81624
  • Rudee
    #81220
    1 meccs előny még mindig van az 1 pont mellett, de hogy hétvégén idegenbe megverjük a Villarreal-t, azt kétlem.

    Érdekes lett volna, ha a majdnem kiskorú bíró befújja Mangala (?) szabálytalanságát 2-1-nél, mert az bizony az volt. Tudom, volt a másik oldalon is elmaradt tizi, de ha az elsőt befújja, akkor minden máshogy alakul.
  • Rudee
    #81219
    Ebből már nem lesz pont. Sajnos többen is gyengék voltak. Varane, Modric, Carvajal, Kroos, Benzema...
  • Rudee
    #81218
    Na ez kellett, Ronaldo bólint szépen.
  • Rudee
    #81217
    Ez a "James a szélen" dolog eddig sem működött, ahogy ma sem. Szegény Casemiro meg a saját dolgára nem tud koncentrálni, mert a támadásnál elől ragadó szélsővédő -akár bal, akár jobb oldalt- helyére kell visszalépjen. Igaz mostmár sok Valencia-támadásra nem kell számítani, ez az előny bőven jó nekik.
  • Rudee
    #81216
    Jó lenne a szünetig szépíteni, mert ez így...
  • REALista
    #81215
    Na akkor ezt buktuk is...:S
  • Rudee
    #81214
    A kezdő: Navas, Marcelo, Varane, Ramos, Carvajal, Casemiro, Modric, Kroos, Ronaldo, James, Benzema.
    A hazaiaknál: Diego Alvés, Gayá, Mangala, Garay, Cancelo, Enzo Pérez, Parejo, Nani, Orellana, Munir, Zaza.
  • Rudee
    #81213
    Az se lenne baj, ha gól(oka)t lőne.
  • nagy hős
    #81212
    remelem CR hozza az utolso ket meccs stilusat es formajat.
  • Rudee
    #81211
    Este meccspótlás a Valencia ellen.

    Nem számítok könnyű meccsre, egy X is bőven benne van. Egyrészt mert a Mestalla-ban sosem mehet biztosra az ember, volt már 0-3 és 6-3 is. Másrészt meg a külső terhek, amik a játékosokra hatnak. Egy pont előnyt kell tovább növelni, van 2 meccs erre a célra. 2013 decembere óta 2 meccsen 1 döntetlen és 1 vereség a mérleg. Ideje lenne győzni, és kell is a 3 pont. Danilo és Coentrao sérült, Asensio, Mariano és Pepe pedig kimaradt a keretből.
    Garay, Parejo és Medrán személyében vannak a Valencia-nál egykori játékosaink, azok meg mindig felszívják magukat.
    Egy soványka 2-1-es győzelem a tippem, remélhetőleg Morata-góllal.
  • Rudee
    #81210
    Kezd magára találni a Castilla, Federico Valverde góljával a Rayo Majadahonda otthonából hozták el a 3 pontot a fiatalok és jelenleg a 3. helyen állnak.
  • nagy hős
    #81209
    harom remek hir.
    meg nem lattam a meccset, de stat alapjan jok voltunk
  • Rudee
    #81208
    Isco 2 gólpasszal megint megvillant. Morata 7. bajnoki gólját lőtte, a szezonban 11-nél jár.
  • REALista
    #81207
    Bale visszatért.:)
  • Rudee
    #81206
    Benzema gólja pedig maga a csoda :D

    Több, mint 400 perc után mondjuk ideje volt már.
  • Rudee
    #81205
    Arra a megoldásra sokan nem számítottak szerintem, ahogy Keylor sem.
  • nagy hős
    #81204
    carvajal golpassz meg case golja varazslat
  • Voyager5
    #81203
    Alakul :)
  • REALista
    #81202
    Simán jók voltuk az első félidőben, nagy kár Navas hibájáért.Második félidőbe minimum egy Ronaldo gólt várok...
  • REALista
    #81201
    Nehéz meccsre számítok, de remélem nem lesz igazam.
  • nagy hős
    #81200
    kellemetlenek ezek a napolyiak, remelem biztos jatekkal behuzzuk. vedelemnek lesz dolga
  • Rudee
    #81199
    Nem tudom, remélem egy darabig nem kap új szerződést. Legalább az motiválná.
    Ronaldo szerintem a kezdőből fog kb visszavonulni, ha nem megy Amerikába. Sajnos túlságosan is kihagyhatatlan. Vannak jó meccsei, de fáradt. Hogy ki pótolhatja azt nem tudom. Én elnézném a Bale-Morata-Lucas triós elől. A walesi eredetileg is a bal oldalon játszott, nem lenne idegen a hely. De Perez biztos kidob majd pár tízmilliót valakire.
  • ProGabe #81198
    Meddig fog hosszabitani? '21 vagy '22? :D
    Mik a hosszu tavu tervek amugy? Mert CR is oregszik, egyszeruen nem birja osszeszedni magat EB ota
  • Rudee
    #81197
    Ez a Benzema katasztrófa. Hiába adott gólpasszt.
  • Rudee
    #81196
    Megint érdekesre sikeredett a kezdő:
    Navas, Marcelo, Varane, Nacho, Ramos, Danilo, Casemiro, Modric, Isco, Ronaldo, Benzema

    Danilo vagy Marcelo lesz-e elől, valamelyik szélen? Benzema megint kezdő? Morata újabb 8 perce jön? James vajon melegíteni felállhat a padról?
  • Rudee
    #81195
    A Celta elleni bajnoki holnap elmarad. A nagy viharban megrongálódott a stadion tetőszerkezete.

    Jó lesz így a bajnoki hajrá, lassan minden hétre jut majd 2 meccs, mert még a Valencia ellenit is pótolni kell.
  • LasDen #81194
    nem volt olyan szar, de a poént nem lehetett kihagyni... :D
  • Rudee
    #81193
    Azért a francia(?) orvosok által diagnosztizált szívelégtelenség miatt majdnem egy évet kihagyott.
    Nem olyan rossz játékos, A madridi nyomás alatt nagyobb nevek is megszenvedtek már.
  • REALista
    #81192
  • LasDen #81191
    pedig pont olyan volt, mint amit a szilva szokott hagyni maga után...
  • Rudee
    #81190
    *Silva, csak a túl okos okostelefon minden szart átjavít.
  • Rudee
    #81189
    Lucas Szilva jövő nyárig, azaz a madridi szerződése lejártáig kölcsönbe a Cruzeiro-ban játszik. Utána gondolom ingyen megy tovább.
  • nagy hős
    #81188
    morata kezdhetne mondjuk
  • ProGabe #81187
    Mindig kell a 3 pont :D
    Persze ez a ket botlas az ellenfelektol egesz jokor jott. Remelem Zizou kitalalt valamit
  • Rudee
    #81186
    Este kell a 3 pont.
  • Rudee
    #81185
    Kíváncsi leszek hogy a Sociedad ellen hol változtat Zidane. Benzema 82 perc helyett csak 79-et kap?
  • Rudee
    #81184
    Ödegaard először kezdő, kár hogy későn végeztem, pedig kimentem volna megnézni. Majd talán hétvégén.
  • Rudee
    #81183
    Úgy szeptember derekán annyira nevettem, mikor az új, olasz erőnléti edzőt magasztalták, mert senki sem sérült le. Most meg hónapok óta a kórház a város szélén újragondolt részeit forgathatnák a klubnál.
    Én még mindig úgy gondolom, hogy sokat segítene a rotálás. Benzema ugyan egészséges, de a kapu előtt impotens. Miért ne lehetne leültetni a padra? Morata ugyanannyi bajnoki gólt lőtt, pedig csak epizódját a franciához képest. Lucas is alig játszik, simán kezdhetne többször ő is. Főleg amíg 2 darab igazi szélső maradt lábon, és ő az egyik. James szintén kaphatna több lehetőséget, mert bizony Modric már nem lesz fiatalabb. Most talán csak 2 hetet kell kihagynia, de ez is elkerülhető lett volna.
  • Voyager5
    #81181
    Ez van sajnos, de nembaj. Legalább talán nem fognak elszállni fejben a játékosok.
  • Rudee
    #81180
    40 meccsenként egy vereség belefér. A Sevilla így második, nekünk meg egy meccsel kevesebb van lejátszva.