MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

spyy55
#37533
Régóta szenvedek FSC9-el, hogy végre tudjak menteni útvonalat (save as), de nem engedi FS2004-re, szokás szerint megint szürke (no pipa)...
Az fsc.ini fájlban az FSX=0 sort már átírtam, lefuttattam már 2x is az FSCDbManager-t (FS2004 mappát), de nem jövök rá mi a gigsz. Ötlet?

#37532
Tudja valaki esetleg hogy FS2004-ben 9.1-es patchel Win 64bit alatt hogyan lehet életre kelteni a Joystick force-feedback tulajdonságát? Drivere fent van, és mûködik is a visszacsatolás a programjában viszont az FS-ben nem, hiába van bekapcsolva a Joystick Forces rész a beállításokban.

De amint észrevettem, egyéb más programban sincs.

///M I Love BMW. :)

Willenbrock
#37531
geeforce 9800gt

polluxware
#37530
general settings.. asszem

#37529
Tudtok arra megoldast hogy a radiozasnal, hogyan lehetne megoldani az ai radiozik nekem ne ugorjon fel az ablak?!
exTrem
#37528
Nvidia Inspector-ral, postoltam egy linket 2 hónaõja, keress rá, ott mindent leírnak zöldfülûek nyelvén 😉

Hont
#37527
Milyen kártyád van?
Willenbrock
#37526
Nekem akkor is recés vagy "hangyás" marad kicsit a grafika ha az élsimítást bekapcsolom a programban.Hogy lehetne még ezen javítani?

Hont
#37525
<#taps><#taps><#taps><#integet2><#eljen><#eljen>
m814
#37524
LHPP és a többi LHS cucc ismét tölthetõ!

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

exTrem
#37523
Nekem 560 GTX-em van, csak ajánlani tudom 😉

Hont
#37522
Köszi Neked is!
Már fent is van, de már EDDF vektorál hazafelé...😊
Apropó! A madárcsapat nagyon kellemes meglepetés volt!
Láttam már hasonlót valahol! Talán NICE környékén???:S
Ezt az effektet nem lehetne valahogy a magyar kiegészítõkbe becsempészni?
[HUN]FaTaL
#37521
Eiresim Shannon

http://goo.gl/gd6Zi5

Hont
#37520
Én meg Neked Köszi Gegi!
A HA-LOL már FL320-on hasít hazafelé!😊
Azt se kérdezték hova viszem, miért viszem...😊
Csak beszálltam, indítottam mondtam hogy "Gyi"és már jöttem is!

#Spyy! Igazán nincs mit! Én Fataltól tanultam!😊
spyy55
#37519
<#worship> köszi!

Gegi86
#37518

Képek alapján, meg ground utasításai szerint a piros kerettel jelölt részen parkolnak.
Hont
#37517
Azt nézem, hogy hova a fenébe tehették le azt a sok gépet???
A fûre?😞
#37516
Szóljatok mikor indul a "Szabadítsuk ki HA-LOC -ot!" hadmûvelet. =) Aztán majd jön a többi.

///M I Love BMW. :)

Gegi86
#37515
Hát a kedvencem HA-LOB de õt nem kell visszahozni mert még itt van, legyen akkor HA-LOC.
Hont
#37514
Melyiket -melyiket?😄
Hát mindegyiket!😉
Egyébként majd nézzétek meg, hogy a helyi lapok azt írják, hogy átmenetileg lettek ott letámasztva a gépek, mert hogy a Malév "szünetelteti" a mûködést!
Hogy ezen mit értenek???
Egyébként csak a magyart merik ennyire félre, ill alul tájékoztatni!
Jó birka nép vagyunk ill lettünk!😞
Gegi! Te melyiket választod?
Gegi86
#37513
Melyik gépet hoznánk haza?
Hont
#37512
Úgy gondoltam, hogy majd én haza cipelem a gépeket!😊
Akinek van kedve, még van egy pár!
Per pillanat úgyse tudunk többet tenni!😞
Hont
#37511
Köszi!

http://www.irishtimes.com/newspaper/finance/2012/0204/1224311249374.html
Gegi86
#37510
Hont
#37509
SHANNON-ra tud valaki valami használható scenery-t?
[HUN]FaTaL
#37508
Elég egyértelmû, frissíts Directxet.

http://goo.gl/gd6Zi5

#37507
Igen 😄 meg elõztél.
Hont
#37506
Rakj egy új DirectX csomagot!
spyy55
#37505
Már háromszor tettem újra a REX-et, de semmi eredmény. A texturák installjánál ez ugrik elõ többször is 😞

Hont
#37504
Használ valaki közülünk hasonló kártyát?
VGA

Illetve még erre gondoltam:
VGA 2
Akinek bármi véleménye van az kérem segítsen!
Köszönöm!
#37503
SD Yak-40-hez esetleg tudtok valami segítséget? Navigáció APP stb
vzsolo
#37502
http://radar-2.piopawlu.net; saját készítésû overlay.

MD-11, Fokker segédletek: http://vzsolo.uw.hu/fs/ OMSI segédlet: http://vzsolo.uw.hu/omsi/

#37501
Nem térkép. <#hamm>
www.flightradar24.com

Csirke4
#37500
A térkép az elejérõl honnan van?
Hont
#37499
Azt hiszem nem rongálom többet a szemem!
Eldöntöttem, hogy VGA csere lesz!
Lehet most egy NVidiat kellene megpróbálnom...
Valakinek valami tipp mit nézzek meg direkt az FS9-hez?
polluxware
#37498
mostan szállnak le sorozatban😞

Clidey
#37497
Elment az egyik Pack meg az APU, azért nem tudnak emelkedni, így mennek arra amerre az irányítás mondja nekik.

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

vzsolo
#37496

MD-11, Fokker segédletek: http://vzsolo.uw.hu/fs/ OMSI segédlet: http://vzsolo.uw.hu/omsi/

Csirke4
#37495
Az 5336-os miért ilyen furcsa pályán ment? Londont is érintette.
polluxware
#37494
valami torrent tracker-re felrakni esetleg?

polluxware
#37493
"#

Comment: Returning to lessor. Bye Bye Malev!"

polluxware
#37492
másik 3 a csatorna felett jár már

polluxware
#37491
HA-LOC most száll le..

polluxware
#37490
<#eljen>

w77d
#37489
nemrég ment el az egyik gépünk egy idetartó Ryanair mellett... a megszokottnál közelebb mentek egymáshoz szemlátomást

#37488
Én hármat láttam itthonról az ablakból. Közvetlenül a 31L mellett. Innen még tökéletesen látszik a jellegzetes festés még sötétben is mivel a reptér fányei még megvilágítják. :-(
w77d
#37487
én is kémlelem az eget, 1-et láttam... majd meghasadt a szívem...

#37486
Most mennek el a malév gépei itt az ablakom elõtt 200 lábon és közben hallgatom az ap
proch-ot. Szomorú :-(
[HUN]FaTaL
#37485

http://goo.gl/gd6Zi5

#37484
Ti el sem tudjátok képzelni, hány, és hány öregembernek sajdul meg a szíve ennek az agóniának láttán.

És persze az ide vezetõ út is keserves volt onnan kintrõl...<#sir>