17159







WAREZ = azonnali BAN!

  • jackoneill90
    #17079
    írtam üzenetet
  • igor1
    #17078
    Szentesen lakom.
    Ps2 alapgép laptop HDD-vel szerelve.
    Modsoft memória kártyával.(kell a hdd működéséhez)
    1db sony irányítóval.

    Ps2 alapgép chippelve.
    1db 64m-ás memóriakártya.
    1db sony irányító.
    1db snakebyte irányító.
    1db König pisztoy.
    1db 4gamers táncszőnyeg.
    1db DVD távírányító.
    100db DVD-re írt játék szövet tartóban.
  • jackoneill90
    #17077
    SCPH-10171 távirányító működik a 75004 gépemmel? a távirányítóhoz van egy vevő egység is, ha nem csatlakozatatom akkor is mennie kéne úgygondolom.
  • jackoneill90
    #17076
    Hol laksz?
  • igor1
    #17075
    Sziasztok!
    Ha érdekel valakit van két ps2-őm rengeteg tartozékkal eladó!
    Nagyon vigyáztam rájuk,de mostmár ami gamét akartam kipörgettem és tovább lépek egy generációval.(Csongrád megye)
  • kiskami
    #17074
    Sziasztok! Tud valaki mondani Zalaegerszeg-n vagy környékén PS2 szervizt?
  • IchigoSachi94
    #17073
    Sziasztok! Eladó egy Playstation 2 Black New Core Unit 97706 a dobozával együtt.
    Model: SCPH-90004 CB
    Adok mellé 3-4 eredeti játékot a tokjával együtt, egy 8 MB-os memóriakártyát, joystickot és kábeleket.
    2-3-szor használtam csak, mert nem igazán kötött le, ezért nem is lett chippelve. Nem volt még szervizben és hibátlanul működik. Képeket tudok küldeni.

    E-mail: [email protected]

    Irányár: 20.000 Ft + postaköltség, max. 2-3 ezer ft-ot tudok belőle engedni. Személyes átvétel is lehetséges Vácon, Gödön és Budapesten.

  • TLOTR
    #17072
    Sziasztok valakinek van eladó Fight Night 3 játék?
  • benőmenő
    #17071
    Nem tudom az eyetoy-os játékoknál hogy működik, de a gran turismo 4 az kért pendrive-ot, a képhez.
  • jackoneill90
    #17070
    Tudjátok-e hogy az eye toy játékok amik csinálnak fényképeket, azokat a memóriártyán el is tárolják? Ki lehet onnan valahogy nyerni? Át kéne másolni pendrivera a memókártyát? Hogy lehet és utána a képet hogy szedjem elő?
  • professional
    #17069
    Köszi szépen!
  • benőmenő
    #17068
    rep. szimre csak ace combatot dob a google, vonatosból pedig ezt találtam:
  • professional
    #17067
    Sziasztok.
    Tudtok abban segíteni, hogy van-e PS2re személyszállítós játék?
    Repülős vagy vonatos.
    Köszönöm szépen!
  • zoliii
    #17066
    szerezz be inkább egy softmodos PS2 memória kártyát! :D
    Free mcboot 1.8! Többet tud ezáltal a konzol, nem kell kichieppelni a gépet, flash driveról, winyóról mennek a játékok, avi-s filmeket is visz! :D Nem teszi tönkre a konzolt!
  • Apa27
    #17065
    Sziasztok! Ki szeretném chippeltetni a PS2-őmet. Tudtok valakit ajánlani Veszprémben, vagy Székesfehérváron?
    Vagy egyáltalán foglalkozik még valaki ilyesmivel Ebben a régióban?
  • zoliii
    #17064
    Miért nem olvassa a freemcboot-os boot lemezt a PS2?
    Ki van chippelve, olvassa a kiírt dolgokat, a lemezt is látja, de ha rámegyek a lemezre, újra kidob a tallózós részhez! Browse
    Pedig leírás alapján csinálom!
  • lammaer
    #17063
    Végülis arról a témáról beszélgettünk :)
  • Peodfil
    #17062
    Ez a PSU bejövős. Attól, hogy nem nekem válaszoltál, köszi :)
  • lammaer
    #17061
    És tényleg létezik, mindíg tanul az ember valamit.

    Mondjuk ahogy olvasgattam a Phantasy Star az inkább a lanhoz hasonlít (max 6 playeres csapatok) de az FF11 egyértelműen MMO. Hogy mik vannak :)
  • Seth
    #17060
    Final Fantasy 11,Phantasy Star Universe
  • DarkSector
    #17059
    Nincs
  • lammaer
    #17058
    Van egyáltalán MMO játék PS2n?
  • Peodfil
    #17057
    Üdv!

    Red Dead Revolver vagy Gun? Miben van több lehetőség?
    + még mindig él a kérdés, hogy van wow-hoz hasonló mmorpg ps2-re nagyobbacska pályával (ami nem töltöget állandóan) ?
  • TidusX
    #17056
    Sziasztok!

    Elindítottam egy chatet.
    Leginkább Final Fantasy és más KIZÁRÓLAG retro (PS2- ig bezárólag) játékokkal foglalkozó embereket gyűjtenék és várok szeretettel rá.
    Az oldalon anime- ről is lehet beszélgetni, aki szereti őket.
    Videogames Soundtrack Radio- t sugárzok rajta, benne természetesen FF muzsikákkal is. Anime zenék is hallhatóak, bár kevesebb alkalommal.
    Mindennap beteszek egy új hátteret, hogy változatosabb legyen.
    Én 6:00-0:00- ig egyfolytában fent vagyok, várlak Titeket érdeklődőket, hogy kialakíthassunk egy jó kis közösséget!
    Köszönöm a figyelmet, további jó játékot és szép napot kívánok! :)

    http://xat.com/FinalFantasy_Videogames_Retro
  • DarkSector
    #17055
    Sziasztok haverom fiának kellene egy használt PS2.
    Ha valakinek van Pécs-Mohács környékén kérem jelezze, persze ne túl drágát. THX.
  • öregharcsa
    #17054
    Az eye toy play-ben van egy olyan játék amit a kislányom nagyon imádott attól függetlenül, hogy nem sikerült mindig megcsinálni a pályát, ez pedig egy "ablakmosós" játék volt. És gyorsul a pálya... A nevét már meg nem mondom sajnos... szétizzadta magát, de mindig jött Apa még1x :D haláli volt...
  • Pitypang18
    #17053
    Sziasztok!
    Most vettem egy ps2 konzolt eyetoy-jal és az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki olyan játékot az eyetoy-hoz, ami egy 5 éves kisgyerek számára élvezetes?
    Köszi
  • Kazuma92
    #17052
    Sziasztok!
    Kérdés:
    PS2-re van Tower Defence szerű játék? :D
  • szega96
    #17051
    Igen,Igen köszi szépen!:D
  • jozef1976
    #17050
    Talán a State of Emergency?
  • szega96
    #17049
    Valaki nem tudja esetleg, volt egy játék, menni kellett és ölni mindenkit össze vissza futkostak az emberek, volt bevásárlóközpont, park meg ilyen pályák, aki esetleg ismeri ,játszott vele az egy címet írjon legyen szíves... köszönöm!!
  • Goruck
    #17048
    Sziasztok! Bocsi az OFFért, lenne egy kérdésem PS1el kapcsolatban.
    Ide írom, mert a másik topik be van halva, illetve mert igen sürgős az eset.

    Vettem egy GAMESTER 2mb-os memóriakártyát, de csak 1 megásnak ismeri fel. A 15 slot után kiírja, hogy megtelt. Tudom, hogy léteznek olyan több megás kártyák, amik úgy működnek, hogy pl. 2x1 megásak és egy külső kapcsolóval lehet átállítani, de ezen nincs ilyen kapcsoló. Szerintetek ez átverés, vagy csak én nem tudom hogy működik??
    Előre is köszönöm!
  • jaszy
    #17047
    Másuk sincs csak ps2 kártyájuk :D
  • geeb82
    #17046
    A fanoknak: Innen vettem legolcsóbban PS2 memóriakártyát: www.wix.com/konzoloutlet/main
    Egy kukkantást megér szerintem, remélem segíthettem vele. Eddig 8MB-os karival nyomtam, de az semmire sem elég és már elég idegesítő volt... Sajna máshol nagyon drága, de itt szuper áron vannak. 64 és 128 MB-osuk is van.
  • Akey
    #17045
    Sokak szerint a 4. De a 3 is kihagyhatatlan. Abból is a FES.
  • Peodfil
    #17044
    valamint shin megami tensei: persona 3 v 4? melyik a jobb (van aki végigtolta mindkettőt?)
  • Peodfil
    #17043
    wow szerű mmorpg-t tudtok ajánlani? a lényeg az lenne, hogy nagy world-map legyen amin nagyjából szabadon lehet mászkálni meg fejlődni.
  • Apus77
    #17042
    Eladó PS2
  • Apus77
    #17041
    http://aprod.hu/hirdetes/playstation2-ID6rAf.html
  • Seth
    #17040
    Nincs