Call of Duty
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
régebben nem használtuk public szerveren..de a cod2 alatt elõvettük és most lett igazán értelme a TS-nek..nem feltétlen a játék közbeni dolgokhoz (bár van mikor jó a hangulat és "érdekes" dolgok is elhangoznak 😊 de a szerverrel kapcsolatban lett most értelme fõleg.
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Najó. Akkor elmondom, hogy én megvédem magam mások hülyeségeivel szemben. EZ MOST NEM FLÉM!
1., Hiszitek vagy sem, tényleg nem tudom, mi az a TS...
2., TÉNYLEG nem tudom, hogy ki az a hofitom
3., DIETRICH: én NEM baszakszom veled. Te voltál az, aki itt megvádolt jogtalanul, valószínûleg a memóriazvaraid, vagy egyéb okokból kifolyólag. Én csak próbálom tisztázni magam.
Ha ez OFF volt, akkor ON:
Megkérnék valakit, hogy mesélje el a fõbb hálózati változókat(pl.: rate), mert nekem már hetek óta szaggat/ugrál a játék(nem csak az SG szerveren).
KÖSZI!
Tegnap este én is kapásból a szerverre gyanakodtam, de ma reggel ugrott, be hogy ez bug.
A KHG-n automatice átállítja a rated, de ehhez programozni is kellet, ami Lancelotéknak nem okozott gondot, mert az a szakmájuk 😊
A másik az, hogy nagyon túllihegett dolog ez a rate kérdés. Elterjedt az a tévhit, hogy ha valakinek nem 25K a rate-je, az csiter, meg a szerver pinget növeli. De ezekhez semmi köze. A rate, az a kliens és szerver közti max adatforgalom Byteban. Ha valakinek extrémen alacsony érték van beállítva, akkor mesterségesen lagol, ami miatt nehéz lelõni, mert teleportálgat. Ez már tényleg cheat. De ha valakinek 15-20K, akkor már semmi gondot nem okoz, szerintem nincs is nagyobb sávszél igénye a játéknak.
A pinged pedig a te géped és a szerver közötti oda-vissza út megtételéhez szükséges idõ msec-ben. Ha az egyik pléjer nagyon kis csomagot kér magának, a te géped és a szerver között ettõl nem nõ meg a válaszidõ.
Nieleen
Viccet félretéve: reméljük lesz annyira közkedvelt a szerver, hogy élni kelljen ezzel a lehetõséggel. Tegnap nagyon jó volt pl. Bocage pályán játszani telt házon, más a játékélmény.
Dietrich: amennyira én kihámoztam dr. Kotász hsz-ét, akkor a Cassino nem a mérete miatt laggol hanem bug miatt, így a Ponry és más nagyobb pályáknál ez nem feltétlen jelentkezik.
A TS-es kapcs.felvétel + helycsinálás saját embernek jó ötlet, szoktátok használni a TS-t játéknál?
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
amúgy nem tom melyik szerveren ki írta mindig:
a rate 25000-t a szerver állítja be automatikusan.
na ezt hogy kell megejteni a konfigban?
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
és ha már ezen laggol a szerver akkor mit csinál ponyrival meg a többi nagyobb pályával? Azokat is vegyük ki?
Ha ez csak 1x eset volt a lagg akkor ez van ez mindenhol elõfordul, de ha mindig laggol full szervernél akkor vagy tegyék rendbe vagy felejtõs a dolog..
más szervereken is bejöttek külföldiek 1-2 még sem feküdt ki tõle a szerver.
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Nieleen
Szerintem is maradjon Cassino pálya hangulatos nagyon és az a gyanúm, hogy csak akkkor laggol amikor sokan vagyunk fent. De pl. 6-8 embernél talán nem okoz ilyen gondot és akkor játszható.
Ha mégis tévednék, akkor még mindig kivehetjük a maptotációból. Szóval mint a rómaiak: <#eljen>#eljen>
Privat slot: nem tudom,annyira még nem futott be a szerver, bár tegnap szinte telt házzal üzemelt. Nem tudom mennyire lesz probléma , hogy közülünk v.ki nem tud felmenni a szerverre, ha bárkivel elõfordul, akkor érdemes megcsinálni.
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
Egyéb sirám alatt nem urológiai és hasonló egészségügyi problémákat értek 😊
Nieleen
mi is a kérdés? :p
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
olvasd el mit írtam...
és ne velem üzengessen senki...
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Hofitom a rémhírek/pletykák/álságok terjesztõje, de csak a gyengülõ memóriája miatt.
Javaslom, hogy egy fejlövéssel vegyél rajta elégtételt, nem egy nehéz préda. 😊
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
Írtam is ezt akkor (Stanjel/dom) de valószínûleg a játék hevében nem vetted észre.
Ui: lehet, hogy ezért nyertetek háromszor egymásután?
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
Szivem szerint 1-2 helyet fenntartanék.
Nieleen
Azt sem tudom, hogy mi az a TS. Hofitomot meg NEM ISMEREM!!!
Ne vegyük ki a maprotból? Szavazással még indítható, ha azon szeretnénk játszani.
Nieleen
IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961
de volt már az elsõ nap is 18-an a szerveren és nem laggolt. Hétvége lesz a mérce mert ha akkor is laggol (független a külföldiek számától) akkor ennyi volt a dolog...
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
erediben így szólt a dolog:
"20 slotos szerver amihez van 1 jelszavas TS szoba is tagoknak"
"Már aki kapott😊 Mentol elfelejtette elküldeni.
hofitom"
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Nieleen
"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Nieleen
Aki elfelejtette elküldeni: Magnetic
Dietrich keveri a szezont a ...
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
(\__/) ( X.x) ( } . { )
IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961
(\__/) ( X.x) ( } . { )