak nemtom fejbol :)
  • gonosz
    #691
    nem olvastal figyelmesen, irtam a problema megoldasat nemreg.
  • IMYke2.0.0.0
    #687
    Jó helyen jársz!

    A szerpentinszerű építményen küzdd fel magad a nagy kapiug, és ott találsz egy átlátszó üvegű kapunyitó-konzolt. Aktiválod és beléphetsz. Sőt, azt hiszem nem is kell aktiválnod, mert belülről kinyitják az ellenek...
    Végignyomod magad rajtuk és bejutsz a Halo-vezérlőbe.

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • steweee
    #686
    hi! a kapitány kiszabadítása után egy szigeten kell megkeresni a HALO irányítóközpontját, de előbb az ajtót ki kellene nyitni. ehhez meg kell keresni az irányítóközpontját,de nem találom.találtam egy olyan magaslati helyet amit igen keményen védtek minkét irányból,és a tetőn van egy épület amit huntersek védenek(nagy kék és nagyon erős)gondolom itt lenne az ajtót nyitó védelmi központ de nem tudok bejutni.hol van a bejárat?illetve jó helyen járok?
  • IMYke2.0.0.0
    #684
    1. Halo telepítése
    2. Nem teszel fel semmiféle cracket!
    3. Felteszed az 1.01-es patchet
    4. Nem indítod a Játékot, nem másolsz fel cracket...
    5. Felteszed az 1.02-es patchet
    6. Készítesz egy biztonsági mentést az így feljavított exe-ről
    6. Na most teszed fel az 1.02-es cracket!
    (7) Ha kijön az 1.03, akkor egyszerűen visszamásolod (és felülírod) az 1.02-es crackelt exet a rendes 1.02-essel, feljavítotd és -töröd a Játékot... Ja, és játszol vele!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Gerry
    #683
    Hali mindenkinek, kérdésem lenne:
    Hogyan lehet feltenni az 1.02-es patch-et, ha nincsen rendes CD-Key? nekem ugyanis nem megy fel... Amúgy a crack megvan hozzá, de azzal nem megyek semmire, amíg nem tudom a patch-et feltenni! Szóval, ha valaki tudna segíteni, akkor azt negyon megköszönném!
  • netuddki
    #682
    yo ez a gém na!!
  • Bandee
    #681
    kösz mindenki =(
  • Bandee
    #677
    még vki ? =)
  • chuck
    #676
    valaki igy a vegen elmondhatna nagy vonalakban a torteneseket, mert angol dumat annyira nem ertem, es erdekelne azert a story :).
    koszonom
  • mohus
    #675
    na mehet mindenki HL2 bétázni:)

    ez a HALO-PC buli kifújt...
  • Bandee
    #674
    Hali.Tudna neke valaki küldeni mentést a 343 pályáról,mert ez az ostaba automatikusan ment és rámentett miközben havernak mutogattam 1-2 dolgot Előre is köszönném...