43642
  • RoboKutya78
    #43519
    Hali!!
    Látom régen járt itt bárki beszólással.
    Remélem az utolsó hozzászóló még emlékszik arra a filera amit beszúrt a System mappába mert nekem is ugyanez a gondom
    Én láma nagy fejjel megvettem mondván jól mutat a többi között,
    de a telepítésnél már elszállt a jókedvem másodpercenként cserélgetni az 1est a 2essel :( Nem tudom járt e valaki így?
    szerettem volna felidézni a régi szép időket mikor ez a játék volt az etalon a suliba:)
  • bfbc2
    #43518
    telepitsd ujra
  • szabii98
    #43517
    Valaki a hangfájlokat nemtudná feltenni?:S
    Nemtudom megoldani hogy jó legyen ! :(
  • bfbc2
    #43516
    már megoldottam egy dll fájlt kellett bemásolni a system32 mappába
  • szabii98
    #43515
    Sound file hibával mit csináljak?:S
  • bfbc2
    #43514
    [IMG][/IMG]
  • bfbc2
    #43513
  • bfbc2
    #43512
    valaki meg tudja mondani miért írja ezt ki amikor multiznák?
  • fighter111
    #43511
    Heló!
    Két dolgot szeretnék kérdezni:
    - Hogy lehet olyan szervert csinálni, amelyik nem kér CD kulcsot?
    - Lehet csökkenteni a pinget, és ha igen, akkor, hogyan, mert engem már 3 napja nem enged fel.

    Előre is kösz a választ!
  • Jaka923
    #43510
    Sziasztok!
    Pár hete megvettem Steam-en a játékot, az elöbb felraktam, de azt írja ki, hogy "codsp.exe működése leállt". A multinál ugyanez van. Újratelepítettem a játékot, úgy sem jó. Mi lehet a gond? Windows 7-et használok.
  • Desiderata #43509
    amerikai? ott nagy lehet a ping
    nem tudom nekem se tölti le automatikusan minden szerveren a mapokat én se tudok mindre belépni
  • szabii98
    #43508
    Amerikai(helyhez kötötten Dallasi) a szerver.Lagg az van, de csak néha :)
    Am olyan szerókra, amiken új, nem az alap pálya van, hogy lehet felmenni?Mert valami xart ír ki a játék:É
  • Desiderata #43507
    mi az a Historian Base? magyar szervereken más a patch verziója sajnos, ezért leszoktam róluk, meg laggolnak is
  • dj ádi
    #43506
    Sziasztok nekem az a problámém hogy:Ripees verzióm van cod1-ből és a nem a rendszer winchesteren van és nem engedi felrakni az 1.5-ös patchet léci valaki írjon megoldást
  • szabii98
    #43505
    Osztrák Bas szerverek????Jól vagy???
    Historian Base<--- erre menny!Van egy csomó magyar(4-5 XD)
  • Desiderata #43504
    mi van az osztrák bas szerverrel? szerettem oda járni, de nem érhető el már hetek óta
  • dr Kotász
    #43503
    Ha valami fagyás, vagy technikai malőr van, hibakeresési célból elindíthatod ebben a lebutított módban.
  • Csirke4
    #43502
    Sima codban csak moddal lehet sprintelni.
  • fighter111
    #43501
    Heló!
    Meg tudnátok mondani, hogy mi az a safe mod? Szóval miben különbözik, attól, mintha simán elindítom?

    Előre is köszi a választ!
  • szabii98
    #43500
    Bocs h ide, nincs UO topic, vagy sz*r a kereső.
    Mikor UOban fel akarok menni xfireről multira akk valami 2 sound hibát ír ki:S
    Help pls
  • Yossarian
    #43499
    jaaaa, hogy ez már van waw-ra is?
    hmmm...
  • Serpa
    #43498
    COD: WAW alá BASE ASSAULT

    videó1
    videó2

    egy próbát megérhet ...
  • swallow18
    #43497
    Már megoldottam.
  • swallow18
    #43496
    Sziasztok,
    Valaki tudna küldeni CoD1-ben egy autosave-t a burnville utánni pályáról, mert nem akarja betölteni. Nem tudom mi a pálya neve, de ha valaki tudja küldjön please.
    e-mail: [email protected]
  • Serpa
    #43495
    titok, de a COD2 topikban megmondják.
  • Bmx01
    #43494
    ez mi ???
    kép
  • Random work
    #43493
    Lanba nyomjuk egyikőnk csinálja a szervert mi meg csatlakozunk rá.
  • Desiderata #43492
    ha felteszel újabbat akkor bizonyos szervereken nem tudsz majd játszani
    szerintem a szerver beállításai a hibásak, sajnos sok a moddolt szerver
  • Random work
    #43491
    Sziasztok!

    CODUO multival játszunk tört verzióval. Olyan történik, hogy néha fegyver nélkül születünk újra vagy tök magasból esünk le. Ismerős valakinek ilyen probléma és hogy lehetne kiiktatni.
    1.41-es verzió van telepítve esetleg érdemes a legújabbat feltenni patch-ből?
  • KulacsKa
    #43490
    http://www.youtube.com/watch?v=VffzX1rJHtM&feature=player_embedded#

    isten vagy barki is uvolt ezen a videon koszonom aaaaaaaaaaaaaaaa nagyon kessz
  • davis98
    #43489
    Hello ! Valakinek már csinálta, hogy amikor befejeződne a telepítés, akkor ugye kéri az 1-s cd-t. De hiába rakom be nem csinál semmit csak ott van hogy rakjam be az 1-s cd-t.

    Várom tanácsotokat ! Előre is Köszi !
  • técs
    #43488
    Közben rájöttem . Amikor spectate módban néztem a többiek hogyan meccselnek láttam pár gyereket akik sprintelnek, és ki is írta hogy: hold default key for use to sprint, ami nálam a q, tehát lehet síma Cod-ban is sprintelni. Azért köszi.
  • Desiderata #43487
    sima cod-ban nem lehet futni
    az UO-ban bal alt
  • técs
    #43486
    Szia !
    Nekem a win7-en (64 bit) nem fut rendesen a PB. A bf1942- ből időnként, a Bf 2142-ből állandóan kidob, a Cod meg eléggé le volt lassulva az Xp-hez képest. SZtem még a PB nincs 64 bites verziója W7-re vagy elég gagyi. Én visszaraktam az XP-t az alatt megy minden flottul.
  • técs
    #43485
    Sziasztok !
    Áruljátok már el légyszíves, hogy a rákba lehet futni a CoD-ban. Nincs benne sem a bill parancsoknál a játékon belül, sem a kézikönyvben. A kézikönyv csak ennyit ír erről:In addition to running forward, backward, left and right, you’ll
    need to master the other movement skills described on the
    following pages -ez pedig nem elég. Tudom hogy volt már róla szó, de nincs két hónapom végigolvasni az összes hozzászólást. Köszi




  • tonyo9
    #43484
    torrent ,msn meg ilyen ökörségek ne menjenek közbe xd
  • kutyacsont
    #43483
    Hali olyan gondom lenne hogy cod 1-ben a min pingem az olyan 400 körül van...
    cod 2: 30-100 között
    cod4:50-120
    cod5:50-130
    Haverokkal szeretnék cod1-ezni de így sokat nemtok csinálni egyrészt mndenki szid másrészt csipázni nemtok basholni megint nem...
  • Desiderata #43482
    már játszottam olyan szerveren ahol voltak botok, szóval elvileg igen
  • sfm
    #43481
    Üdv, lehet a COD 1 -be botokat tenni??
    LAN játékba kellene...
  • BiTi9
    #43480
    Csao. CoD 1 hez kellene segítség, mert multiplayerbe nem tudok belépni már felvan téve 1.5 patch és pb új verzió is de nem enged be csak csatlakozik a végtelenbe! help előre is köszi BiTi