691
Saját öngyilkossági gondolatok, közeli rokonok, barátok halála, beszéljünk róla
  • obe
    #208
    Már megijedtem hogy a hőn áhított első kategória kizárólag a külcsinnek szól:)
  • Buddy
    #207
    nálam azt, hogy abszolut minden tekintetben bejön és totál beleestem....ezt már nehéz fokozni szerintem
  • Buddy
    #206
    ugyanezt teszem én is....kapcsolatot tartom (bár minek), de ugyanakkor felejtés stádium van
  • JackDaniels #205
    KérTÉK??
  • JackDaniels #204
    :DDD Ez így igaz.
  • Vlala #203
    van a tudatos öngyilkosság, amelynél az ész azt hiszi, amikor elveszik a remény. És van a tudatlan öngyilkosság, aMIKOR remény sincs, hogy valaha megjön az ész...
  • obe
    #202
    azért arra kiváncsi lennék hogy mit takar nálatok az elsőkategoriás csaj????
  • ffxi
    #201
    Ha nem lesz meg a félévem, hogy kapjak ösztöndíjat, akkor vmit fogok tenni magammal! vagy a tanárokkal Majd figyeljetek a híreket
  • maozedong
    #200
    TÉK
    áztassuk a kötelet?
  • JackDaniels #199
    Ez más kategória.:) Én nem a felelőtlenekről beszéltem, hanem az ideggyengékről.:)
    De tény, sok ilyen öngyilkos jelölt van.
  • Vlala #198
    Nagyon sokan tudatalatti öngyilkosságot követnek el.
    Hogy csak néhány példát felhozzak, részegen lefeküdni az út közepén, biztonsági öv nlékül autózni, spórolni a villanyszerelőn, vasúti átjárón ötvennel szétnézés nélkül, (de nem akarom elterelni ezt a topicot is a KRESZmániám felé), otthon barkácsolt hegesztőgéppel dolgozni, festőállványt szerkeszteni a padláson található korhadt lécekből, bicajozni sisak nélkül, aztán a család majd sír a helyi tévének egy sort, hogy mindenki együttérezzen velük.
  • JackDaniels #197
    A halált nem kell siettetni, mert eljön az magától is. A legnagyobb problémáknak is számtalan más megoldásuk van. Sosem értettem azokat, akik erre szánták rá magukat. Idegileg eléggé labilis emberek lehetnek.
  • MasterJay
    #196
    egy első kategóriáson már én is tulvagyok. Mai napig tartom vele a kapcsolatot bár nemtomminek mert így meg soha nem fogok tullépni rajta. De hogy az öngyilkosságot válasszam arra, hogy tullépjek rajta az teljeségel kizárt. Egy nő nem ér annyit.
  • Vlala #195
    egy "első kategóriást" én is elszalasztottam, egy haverom lett a szerencsés, aki azóta nem tud elszakadni tőle, pedig állandóan pénzhiányban küzd a csaj miatt... mindiaz élet napos oldalát kell nézni. "Ha borult az ég, rajzolj magadnak napocskát."
  • Buddy
    #194
    ti nagyon ráértek :)
    nő miatt megöngyilkolni magad? legnagyobb baromság, egyik sem ér annyit (én is elbuktam egy abszolut elsőkategóriást, de attól nem lesz más a szitu, ha incselkedek egy madzaggal vagy egy fegyvernek látszó tárggyal)

    nézd meg, mi szép az életben és gondolj arra, csináld azt...koncertek, haverok, bulik, sikerek
  • Vlala #193
    tárgytalan
  • obe
    #192
    Szádba veszel egy nagy korty vizet(folyadékot), nem nyeled le, asztá flóbertcső a szájba, tűz, asztán garantáltan máshol ébredsz
  • ChevyG #191
    utolso mondatok:

    hé nigger! mejjjik ut vezet ki a hárlemböl?
  • Vlala #190
    Egy csokor gondolat öngyilkosjelölteknek, avagy a rövid élet titka:
    - Menj be egy bankba, és kiáltsd el magad: Bankrablás! Mindenki a földre!
    - Bungee-jumpingozz (ez milyen szép szó...) kenderkötéllel.
    - Házasodj be a Pándi-családba.
    - Tölts el egy éjszakát a nyolcadik kerületben.
    - Vezess úgy, mint a többiek.
    - Vegyél flóbertpisztolyt, és hadonássz vele.
    - Stoppolj le egy vonatot.
    - Kérdezd meg aegy diszkóban, van-e valamijük fejfájás ellen. Bár ezt nem ajánlom, túl lassú.
    - Nézd meg, megy-e még százat a Trabantod (keine rosszindulat, szeretem a Trabikat!)
    Pillanatnyilag kifogytam, ha valaki ki tudja egészíteni, várom.
  • Vlala #189
    Pont ez az, hogy én most lettem elhagyva (szenvedő szerkezet rulz) de eszem ágában sincs öngyilkosnak lenni. Lehet, hogy ez olyan, mint a mumpsz, csak egyszer kapja meg az ember?
  • Match
    #188
    végülis az is egy brutális módja a lassu ongyilkossagnak :D
  • Pluskast
    #187
    Szerintem minden férfi életében megfordúl ez a gondolat. Vagy azért mert nincsen nő vagy azért mert elhagyta és úgy érzi nem tud tovább nélküle létezni. Persze van aki meg is valósítja, de szerintem vétek eldobni magunktól az életet csak azért mert valami nem úgy alakúl az életünkben ahogy szeretnénk. Én is úgy voltam, hogy áá nekem komoly kapcsolatom nem lesz már az életben és mit mondjak kissé depis is voltam. Aztán tessék most it állaok egy leánykérés kellős közepén és úgy tűnik bekötöm a fejemet:)))
  • Vlala #186
    Ismét egy kedvemre való topic, szeretek empatikus pszichológust játszani :-)
    Nekem is megfordult a fejemben, hogy ha tovább élek, ennél már biztos, hogy csak rosszabb lesz, akkor voltam tizennyolc, és lány a közelben sem, de még beszélgetni sem akarnak velem, satöbbi, satöbbi. Egy oszttársamnak beszéltem róla, hogy lehet, hogy megöngyilkolom magamat, erre (persze, azt vártam, hogy lebeszél, vagy együttérez, vagy vigasztal, vagy valami hasonló) felajánlotta, hogy ha nem lenne elég hosszú kötelem, neki van, szívesen felajánlja a nemes cél érdekében. Nah addig akartam öngyilkolós lenni. Csakazértsem. Utána csak depis voltam, öngyilkolászás nélkül.

    (ide majdnem írta néhány beteg sort, de kitöröltem - inkább nem fárasztok.)
  • madmanic
    #185
    Felvétel madmanic öngyilkos iskolájába!!!!
    Nagyon figyeljetek mert csak egyszer mutatom meg!!!
  • zaki
    #184
    :PPPPPP
  • HuAn82
    #183
    Pedig nem fáj! Egy f@szi mesélte miután megnyomta a piros gombocskát,hogy...
  • K.András
    #182
    Miért nem probálod ki?:)))
  • Punker
    #181
    tuti nem érzel fájdalmat, inkább lelkileg lehet nehéz eljutni odáig hogy megnyomd a kis piros gombot...
  • Lynx_TWL
    #180
    :DDDD naja az is igaz, de engem nyugtalanitana, hgoy elkapnak mielött robbanthatnék, emg az mégiscska fájdalmas ha rövid ideig is:)
  • Match
    #179
    Jah, poén lenne itt bemenni a békeszállóra (best of cigánytelep), körbetekerve pár ari kis dinamittak, meg rávenni egy WHITE POWER-ös pólót :)
  • Punker
    #178
    én megpakolnám magam pár kiló robbanóanyaggal és irány a gettó, legyen valami haszna ha kinyírom magam.....
  • Match
    #177
    Ha ügyes vagyok ki tudom tekerni a sját nyakam?
    Szerintem lehetséges a dolog...
  • Lynx_TWL
    #176
    vmi jó erős méreg kell, ha meg akarnám ölni magam biztos azt használnék, olyat ami 100%osan öl, nehogy túléljem aztán meg szarul legyek, vagy eleve ne legyek olyan állapotban tőle, hogy fél órát haldoklom aztán szétizzadva száthányva meghalok...gyorsan szépen fájdalommentesen kell :)
  • HuAn82
    #175
    Ja!
  • N
    #174
    Ez egy elég furcsa fórum ,mindenki már az elejétől kezdve
    öngyilkos akar lenni mégis még mindig ide írogat.
    Miért nem nyírjátok már végre ki magatok ,hogy ne szenvedjetek!
  • PResident Evil
    #173
    utánna meg szétvert fejjel mehecc haza...
  • FtranX
    #172
    előbb ájulsz el, mint hogy meghalnál.
  • PResident Evil
    #171
    kötél nélküli bungee?
  • gPROject
    #169
  • Match
    #168
    hát én vagy végső elkeseredettségben vagy kurvaidesgesen tudnám csak megcsinálni. Halálhangulatom soxor van, de ahhoz azért sok kell hogy kinyírjam magam.
    Talán biztos módszer: nyaki üröérvágás. Csak nehezen kivitelezhető :) Meg biztos nem kellemes .)