81624
  • Rudee
    #81302
    Na a tarajos kutya végre lekulloghat. Jó belépője nem volt ma.
  • REALista
    #81301
    Nagyon úgy néz ki hogy összefogjuk hozzni ezt a Bayernnek sajnos...kapunk egyet vége mindennek...
  • Rudee
    #81300
    Danilo Te vagy az?
  • REALista
    #81299
    Ez viccnek is rossz...
  • Rudee
    #81298
    Lehet majd megint szidni, hogy csak 5 gólos a BL-ben.
  • REALista
    #81297
    Ronaldoooooooooooo gooooooooool:)
  • REALista
    #81296
    Nagyon kène egy idegnyugtató gól.
  • Rudee
    #81295
    Robben hozza a formáját, meg a favágó Vidal is.
  • REALista
    #81294
    Úgy tudtam hogy Kassai befogadó fújni egy 11-est...:S
  • REALista
    #81293
    Na nem is tudtam hogy Benzemanak remek a formája...:D
  • REALista
    #81292
    Az a szerencsènk hogy a Bayern se túl acèlos eddig.
  • Rudee
    #81291
    Hát az idegenbeli győzelem tény hogy nagyjából 2 gólos előnyt jelent, de ennyire nem kellene elkényelmeskedni.
  • REALista
    #81290
    Nagyon sok a hiba eddig jó lenne felpörögni mèg időben...
  • Rudee
    #81289
    Navas, Marcelo, Ramos, Nacho, Carvajal, Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Ronaldo, Benzema

    Lewandowski kezdő, valahogy meg kell fogni.
  • REALista
    #81288
    Igen kifejezetten jól játszott tegnap.
  • REALista
    #81287
    Ki
  • Rudee
    #81286
    Azért a sokat szidott Danilo beadása se volt gyenge, kellett a sikerhez.
  • ProGabe #81285
    Kikerult egy oltozoi kep a csapatrol
  • nagy hős
    #81284
    isco mit jatszott
  • REALista
    #81283
    Isco csodagóljával 1:1:D
  • REALista
    #81282
    Vezet a Sporting...:S
  • REALista
    #81281
    Na Coentrao a kezdőben.:D Érdekes meccs lesz jó lenne nem pontokat hullajtani...
  • LasDen #81280
    Minden korszak váltás egy csapat életében nehéz. De ahogy meglett Hierro, Zidane vagy RC örököse, ugyanúgy meglesz majd most is. Az idő mindent
  • Rudee
    #81279
    A Castilla négyet kapott a Logrones-től, így nagyjából el is szállt a rájátszást érő helyek valamelyikének megszerzésére az esély. Matematikailag még persze meglehet, de amúgy nem túl sanszos.
    Utoljára szerkesztette: Rudee, 2017.04.13. 14:03:11
  • 6unn3r
    #81278
    Én arra leszek kíváncsi, hogy ki fogja majd Ronaldo és Ramos örökségét átvenni. Nincs kétség afelől, hogy a spanyol védő élete formáját nyújtja már vagy 1-2 éve. Életveszély a kapu előtt, nagyon jól támadja a labdát és az ellenfél hiába tudja, hogy figyelni kell rá, mégsem tudják levédekezni. Emellett igazi vezére a csapatnak, bár védőmunkája olykor hagy kivetnivalót maga után, jelenléte a pályán meghatározó. Ahogy Ronaldo is. Azt hiszem ő az EB győzelemmel megnyugodott. Megnyert mindent, amit kitűzött maga elé. Nem azt mondom, hogy a tudása vagy a képességei csökkentek - bár a mozgása már borzasztó merev és robotszerű -, de az étvágya mindenképpen. Gólokra, győzelemre és kupákra. A testbeszéde látványos, talán el is fáradt már. Elképesztő mennyiségű meccs van a lábában és tekintve azt a minimális sérülést, amit pályafutása során elszenvedett, csoda, hogy még így bírják a lábai. Hazard-t emlegetik nagyon, illetve Griezmann neve merül fel újabban, de szerintem ő szereti annyira az Atletit, hogy a Realba nem fog menni. A belga kivételes játékos, de CR testfelépítéséből fakadóan is olyan komplex játékos, amilyen nem nagyon van mostanság, legalábbis, akivel pótolni lehet majd. Az egyértelmű, hogy Bale soha nem fog olyan szintet elérni és nem azért, mert gyakorlatilag folyamatosan a portugál árnyékában játszik, hanem mert nincs benne több. Villámgyors, bitang rúgótechnikája van, de szerintem semmi extra nincs benne. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Perez majd érdemben fogja-e pótolni CR-t vagy rámegy megint a marketingértékre és olyan játékost hoz, akiből nagy pénzt lehet csinálni.
  • Rudee
    #81277
    Lehet majd holnap károgni, de ezt a győzelmet se veszi el senki sem. Ahogy nem is adták. Persze Perez nyilván megint megvett mindenkit, azért is a kamu 11-es és a 3 perc alatt kiosztott 2 sárga, ami egyébként teljesen fölösleges szabálytalanságokért járt.

    Neuer volt a Bayern hőse, Müller meg bebizonyította, hogy klasszisokkal gyengébb, mint a lengyel vetélytársa. Bár Benzema se volt sokkal jobb, de tőle már megszoktam. Csak 2 okból nem élek Doktor Bubó és Urszula szlogenjével: az egyik Carlo, a másik a visszavágóra visszatérő Lewandowski.
    Carvajal nagyot játszott, de szinte mindenkit meg lehet dícsérni. Talán Modric volt kicsit visszafogottabb, de 2-1 után már el merte lőni a labdát. Benzema hajtott, de helyzetbe kerülve még mindig van baja.

    Szombaton a Gijón ellen lehet folytatni az immár 6 meccses idegenbeli győzelmi sorozatot.
  • REALista
    #81276
    Teló billentyűzet:)
  • Rudee
    #81275
    Jó lenne, szerencsére Ronaldo most Benzema nélkül begyötri a másodikat is.
  • REALista
    #81274
    Ronaldoval polipok okozói g9oooooool:)
  • REALista
    #81273
    Morata jöhetne a végére.
  • Rudee
    #81272
    Ezt az emberelőnyt kell kihasználni. Jogos sárga, kettő a kettő ellen mentek volna Ronaldoék ha nincs a fault.
  • REALista
    #81271
    Jó csere,Bale rengeteg labdát elszórt...
  • Rudee
    #81270
    Carvajal beadása bejött pajti...
  • Rudee
    #81269
    Ezaaaaaz, Ronaldo egyenlít!!
  • REALista
    #81268
    Vidalnak jövünk egyel...:)
  • Rudee
    #81267
    Ilyen 11-est befújni... a válla volt. Biztos Perez megint megvette a bírót.

    Még jó, hogy Vidal NFL-játékosnak hitte magát.
  • Rudee
    #81266
    Jó lenne néhány helyzet, kell az idegenbeli gól.
  • Rudee
    #81265
    Este meccs, az idei egyik legfontosabb. Jó lenne legalább egy X.
  • ProGabe #81264
    Lennek most Malagaban :D

    Szerk.: neztem kepeket. Barmikor lennek Malagaban :D
    Utoljára szerkesztette: ProGabe, 2017.04.08. 22:57:13
  • LasDen #81263
    Lehet önerőből is képes lenne bajnokságot nyerni a Real, de hogy a Barca nagy segítségre van ebben, az biztos... :D