Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dr Kotász
#38684
Megoldva.
KM
#38683
Gyerekek! Nincs páncélököl!!!

Magnetic
#38682
Mivel nincs direct http, igy csak 10-12kbit/sec ha jól tudom.
Winscp3-al tudod feltölteni.
De ugye a konfig file-t is hozzá kell igazitani, illetve arra figyelni, hogy az adott térkép támogassa azt a modot amit futtatni akarsz rajta. Még régen töltöttem le pár új térképet.
Majd valamikor azt is meg lehetne beszélni, hogy milyen térképek legyenek és milyenek nem.

M.

Yossarian
#38681
de onnan milyen sbességgel jön le? Ne csak csepegtesd már az infót, hanem elõ a farbával! 😊 vagy ez a szerver FTP-je?

Nieleen

Magnetic
#38680
Korlátlan tárhelyünk van.
Szóval mehetnek a térképek ezerrel.
A sima codos térképek a main mappápa az uo-s az uo-sba.

M.

Yossarian
#38679
dunsztom sincs. Magnetic bérelte ki a szervert...

Nieleen

Malakai
#38678
Kovy nem adott tárhelyet?

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Yossarian
#38677
nem webrõl megy. Viszont mivel csak alap mapek mennek, nagyon nincs is mit letölteni.
Ahhoz, hogy webrõl menjen, kellene tárhely is, ahova át lehet irányítani a letöltõt.

Nieleen

Dietrich
#38676
jut eszembe.. a mappok letöltése már webrõl megy? alapból ugye a 10kb/s az bakfitty..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38675
Punilla rulez 😄

Nieleen

Dietrich
#38674
hofitom nem tudta az adatokat hozzá..Mentol nem adta tovább neki. 5 nap fogdát javaslok <#hehe>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Malakai
#38673
Én megyek jáccani majd... 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

dr Kotász
#38672
Hurrá!
Yossarian
#38671
Este szerveravató! Aki tud, jöjjön fel TS-re is! Legyünk minél többen!

Nieleen

Dietrich
#38670
<#eljen>

akkor este mehet egy hentelés 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38669
ha minden igaz, akkor a kör végi pauzát is csökkentettem

Nieleen

Dietrich
#38668
legalább tiszta lappal kezded az évet..mint én új vinyóval 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38667
akkor minden gond megoldva lényegében..mehet a bannerba a szerver ip 😊

én meg veszek majd másik mikit..
ennek úgy látszik pont az a kábele szakadhatott meg, míg hallani hallok vele de azt megtudnám oldani más panasonic füldugóval is.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

KM
#38666
Hopsz! Új év, összeomló vindóz...

Yossarian
#38665
a deadchat már nem gond, elvileg kikapcsoltam. Csak az idõ teszt miatt nem indítottam újra szervert mikor bent voltunk.

Nieleen

#38664
hullajó

Yossarian
#38663
szerintem jó a szerver.
Fogunk még finomítani de szépen müxik. Igazad volt, mp_uo_stanjel volt az egyik hiba. A gyógyításra rádióra, stb ad pontot.
Egy kis bibi van. Letiltottuk a tasi telepítést, de CTF módban még benne van. Majd átböngészgetjük a dolgot és ha nagyon zavar, akkor kivesszük.

Nieleen

DJ Skyline
#38662
pályák,módok váltanak,nem fagynak ki, 3 db hp-t lehet adagolni,tripwire mûködik,szatyor is mûködik,minden klaffol,csak 1 van még,hogyha beszél a halott,akkor azt a még élõk ne lássák

dr Kotász
#38661
Hurrá, részleteket, részleteket! Pályát jól vált? Fegyverek jók? A megbeszélt modok mûködnek?
Dietrich
#38660
no úgy tûnik sikerült a hibákat kijavítani.
már csak 1 van hátra..ha a hulla beszél a játékban lévõk ne lássák

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

trident
#38659
Sikerült a stop/start/restart téma?

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

DJ Skyline
#38658
mindjárt megyek szerverre

Yossarian
#38657
emberek, rohanjuk meg a szervert és tesztelgessünk!

Jópár dolgot átírtunk az este, ki kéne próbálni...

Aki tud jöjjön fel a TS-re is!

Nieleen

Yossarian
#38656
ne irigyelj, nekem ma van a szombatom, holnap meg vasárnapom.

Nieleen

Dietrich
#38655
Yoss TS-n megtalálsz...

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#38654
<#mf3>........
Dietrich
#38653
mint mondtam volt..nekem az nem jó ha napközben látsz ide írni...igaz viszont nincs fõnököm 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38652
msn, skype, ts..minden nap valami más? 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

dr Kotász
#38651
A anyátok istenit, de irigyellek titeket... Én évek óta nem értem rá délelõtt :-(((
Dietrich
#38650
Sziasztok.
Én 11-tõl már ráérek.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

dr Kotász
#38649
Tegnap este Tridenttel és Yossariannal teamspeaken konzultáltunk és elég sok mindent változtattunk. Szerintem amit te írsz, még azelõtt volt. Ha mindennap kiiktatunk egy hibát, a szerver heteken belül játszható lesz :-)
#38648
Én meg csak 5 után érek rá. Tegnap próbálgattuk Skyline-nal a szervert, de elég érdekes dolgokat produkált. Szegény ott szívott vele egy darabig.
Egy ilyen: a Dawnville(asszem) pályán a németeknek engedélyezve volt a Gewehr, de nem látszott a menüben(nem lehetett kiválasztani)...

dr Kotász
#38647
Én szívesen segítenék, de csak este 7 után jöhet szóba. A kovis sráccal együtt kéne beszélni MSN-en ha lehet. Yoss, megvan a srác MSN-je? Vagy persze Teamspeak még jobb lenne.
Yossarian
#38646
most be kell mennem a céghez néhány adó pappert leadni, de 12-tõl tuti leszek.
Egy msn vagy skype cím jöhetne priviben és akkor megyünk tesztelni, mert ahhoz min 2 ember kell.

Nieleen

DJ Skyline
#38645
jelen!😊

Yossarian
#38644
Szal akkor dumáljuk meg, hogy mit is akarunk!

Össze kéne jönnünk a szerveren és játszani rajta, hogy lássuk mi nem müxik! Ki ér rá erre? én kb déltõl ráérek, mert ma szabadnapom van.

Nieleen

Yossarian
#38643
épp most kaptam meg a választ

"OK
Semmi gond nincsen, ha idõm van szívessen segítek. De kitakarítani botorság
lenne, inkább írd meg pontossan mit szeretnétek és este ha hazaértem
megnézem hogy be tudom-e azt állítani.

Üdv !"

Nieleen

Yossarian
#38642
én is írtam neki, hogy fussunk már neki megint szûz konfiggal, mert kupleráj van a szerveren.
Azt írtam neki, hogy elõször Te kisérleteztél vele, de miután ágynak estél mi piszkálgattuk és annyira szétkúrtuk, hogy csak na 😊
Bár most mintha rendesen menne. Egyedül a stanjellel van még mindig gondja.

Nieleen

Magnetic
#38641
Sziasztok

Beszéltem kovy-val. Azt igérte ma átnézi a konfigot.

M.

HD JOHNNIE
#38640
akkor most ngay baj van 😄

WihARsarok | German Front Mod | www.h2qbull.extra.hu| 84.2.39.213:28966 COD UO GFM Nick: [H2Q&BULL]JOHNNIE, COD4 nick: JOHNNIE, COD WAW nick: --JOHNNIE-- Battlefield Bad Company 2: Johnnie [HUN]

Csirke4
#38639
Nemjó a Wint ha leszedem nem lesz ami belassítsa a gépet! 😊
trident
#38638
Hávazze, ha leszeded a win-t máris lesz!<#bohoc>

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Csirke4
#38637
Tudom de akkor sincs szabad hely a C meghajtón 😄😄😄
trident
#38636
Nem tudod te mi a jó! <#komolyan gondolja meg nem is szmájli>

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Csirke4
#38635
Nem, csirke vok 😄