81624
  • Rudee
    #81262
    Nem gondoltam volna, hogy egy hazai X az Atlético ellen még az előny növelésére is jó lesz, de ez a plkusz egy pont még sokat érhet.
  • REALista
    #81261
    Lehet tartalékosan kène felállni hètvègèn az Atléticótól ellen is...:)
  • Voyager5
    #81260
    Holnap délután Liverpool - Real Madrid jótékonysági meccs lesz az Anfielden.

    Elvileg az LFCTV-n ingyenesen nézhető lesz itt.

    Madridi részről Butrageno, Figo, Carlos biztosan fog játszani, míg liverpooli részről ez a teljes csapat:

    Ian Rush
    Robbie Fowler
    Jerzy Dudek
    Sander Westerveld
    Stephane Henchoz
    Alan Kennedy
    Bjorn Tore Kvarme
    Jason McAteer
    Daniel Agger
    Phil Babb
    John Arne Riise
    Steve McManaman
    John Aldridge
    Steven Gerrard
    Luis Garcia
    Michael Owen
    Vladimir Smicer
    Salif Diao
    Patrik Berger
    Dietmar Hamann
    Gary McAllister
    Jamie Carragher
    David Thompson
  • Rudee
    #81259
    A kezdőnk: Navas, Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Bale, Ronaldo, Benzema. A pad a szokásos, Isco, James, Morata, Lucas, Kovacic, Danilo és Casilla.
  • Rudee
    #81258
    Külön érdekesség, hogy holnap a harmadosztályban Bilbao "B"-Castilla meccs lesz.
  • Rudee
    #81257
    Ma bajnoki a Bilbao vendégeként, szerintem simán benne van egy pontvesztés ismét. Varane, Pepe és Coentrao hiányzik, hazai oldalon meg Sabin és Mikel San Jose.

    A tavaly márciusi vereség kivételével elég jó széria van a hátunk mögött a San Mamés-ban, de ettől függetlenül nehéz lesz.
    Aduriz 4 meccset hagyott ki sérülés miatt, remélem még benne lesz a mecccshiány. Ősszel 2-1 lett otthon a nyilván megvett bajnoki.
  • Rudee
    #81254
    2014 áprilisában találkozott a két csapat, az eredményt ismerjük.

    Amúgy ha mi mindig könnyű ellenfelet kapunk, akkor a sok komoly közül miért esik ki mind a másik ágon? Mégse olyan komolyak? Köszi...
  • Rdinho10
    #81253
    3 ev utan vegre valami veretes ellenfel nektek:D perez nem utalt:/:D itt lesz nektek a vegallomas;) bayern ellen nem fogjatok eladni a beadom azt gol fele elkepzeles nelkuli jatekot.
  • Rudee
    #81252
    Megint belefutottunk a könnyű sorsolásba, Perez látszik jó helyre utalt. Továbbjutás esetén pedig biztossá válik, hogy Ancelotti-t is megvette.
  • Jim Morrison
    #81251
    Nso
    Szép kis párosítások
  • ProGabe #81250
    "Csak a juvet es bayernt ne" ezt mondtam meg tegnap havernak, de minek :D
  • Jim Morrison
    #81249
    Nem veletlen jott ki Indexen cikk Ramosrol, megint mentett :D
  • REALista
    #81248
    Navasnak megvan bocsájtva a potya.:D
  • Rudee
    #81247
    Helyszíni jelentések szerint a mérkőzésre metróval érkező játékvezető Q7-tel távozott. A kulcsot egy szatyorban kapta.
  • Rudee
    #81246
    James még mindig nem szélső, Kroos meg nem tud előre is játszani ha szűrnie kell. Nem is értem, hogy miért nem játszhat ilyenkor Kovacic Casemiro helyén.
  • Rudee
    #81245
    A Navas-féle kifutást és Ronaldo kilépését ugyanaz a partjelző nézte be. Akkor most Perez rossz helyre utalt?
  • REALista
    #81244
    12 kapura lövésből 3 talált kaput eddig hazai pályán a Betis ellen...
  • REALista
    #81243
    A támadójátékunk megint egyenlő a nullával...
  • REALista
    #81242
    Jamesnek nem sok jó megoldása volt eddig a meccsen.Na erre egy Navas potya...
  • Rudee
    #81241
    A Betis elleni kezdő: Navas, Marcelo, Nacho, Ramos, Carvajal, Kroos, Modric, Isco, James, Ronaldo, Morata
  • Rudee
    #81240
    Lehet, mindenesetre a Betist verni kell. Remélem Perez már elutalta a lóvét a szövetségnek meg a bíróknak meg mindenkinek, hogy ne legyen nehéz.
  • REALista
    #81239
    Most komolyan azt hitték, hogy most már minden meccsen elég lesz kimenni és az ellenfél elintézi magát meg jönnek majd a kamu 11-esek...:D
  • Rudee
    #81238
    A gonosz Perez lefizette Joselu-t, hogy gólt lőjjön ma.
  • Rudee
    #81237
    Szerencsére nem kellett. Casemiro is kicsit fáradt, a visszatérése óta kb 1 meccset hagyott ki. Olyan Kroos-effekt megy végig rajta is.
  • REALista
    #81236
    Nagyon nem működik ez a Casemiro féle felállás meccsek óta.Reméljük nem megint 2:0-ról kell majd felállni...
  • Rudee
    #81235
    Csak az elmúlt 10 meccset nem feledteti még ez sem.

    James ismét jó volt, több lehetőséggel talán ő is meghatározóbb játékos lehetne.
  • REALista
    #81234
    Benzema eddig hozza a meccset.
  • Rudee
    #81233
    Nem a játékosokon múlt a 2 "lesgól", amit elfelejtettek megadni. Bale elbaszta, de Ronaldo javított helyette.
  • nagy hős
    #81232
    de hogy miert kell mindig az utolso percekre hagyni..
    raadasul a barca lassan csak a bajnoksagra fog koncentralni, nem szabad igy dobalni ezeket a pontokat
  • Jim Morrison
    #81231
    Nézem, ~86. Perc, 3-1, erre 3-3 lett. Az szép
  • REALista
    #81230
    Végülis kell a francnak a bajnokság...:(
  • Rudee
    #81229
    Isco... Nagy hiba lenne elpazarolni.
  • Rudee
    #81228
    Költözködéssel telt a hétvégém, így csak az összefoglalót tudtam megnézni az imént.

    Nem semmi come back volt, és Morata megint bizonyította, hogy jár neki az a 8-10 perc mecsenként. Isco elé is odatolnék egy új, 4-5 éves szerződést. Viszont a védelembe kellene nyáron 1-2 új arc, hogy nagyobb legyen a verseny.
  • zsotesz
    #81227
    Feltámadtunk
  • REALista
    #81226
    Siralmas.:D
  • Rudee
    #81225
    Ahogy a kép mutatja, a két szélsővédő elfoglalta a helyét. Isco labdáiról miért nincs ilyen portré? Vagy Kroos passzairól?
  • 6unn3r
    #81224
    Nem fikából, meg amúgy is madridi blog posztolta.
  • Rudee
    #81223
    2016. április 17 után ma hajnalban újra pályára lépett Lucas Silva.
  • Rudee
    #81222
    #81219
  • 6unn3r
    #81221
    Kár ezzel takarózni. Gyengén játszott a Real. És anno is ezt hoztam fel, hogy Zidane-nak nem értem a taktikáit. Néha olyan, mintha saját magát verné meg a formációival. Annyira hiányzik a kreativitás a Realból. Speciel én Kroost nem is kedvelem, Modricon kívül meg igazán se Isco-t, se James-t nem erőlteti. Kovacic előtt még ott a lehetőség, de ez a tedd ki szélre, majd add be és CR vagy Benya befejeli...mint valami angol kőkorszaki foci. Tudom, nem nézek elég Real meccset meg érteni se értek hozzá, de az egyéni villanásokon kívül túl nagy elképzelést nem látok a Real gépezetében csapatszinten.