17159







WAREZ = azonnali BAN!

  • benőmenő
    #17119
    Milyen hangot ad?
    Az enyém kb. azonos időközönként felpörög, majd lelassul. Ez gondolom fejhiba, és játéka válogatja, mennyire bírja még lejátszani.
  • Tomcsi66
    #17118
    Boltban vásárolt originált játékokról van szó.A dobozukon csak annyi van,hogy 8 megás mem.kártya kell hozzá,de az megvan.Tehát nincs karc meg más hiba sem.A régebbi játékok már gyűröttebbek,azokat mégis játssza!Egyébként olyan,mintha nem tudná beolvasni,mert hallom,hogy felpörög,de aztán le is áll.
  • jackoneill90
    #17117
    Véletlenül másolt játékok, nyomtatható felülettel ? Vagy cd játékok? Vagy új olvasófej kellene? Nagyon karcosak? Ennyire értek csak hozzá.
  • Tomcsi66
    #17116
    Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni.Van egy PS2-es gépem és az a baja,hogy a most vásárolt gyári játékokat nem akarja lejátszani.A régebbi játékokat viszi rendesen.Kitakarítottam a gépet,de úgy sem működik.Mi lehet a baja?Előre is köszi a válaszokat!
  • jackoneill90
    #17115
    http://aprod.hu/hirdetes/tancszonyeg-sony-playstation-2-hoz-IDI2Rn.html
  • jackoneill90
    #17114
    Tudjátok e hogy mit kell állítani és hol az xpben hogy lássa a ps2 a PS2SMB néven megosztott mappát? hogy tudjak a számítógépről játszani?
  • Sinyo70
    #17113
    USB 1.0 de képes rá igen :) USB Util 2.0 ezzel tedd pendrájvra a játékot ! Próbálj több indítót . OpenLoader ,USBAdvance stb .. FAT32 formázd a pen -t !!
  • elims
    #17112
    Persze,azt tudom,hogy kell hozzá a softmod.Csináltam már több ilyen kártyát. Az egyik gépem chipelt.
    A dealextreme-ről vettem a 64mb-os kártyát.Pár Ft.
    De a ps2 gyári usb bemenete képes olyan gyorsan olvasni a pendrive-ot,hogy nyugodtan lehet játszani??

    Köszönöm a segítséget!!
  • Sinyo70
    #17111
    kb 3Mb foglal be a memo-n . A Soft Mod ról bőven van magyar leírás a neten. Nem túl bonyolult csak egy chippelt gép kell hozzá. Ha nem megy privátba segíttek !
  • benőmenő
    #17110
    Neeem.
    Memóriakártyára előtte fel kell oktojálni a softmodot. Namost ha a standard 8mb-os kártyád van akkor lehet rá se fér, vagy a mentéseknek nem igen lesz helye.
    Hogy hogyan kell fogalmam nincs, mert egyrészt banner, másrészt nem foglalkoztam vele, mert chipet kapot a sajátom.
  • elims
    #17109
    És csak simán berakok egy pendrive-ot az usb-be? Persze rajta az iso-val?
  • Sinyo70
    #17108
    a demók és az átvezetők kicsit akadnak de a játék maga nem !
    Sajnos nem megy minden játék pen -ről de szerencsére ami engem érdekelt azok mennek . Na meg van több .elf amikkel végig lehet próbálgatni .Nekem van egy 32 GB és 16 GB ezeken el is fért ami érdekel. Sajna az enyémnek is haldoklik már az olvasója . Az eredeti game is már csak így fut nálam .
    USB -s HDD ről több megy mint penről. Volt régebben egy "fat" gépem ahoz épp itt hekkeltük hozzá az usb vinyót :) már nem emlékszem ki segített de nagy sikerélmény volt :) Szóval az a soft -ver sokaknak segíthet ! Nem csak a warezhez jó !
  • elims
    #17107
    Pendrive-ról hogy tud olvasni?
    Nem lassú ahhoz az usb olvasó része? (a programot ismerem)
  • Sinyo70
    #17106
    itt pécsen van egy PS2 3000ft ! nem olvas már gyárit sem ! chipes, soft mod-al HDD ről vagy pendrive ról még tökéletesen használható :)
  • elims
    #17105
    Pár hete adtam el egy slimet 6-7e Ft. körül a hardveraprón. (volt egy kis alku,meg nem kellett a vevőnek a játék ezért nem emlékszem pontosan)
    Hibátlan állapotban 2joy-jal (egyik sem volt tökéletes).
    Nem kell ahhoz jelzálog,sajnos már csak ennyit ér.
    Van nekem még 2gép,egy fat -chipelt- szinte 0perces fejjel és egy gyári slim.Sok eredeti,karcmentes játék (ico,shadow of the colossus,colin,final f-ik,stb.) és sok karcmentes írott játék.
    Apropó..ha már játék,nincs vkinek eladó silent hill 2-3?
  • picuri91
    #17104
    Vettem egyet 7500Ft + postáért. Kapok hozzá 4 kart, 10 játékot, memóriakártyát meg kábeleket. Úgyhogy a lehetetlen létezik. Csak működjön is :) És azért volt olcsó mert jelzálogja van az eladónak és mindent el kell adnia.
  • benőmenő
    #17103
    Hmmm. 8k-ért akkor is bűzlik.
    Ha megvan egy beszámolót kaphatnánk, hogy van-e vmi gondja?
    Csak mert az enyémnek kb, ennyibe lenne a szervíz :D
  • jackoneill90
    #17102
    Most nagyon megy lefele az ára. Nem úgy mint a NES meg SNES ezek már most annyiba kerülnek 1 játékkal mint egy ps2 néhány játékkal. ps2-t multkor vettem egyet 12000ért, adtak hozzá 12 játékot is meg írottat is lejátsza. Előtte 17000ért vettem másikat. Most veszek majd mégegyet azt éppen 8ért ideadják. játékok nélkül.
  • kelly1
    #17101
    8000 ért nem nagyon kapsz :)
  • picuri91
    #17100
    Ps2-t szeretnék venni, árban max 8000Ft-ig. Ha valakinek van, kérem írjon!
    Legalább 1kar, 1játék, kábelek legyenek hozzá. És működjön rendesen!
  • saresz77
    #17099
    De olyan csak a akitől vettem az beleírta a leírásba, hogy ps2-re köthető!
    Mikor megvettem akkor derült ki, hogy TV-re lehet csak!
    Bár ő azt mondta, hogy használták számítógépen is!
    Azért gondoltam USB átalakítóval működne-e ps2-n!!
  • jackoneill90
    #17098
    Ez nem valami tévé játék szőnyeg? Vaterán látam ilyesmi sőznyegeket.
  • saresz77
    #17097
    Sziasztok!

    Van egy ps2 gépem most szereztem hozzá egy táncszőnyeget ddr001 tipusút!

    Azt mondták rá lehet kötni a gépre, de AV és RCA csatlakozó van rajta így szerintem nem lehet rákötni!

    A kérdés a következő!!!

    Van hozzá valami átalakíto ami RCA-ból USB-t csinál?

    Vagy átvertek mikor megvettem a szőnyeget?
  • kelly1
    #17096
    Ahhoz jó, van benne infra vevő.
  • jackoneill90
    #17095
    Jó. Akkor 75004 .
  • kelly1
    #17094
    "SCPH 700504" nem létezik!
  • jackoneill90
    #17093
    Működik az scph-10172 távirányító a slim ps2 SCPH 700504 géppel? a távirányító IR adapter nélkül is?
  • kelly1
    #17092
    Yes :)
  • kelly1
    #17091
    Rosszul emlékszel :)
  • jackoneill90
    #17090
    A Supergamertől rendelt valaki? Megbízhatóak?
  • jackoneill90
    #17089
    Vagy csak azért szürke a dobozuk mert későbbi újrakiadások olcsóbb áron?
  • jackoneill90
    #17088
    VAlami mmindig eszembe jut. Jól emlékszem hogy a platinum játékok azok duplarétegű lemezek?
  • kelly1
    #17087
    Mindkét fejjel gyártották, nem lehet csereberélni őket!
  • scisis
    #17086
    Sziasztok!
    Van egy eladó PS2 konzolom (a ducibb, de hálás fajta), hátha valaki lecsap rá... =]
    Jár mellé egy 8megás kártya, egy kontroller és ezek az eredeti játékok:
    -Fifa Street 2
    -Gran Turismo 4
    -Fifa Football '05
    -X Games Skateboarding
    -Burnout Revenge
    -Fifa Cricket '07
    -Legends of Wrestling
    -11 demó játékot tartalmazó lemez
    nem volt szerelve, nem volt chippelve, és sajnos használva sem nagyon, ezért adnám el.
    Az ár en bloc: 18.000Ft
    képek, kérdésekre válasz a [email protected] címen keresztül kérhető.
  • jackoneill90
    #17085
    SCPH-75004 gépbe PVR-802W vagy SPU317 ? Melyik a jobb? a csippet befolyásolná ha pvr helyett spu-t tennék bele?
    Amúgy meg mindkettő gépembe ugyanaz pvr802W van, egyiknek a lencséje kicsit lilásabb árnyalatú a másiké fehér. 1. A fehér az szokott néha zörögni. 2. a lilább mintha jobban olvasná a karcos lemezt( igaz még csak két napja vettem, nem tapasztaltam még ki ) és nem csipelt, lehet hogy a 2. fej az újabb ? a 2. gép 70003-as.

  • igor1
    #17084
    Igen annyiért,igen pollákos,de nem én hanem Budapesten forrasztattam rá.
    Egyébként 80gigás a hdd.
  • jackoneill90
    #17083
    Ez igen. Annyiért amennyit írtál? Te magad forrasztottad bele? Csak nem pollákos voltál?
  • igor1
    #17082
    Az egyiket elvitték,már csak a wincseszteres ps2 van.
  • igor1
    #17081
    Mind a kettő slim.
  • jackoneill90
    #17080
    amúgy slim?