MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Régóta szenvedek FSC9-el, hogy végre tudjak menteni útvonalat (save as), de nem engedi FS2004-re, szokás szerint megint szürke (no pipa)...
Az fsc.ini fájlban az FSX=0 sort már átírtam, lefuttattam már 2x is az FSCDbManager-t (FS2004 mappát), de nem jövök rá mi a gigsz. Ötlet?
Az fsc.ini fájlban az FSX=0 sort már átírtam, lefuttattam már 2x is az FSCDbManager-t (FS2004 mappát), de nem jövök rá mi a gigsz. Ötlet?
#37532
Tudja valaki esetleg hogy FS2004-ben 9.1-es patchel Win 64bit alatt hogyan lehet életre kelteni a Joystick force-feedback tulajdonságát? Drivere fent van, és mûködik is a visszacsatolás a programjában viszont az FS-ben nem, hiába van bekapcsolva a Joystick Forces rész a beállításokban.
De amint észrevettem, egyéb más programban sincs.
De amint észrevettem, egyéb más programban sincs.
///M I Love BMW. :)
#37529
Tudtok arra megoldast hogy a radiozasnal, hogyan lehetne megoldani az ai radiozik nekem ne ugorjon fel az ablak?!
Nvidia Inspector-ral, postoltam egy linket 2 hónaõja, keress rá, ott mindent leírnak zöldfülûek nyelvén 😉
Nekem akkor is recés vagy "hangyás" marad kicsit a grafika ha az élsimítást bekapcsolom a programban.Hogy lehetne még ezen javítani?
LHPP és a többi LHS cucc ismét tölthetõ!
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
Köszi Neked is!
Már fent is van, de már EDDF vektorál hazafelé...😊
Apropó! A madárcsapat nagyon kellemes meglepetés volt!
Láttam már hasonlót valahol! Talán NICE környékén???:S
Ezt az effektet nem lehetne valahogy a magyar kiegészítõkbe becsempészni?
Már fent is van, de már EDDF vektorál hazafelé...😊
Apropó! A madárcsapat nagyon kellemes meglepetés volt!
Láttam már hasonlót valahol! Talán NICE környékén???:S
Ezt az effektet nem lehetne valahogy a magyar kiegészítõkbe becsempészni?
Én meg Neked Köszi Gegi!
A HA-LOL már FL320-on hasít hazafelé!😊
Azt se kérdezték hova viszem, miért viszem...😊
Csak beszálltam, indítottam mondtam hogy "Gyi"és már jöttem is!
#Spyy! Igazán nincs mit! Én Fataltól tanultam!😊
A HA-LOL már FL320-on hasít hazafelé!😊
Azt se kérdezték hova viszem, miért viszem...😊
Csak beszálltam, indítottam mondtam hogy "Gyi"és már jöttem is!
#Spyy! Igazán nincs mit! Én Fataltól tanultam!😊
#37516
Szóljatok mikor indul a "Szabadítsuk ki HA-LOC -ot!" hadmûvelet. =) Aztán majd jön a többi.
///M I Love BMW. :)
Melyiket -melyiket?😄
Hát mindegyiket!😉
Egyébként majd nézzétek meg, hogy a helyi lapok azt írják, hogy átmenetileg lettek ott letámasztva a gépek, mert hogy a Malév "szünetelteti" a mûködést!
Hogy ezen mit értenek???
Egyébként csak a magyart merik ennyire félre, ill alul tájékoztatni!
Jó birka nép vagyunk ill lettünk!😞
Gegi! Te melyiket választod?
Hát mindegyiket!😉
Egyébként majd nézzétek meg, hogy a helyi lapok azt írják, hogy átmenetileg lettek ott letámasztva a gépek, mert hogy a Malév "szünetelteti" a mûködést!
Hogy ezen mit értenek???
Egyébként csak a magyart merik ennyire félre, ill alul tájékoztatni!
Jó birka nép vagyunk ill lettünk!😞
Gegi! Te melyiket választod?
Úgy gondoltam, hogy majd én haza cipelem a gépeket!😊
Akinek van kedve, még van egy pár!
Per pillanat úgyse tudunk többet tenni!😞
Akinek van kedve, még van egy pár!
Per pillanat úgyse tudunk többet tenni!😞
#37507
Igen 😄 meg elõztél.
Már háromszor tettem újra a REX-et, de semmi eredmény. A texturák installjánál ez ugrik elõ többször is 😞
#37503
SD Yak-40-hez esetleg tudtok valami segítséget? Navigáció APP stb
http://radar-2.piopawlu.net; saját készítésû overlay.
MD-11, Fokker segédletek: http://vzsolo.uw.hu/fs/ OMSI segédlet: http://vzsolo.uw.hu/omsi/
#37501
Nem térkép. <#hamm>#hamm>
www.flightradar24.com
www.flightradar24.com
Azt hiszem nem rongálom többet a szemem!
Eldöntöttem, hogy VGA csere lesz!
Lehet most egy NVidiat kellene megpróbálnom...
Valakinek valami tipp mit nézzek meg direkt az FS9-hez?
Eldöntöttem, hogy VGA csere lesz!
Lehet most egy NVidiat kellene megpróbálnom...
Valakinek valami tipp mit nézzek meg direkt az FS9-hez?
Elment az egyik Pack meg az APU, azért nem tudnak emelkedni, így mennek arra amerre az irányítás mondja nekik.
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
nemrég ment el az egyik gépünk egy idetartó Ryanair mellett... a megszokottnál közelebb mentek egymáshoz szemlátomást
#37488
Én hármat láttam itthonról az ablakból. Közvetlenül a 31L mellett. Innen még tökéletesen látszik a jellegzetes festés még sötétben is mivel a reptér fányei még megvilágítják. :-(
#37486
Most mennek el a malév gépei itt az ablakom elõtt 200 lábon és közben hallgatom az ap
proch-ot. Szomorú :-(
proch-ot. Szomorú :-(
#37484
Ti el sem tudjátok képzelni, hány, és hány öregembernek sajdul meg a szíve ennek az agóniának láttán.
És persze az ide vezetõ út is keserves volt onnan kintrõl...<#sir>#sir>
És persze az ide vezetõ út is keserves volt onnan kintrõl...<#sir>#sir>