691
Saját öngyilkossági gondolatok, közeli rokonok, barátok halála, beszéljünk róla
  • FtranX
    #167
    ugye nem tapasztalatból beszélsz? :)
  • gPROject
    #166
    mert nem a törlésre kell nyomnom, hanem a mehetre :D
  • gPROject
    #165
    Nincs biztos módszer, ha nem akarod teljes elszántsággal, ha viszont akarod akkor bármi megteszi.
    Jó, azért bármi nem, mert például egy tompa késsel marha nehéz és idegfeszítő felvágni az ereidet. Egyszer csak eljutsz odáig, hogy jobban utálod azt a kést, mint bármi mást, és akkor már nem a saját halálod izgat, hanem az engedetlen kés megbüntetése/elpusztítása. :DD


    miért nem ment el az üzi? :(
  • harakiri
    #164
    :D de keggyettlen vagy!!
  • Match
    #163
    Utálok fázni :) Akkor inkább kiskanállal kiműtöm a szivemet :)
  • harakiri
    #162
    de ne próbáld ki!!!
  • harakiri
    #161
    vodka + hó= részegen megfagyás
  • Match
    #160
    bazzeg, szembe azért nem lövöm magam :)
    Már néztem beleúgy a csőbe, hoyg 1 golyót tettem bele, megpörgettem, felhúztam, és pont ott volt ahol megált...na akkor mondom ha ilyen szerencsém van akkor nem döglök meg :)

    gPROject: tudsz mondani egy biztosat ami elvégehető egyszerű háztartási eszközökkel? :D
  • FtranX
    #159
    azt mondják szemen át behatol az agyba. :)
  • gPROject
    #158
    mármint a golyó állt meg a fejében :D
  • gPROject
    #157
    Ja, találkoztam már én is a korházban egy sráccal akinek nem jött be a flauber(?). Neki is megállt a fejében. :D

    Aztán találkoztam egy sráccal aki felakasztotta magát, csak a felesége megtalálta és elvágta a kötelet. Hát a srác elég szörnyű látvány volt, vérvörös kidülett sezmekkel és hatalmass sebbel a nyakán.
    És láttam sok embert aki agyon szabdalta már magát.
  • Match
    #156
    rendes fegyvert nem lehet vásárolni elvileg, itt is cask egy flaubert (így kell írni?) van, szreintem félúton megálta a fejembe, tehát nekem se menne egyszerűen.
  • gPROject
    #155
    Ha az ember megakar halni, nem fog lőfegyverre spórolni, főleg azért sem, mert nem is tudna honnan szerezni. Értem ezt az átlag emberre, s nem pedig a magadfajta Matchók-ra. :DD
  • Match
    #154
    gPROject: jó, lőfegyvert nem eccerű szerezni de ha már öngyilkos leszek akkor annyit csak össszeszedek, bár nekem nem gond mert van.
    Gyógyszerrel nem vagyok nagyon kibékülve, mivel volt egy ismerősöm aki próbálta, de nem sikerült neki (kihánytatták vele), de azt mondta hogy valami rohadt szar volt.
    Másik amit jónak találok az az érfelvágás...mikor véradáson voltam akkor jöttem rá hogy egy egész kellemes halálnem, csAK jól kell csinálni. Bár mondjuk lehet hogy miután kifolyik a nagyja azután szar (pl ha leáll a tüdő, az kellemetlen).
  • FtranX
    #153
    jó, akkor megteszi a templomtorony is. :)
  • gPROject
    #152
    Nem tudom honnan szerezne egy átlag ember, átlagfizetéssel lőfegyvert. A gyógyszer a legkézenfekvőbb és talán a legtisztább öngyilkossági módszer. Csak nem szabad elhibázni az adagot. A sok gyógyszer nem árthat -lehetőleg persze nyugtatók és altatók-, ha viszont kevés és túléled bánni fogod. Na nem azt, hogy megpróbáltad, hanem azt hogy elcseszted és tönkre tetted magad. Ha túléled számíts arra, hogy memória zavaraid lesznek(nehezen emlékezel), lassan pörög az agyad, nehézkesebb lesz a felfogásod. Phszihésen nagyon le lehet épülni, föleg ha többször próbálkozol ezzel a módszerrel . Fizikailag sem leszel már a régi. Fáradékonyabb, lasúbb leszel, előfordulhat, hogy végtagjaid remegni kezdenek.
    Ja, és nem árt ha hallgatsz egy kis Portisheadet, az megadja hozzá a kellő hangulatot.
    :D

    Ha nem vagytok egyedülállóak, van családotok, vannak barátaitok vagy valaki aki szeret benneteket akkor ne tegyétek! Ugyan azt vallom, hogy mindenkinek megvan a joga, hogy eldöntse mit kezd az életével, beleértve azt is, hogy mikor mi módon akar meghalni, de mások életét ne csesszük el, mert Ők is követhetnek minket és akkor az Ő életét is elvesszük.

    Asszem kb ennyi amit erről a témáról így hírtelen az éjszaka közepén holt fáradtan eltudok mondani.
  • The Garrett
    #151
    az itt nincs falun :D
  • PResident Evil
    #150
    megtörtént... nem jött be !
  • FtranX
    #149
    ha már öngyilkos lennék, biztos, hogy valami jó magas toronyház tetejéről ugranék le. :))
  • Match
    #148
    hu, ahhoz nagyon ügyesnek kell lenni :)
  • zaki
    #147
    lol
  • PResident Evil
    #146
    még netezek... de lehet hogy megfojtom magam az egérkábellel...
  • The Garrett
    #145
    akkor csak simán aludj 1 jót :P
  • Match
    #144
    aludd ki magad....általába hgatásos....aztán majd másnaposan gondolkozol...
  • PResident Evil
    #143
    nem történt meg, nem is fog
  • The Garrett
    #142
    jó akkor most kötözd le magad :)
  • Match
    #141
    Szokták mondani hoyg az öngyilkosságra sosincs ok, mert nincs olyan erős indok, amivel meg lehetne magyarátzni azt, hogy miért tetted.
    Jah, és a mondás igaz...
  • PResident Evil
    #140
    megtörtént !
  • The Garrett
    #139
    Jóvanna csak próbáltalak felvidítani :P nemsikerült..
    Akkor csak1 örök közmondás:
    " az élet olyan mint a motor... ha nem megy, be kell rugni."
  • The Garrett
    #138
    simán :)
  • PResident Evil
    #137
    garrett dolga
  • Match
    #136
    Garrett: Pénzért életet menteni? :DDD
  • PResident Evil
    #135
    az öngyilkosság ?
  • The Garrett
    #134
    ok 1 százas lesz :)
  • PResident Evil
    #133
    ja jó
  • Match
    #132
    Fejbelövés Rulez! Csak egy jó pisztoly kell hozzá...
    Bár azért véleményem szerint kurvára át kell gondolni...
    Voltam épnp már töltött pisztollyal a fejem velé fordítva, felhúzbva, de aztán rájöttem hoyg ennyire hülye azért nem lehetek....de egyszer, ha nagyon nagy bajom lesz....
    Kombinálom majd a kettőt: Leugrok a 20-ikról, és közbe fejbelövöm magam :)
  • The Garrett
    #131
    ne tedd :)))) z jó ötlet?
  • PResident Evil
    #130
    hááát most jó lenne egy két ötlet...
  • Match
    #129
    a zuhanás sztem nem jó....amilyen szerencséts vagyok még a 10 emeletesről túlélném, bár van 20 emeletes is...abóbl már biztos...viszotn úgyis valami szar fára esnék és szenvednék egy jót :)
  • The Garrett
    #128
    jah de legalább kipróbálod milyen a szabadesés (o.O)