Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#38734
nálam már nem szaggat semmi 6600GT-vel.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38733
"szoktátok használni a TS-t játéknál?"
régebben nem használtuk public szerveren..de a cod2 alatt elõvettük és most lett igazán értelme a TS-nek..nem feltétlen a játék közbeni dolgokhoz (bár van mikor jó a hangulat és "érdekes" dolgok is elhangoznak 😊 de a szerverrel kapcsolatban lett most értelme fõleg.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#38732
Miközben ezt írtam, Yossarian már segített is ár kérdésben. Köszi!

#38731
OFF ???

Najó. Akkor elmondom, hogy én megvédem magam mások hülyeségeivel szemben. EZ MOST NEM FLÉM!

1., Hiszitek vagy sem, tényleg nem tudom, mi az a TS...
2., TÉNYLEG nem tudom, hogy ki az a hofitom
3., DIETRICH: én NEM baszakszom veled. Te voltál az, aki itt megvádolt jogtalanul, valószínûleg a memóriazvaraid, vagy egyéb okokból kifolyólag. Én csak próbálom tisztázni magam.

Ha ez OFF volt, akkor ON:
Megkérnék valakit, hogy mesélje el a fõbb hálózati változókat(pl.: rate), mert nekem már hetek óta szaggat/ugrál a játék(nem csak az SG szerveren).
KÖSZI!

Yossarian
#38730
Figy, ne hozd fel a többi nagy pályát! Mondom, hogy ez csak a Cassino hibája.
Tegnap este én is kapásból a szerverre gyanakodtam, de ma reggel ugrott, be hogy ez bug.

A KHG-n automatice átállítja a rated, de ehhez programozni is kellet, ami Lancelotéknak nem okozott gondot, mert az a szakmájuk 😊

A másik az, hogy nagyon túllihegett dolog ez a rate kérdés. Elterjedt az a tévhit, hogy ha valakinek nem 25K a rate-je, az csiter, meg a szerver pinget növeli. De ezekhez semmi köze. A rate, az a kliens és szerver közti max adatforgalom Byteban. Ha valakinek extrémen alacsony érték van beállítva, akkor mesterségesen lagol, ami miatt nehéz lelõni, mert teleportálgat. Ez már tényleg cheat. De ha valakinek 15-20K, akkor már semmi gondot nem okoz, szerintem nincs is nagyobb sávszél igénye a játéknak.

A pinged pedig a te géped és a szerver közötti oda-vissza út megtételéhez szükséges idõ msec-ben. Ha az egyik pléjer nagyon kis csomagot kér magának, a te géped és a szerver között ettõl nem nõ meg a válaszidõ.

Nieleen

dr Kotász
#38729
„és ha már ezen laggol a szerver akkor mit csinál ponyrival meg a többi nagyobb pályával? Azokat is vegyük ki?” - Nem, nincs közvetlen összefüggés a pálya fizikai mérete és a lag között. Ha ponyri szaggat nálad, akkor a kártyád nem bírja kirajzolni a szokottnál több poligont. A lag és a szar frame rate két külön dolog. Jó példa erre a Rhinevalley pálya, ami Cassino kb. 6-szorosa.
me and a monkey
#38728
Yoss: egyáltalán nem etikátlan, legalább tényleg kiteszed a szûrét v.kinek, aki jobban laggol vagy nem szimpatikus vagy esetleg éppen elõtte lõtt le...
Viccet félretéve: reméljük lesz annyira közkedvelt a szerver, hogy élni kelljen ezzel a lehetõséggel. Tegnap nagyon jó volt pl. Bocage pályán játszani telt házon, más a játékélmény.
Dietrich: amennyira én kihámoztam dr. Kotász hsz-ét, akkor a Cassino nem a mérete miatt laggol hanem bug miatt, így a Ponry és más nagyobb pályáknál ez nem feltétlen jelentkezik.
A TS-es kapcs.felvétel + helycsinálás saját embernek jó ötlet, szoktátok használni a TS-t játéknál?

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#38727
ha csak simán belépve a szerverre megadom a jelszót én is látom ezt?

amúgy nem tom melyik szerveren ki írta mindig:
a rate 25000-t a szerver állítja be automatikusan.

na ezt hogy kell megejteni a konfigban?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38726
ha valaki nem tud felmenni a szerverre akkor(ehhez kéne a TS mondjuk)jelzi ott és akkor valakitõl fájdalmas búcsút vesz valamelyik admin..

és ha már ezen laggol a szerver akkor mit csinál ponyrival meg a többi nagyobb pályával? Azokat is vegyük ki?
Ha ez csak 1x eset volt a lagg akkor ez van ez mindenhol elõfordul, de ha mindig laggol full szervernél akkor vagy tegyék rendbe vagy felejtõs a dolog..

más szervereken is bejöttek külföldiek 1-2 még sem feküdt ki tõle a szerver.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38725
jól van, csak miattatok gondoltam. Nekem nem fog gondot okozni a bejutás, mert ha látok egy 5000-es rate-û játékost, akkor kivágom remote konzolból és bemegyek a helyére 😊 És most lehet szidni, hogy etikátlan vok, meg elvenni az admin jogom 😄DD

Nieleen

me and a monkey
#38724
Igaz, térjünk a lényegre.
Szerintem is maradjon Cassino pálya hangulatos nagyon és az a gyanúm, hogy csak akkkor laggol amikor sokan vagyunk fent. De pl. 6-8 embernél talán nem okoz ilyen gondot és akkor játszható.
Ha mégis tévednék, akkor még mindig kivehetjük a maptotációból. Szóval mint a rómaiak: <#eljen>
Privat slot: nem tudom,annyira még nem futott be a szerver, bár tegnap szinte telt házzal üzemelt. Nem tudom mennyire lesz probléma , hogy közülünk v.ki nem tud felmenni a szerverre, ha bárkivel elõfordul, akkor érdemes megcsinálni.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#38723
amit találok...az se baj ha sósav csak ártson <#finom>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38722
arról volt szó, hogy 2 hely privát lesz..mondjuk nem is baj ha csak 18-at enged be (nem tagot) a lagg miatt

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38721
hogy is hívta Benc ezeket? núbszmájlik? 😄DD
(tényleg, merre járhat mostanában?)

Nieleen

Yossarian
#38720
mijazami tiszol?

Nieleen

Dietrich
#38719
ne vicceljél mert ideges leszek <#gun><#boxer><#violent><#falbav><#nyes>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

me and a monkey
#38718
Csak viccelni próbáltam, ne légy mérges. <#love12>

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Yossarian
#38717
aki nem tudja mi az a TS, vagy nem tudja a programot beszerezni, nem tud belépni, vagy egyéb siráma van, írjon privátot!

Egyéb sirám alatt nem urológiai és hasonló egészségügyi problémákat értek 😊

Nieleen

Dietrich
#38716
nincs flém csak a tököm tele van hogy Mentol velem baszakszik..tárgyalja ki privátban hofitommal aki egy másik fórumon ír ide nem és én jövök ki a végén rosszul az egészbõl..szarok az egészre és mindenre meg mindenkire...keresek is valami piát és leiszom magam...😉

mi is a kérdés? :p

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38715
a flém helyett a private slothoz is hozzászólnátok? 😄

Nieleen

Dietrich
#38714
nem csesztem le senkit vazzeg...õ kérdezte a szerveren miez és arra válaszoltam..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38713
akkor még1x szájbarágom neked!
olvasd el mit írtam...

és ne velem üzengessen senki...

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38712

Nieleen

me and a monkey
#38711
Nem Dietrich a hibás, csak segíteni akart Hofitomnak.
Hofitom a rémhírek/pletykák/álságok terjesztõje, de csak a gyengülõ memóriája miatt.
Javaslom, hogy egy fejlövéssel vegyél rajta elégtételt, nem egy nehéz préda. 😊

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

me and a monkey
#38710
Igen, tudom, hogy Hofitom volt a forrás, csak nevettem, hogy még játék közben is "lecseszted" szegény Mentolt, õ meg azt sem tudta mirõl van szó...
Írtam is ezt akkor (Stanjel/dom) de valószínûleg a játék hevében nem vetted észre.
Ui: lehet, hogy ezért nyertetek háromszor egymásután?

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Yossarian
#38709
nem beszéltük meg, hogy legyen-e private slot a szerveren?
Szivem szerint 1-2 helyet fenntartanék.

Nieleen

Yossarian
#38708
mentsük... de tényleg bugos az a pálya.

Nieleen

#38707
Te figyelj! Felejts már el!
Azt sem tudom, hogy mi az a TS. Hofitomot meg NEM ISMEREM!!!

KM
#38706
Jajj, a kedvencem az a map... Mentsük meg a Cassino-t!<#idiota>

Yossarian
#38705
húúú, tényleg, basszus! Igaza van Kotásznak. Ki is ment a fejembõl, hogy több szerveren emiatt szedték ki a Cassinot!
Ne vegyük ki a maprotból? Szavazással még indítható, ha azon szeretnénk játszani.

Nieleen

dr Kotász
#38704
Szerintem a Cassino pálya ilyen. Más szervereken is gyakran lagol, és pályaváltás után nálunk sem volt probléma 18 játékossal.
#38703
Valóban én keverem a szezont a fazonnal<#idiota>

IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961

Dietrich
#38702
szerintem a vekkert is nézni kellett volna..csúcsidõben laggol mert 17-nél is 200 felett voltak a pingek aztán késöbb 18-nál nem laggolt..

de volt már az elsõ nap is 18-an a szerveren és nem laggolt. Hétvége lesz a mérce mert ha akkor is laggol (független a külföldiek számától) akkor ennyi volt a dolog...

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38701
nem keverek semmit...nekem ezt mondta hofitom.
erediben így szólt a dolog:
"20 slotos szerver amihez van 1 jelszavas TS szoba is tagoknak"

"Már aki kapott😊 Mentol elfelejtette elküldeni.
hofitom"

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38700
nem, hanem amíg teli volt a szerver mindenkinek periódikusan felszaladt a pingje 200 körülire, de a 400 se volt ritka.

Nieleen

trident
#38699
Majd ha lesz idõ és úgy érzitek hogy 99%-ban jó a szerver, akkor szivesen fogadnék egy privátot, hogy milyen problékákat kellett leküzdeni. Csak hogy tudjam, ha netán velem is elõfordulna, no meg azért hogy azok a bajok voltak e amiket gondoltam.

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Malakai
#38698
Hát egy rendes szolgáltatót nem kéne megizzasszon egy 20slot-os szerver, de nem nyavajgok, én nem fizettem... 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Serpa
#38697
mindenkinek 999 pingje volt?

KM
#38696
Igen, mintha kicsit lagzana...

Yossarian
#38695
végülis 4 COD fut a szerveren, plusz merek fogadni, hogy a TS is azon van. Csucsidõben már megfingatja. Jobbra számítottam...

Nieleen

me and a monkey
#38694
Nem, csak Dietrich dezinformál... <#nyes>
Aki elfelejtette elküldeni: Magnetic
Dietrich keveri a szezont a ...

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

#38693
Mi az a TS?

Malakai
#38692
Fasza, nem bírta a szerver, ha teli lett? Mindenesetre bazinagy lag volt...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Malakai
#38691
Na az ilyen HQ meccsek veszik el a kedvemet a játéktól...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#38690
A TS adatokat. De nem tesz semmit Dietrich elküldte.

IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961

#38689
Mit nem adtam tovább? Nem tudom mirõl volt szó?

dr Kotász
#38688
tk/öngyilkosság
Malakai
#38687
Az volt a kérdés, hogy webdownloadhoz van-e tárterület, szóval nincs. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Serpa
#38686
a game rank mivel csökkenthetõ?

Yossarian
#38685
nemár, hát Dietrichéket lövöldöztem vele! Vagyis ja! HQ-ban tényleg ki van kapcsolva...

Nieleen