17159







WAREZ = azonnali BAN!

  • Macilaci235
    #17039
    a tekken 6 van ps2-re?
  • Buci9
    #17038
    Sziasztok!
    Nekem olyan problémám lenne, hogy van egy softmodos slim ps2m!
    Most lett benne lézerolvasó cserélve, de össze-vissza játssza le a játékokat!
    Pl: GT4 simán indul majd játék közben fagyogat és a dvd is megáll benne, ha felnyitom, visszacsukom a fedelet megy tovább a játék!
    Fight Night már betöltésnél lefagy, az előző módszerrel tovább tölt de semmi több.
    Dragon Ball betölt rendesen, videóval (néha már az is szaggat) majd játék közben egy animációnál fagy be.
    Valakinek vmi ötlet?
  • Kazuma92
    #17037
    Mortal Kombat Shaolin Monks sem rossz Coopban ( mmint nem az üzletben )
  • cocobanana
    #17036
    Jó állapotú, használt, chippelt PS2 Slim!
    15.000 ft

    Árban benne van:

    1 db joystick
    1db 8 mb memória kártya
    1 db táp vezeték
    1 db videó csatlakozó
    1 db eredeti játék: Star Wars Episode 3 Revenge Of The Sith
  • lammaer
    #17035
    Ez a jáccani mindenkinek bejön látom :)
  • benőmenő
    #17034
    hack 'n slash-ről nem tudok, amit ketten is lehet, de meg lehet próbálni az x-men legends 1-2-t. Igaz rpg, de eléggé darálós és lehet ketten "jáccani".
  • Macilaci235
    #17033
    ezt inkább töltsd ki te
  • lammaer
    #17032
    Ez elég jó, lehet ketten is
  • jaszy
    #17031
    "jáccani" ?
  • Macilaci235
    #17030
    körülnéztem kb. 100 helyen de nemnagyon találtam olyan játékot amivel lehet ketten jáccani és még jó is
    aki tud mondani olyan játékot ami hasonlít a god of war-hoz és lehet vele ketten jáccani azt megköszönném
  • dambeke
    #17029
    Köszi... Tök hasznos dolgok vannak benne... Majd akkor valahonna kell szerezni egy chippelt ps2-t és azonnal ki is fogom próbálni...
  • zoliii
    #17028
    szerintem meg valami hiányozhat a memória kártyáról, azért nem müxik! :(
    Nekem ilyen leírásom van: PS2 Softmod
  • dambeke
    #17027
    És nem lehetne sehogy megoldani hogy vigye az írott cd-t??
  • jaszy
    #17026
    Gondolom beépített tápos a gép, azzal már nem megy a Softmode.
  • dambeke
    #17025
    Sziasztok! 2010. novemberében vettem egy Ps2 Slimet, az lenne a gondom hogy mivel a közelben nem chippelnek megpróbálkoztam evvel a SoftMod nevű valamivel... a gond az hogy betettem a kártyát a konzolba és csak fekete meg szürke hátteret adott... Ha valaki tudja mi lehet a gond segítsen...
  • shenmuedc #17024
    Nézz körül mondjuk a gamefaqs-on (bár ez tetszőleges) van vagy ezer (minimum)
  • Macilaci235
    #17023
    van másik játék amiben lehet ketten jáccani és akció?
  • Macilaci235
    #17022
    kössz
  • benőmenő
    #17021
    az area 51-ben van osztott képernyős multi, és a single sem olyan rossz
  • Macilaci235
    #17020
    milyen jó katonás játékot tuttok ps2-re amivel még multizni is lehet vagy legalább ketten jáccani?
  • janihunk
    #17019
    köszönöm.
  • benőmenő
    #17018
    a dvd5 ráfér egy normális dvd-re a dvd9-es viszont már csak dupla rétegűre, cserébe gondolom benne maradt minden extra és nincsenek agyontömörítve az átvezetők.
  • janihunk
    #17017
    Sziasztok mi a különbség a God of War 2 dvd5 és a dvd9 kiadás között?
  • Kazuma92
    #17016
    Hali!
    Hátha jön válasz: Játszom a Mercenaries-t (természetesen eredeti), és a játékban található "Challenge"-ek ($ jellel ellátott kis missziók) hipp-hopp eltűntek. Játék közben. Nem hinném hogy a program része lenne.. tudom hogy elég hülye kérdés, de esetleg nem találkozott valaki ezzel a "problémával?"
  • zoliii
    #17015
    Eladó PS2!
  • lammaer
    #17014
    Nemtom,még sose próbáltam, csak rémlik valahonnan hogy gond lehet (mint lejebb írtam, én USBs vinyóval használom, tán összesen 2 percet ha volt benne lemez :) )
  • shenmuedc #17013
    Azért a cd-vel csak csínján. Nem véletlen ad ki olyan hangokat a gép olvasáskor.
  • lammaer
    #17012
    Ezek szerint az írt CDis jó, nem csak a DVD. Nemtom miért gondoltam az ellenkezőjét, de legalább tudom hogy ez vmi félreértés lehetett.

    És, mi az a játék? :)

    Én is keresgetem a játékokat ami bejönne a kölyöknek...
  • MUERTE vs MERTE
    #17011
    Köszi a választ sikerült és működik is a gyerekek nyomják ezerrel.
  • lammaer
    #17010
    Fogalmam sincs :) Próba cseresznye. Mivel más választásod úgysincs ugye...
  • MUERTE vs MERTE
    #17009
    Szeva bocsi hogy megint zavarok az nem baj ha a sima CD-t 10x en írom ki a játékot és nem 4x en mert nem lehet át állítani kisebbre.
  • MUERTE vs MERTE
    #17008
    Köszönöm akkor meg próbálom majd Deamonnal ki írni.
  • lammaer
    #17007
    Ugyanaz, a CUE+BIN formátum is csak egy image, kb ugyanaz mint az ISO. Ami tudja az isot, az tudja ezet is.

    Pl a daemon tools CD/DVD irója biztosan.
  • MUERTE vs MERTE
    #17006
    Köszönöm a választ csak az a baj hogy nem iso-ban van némelyik játék hanem mondjuk igy van hogy 310 460 kb bin. és alatta ott van az hogy 1 kb cue. na ezt hogy irjam ki cd-re. De a külső vinyos dolog az nekem egy kicsit bonyolult de ha más nem lesz akkor meg fogom probálni.
  • lammaer
    #17005
    Hát, kérdés hány éves a gyerek, és hogy apu mondjuk leül e mellé hogy segítsen neki ha nem magyarul beszél a játék.
    Én a 6 éves fiamnak vettem PS2-t, mi ezeket toljuk:

    Ice Age
    Lego Stunt Island (van benne gy kis angol szöveg, szóval apának ott kell ülnie :) )
    DDR

    Ez utóbbi a táncszőnyeges játék (a szőnyeg újonnan 3000 HUF), de bejön a srácnak, hiszen a mozgásigényét is kielégíti.
  • lammaer
    #17004
    Hááát... elméletileg bármilyen CD író szoftverrel (Nero) van olyan opció hogy "képfájl kiírása" (angolul burn image), amivel az ISO-t ki tudod írni.
    De ha van daemontoolsod feltelepítve a gépre, annak is van Burn Image to Disc opciója.

    SAjnos magának az ISO fájlnak az egyszerű felírása 1 darab fájlként a CDre nem nyerő.

    (amúgy biztos hogy írt CDket megesz a PS2? DVDt azt tudom, de rémlik hogy a CDket nem szereti még a chipelt se.)


    Ha nagyon nem megy a dolog, javaslom hogy szerezz be egy régi (30-40GBs) 2.5''es laptop winchestert, meg hozzá egy külső USB-s házat. Arra mindent fel lehet pakolni, még lemezt se kell használni többé, igaz kell egy kis matatás a free mcboot meg ps2 loader programokkal.


  • MUERTE vs MERTE
    #17003
    Szevasztok bocsi a zavarásé de ebben a témában még láma vagyok és azt szeretném kérdezni hogy a gyerekeknek szedtem le PS2 játékokat és van közötte olyan játék ami 350-500 MB ezeket hogyan kell ki írni sima CD-re nem DVD-re mert már 2 CD a kukában kötött ki ja és a játékok BIN CUE fájlban vannak és nem ISO-ban a válaszotokat előre is köszönöm. Amugy meg mindenkinek boldog karácsonyt.
  • james69holden
    #17002
    Sziasztok!

    Ismerősöm vett a gyerekének karácsonyra egy PS2-őt, nálam érdeklődött milyen neki szánt játékokat tudnék ajánlani? Én a "másik oldalon" álltam (Xbox), sajnos nem vagyok tisztába a PS2-re kijött játékokkal.
    Tudnátok ajánlani párat?

    - Ben10
    - Lego sorozat
    - Spyro

    ezeket már ismerem

    Köszi
  • zoliii
    #17001
    PS2 Softmod, magyar leírás Remélem hasznát tudod venni! :D
  • elims
    #17000
    Szia!

    Megkérsz vkit (akinek chipelt gépe van),hogy tegye fel a hiányzó fájlt.
    Szerintem.

    Ha Hatvanban jársz,megcsinálom.
    /természetesen! ingyen./